![]() |
kurcze.wszyscy jeżdżą na Lubogoszcz a...gdzie byliscie jak mnie bic Katowice chcialy?!:foch:
no domki niestety wynajmuja chyba tylko do listopada czy cos takiego.teraz tylko osrodek. |
ja jestem z gór, moja ciotka na lubogoszczy pracuje. Moge zaptytac jakby cos
|
Właśnie, gdzie polecicie wybrać się na Sylwestra? Taki dwu osobowy wypad, ja + dziewczyna. W grę wchodzą 3 dni, 30/31/1. Macie jakieś propozycje? Byliście w jakimś ciekawym miejscu? :-) Hilfe!
|
Cytat:
|
Ja to chciałem napisać, że psia mać mam straszne zakwasy... zachciało mi się w piłke na hali grać to mam teraz... Ale co brameczek nie pyknąłem <skromny> i taki talent jak ja się zmarnował... normalnie niesprawiedliwe to <foch> :D
|
Też mam zakwasy - poimprezowe. Czyli z gatunku tajemniczych
|
Apropos Lubogoszczy mówicie o tym ośordku gdzie trzeba przebijac przez las na górę żeby tam dojśc??:P
Bylem tam na wycieczce integracyjnej i jakoś zaniedbane to było. A najgorsze były te domki wolnostojące:P |
Tak, dokładnie o tym mowa:D Też byłam tam na wycieczce integracyjnej:D
|
też bym się pointegrował ale za stary już jestem na takie bajery tera to matura i takie tam ;(
domek na sylwestra do wynajęcia najlepiej na Słowacji,jakiś w miare tani i żeby blisko do alkoholowego było ,poleci ktoś coś ? |
co ty kur*a wiesz o integracji????
:D:D |
kolego z makro ,zapytaj moich koleżanek co ja wiem o integracji :-D
|
Cytat:
Hilton to nie jest ale zlego slowa na te domki przy mnie nie mow!:foch: ważne ze klimat jest. jak sie schodzi do mszany do sklepu z jackiem s. to i 7 godzin w drodze mozna spedzic...a mowili ze w godzinke sie wyrobimy:lol: |
Cytat:
a jak fajne koleżanki to daj numer to się zapytam :> |
Cytat:
|
Cytat:
koleżanki fajne-bo moje ,ale numerów nie mogę tak rozdawać na prawo i lewo :-p |
opropos sylwestra... zamiawia ktos race ??:D
|
przeca ja nie chce na lewo i prawo tylko wprost na moje gg/kom :D
|
oj ciężka sprawa powiem ci ,nie chcą ,powiedziały że jak zorganizujesz domek dla 6 os na sylwestra ,to może,może :)
|
w ciemno nic nie organizuje :D musze wiedziec z kim harcuje :P
|
Cytat:
btw. domków, jak coś to 7-osobowy, o mnie nie zapominajcie. south mi opowiadał co z tymi dziewczynkami wyrabiał. :lol: |
to podaj dalej wiadomości :P
|
szau ciau poprostu. :lol:
|
sory czy to jest topic tylko dla kumatych??:P
|
Tak. Sałfy i Bolce walcie na GG w sprawie tego domku na Słowacji ;)
Edytka: podpowiada, że lepiej na kom. bom na zajęciach jutro(dzisiej) od 8.30 :/ |
Cytat:
co do japońskiego: Tsubaza Ozora=Kapitan jastrząb podobno |
co Wy chcecie od Tsubasy??
to był na prawdę niezły gość :) jak kopnął piłkę to przez 3 odcinki potrafiła lecieć :D a Ci bliźniacy co skakali po poprzeczkach, a Wakabayashi co się odbijał od słupków i bronił :shock: ahh to była bajka... :D |
Można ją gdzieś jeszcze zbaczyć...
Tsubasa to był klasyk... Ech |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl