Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15. kolejka] ŚLĄSK Wrocław - WISŁA Kraków, niedziela 23.11.2008 16:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5069)

WSB 23.11.2008 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JackDaniels (Post 633093)
To co zrobił Marcelo to totalna porazka dlaczego nie ma Arka Głowackiego panie Skorża ?

Myslisz ze Skorża podczas meczu cichaczem siedzi na necie i odpisze Ci na to pytanie? :> Po co wy piszecie takie pierdoły zamiast ogladac mecz? Moderatorzy blagam zamykajcie takie tematy na czas meczu...

Do: Agnieszka... powiedziałas ze glupoty pisza to wszedlem ;) Tu tez ;)

element 23.11.2008 17:37

Wpierw płaczecie że nie ma Marcelo, teraz że jest
zaraz znów płacze czemu nie ma tych a tamci są, pomijając fakt że sami się prosiliście zeby byli w wyjściowej 11..

dajcie na luz bo wychodzicie po raz kolejny na hipokrytów..

boli to 0-1 , głupi jeden błąd, poza którym Śląsk nie ma za dużo do powiedzenia... nie da się grać przy takiej pogodzie, tym bardziej lepszym drużynom = zero taktyki, techniki i umiejętności każdego z graczy, za to duży chaos, przypadek i farty..

JackDaniels 23.11.2008 17:39

nie wmawiajcie mi ze Marcelo jest lepszy od Glowackiego. Arek ma wieksze doswiadczenie, a wy teraz bedziecie jechac tylko na pawełka zalosne

kuba181819 23.11.2008 17:39

"BoguCkiemu" co dzis nie idzie.
A Marcelo powinien grac w ataku a nie w obronie bo ciagle strzela z glowki.

Agnieszka 23.11.2008 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WSB (Post 633098)
Myslisz ze Skorża podczas meczu cichaczem siedzi na necie i odpisze Ci na to pytanie? :> Po co wy piszecie takie pierdoły zamiast ogladac mecz? Moderatorzy blagam zamykajcie takie tematy na czas meczu...

A kto wie? Może i czai się na ławce z laptopem :D A po co Ty tu zaglądasz podczas meczu? Zamiast tego oglądaj mecz a nie bulwersuj się :D

2-1 dla Wisły podtrzymuje :P

Edittt: WSB ale to nie tu tylko na justinie:lol:

JrQ- 23.11.2008 17:41

Może Głowacki by się lepiej nadał, bo do walki jest lepszy, jeszcze te warunki.
No coz, Marcelo cos strzeli, zobaczycie.

jerry.lii.lewis 23.11.2008 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 633097)
lol głowacki ?
pawełek zawinił bo zamiast pilnowac blizszego słupka to on w srodku prawie stał, a tak marcelo gra dobrze (w ataku na dodatek)

Pawełek zawinił bo zamiast łapać piłkę macha rękami bez sensu.
Takie błędy bramkarza dopuszczalne są w klasach rozgrywkowych określanych alfabetycznie. Tragedia.

Eustachy 23.11.2008 17:42

Prawdziwa tragedia jest brak Diaza. Brakuje go jak cholera.
Piotr Brozek po raz kolejny zalicza katastrofalny mecz na lewej pomocy. Praktycznie kazda akcja przechodzaca przez niego jest zepsuta.
Przy lini bylo widac rozgrzewajacego sie Zienczuka. Mam nadzieje, ze jego wejscie cos odmieni, bo przeciez gorzej niz Brozek juz sie nie da grac !

thechris 23.11.2008 17:42

A ja coś czuje, że się skończy 0:2 :p
Obym się mylił :D

Najsłabszy Singlar, lewa nie istnieje...

HEDu 23.11.2008 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JackDaniels (Post 633100)
nie wmawiajcie mi ze Marcelo jest lepszy od Glowackiego. Arek ma wieksze doswiadczenie, a wy teraz bedziecie jechac tylko na pawełka zalosne

my tobie nic nie zamierzamy wmawiac, tymbardziej ty nam tego nie rob

winni sa dwaj, bardziej ten ktory puszcza zawsze jakiegos klopsa

a czemu pawelek puszcza tylko 1 farfocla np na 3 mecze ? bo ile strzałów na mecz rywale oddaja w strone bramki wisły ? no wlasnie ... prawie nic, słaby ten mariusz jak woda

element 23.11.2008 17:43

Statystyki Wisły zabijają statystyki Śląska, a wynik 0-1.
Daj Panie Boża lepsze wykończenie w 2 połowie.

Wasiu 23.11.2008 17:43

Opinia, ze to bedzie najtrudniejszy wyjazd okazaju sie zupelnie nieprawdziwa bo ten Slask nic nie gra. Jedna sytuacja, ktora podarowali im Marcelo i Pawelek. Moim zdaniem Marcelo w takim meczu nie powinien grac. # miesiace temu przyjechal z cieplej Brazylii, snieg po raz pierwszy widzi na oczy a gra na sniegu jest zupelnie inna. Glowacki moze robi bledy ale przynajmniej jest przyzwyczajony do takich warunkow. Argument, ze Marcelo gra swietnie w atatku jest dla mnie smieszny bo tymi strzalami glowa sie kompromituje. Ledwo to do bramki dolatuje. Strata punktow w tym meczu bedzie megafrajerstem z naszej strony (z calym szacunkiem dla Slaska), wiec musimy sie wziac za siebie bo przegrana w tym meczu sprawi, ze napewno mistrza jesieni nie zdobedziemy. Mam nadzieje, ze wejdzie Zieniu i cos rozrusza bo przewage to ogromna mamy.

JrQ- 23.11.2008 17:44

Ciekawe co zrobi Skorża, jak sądzicie?
Zieniu za Singlara, czy za Pietię?

I warto dodać, że mam nadzieję, że nie dostaniemy bramy po kontrze...

jerry.lii.lewis 23.11.2008 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarTSW (Post 633113)
Ciekawe co zrobi Skorża, jak sądzicie?
Zieniu za Singlara, czy za Pietię?

Niestety nie ma kogo za Pawełka wystawić.
Zostaje mu Zieniu za Singlara i może Głowa za Marcelo bo jego chyba śnieg onieśmiela.

ozinho 23.11.2008 17:49

Zieniu/Łobo by sie przydał,bo Pietia po lewej stronie słabo sobie radzi....

gigant 23.11.2008 17:50

Pytanie być może warte 3 punktów.

Co łapał Pawełek?

Całkiem niezły meczyk i coraz większa irytacja "skutecznością" Boguskiego.

hoho 23.11.2008 17:50

Liczyłem ze zdolaja wyrownac do przerwy bo kilka okazji bylo w tym 100% Marcelo z głowki,a tu zostalo (tylko i az) 45 minut na strzelenie 2-óch goli.
Interwencja Pawełka cośa'la to co zrobił z Górnikiem Zabrze ,czyli stojąc na linii bramkowej przelobowal go Pitry..teraz zamaist kryc krótki słupek..ech

LAB 23.11.2008 17:52

Pawełek-temu panu juz dziekujemy,kupic nawet Lecha zawsze ktos lepszy...
A Marcelo widac ze bardzo chce sie zrehabilitowac po tym błędzie...Cos czuje ze mu sie uda i mecz skonczy sie przyjacielskim 1:1 :) wtedy tez mamy lidera chyba..?

thechris 23.11.2008 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 633108)

Najsłabszy Singlar, lewa nie istnieje...

Wycofuje się, właśnie zobaczyłem bramkę... więc jednak nie Singlar a Pawełek :-/

(Bramki na żywo nie widziałem... złośliwa natura -> wc )

JrQ- 23.11.2008 17:55

Dobra, zamknac morde o Mariuszu, błędy sie zdarzaja, bedziecie p*rdolic po meczu...Ogladac, zaczyna sie

ciacho 23.11.2008 18:19

Gratuluję trenerze.. Cantoro znany ze swej wspaniałej gry ofensywnej, pełnej polotu, na pewno odmieni losy meczu..

Eustachy 23.11.2008 18:20

Pomyslec, ze wypominalem Ostrowskiemu nie strzelanie goli :lol:

lizzy 23.11.2008 18:20

****a, to co Baszczu teraz od.......ił to nie mam słów...

hoho 23.11.2008 18:20

Dobra po meczu...

dynek.pl 23.11.2008 18:21

qrwa bylo wiadomo, ze Ostrowski zlamie do srodka

medyk 23.11.2008 18:21

0 pomyslu na gre..

WINDEK 23.11.2008 18:22

Uhh.. to pograne.. 4.miejsce na półmetku.. niedobrze.. ;/

Elendil 23.11.2008 18:22

ładnie strzelił. No cóż, szefowie będa coś w zimie musieli zmienić w klubie, bo tak grać nie można...

JrQ- 23.11.2008 18:23

Jestesmy ciency jak jasny chu*.
W drugiej polowie zero

A te zachowanie sobola, jirsaka, ktorzy wola sie opierdalac, zamiast wracac to masakra

Nehiar 23.11.2008 18:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 633139)
ładnie strzelił. No cóż, szefowie będa coś w zimie musieli zmienić w klubie, bo tak grać nie można...

No jak znamy "szefów" to zmienią trenera :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl