Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   rFactor F1 League - nowa liga TWSD - informacje (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5029)

Genio 30.11.2008 23:34

i jestesmy po pierwszym GP, ktore dalo wiele powodow do zastanowienia, najwazniejszy z nich to 'nie potrafimy jezdzic'

postanowilismy powtorzyc caly cykl kwalifikacji do ligi, ponownie kwalifikacje odbedą sie na torze Albert Park do soboty do 23:59

jednak postawilismy kilka wymagan, a najważniejszym z nich jest uzyskanie czasu jednego okrazenia ponizej 1:32.000!, tylko osoby ktore uzyskaja lepszy czas zostana zakwalifikowane do ligi

nastepnie wypadaloby wiedziec przed udzialem w wyscigu jak sie korzysta z pitstopu, jak zmienia sie opony, jak sie tankuje, a wiedze tą mozna uzyskac nie inaczej jak wchodzac na serwer i trenujac, do czego zachecamy

Genio 02.12.2008 22:54

coraz ciekawiej to wyglada, do ligi zapisalo sie juz 11 osob z wymaganym minimalnym czasem 1:32 na okrazeniu [ tabela - www........../liveview ]

chetnych zapraszam na serwer

WILU TS 02.12.2008 23:11

Widzę że z ligi amatorskiej robi sie profesjonalna ? i czasy z kosmosu ;) dzieki postoje

Genio 03.12.2008 00:15

Wilu, taki czas uzyskuje kazdy nowo zapisany po dwoch godzinach jazdy, oczywiscie jezeli chce zdobyc taki czas i skupi sie troche podczas jazdy, tak wiec nie ma co dramatyzowac :) zapraszam

sto(7)ica 04.12.2008 13:33

panowie, 1.32.000 jest naprawde latwo 'wykrecic'... 14 osob juz to zrobilo, a kilka nastepnych jest blisko... wiec ZAPRASZAMY!!!!!!!!!

Genio 04.12.2008 20:25

wyszedl nowy mod do gry, troche ulepszajacy aktualnego, na którym jezdzimy
podaje link, niech chetni sciągną go, przetestują i wyrazą swoją opinie na jego temat
- http://files.filefront.com/MMG+SETUP.../fileinfo.html

wystarczy tylko podczas instalowania wskazac folder z grą rFactor
mod nazywa sie: MMG F1 2007 PE [Public Edition]

kolejni gracze dołączyli do ligi, jest nas juz 15 z czasem ponizej 1:32

Genio 06.12.2008 21:50

przypominam ze do dzisiaj, do polnocy trwają kwalifikacje do ligi

Genio 07.12.2008 00:05

zakonczyly sie kwalifikacje do ligi

przydzial zespolow wyglada nastepujaco:

http://images39.fotosik.pl/38/2caa7e6a8d27de6e.jpg

ostateczna tabela kwalifikacji: [ www........../liveview ]

Gucio25 07.12.2008 00:10

czemu jestem kierowcą nr 2 w McLarenie? byłem szybszy niż tajfun.. ;)
odrazu mówię, że jeździłem bolidem Alonso i będę jeździł bolidem Alonso..! :D

Genio 07.12.2008 00:11

prosze o dokladne przestudiowanie ogolnej tabeli kwalifikacji :)

Gucio25 07.12.2008 00:49

taa, ale tajfun wybrał BMW Sauber i jest drugim kierowcą BMW w kolejności.. ;)
więc ja pierwszy kierowca McL. :)

Genio 07.12.2008 11:00

tajfun zrobil ten czas w bolidzie BMW, ale wybral inny zespol, jako ze jest w tabeli przed Tobą mial wczesniej prawo wyboru, wybral McLarena, wiec Tobie pozostalo drugie miejsce w tym zespole :)

Genio 07.12.2008 14:09

Informacja odnośnie pierwszego Grand Prix ligi

Grand Prix Australii na torze Albert Park odbędzie się dzisiaj o 22:30. Przystąpią do niego tylko zakwalifikowani gracze.

do 22:30 - trwa trening
22:30 - rozpoczęcie kwalifikacji do wyścigu [po rozpoczęciu okrążenia pomiarowego zablokowane zostaje tankowanie bolidu, wyścig rozpoczyna się z taką ilością paliwa, jaką zatankowało się na początku kwalifikacji]
22:45 - start wyścigu [sesja zamknięta - brak możliwości wejścia na serwer]

Wyścig:
- 19 okrążeń z ustawionym zużyciem paliwa x2, oraz zużyciem opon x3
- wyścig odbędzie się przy udziale sędziego, wiec wszelkie niesportowe zachowania na torze będą karane zjazdem do boksów [przejazd przez aleje, bądź Stop/Go]
- wyścig rozpocznie okrążenie formujące [rozgrzanie ogumienia]
- na wyścigu obowiązują wszystkie przepisy, ale wyłączony jest wyjazd samochodu bezpieczeństwa po kolizjach
- dublowanie gracza odbywa się przy niebieskiej fladze, w przypadku nie ustąpienia drogi wyprzedzającemu, sędzia nałoży karę przejazdu przez pitstop
- nałożenie trzech kar na jednego gracza w wyścigu, skutkuje przesunięciem się na kolejne GP kary Stop/Go 10s dla karanego zawodnika

Genio 08.12.2008 19:02

Uwaga

od dzisiaj korzystamy z nowego moda do gry
do sciagnieca stad [ http://files.filefront.com/MMG+SETUP.../fileinfo.html ], jezeli ktos woli, moze sciagnac całą gre z zainstalowanym modem z glownej strony ligi [ http://rfactor.com.pl ]

wczorajsze GP zostanie powtorzone, ale dopiero na zakonczenie sezonu, jako ostatnie GP cyklu

do kolejnego GP [Malezji] prowadzona jest kwalifikacja [jak do poprzedniego GP] wymagany czas to 1:40.000, a koniec kwalifikacji tradycyjnie w sobotę o północy

tor Sepang [GP Malezji] można ściągnąć stąd:
- http://odsiebie.com/pokaz/821601---eaba.html
- http://www.sendspace.com/file/q5yh0t

jeszcze niepewna informacja dotyczaca serwera, na same wyscigi bedziemy mieli serwer z publicznym IP, osoby ktore sie zakwalifikują dostaną szerszą informacje na jego temat [adres IP i haslo]

Genio 09.12.2008 21:36

mamy nowy serwer ligowy, dostepny 24 godziny na dobę, chetnych zapraszam do testowania

IP serwera 217.98.88.226

Paweł_9182 10.12.2008 19:47

Wyścig o GP Malezji ile będzie liczył okrążeń??;) i kiedy dokładnie jest planowany?

SZYMEK_TSW 10.12.2008 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Genio (Post 640566)
mamy nowy serwer ligowy, dostepny 24 godziny na dobę, chetnych zapraszam do testowania


Jak rozumiem musisz być na serwerze zeby móc jezdzic bo dzis nie było nikogo i mnie wywaliło

edit: patcha miałem raczej przeciez wczoraj grałem ;)

Genio 10.12.2008 23:30

nie musze byc na serwerze, najwidoczniej wyrzucilo Cie poniewaz nie wgrales patcha ligowego do gry

wyscig w GP Malezji bedzie liczyl 19 okrazen, a odbedzie sie prawdopodobnie w poniedzialek o 22:00

Genio 11.12.2008 16:43

zmiana terminu wyscigu

GP Malezji odbedzie sie jak poczatkowo planowano, w niedziele o 22:00

Szczupak_kun 11.12.2008 19:10

Wyscig
 
A co wy na to by zrobić wyścig ciut wcześniej tak o 21.30?

glaca 12.12.2008 14:04

sluchajcie mam problem z ta gra.wchodze na serwer ale potem mnie wywala i pokazuje ze mam problem z jakims tf107.hdv...wie ktos o co chodzi...odpiszcie bo naprawde chce sobie w to pograc

Genio 12.12.2008 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez glaca (Post 641526)
sluchajcie mam problem z ta gra.wchodze na serwer ale potem mnie wywala i pokazuje ze mam problem z jakims tf107.hdv...wie ktos o co chodzi...odpiszcie bo naprawde chce sobie w to pograc

nalezy napisac do admina gry [gg podane na glownej stronie], on przesle Ci wymaganego update'a

Genio 14.12.2008 11:55

dla urozmaicenia ligi, wpadlismy na pomysl by pomimo co tygodniowych wyscigow F1 organizowac rowniez inne serie wyscigowe, dlatego umieszczam ponizej link do mod'a ETCC, na ktorym planujemy wyscigi co tydzien w srody
bedzie to liga podrzedna dla relaksu, chetnych zapraszam
- http://www.sendspace.com/file/l41d3m [download]

1. screen
2. screen

przypominam ze dzisiaj o 22:00 GP Malezji z serii F1
19 okrazen z okrazeniem formujacym przed startem

Genio 14.12.2008 15:18

przydzial zespolow przedstawiam na stronie [ www........../liveviev ]

Paweł_9182 14.12.2008 18:59

o 22 trening czy kwalifikacje?? a może wyścig?? ;)

sto(7)ica 14.12.2008 19:17

od 22 kwalifikacje

Genio 14.12.2008 19:19

jezeli napisalem ze GP o 22:00 to znaczy ze o 22:00 nalezy byc na serwerze :)

Genio 14.12.2008 20:05

wazna informacja przed wyscigiem

prosi sie by na czas wyscigu wylaczyc wszystkie programy łączo-żerne [gg, skype, hamachi] by nie lagowac serwera wlasnym, duzym pingiem
w przypadku duzej roznicy w pingach wzgledem reszty graczy, admin usunie gracza z serwera

Genio 15.12.2008 12:59

kolejne GP rozegramy na torze w Bahrajnie
- http://odsiebie.com/pokaz/742650---75ba.html
- http://www.sendspace.com/file/6t7lzf

wiecej informacji wkrótce

Genio 15.12.2008 18:25

GP Malezji zostalo zaliczone
kolejne GP, Bahrajnu odbedzie sie w niedziele o 22:00, wyscig liczyl bedzie 19 okrazen
do GP przystapi pierwsza 16 graczy z listy kwalifikacyjnej [ www........../liveviev ] restrykcje spowodowane są nie wydolnością serwera przy 20 graczach

Wyniki Grand Prix Malezji
http://images44.fotosik.pl/40/184538b7ebb5c253.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl