![]() |
Cytat:
Do: Agnieszka... powiedziałas ze glupoty pisza to wszedlem ;) Tu tez ;) |
Wpierw płaczecie że nie ma Marcelo, teraz że jest
zaraz znów płacze czemu nie ma tych a tamci są, pomijając fakt że sami się prosiliście zeby byli w wyjściowej 11.. dajcie na luz bo wychodzicie po raz kolejny na hipokrytów.. boli to 0-1 , głupi jeden błąd, poza którym Śląsk nie ma za dużo do powiedzenia... nie da się grać przy takiej pogodzie, tym bardziej lepszym drużynom = zero taktyki, techniki i umiejętności każdego z graczy, za to duży chaos, przypadek i farty.. |
nie wmawiajcie mi ze Marcelo jest lepszy od Glowackiego. Arek ma wieksze doswiadczenie, a wy teraz bedziecie jechac tylko na pawełka zalosne
|
"BoguCkiemu" co dzis nie idzie.
A Marcelo powinien grac w ataku a nie w obronie bo ciagle strzela z glowki. |
Cytat:
2-1 dla Wisły podtrzymuje :P Edittt: WSB ale to nie tu tylko na justinie:lol: |
Może Głowacki by się lepiej nadał, bo do walki jest lepszy, jeszcze te warunki.
No coz, Marcelo cos strzeli, zobaczycie. |
Cytat:
Takie błędy bramkarza dopuszczalne są w klasach rozgrywkowych określanych alfabetycznie. Tragedia. |
Prawdziwa tragedia jest brak Diaza. Brakuje go jak cholera.
Piotr Brozek po raz kolejny zalicza katastrofalny mecz na lewej pomocy. Praktycznie kazda akcja przechodzaca przez niego jest zepsuta. Przy lini bylo widac rozgrzewajacego sie Zienczuka. Mam nadzieje, ze jego wejscie cos odmieni, bo przeciez gorzej niz Brozek juz sie nie da grac ! |
A ja coś czuje, że się skończy 0:2 :p
Obym się mylił :D Najsłabszy Singlar, lewa nie istnieje... |
Cytat:
winni sa dwaj, bardziej ten ktory puszcza zawsze jakiegos klopsa a czemu pawelek puszcza tylko 1 farfocla np na 3 mecze ? bo ile strzałów na mecz rywale oddaja w strone bramki wisły ? no wlasnie ... prawie nic, słaby ten mariusz jak woda |
Statystyki Wisły zabijają statystyki Śląska, a wynik 0-1.
Daj Panie Boża lepsze wykończenie w 2 połowie. |
Opinia, ze to bedzie najtrudniejszy wyjazd okazaju sie zupelnie nieprawdziwa bo ten Slask nic nie gra. Jedna sytuacja, ktora podarowali im Marcelo i Pawelek. Moim zdaniem Marcelo w takim meczu nie powinien grac. # miesiace temu przyjechal z cieplej Brazylii, snieg po raz pierwszy widzi na oczy a gra na sniegu jest zupelnie inna. Glowacki moze robi bledy ale przynajmniej jest przyzwyczajony do takich warunkow. Argument, ze Marcelo gra swietnie w atatku jest dla mnie smieszny bo tymi strzalami glowa sie kompromituje. Ledwo to do bramki dolatuje. Strata punktow w tym meczu bedzie megafrajerstem z naszej strony (z calym szacunkiem dla Slaska), wiec musimy sie wziac za siebie bo przegrana w tym meczu sprawi, ze napewno mistrza jesieni nie zdobedziemy. Mam nadzieje, ze wejdzie Zieniu i cos rozrusza bo przewage to ogromna mamy.
|
Ciekawe co zrobi Skorża, jak sądzicie?
Zieniu za Singlara, czy za Pietię? I warto dodać, że mam nadzieję, że nie dostaniemy bramy po kontrze... |
Cytat:
Zostaje mu Zieniu za Singlara i może Głowa za Marcelo bo jego chyba śnieg onieśmiela. |
Zieniu/Łobo by sie przydał,bo Pietia po lewej stronie słabo sobie radzi....
|
Pytanie być może warte 3 punktów.
Co łapał Pawełek? Całkiem niezły meczyk i coraz większa irytacja "skutecznością" Boguskiego. |
Liczyłem ze zdolaja wyrownac do przerwy bo kilka okazji bylo w tym 100% Marcelo z głowki,a tu zostalo (tylko i az) 45 minut na strzelenie 2-óch goli.
Interwencja Pawełka cośa'la to co zrobił z Górnikiem Zabrze ,czyli stojąc na linii bramkowej przelobowal go Pitry..teraz zamaist kryc krótki słupek..ech |
Pawełek-temu panu juz dziekujemy,kupic nawet Lecha zawsze ktos lepszy...
A Marcelo widac ze bardzo chce sie zrehabilitowac po tym błędzie...Cos czuje ze mu sie uda i mecz skonczy sie przyjacielskim 1:1 :) wtedy tez mamy lidera chyba..? |
Cytat:
(Bramki na żywo nie widziałem... złośliwa natura -> wc ) |
Dobra, zamknac morde o Mariuszu, błędy sie zdarzaja, bedziecie p*rdolic po meczu...Ogladac, zaczyna sie
|
Gratuluję trenerze.. Cantoro znany ze swej wspaniałej gry ofensywnej, pełnej polotu, na pewno odmieni losy meczu..
|
Pomyslec, ze wypominalem Ostrowskiemu nie strzelanie goli :lol:
|
****a, to co Baszczu teraz od.......ił to nie mam słów...
|
Dobra po meczu...
|
qrwa bylo wiadomo, ze Ostrowski zlamie do srodka
|
0 pomyslu na gre..
|
Uhh.. to pograne.. 4.miejsce na półmetku.. niedobrze.. ;/
|
ładnie strzelił. No cóż, szefowie będa coś w zimie musieli zmienić w klubie, bo tak grać nie można...
|
Jestesmy ciency jak jasny chu*.
W drugiej polowie zero A te zachowanie sobola, jirsaka, ktorzy wola sie opierdalac, zamiast wracac to masakra |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl