Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

SpongeBob 03.11.2008 19:37

kurcze.wszyscy jeżdżą na Lubogoszcz a...gdzie byliscie jak mnie bic Katowice chcialy?!:foch:

no domki niestety wynajmuja chyba tylko do listopada czy cos takiego.teraz tylko osrodek.

usioc1 03.11.2008 20:25

ja jestem z gór, moja ciotka na lubogoszczy pracuje. Moge zaptytac jakby cos

michu-k 03.11.2008 20:37

Właśnie, gdzie polecicie wybrać się na Sylwestra? Taki dwu osobowy wypad, ja + dziewczyna. W grę wchodzą 3 dni, 30/31/1. Macie jakieś propozycje? Byliście w jakimś ciekawym miejscu? :-) Hilfe!

igortsw 03.11.2008 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 623201)
Właśnie, gdzie polecicie wybrać się na Sylwestra? Taki dwu osobowy wypad, ja + dziewczyna. W grę wchodzą 3 dni, 30/31/1. Macie jakieś propozycje? Byliście w jakimś ciekawym miejscu? :-) Hilfe!

Wiem ze pare osób z tego forum pisało rok albo dwa lata temu że wybierają się na sylwka chyba do Zawoji ( niegdyś największa wieś w Polsce położona nieopodal Babiej Góry) ... podpowie nam ktoś czy warto było :) ??

Krzysiek 03.11.2008 21:33

Ja to chciałem napisać, że psia mać mam straszne zakwasy... zachciało mi się w piłke na hali grać to mam teraz... Ale co brameczek nie pyknąłem <skromny> i taki talent jak ja się zmarnował... normalnie niesprawiedliwe to <foch> :D

Prezydentowa 03.11.2008 21:45

Też mam zakwasy - poimprezowe. Czyli z gatunku tajemniczych

Arkas 03.11.2008 21:46

Apropos Lubogoszczy mówicie o tym ośordku gdzie trzeba przebijac przez las na górę żeby tam dojśc??:P
Bylem tam na wycieczce integracyjnej i jakoś zaniedbane to było. A najgorsze były te domki wolnostojące:P

Prezydentowa 03.11.2008 22:00

Tak, dokładnie o tym mowa:D Też byłam tam na wycieczce integracyjnej:D

South 03.11.2008 22:33

też bym się pointegrował ale za stary już jestem na takie bajery tera to matura i takie tam ;(

domek na sylwestra do wynajęcia najlepiej na Słowacji,jakiś w miare tani i żeby blisko do alkoholowego było ,poleci ktoś coś ?

markokrk 03.11.2008 22:35

co ty kur*a wiesz o integracji????



:D:D

South 03.11.2008 22:42

kolego z makro ,zapytaj moich koleżanek co ja wiem o integracji :-D

SpongeBob 03.11.2008 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 623235)
Apropos Lubogoszczy mówicie o tym ośordku gdzie trzeba przebijac przez las na górę żeby tam dojśc??:P
Bylem tam na wycieczce integracyjnej i jakoś zaniedbane to było. A najgorsze były te domki wolnostojące:P

jakie zaniedbane?!:shock:jakie najgorsze?!:shock:
Hilton to nie jest ale zlego slowa na te domki przy mnie nie mow!:foch:
ważne ze klimat jest. jak sie schodzi do mszany do sklepu z jackiem s. to i 7 godzin w drodze mozna spedzic...a mowili ze w godzinke sie wyrobimy:lol:

markokrk 03.11.2008 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 623266)
kolego z makro ,zapytaj moich koleżanek co ja wiem o integracji :-D

wypraszam sobie takie:foch:

a jak fajne koleżanki to daj numer to się zapytam :>

zuraw9 03.11.2008 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 623201)
Właśnie, gdzie polecicie wybrać się na Sylwestra? Taki dwu osobowy wypad, ja + dziewczyna. W grę wchodzą 3 dni, 30/31/1. Macie jakieś propozycje? Byliście w jakimś ciekawym miejscu? :-) Hilfe!

Może moje okolice czyli Korbielów? Osobiście nigdy tam nie byłem (w sylwestra) ale wiele osób chwaliło to miejsce.

South 03.11.2008 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markokrk (Post 623272)
wypraszam sobie takie:foch:

a jak fajne koleżanki to daj numer to się zapytam :>

takie luźne skojarzenie z tym makro,co chcesz, ja lubię makro jak kupuje coś ,to zawsze dużo :-)

koleżanki fajne-bo moje ,ale numerów nie mogę tak rozdawać na prawo i lewo :-p

oskar TS 03.11.2008 23:03

opropos sylwestra... zamiawia ktos race ??:D

markokrk 03.11.2008 23:09

przeca ja nie chce na lewo i prawo tylko wprost na moje gg/kom :D

South 03.11.2008 23:16

oj ciężka sprawa powiem ci ,nie chcą ,powiedziały że jak zorganizujesz domek dla 6 os na sylwestra ,to może,może :)

markokrk 03.11.2008 23:20

w ciemno nic nie organizuje :D musze wiedziec z kim harcuje :P

Gucio25 03.11.2008 23:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 623261)
też bym się pointegrował ale za stary już jestem na takie bajery tera to matura i takie tam ;(

ale lamentujesz z tą maturą. a to jeszcze pół roku chłopie. :D
btw. domków, jak coś to 7-osobowy, o mnie nie zapominajcie.
south mi opowiadał co z tymi dziewczynkami wyrabiał. :lol:

markokrk 03.11.2008 23:39

to podaj dalej wiadomości :P

Gucio25 03.11.2008 23:43

szau ciau poprostu. :lol:

donPedro23 03.11.2008 23:54

sory czy to jest topic tylko dla kumatych??:P

dj_ibutti 04.11.2008 01:32

Tak. Sałfy i Bolce walcie na GG w sprawie tego domku na Słowacji ;)

Edytka: podpowiada, że lepiej na kom. bom na zajęciach jutro(dzisiej) od 8.30 :/

pan_premier 04.11.2008 08:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 623201)
Właśnie, gdzie polecicie wybrać się na Sylwestra? Taki dwu osobowy wypad, ja + dziewczyna. W grę wchodzą 3 dni, 30/31/1. Macie jakieś propozycje? Byliście w jakimś ciekawym miejscu? :-) Hilfe!

Biały Domek


co do japońskiego: Tsubaza Ozora=Kapitan jastrząb
podobno

Maciejo 04.11.2008 09:29

co Wy chcecie od Tsubasy??

to był na prawdę niezły gość :) jak kopnął piłkę to przez 3 odcinki potrafiła lecieć :D a Ci bliźniacy co skakali po poprzeczkach, a Wakabayashi co się odbijał od słupków i bronił :shock: ahh to była bajka... :D

Karolus 04.11.2008 09:41

Można ją gdzieś jeszcze zbaczyć...
Tsubasa to był klasyk... Ech

West 04.11.2008 09:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 623312)
Biały Domek

tyleze on chce na 3 dni a tam kwatera tylko dwu dobowa max

Maciejo 04.11.2008 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karolus (Post 623325)
Można ją gdzieś jeszcze zbaczyć...

na darkwarezie poszukaj. jest tam co nieco :)

michu-k 04.11.2008 11:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 623312)
Biały Domek

Cytat:

Pierwotnie napisane przez W (Post 623328)
tyleze on chce na 3 dni a tam kwatera tylko dwu dobowa max

Poziom komentarza wprost proporcjonalny do poziomu inteligencji.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karolus (Post 623325)
Można ją gdzieś jeszcze zbaczyć...
Tsubasa to był klasyk... Ech

Link


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl