Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Co Ci przyniósł Mikołaj? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5140)

PituTSW 07.12.2008 11:01

Eh to chyba ja dostałem najmniej oryginalne prezenty :P Tylko słodycze i kasa. Mikołaj się nie wysilił za bardzo :)

TSW Fanatyk 07.12.2008 11:35

Wczoraj wykląłem mikołaja bo mi nic nie przyniósł (choć i tak dziękuje że mi potomka nie sprawił :) ).I teraz mam pytanie: czy mikołaj mógł dokonać jakiegoś sabotażu?Wstaje rano ubieram się, zakładam skarpetki a tu dziura na palcu w skarpetce...Czy to mógł zrobić mikołaj?

:D

pan_premier 07.12.2008 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 639277)
MyPy 3 i jakąś książkę z GW najsłynniejsze kluby... Wisła Kraków... Pierwsze wrażenie GW no zajeee... Drugie wrażenie w ch.... statystyk... , później patrzę nawet jakiś dział o kibicach i co?! Najsłynniejsi kibice... i tyle! Taaa... I od razu że "Protestują przeciwku hołocie na stadionie"... taaaa... ja chyba złożę reklamację ;) Może ktoś chce na prezent dogadamy się ;) Gwiazdka blisko ;)


...Rozczarowanie osłodziła perła wśród czekolad czyli słowacka Studentska...

żebyś za rok nie dostął Michnika we wstążecce :lol:

M.C (nowy kleparz) 07.12.2008 11:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 639322)
Może to pedofil był, a nie Mikołaj :D

A dlaczego pedofil??Bo nie skumałem...

maTyS. 07.12.2008 12:16

ja nie dostałem nic jako,że prezenty wręczam/dostaje pod choinkę taką mamy zasadę z dziewczyną i rodziną :) chociaż bez słodyczy się nie obeszło od siostry :)

Wojtek 1906 07.12.2008 12:33

monitor, płyta Molesty, koszulka Wierności, słodycze ;)

Aro1234 07.12.2008 12:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 639069)
Ja dostalem zestaw kosmetyków Adidas Fair, książkę Cejrowskiego Gringo wśród dzikich plemion, i trochę słodkości:D

Świetna książka, polecam. Mam nadzieję, że Dziadek Mróz mi przyniesie Rio Anacondę ;] :P

devios 07.12.2008 12:53

A jakże inaczej! Szalik Wisełki! Kolejny do kolekcji :)

Kamyk 07.12.2008 12:54

portfel i masę cukierków.

Zwitter 07.12.2008 13:09

Wczoraj nic, dziś czekoladowego mikołaja któtego oddałem bo to za dużo czekolady jak dla mnie.

Wcale z tego powodu mi smutno nie jest bo sam sobie kupie to, czego najbardziej chcę i potrzebuję! Ha.

qqbaa 07.12.2008 13:11

mikołaj przyniósł trochę pieniążków, a ADMIRAL wszystko zabrał :/

KoPer 07.12.2008 15:07

Skarpetki, bluza, perfumy, kasa i słodycze ;)

AYALA 07.12.2008 16:49

mi kaca bo wczoraj sobie ostro popiłem

rafalek 07.12.2008 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 639413)
Świetna książka, polecam. Mam nadzieję, że Dziadek Mróz mi przyniesie Rio Anacondę ;] :P


Mój tata dostał Rio Anacondę...dziwny zbieg okoliczności nie? Może mama i mikołaj byli w tym samym sklepie. A książka faktycznie świetna, w ogole nie czuć jak przy niej czas płynie...wczoraj czytałem do 1:40 a myślałem, że jest 23:D

w0lno. 07.12.2008 17:19

Klasyka... kasa i słodycze.

Może lepiej napiszcie, co byście chcieli dostać :D

_ukoL 07.12.2008 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 639594)
Klasyka... kasa i słodycze.

Może lepiej napiszcie, co byście chcieli dostać :D

Aston Martina, domek w Andaluzji i z 2 mln euro na konto. O resztę zadbałbym sam. :lol:

KacpiTSW 07.12.2008 18:53

Ja dostałem:
STR8 Racing.
Słodycze.
Kasee :))
Bluze z Cropp'a

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 639594)
Klasyka... kasa i słodycze.

Może lepiej napiszcie, co byście chcieli dostać :D

A więc co chciał bym dostać ... hmm ...
- Forda GT (niebieski w białe pasy)
- 200 mln euro z tym są skomplikowane plany: Wykupił bym klub Wisła Kraków i dał 155 mln euro na transfery reszta na płace dla zawodników, Maćka oraz sztab. Koszulki nie byłyby żadną reklamą dla zadnego sponsora, koszulka ma reprezenotwać klub, a nie Biedronki i inne badziewia. Przedewszytkim klub by był demokratyczny, czyli jak w sejmie tylko lepiej :P czyli wszstrkie decyzje poddane głosowaniu :))
- Wille obok Nani'ego, sir Alexa Fergusona, C.Ronlado :)) (wszyscy mieszkają obok siebie [na prawde!])
Myśle, że to tyle lecz na pewno mi coś wpadło do głowy więc ... :))

SharkTS 07.12.2008 18:56

Ja dostałem szal Wisły, jakieś słodycze i 2kg bananów;/
Nie wiem czy myślą że ja małpa czy jaki inny tarzan jestem...

I chciał bym dostać tą panią co w0lno. ma ustawioną jako avantr;D

KacpiTSW 07.12.2008 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SharkTS (Post 639661)
Ja dostałem szal Wisły, jakieś słodycze i 2kg bananów;/
Nie wiem czy myślą że ja małpa czy jaki inny tarzan jestem...

I chciał bym dostać tą panią co w0lno. ma ustawioną jako avantr;D

hahaha... to smacznego z bananami. :)) I tylko o jednym myślisz ... nawet w święta :P

dj_ibutti 07.12.2008 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 639208)
ile, ile ... a idziesz Ty Mikołaj wogle? :lol:

Nie odpisywałaś... nie odpisywałaś...

I dziewczyna mi kazała iść spać :lol:

Kobieta_Wislak 07.12.2008 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SharkTS (Post 639661)
(...) i 2kg bananów;/ (...)

Ciekawe o co Świętemu chodziło... może to metafora jakaś!?!? :>
:lol:

KacpiTSW 07.12.2008 19:14

Chyba temu Mikołajowi jakieś sporśne myśli chodzią po tej czapce :):lol:

DrewniaQ 07.12.2008 19:25

Nie trzeba było mieć myśli nieczystych!
Teraz Mikołaj nowoczesne rózgi przynosi!

Verinho 07.12.2008 19:51

Czekoladowy odlew damskich piersi...

gigant 07.12.2008 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Verinho (Post 639700)
Czekoladowy odlew damskich piersi...

To wreszcie możesz na Hiszpana, między cycki.

Verinho 07.12.2008 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 639705)
To wreszcie możesz na Hiszpana, między cycki.

Jak już przy takich skojarzeniach jesteśmy to idąc twoim tropem powiem : wziołem do buzi i połknołem:D

gigant 07.12.2008 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Verinho (Post 639707)
Jak już przy takich skojarzeniach jesteśmy to idąc twoim tropem powiem : wziołem do buzi i połknołem:D

To chyba wiem co dostaniesz w przyszłym roku:rotfl:

Verinho 07.12.2008 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 639708)
To chyba wiem co dostaniesz w przyszłym roku:rotfl:

Ja też wiem, schodząc w dół po mapie kobiecego ciała...cdn ok nie rozmywajmy tematu pozdrawiam :p

Proud 07.12.2008 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Verinho (Post 639709)
Ja też wiem, schodząc w dół po mapie kobiecego ciała...cdn ok nie rozmywajmy tematu pozdrawiam :p


gigantowi chodziło chyba o element męski...:rotfl: :p

Maciejo 07.12.2008 21:58

szampana dostałem wczoraj :rotfl:

to były dobre złego początki :>


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl