Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [13. Kolejka] Odra Wodzisław - Wisła Kraków środa, 12.11.2008 godz. 19:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5046)

rafiABG 12.11.2008 20:39

niech ktoś poda linka do justin.tv bo nie ogarniam tej strony

unpredictable_wislaczka 12.11.2008 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubanczyk (Post 627991)
wszystko fajnie tylko zmienic Singlara, Piotrek na obrone, Diaz na lewa pomoc Jirsak do srodka.

nie moge zrozumiec czemu Cleber nie gra do Marcelo tylko kopie wszystki pilki do Stachowiaka.

Jest tak,jak chciałeś...:)
Szczęście,skuteczność, co za różnica. Problem,że nie wpada...

dynek.pl 12.11.2008 20:41

ej placzki w poprzednim mistrzowskim sezonie wiele razy gralismy wiekszy piach na wyjazdach - nie ma co narzekac, sytuacje są

nesta 12.11.2008 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 627995)
Oglądnij sobie mecz ŁKSem i tam znajdziewsz odpowiedź na to dlaczego nie gra Jirsak.
Wszystko jest dobrze, gramy nieźle, spychamy przeciwnika do głębokiej defensywy, stwarzam sytuacje, jedna nie wpada, druga tez nie, trzecia tez nie i nagle wszystko się gdzieś sypie, brakuje tylko tej cholernej bramki !

Rownie dobrze mozna napisac: ogladnij sobie mecz z TT, Ruchem czy Legia i odpowiedz dlaczego nie gra Jirsak ? Szkoda, ze aby posadzic Lobodzinskiego czy Zienczuka potrzeba bylo 10+ slabych meczy w ich wykonaniu. Jirsak zagra raz slabiej, w dodatku przy calej druzynie grajacej piach i juz siada na lawe.

donPedro23 12.11.2008 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 628003)
niech ktoś poda linka do justin.tv bo nie ogarniam tej strony


http://www.justin.tv/widgets/jtv_pla...channel=maxeer

rafiABG 12.11.2008 20:46

dzieki wielkie!

TYLKO___WISŁA 12.11.2008 20:46

oj.. Brozio się coś zablokował.
szkoda

4fan_player 12.11.2008 20:46

Kolejne 0-0? Coś pomysłu na grę nie mamy :(

iiYama 12.11.2008 20:46

Ja p.....

Snajper jego mać



10 znaków

tofik 12.11.2008 20:48

Wraca stary Brożek czy co ? Czas się ogarnąć, takimi kiksami to można trenera zwolnić.

TYLKO___WISŁA 12.11.2008 20:49

Co do kiksów.. Brozio na pewno zwycięży :)

Luu... 12.11.2008 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 628013)
Kolejne 0-0? Coś pomysłu na grę nie mamy :(

to ja chyba inny mecz oglądam , pomysłu nie mamy ? dla mnie brak szczęścia a dokładniej nie ma go Brożek a niestety innego napastnika nie mamy

iiYama 12.11.2008 20:53

Pytanie brzmi czy trener robi wszystko aby wygrać mecz.

dostuffca 12.11.2008 20:54

Znowu nie rozumiem tej zmiany. Ostatnio jak nie rozumiałem pojawienia się na boisku Łobodzińskiego i to wygraliśmy. Pozostaje mieć nadzieję.

Czy oni nie mogą strzelać z dystansu z pierwszej piłki? Czy to jest naprawdę takie trudne w profesjonalnej piłce?

TYLKO___WISŁA 12.11.2008 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mozdzierz (Post 628019)
Pytanie brzmi czy trener robi wszystko aby wygrać mecz.


z którym numerem na koszulce gra?

7 kotów 12.11.2008 20:57

Wislacy graja, jakby w ogole nie chcieli wygrac. Dziwne to wszystko.

iiYama 12.11.2008 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TYLKO___WISŁA (Post 628022)
z którym numerem na koszulce gra?

Z 21 :-P

123456789...



Jirsak :(

dostuffca 12.11.2008 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 628023)
Wislacy graja, jakby w ogole nie chcieli wygrac. Dziwne to wszystko.

może trener się już opatrzył? W sumie chłop długo siedzi, jakąś dziwną rotację wprowadza. Jeszcze chwila i będzie hard work po polsku. A to jest zło...

WINDEK 12.11.2008 21:01

Cóż oni do cholery robią? :| przecież to jest jakiś dramat... Cupiał napadziora z krwi i kości tutaj chcemy! :P

prober 12.11.2008 21:02

Gratuluję fachowości kibicom, którzy twierdzą, że "Wisła nie ma pomysłu na grę". Co chwila dogodna sytuacja, nawet klei się atak pozycyjny, a tutaj czytamy, że BG nie ma pomysłu. No comment.

4fan_player 12.11.2008 21:03

Może psycholog by pomógł?

tofik 12.11.2008 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 628032)
Może psycholog by pomógł?

Kop w dupę i zakup solidnej konkurencji. Lepsze niż psycholog.

unpredictable_wislaczka 12.11.2008 21:05

Właśnie mają pomysł,ale czemu to do cholery nie chce wpaść?
Zieniu wejdzie chyba
Wodzisław,sędziowie,czerwone kartki,to się już jakiś standard robi?

WINDEK 12.11.2008 21:05

Co z tego, że mają pomysł skoro w piłkę se trafić czysto nie mogą? :|

djjamajczyk 12.11.2008 21:06

kyrie eleison :D jeśli tego nie wygramy to Brożek powinien dostać bure od trenera powinno być z 3 :0 ..dobra niech stracę 3:1 :P .

HEDu 12.11.2008 21:06

Pomysł jest, akcje są, nie ma bramek.

rafiABG 12.11.2008 21:07

Jak widze tą twarz Łobodzińskiego zmęczoną po 10 min gry to się zastaniam co on przed meczem robił albo co jemu robili...

WINDEK 12.11.2008 21:08

Van Gaal ostatnio mówił, że nie ma nic przeciwko seksowi zawodników Alkmaar przed meczem... Tylko, żeby nie robili tego kilka godzin. Może w tym sęk Rafi? :D

iiYama 12.11.2008 21:08

Czerwień dla gospodarzy, średnio zasłużona.

dostuffca 12.11.2008 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez unpredictable_wislaczka (Post 628039)
Właśnie mają pomysł,ale czemu to do cholery nie chce wpaść?

Piłka wpaść nie chciała raz, jak wybili piłkę z linii bramkowej (ale nie było to takie trudne). Potem nie chciała dać się trafić.. Paweł powinien odpocząć chyba w następnym meczu.

17 min do końca - grają w 10. K***a to trzeba wygrać..
Sędziowie zaczynają się gubić.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl