Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [12 kolejka] Wisła Kraków-ŁKS sobota 8.11.2008 godz. 16:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5030)

element 08.11.2008 17:38

już się raczej nie przełamią.. szkoda..

gromaders 08.11.2008 17:40

nie nic z tego nie będzie

element 08.11.2008 17:40

widzieliście tego DEBILA JARKĘ ??

:shock:

gromaders 08.11.2008 17:45

Brożek jest mistrzem świata jak on tego nie trafił...!!!!!

grzesiek632 08.11.2008 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gromaders (Post 625597)
jak się strzela wprost w bramkarza to co się dziwić...

Brożek w swoim dawnym stylu...

z najlepszych momentow zapomniales dodac:-/

HEDu 08.11.2008 17:45

ha, Brozek do formy wraca :(

element 08.11.2008 17:46

nosz k.. co za farty.

4fan_player 08.11.2008 17:49

****a mać! Jestem załamany :(

gromaders 08.11.2008 17:51

Po co oni podajĄ tysiĄc razy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Maciu¶ 08.11.2008 17:52

Polonia idzie na mistrza ;)

buczo1985 08.11.2008 17:52

na to sie nie da patrzec...dawno nie widziales takiej padaki:(

gromaders 08.11.2008 17:54

oni chyba nie chcą tego strzelic!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Maciu¶ 08.11.2008 17:56

Baszczu, Cantoro, Glowacki, Cleber, Lobodzinski: i co panie trenerze, jest pan skazany na nas

Krolik 08.11.2008 17:56

Wynik z dwdykacja dla napinaczy po wczorajszym meczu Legii.
Ku..... zenada !!!

grzesiek632 08.11.2008 17:56

jak by nie było jeden punkt odrobiony do Legii... ale Polonia moze powiekszyc przewage nad Nami....

trzeba kibicowac Jadze: 30 min 0:0

gromaders 08.11.2008 17:57

patałachy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! grać im się kur... nie chce!!!!!!!

ciacho 08.11.2008 17:57

Jedno zdanie: Sobol powinien dostać zakaz zbliżania się w okolice do 20 m od pola karnego

Kamson 08.11.2008 17:57

Do chvja wafla z takim zaangażowaniem.
I oczywiście bramkarz przeciwników mecz życia.

HEDu 08.11.2008 17:57

Wszystko fajnie, tylko nie ma wykonczenia, posiadanie piłki 70% przy tak ofensywnym ustawieniu ... strzałów z 20 chyba i nic.

Snakes 08.11.2008 17:57

WSTYD ! WSTYD ! I JESZCZE RAZ WSTYD !!!
Po co wy gracie jak wy ambicji nie macie !

TeeS 08.11.2008 17:58

Cracovia, Górnik Zabrze, ŁKS - brawo za zaangażowanie z tymi "mocarzami" polskiej ligi...

Żuczek 08.11.2008 17:58

Ciekawe jak Wisła chce zostać mistrzem, skoro nie radzi sobie ani z zespołami z dołu tabeli (Cracovia, Górnik, ŁKS) ani z tymi z góry (Lech, Legia). Jeżeli w zimie nie dojdzie do jakiś dobrych transferów i nasza gra gruntownie się nie zmieni to o majstrze możemy zapomnieć.

JrQ- 08.11.2008 17:58

Dobrze, moze w koncu dostaniemy transfery, bo do ch*ja po kazdym sukcesie sie oslabiamy

unpredictable_wislaczka 08.11.2008 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciu¶ (Post 625613)
Baszczu, Cantoro, Glowacki, Cleber, Lobodzinski: i co panie trenerze, jest pan skazany na nas

Jak patrzę na tego człowieka,to zastanawiam się, co słychać u Jasia Paulisty...

gromaders 08.11.2008 17:59

ale jestem wkur....!!!!!!!! WSTYD!!!!!!! grać im się nie chce!!!!!!

juniordiaz 08.11.2008 17:59

znajdzmy plusy ucieklismy Lechowi na 4 punkty i dogonilismy Legie i Polonie jutro Lechia nam pomoze

4fan_player 08.11.2008 18:00

Ehh ciężko opisać to co się dzisiaj wydarzyło. Muszę ochłon±ć.

Ogryzek 08.11.2008 18:00

Straciliśmy 2 punkty!

Niestety, żenada i tyle. Co tu pisać jak z takimi "dziadami" z ŁKS nie możemy wymęczyć skromnego 1-0! No padaka. Teraz Polonia pewnie wygra, Lech też i jest nieciekawie. Teraz mecz w Wodzisławiu gdzie zawsze nam się grało ciężko....

element 08.11.2008 18:01

nie będę rzucał się na chłopaków, co nie zmienia faktu że nie dali z siebie tyle ile powinni... bo ten bramkarz ŁKS-u cudy na kiju wyprawiał.

Wisła 0-0 Wyparło.

Teraz liczyć na potknięcie Polonii..

PS. Tak, mnie też boli ten wynik, ale taki jest sport... bez szaleństw i napinek malkomenciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;)

szczebrzeszcz 08.11.2008 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez unpredictable_wislaczka (Post 625624)
Jak patrzę na tego człowieka,to zastanawiam się, co słychać u Jasia Paulisty...

euro liczy:-P

minut meczu widziałem .... 10

a z tego co widziałem wynikałao że wile piłek Łks przejmował zanim do celu dotarły, poza tym do Wiślaka zawsze dobiegał 1-2 zawodników... no i te podania :| krótkie i słabe, nawet strzał sobolewskiego lichy :/


Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 03:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl