![]() |
niech ktoś poda linka do justin.tv bo nie ogarniam tej strony
|
Cytat:
Szczęście,skuteczność, co za różnica. Problem,że nie wpada... |
ej placzki w poprzednim mistrzowskim sezonie wiele razy gralismy wiekszy piach na wyjazdach - nie ma co narzekac, sytuacje są
|
Cytat:
|
Cytat:
http://www.justin.tv/widgets/jtv_pla...channel=maxeer |
dzieki wielkie!
|
oj.. Brozio się coś zablokował.
szkoda |
Kolejne 0-0? Coś pomysłu na grę nie mamy :(
|
Ja p.....
Snajper jego mać 10 znaków |
Wraca stary Brożek czy co ? Czas się ogarnąć, takimi kiksami to można trenera zwolnić.
|
Co do kiksów.. Brozio na pewno zwycięży :)
|
Cytat:
|
Pytanie brzmi czy trener robi wszystko aby wygrać mecz.
|
Znowu nie rozumiem tej zmiany. Ostatnio jak nie rozumiałem pojawienia się na boisku Łobodzińskiego i to wygraliśmy. Pozostaje mieć nadzieję.
Czy oni nie mogą strzelać z dystansu z pierwszej piłki? Czy to jest naprawdę takie trudne w profesjonalnej piłce? |
Cytat:
z którym numerem na koszulce gra? |
Wislacy graja, jakby w ogole nie chcieli wygrac. Dziwne to wszystko.
|
Cytat:
123456789... Jirsak :( |
Cytat:
|
Cóż oni do cholery robią? :| przecież to jest jakiś dramat... Cupiał napadziora z krwi i kości tutaj chcemy! :P
|
Gratuluję fachowości kibicom, którzy twierdzą, że "Wisła nie ma pomysłu na grę". Co chwila dogodna sytuacja, nawet klei się atak pozycyjny, a tutaj czytamy, że BG nie ma pomysłu. No comment.
|
Może psycholog by pomógł?
|
Cytat:
|
Właśnie mają pomysł,ale czemu to do cholery nie chce wpaść?
Zieniu wejdzie chyba Wodzisław,sędziowie,czerwone kartki,to się już jakiś standard robi? |
Co z tego, że mają pomysł skoro w piłkę se trafić czysto nie mogą? :|
|
kyrie eleison :D jeśli tego nie wygramy to Brożek powinien dostać bure od trenera powinno być z 3 :0 ..dobra niech stracę 3:1 :P .
|
Pomysł jest, akcje są, nie ma bramek.
|
Jak widze tą twarz Łobodzińskiego zmęczoną po 10 min gry to się zastaniam co on przed meczem robił albo co jemu robili...
|
Van Gaal ostatnio mówił, że nie ma nic przeciwko seksowi zawodników Alkmaar przed meczem... Tylko, żeby nie robili tego kilka godzin. Może w tym sęk Rafi? :D
|
Czerwień dla gospodarzy, średnio zasłużona.
|
Cytat:
17 min do końca - grają w 10. K***a to trzeba wygrać.. Sędziowie zaczynają się gubić. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl