Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Prośba O Wasze Głosy (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5027)

Gwiazdka86 11.11.2008 21:00

No to ja też zagłosowałam :)

trial 11.11.2008 21:10

proszę bardzo, jest i mój głos.

devios 11.11.2008 21:18

Ode mnie też poszło!

witorik 11.11.2008 21:25

i ode mnie

Strzala 11.11.2008 21:28

Poszło........

Kobieta_Wislak 11.11.2008 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WzT (Post 624035)
Ja też swój oddałem i niezwłocznie o tym pisze na forum bo jeszcze przypadkiem ktoś by się nie dowiedział i co by było?

no właśnie... :D sama się na to złapałam i potem przez moment zastanawiałam dlaczego... taki owczy pęd, nie?
mądrze podsumowane :>

PrzemooTSW 12.11.2008 14:54

Dziekuje i Prosze o jeszcze przecież nic nie tracicie a pomagacie tym dzieciom zyskać

PrzemooTSW 18.02.2009 15:31

W imieniu Stowarzyszenia " Dać Szansę " w Wadowicach, Proszę o przesłanie informacji osobom pracującym o możliwości przekazania 1% podatku na rzecz dzieci niepełnosprawnych.
DZIĘKI TWOJEMU WSPARCIU TE DZIECI BĘDĄ MIAŁY SZANSĘ NA NORMALNE ŻYCIE.
Więcej informacji znajdziesz pod tym adresem :

http://www.dacszanse.pl/index.php?op...&id=5&Itemid=7


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl