![]() |
i jestesmy po pierwszym GP, ktore dalo wiele powodow do zastanowienia, najwazniejszy z nich to 'nie potrafimy jezdzic'
postanowilismy powtorzyc caly cykl kwalifikacji do ligi, ponownie kwalifikacje odbedą sie na torze Albert Park do soboty do 23:59 jednak postawilismy kilka wymagan, a najważniejszym z nich jest uzyskanie czasu jednego okrazenia ponizej 1:32.000!, tylko osoby ktore uzyskaja lepszy czas zostana zakwalifikowane do ligi nastepnie wypadaloby wiedziec przed udzialem w wyscigu jak sie korzysta z pitstopu, jak zmienia sie opony, jak sie tankuje, a wiedze tą mozna uzyskac nie inaczej jak wchodzac na serwer i trenujac, do czego zachecamy |
coraz ciekawiej to wyglada, do ligi zapisalo sie juz 11 osob z wymaganym minimalnym czasem 1:32 na okrazeniu [ tabela - www........../liveview ]
chetnych zapraszam na serwer |
Widzę że z ligi amatorskiej robi sie profesjonalna ? i czasy z kosmosu ;) dzieki postoje
|
Wilu, taki czas uzyskuje kazdy nowo zapisany po dwoch godzinach jazdy, oczywiscie jezeli chce zdobyc taki czas i skupi sie troche podczas jazdy, tak wiec nie ma co dramatyzowac :) zapraszam
|
panowie, 1.32.000 jest naprawde latwo 'wykrecic'... 14 osob juz to zrobilo, a kilka nastepnych jest blisko... wiec ZAPRASZAMY!!!!!!!!!
|
wyszedl nowy mod do gry, troche ulepszajacy aktualnego, na którym jezdzimy
podaje link, niech chetni sciągną go, przetestują i wyrazą swoją opinie na jego temat - http://files.filefront.com/MMG+SETUP.../fileinfo.html wystarczy tylko podczas instalowania wskazac folder z grą rFactor mod nazywa sie: MMG F1 2007 PE [Public Edition] kolejni gracze dołączyli do ligi, jest nas juz 15 z czasem ponizej 1:32 |
przypominam ze do dzisiaj, do polnocy trwają kwalifikacje do ligi
|
zakonczyly sie kwalifikacje do ligi
przydzial zespolow wyglada nastepujaco: http://images39.fotosik.pl/38/2caa7e6a8d27de6e.jpg ostateczna tabela kwalifikacji: [ www........../liveview ] |
czemu jestem kierowcą nr 2 w McLarenie? byłem szybszy niż tajfun.. ;)
odrazu mówię, że jeździłem bolidem Alonso i będę jeździł bolidem Alonso..! :D |
prosze o dokladne przestudiowanie ogolnej tabeli kwalifikacji :)
|
taa, ale tajfun wybrał BMW Sauber i jest drugim kierowcą BMW w kolejności.. ;)
więc ja pierwszy kierowca McL. :) |
tajfun zrobil ten czas w bolidzie BMW, ale wybral inny zespol, jako ze jest w tabeli przed Tobą mial wczesniej prawo wyboru, wybral McLarena, wiec Tobie pozostalo drugie miejsce w tym zespole :)
|
Informacja odnośnie pierwszego Grand Prix ligi
Grand Prix Australii na torze Albert Park odbędzie się dzisiaj o 22:30. Przystąpią do niego tylko zakwalifikowani gracze. do 22:30 - trwa trening 22:30 - rozpoczęcie kwalifikacji do wyścigu [po rozpoczęciu okrążenia pomiarowego zablokowane zostaje tankowanie bolidu, wyścig rozpoczyna się z taką ilością paliwa, jaką zatankowało się na początku kwalifikacji] 22:45 - start wyścigu [sesja zamknięta - brak możliwości wejścia na serwer] Wyścig: - 19 okrążeń z ustawionym zużyciem paliwa x2, oraz zużyciem opon x3 - wyścig odbędzie się przy udziale sędziego, wiec wszelkie niesportowe zachowania na torze będą karane zjazdem do boksów [przejazd przez aleje, bądź Stop/Go] - wyścig rozpocznie okrążenie formujące [rozgrzanie ogumienia] - na wyścigu obowiązują wszystkie przepisy, ale wyłączony jest wyjazd samochodu bezpieczeństwa po kolizjach - dublowanie gracza odbywa się przy niebieskiej fladze, w przypadku nie ustąpienia drogi wyprzedzającemu, sędzia nałoży karę przejazdu przez pitstop - nałożenie trzech kar na jednego gracza w wyścigu, skutkuje przesunięciem się na kolejne GP kary Stop/Go 10s dla karanego zawodnika |
Uwaga
od dzisiaj korzystamy z nowego moda do gry do sciagnieca stad [ http://files.filefront.com/MMG+SETUP.../fileinfo.html ], jezeli ktos woli, moze sciagnac całą gre z zainstalowanym modem z glownej strony ligi [ http://rfactor.com.pl ] wczorajsze GP zostanie powtorzone, ale dopiero na zakonczenie sezonu, jako ostatnie GP cyklu do kolejnego GP [Malezji] prowadzona jest kwalifikacja [jak do poprzedniego GP] wymagany czas to 1:40.000, a koniec kwalifikacji tradycyjnie w sobotę o północy tor Sepang [GP Malezji] można ściągnąć stąd: - http://odsiebie.com/pokaz/821601---eaba.html - http://www.sendspace.com/file/q5yh0t jeszcze niepewna informacja dotyczaca serwera, na same wyscigi bedziemy mieli serwer z publicznym IP, osoby ktore sie zakwalifikują dostaną szerszą informacje na jego temat [adres IP i haslo] |
mamy nowy serwer ligowy, dostepny 24 godziny na dobę, chetnych zapraszam do testowania
IP serwera 217.98.88.226 |
Wyścig o GP Malezji ile będzie liczył okrążeń??;) i kiedy dokładnie jest planowany?
|
Cytat:
Jak rozumiem musisz być na serwerze zeby móc jezdzic bo dzis nie było nikogo i mnie wywaliło edit: patcha miałem raczej przeciez wczoraj grałem ;) |
nie musze byc na serwerze, najwidoczniej wyrzucilo Cie poniewaz nie wgrales patcha ligowego do gry
wyscig w GP Malezji bedzie liczyl 19 okrazen, a odbedzie sie prawdopodobnie w poniedzialek o 22:00 |
zmiana terminu wyscigu
GP Malezji odbedzie sie jak poczatkowo planowano, w niedziele o 22:00 |
Wyscig
A co wy na to by zrobić wyścig ciut wcześniej tak o 21.30?
|
sluchajcie mam problem z ta gra.wchodze na serwer ale potem mnie wywala i pokazuje ze mam problem z jakims tf107.hdv...wie ktos o co chodzi...odpiszcie bo naprawde chce sobie w to pograc
|
Cytat:
|
dla urozmaicenia ligi, wpadlismy na pomysl by pomimo co tygodniowych wyscigow F1 organizowac rowniez inne serie wyscigowe, dlatego umieszczam ponizej link do mod'a ETCC, na ktorym planujemy wyscigi co tydzien w srody
bedzie to liga podrzedna dla relaksu, chetnych zapraszam - http://www.sendspace.com/file/l41d3m [download] 1. screen 2. screen przypominam ze dzisiaj o 22:00 GP Malezji z serii F1 19 okrazen z okrazeniem formujacym przed startem |
przydzial zespolow przedstawiam na stronie [ www........../liveviev ]
|
o 22 trening czy kwalifikacje?? a może wyścig?? ;)
|
od 22 kwalifikacje
|
jezeli napisalem ze GP o 22:00 to znaczy ze o 22:00 nalezy byc na serwerze :)
|
wazna informacja przed wyscigiem
prosi sie by na czas wyscigu wylaczyc wszystkie programy łączo-żerne [gg, skype, hamachi] by nie lagowac serwera wlasnym, duzym pingiem w przypadku duzej roznicy w pingach wzgledem reszty graczy, admin usunie gracza z serwera |
kolejne GP rozegramy na torze w Bahrajnie
- http://odsiebie.com/pokaz/742650---75ba.html - http://www.sendspace.com/file/6t7lzf wiecej informacji wkrótce |
GP Malezji zostalo zaliczone
kolejne GP, Bahrajnu odbedzie sie w niedziele o 22:00, wyscig liczyl bedzie 19 okrazen do GP przystapi pierwsza 16 graczy z listy kwalifikacyjnej [ www........../liveviev ] restrykcje spowodowane są nie wydolnością serwera przy 20 graczach Wyniki Grand Prix Malezji http://images44.fotosik.pl/40/184538b7ebb5c253.jpg |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl