Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Grosz do grosza, czyli... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5037)

Maciejo 07.11.2008 20:27

i kolejna pomoc.

64,80zł

tommiyacht 07.11.2008 20:37

66 PLN

10 znakow

mario315 07.11.2008 20:49

67,20 zł

(10 znaków)

Micek14 07.11.2008 20:51

68,40 pln...

--- 07.11.2008 23:04

69,60 .....

Precel z makiem 07.11.2008 23:22

70, 80 zł .....

Proud 07.11.2008 23:58

72,00zł...

jachting 08.11.2008 00:53

73,20 zł ....

klusek106 08.11.2008 01:00

74,40 zlociszy

donPedro23 08.11.2008 01:18

75,60 (pln)

Lechista69 08.11.2008 09:56

U was cos ten temat stoi :(!

Kamson 08.11.2008 10:05

76,80 złotych

siwy0000 08.11.2008 10:11

78 złotych :)

krzysiek85_TSW 08.11.2008 10:14

79.20 złotych

igortsw 08.11.2008 10:35

8 dyszek i 40 groszy :)

mileniumm 08.11.2008 10:55

81,60 złotych

Strzala 08.11.2008 10:59

82,80 złotych

gackos 08.11.2008 11:12

84,00 złotych

dostuffca 08.11.2008 11:14

85,20 złotych

w0lno. 08.11.2008 11:36

87,60 zł
--
Żeby codziennie nie nabijać za 2 dni... :)

michu-k 08.11.2008 11:39

88,80 zł

(dziesięć znaków)

Sensej 08.11.2008 11:46

90 złociszy

Kobieta_Wislak 08.11.2008 12:03

+ 2,40 bo wczoraj kliknięte ale nie wpisane :-)
92,40 zł

staszek2309 08.11.2008 12:03

91,20 złociszy

R33 08.11.2008 12:28

93,60 zł

(post #87)

kadziolek1906 08.11.2008 12:33

94,80 złociszy

tomo 08.11.2008 12:57

96 polskich nowych złotych

WiślakNH 08.11.2008 13:41

97,20 zł .

Ave 08.11.2008 14:03

98,40 Pln ...

markokrk 08.11.2008 14:23

99,6 ..................


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl