![]() |
No to ja też zagłosowałam :)
|
proszę bardzo, jest i mój głos.
|
Ode mnie też poszło!
|
i ode mnie
|
Poszło........
|
Cytat:
mądrze podsumowane :> |
Dziekuje i Prosze o jeszcze przecież nic nie tracicie a pomagacie tym dzieciom zyskać
|
W imieniu Stowarzyszenia " Dać Szansę " w Wadowicach, Proszę o przesłanie informacji osobom pracującym o możliwości przekazania 1% podatku na rzecz dzieci niepełnosprawnych.
DZIĘKI TWOJEMU WSPARCIU TE DZIECI BĘDĄ MIAŁY SZANSĘ NA NORMALNE ŻYCIE. Więcej informacji znajdziesz pod tym adresem : http://www.dacszanse.pl/index.php?op...&id=5&Itemid=7 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl