Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Legia Warszawa - Wisła Kraków niedziela 26.10.2008 godz.17 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4969)

tofik 23.10.2008 12:52

Cantoro bym jednak zostawił. Jest co raz słabszy to fakt, ale na najwazniejsze mecze potrafi się zmobilizować. Co innego Łobo, ta padaczka nawet z maxymalnym zaangażowaniem pewnego poziomu nie przeskoczy. Małecki jak wychodzi na boisko to cale serce wkłada w grę. Nie muszę dodawać, że juz w tym momencie nie odstaje indywidualnymi umiejętnościami od Wojciecha. Musi więcej dostrzegać lepiej ustawionych partnerów i to wszystko.

1q2 23.10.2008 12:54

Z Lechem to byla troche inna historia , podswiadomie nasi juz byli myslami przy Tottenhamie ,do tego 10 minut i bylo posprzatane.
Teraz powinno byc inaczej w tej kwestii , jednak jak przwidywania sie sprawdza i znow wyjda ci, co kompletnie sie nie sprawdzaja to moze rozowo nie byc.

Ale wychodze z zalozenia ze sklad to problem trenera.

prezes 23.10.2008 13:16

Przeczucie oraz doswiadczenie niestety mowi, ze nie ma najmniejszych szans na posadzenie Lobo na lawie i przesuniecie w jego miejsce Maleckiego. Obym sie mylil, bo w takim meczu gdzie stawka jest wieksza niz same ligowe punkty, warto by bylo zagrac w jedenastu juz od pierwszych minut.

SpoXsteR 23.10.2008 17:42

Cytat:

Patrząc na wyniki ostatnich sześciu ligowych meczów Legii i Wisły rozgrywanych przy Łazienkowskiej można dostrzec pewną bardzo ciekawą regułę.

Okazuje się bowiem, że od sezonu 2002/2003 trwa stała zależność między wynikiem spotkania rozgrywanego na Legii, a losami mistrzostwa Polski. Otóż drużyna, która w ostatnich latach przegrywała bezpośrednie spotkanie rozgrywane w stolicy ... zostawała później mistrzem Polski. Co ciekawe, gdy w tego typu spotkaniu padł jedyny w ostatnich latach remis to mistrzostwo trafiło w ręce ... Zagłębia Lubin.

Poniżej zestawienie prezentujące wyniki meczów Legia - Wisła rozgrywanych przy ulicy Łazienkowskiej i późniejsze losy mistrzostwa:



1 września 2002
Legia - Wisła 3:2; mistrzostwo - Wisła

19 wrześnie 2003
Legia - Wisła 4:1; mistrzostwo - Wisła

22 maja 2005
Legia - Wisła 5:1; mistrzostwo - Wisła

13 maja 2006
Legia - Wisła 1:2; mistrzostwo - Legia

1 października 2006
Legia - Wisła 1:1; mistrzostwo - Zagłębie Lubin

27 kwietnia 2008
Legia - Wisła 2:1; mistrzostwo - Wisła



wislasoccer.com

1q2 23.10.2008 17:49

czyli wychodzi na to ze zeby zdobyc mistrza, musimy przegrac:)
To jest bardziej taka zaleznosc(3 z 4 ostatnich lat) ze jadac do Wawy, mielismy juz mistrza w kieszeni , badz miala go juz Legia i stad m.innymi takie a nie inne wyniki byly.

bigi333 23.10.2008 17:49

No duże pole manewru ma Skorża. Ja bym to widział tak :
Pawełek - Baszczyński, Cleber, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Cantoro, Boguski - Jirsak - Paweł Brożek

wisłaWieczysta 23.10.2008 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bigi333 (Post 618590)
No duże pole manewru ma Skorża. Ja bym to widział tak :
Pawełek - Baszczyński, Cleber, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Cantoro, Boguski - Jirsak - Paweł Brożek


osobiście dałbym Małeckiego na ławke w roli takiego jokera. jakby coś szło nie tak Skorża może go wpuścić i przyspieszyć i podciągnąć grę do przodu :D ale jestem dobrej myśli i wygramy !!

Ala1955 23.10.2008 18:47

No i Komisja Ligi zawiesiła Boguskiego na dwa mecze. Z rygorem natychmiastowej wykonalności...
No to Rafał nie wystąpi w Warszawie. A Grzelaka jakoś nikt nie zawiesił - w końcu nie można osłabiać innych drużyn poza naszą Wisełką :evil:

źródło: oficjalna

piotrek11111 23.10.2008 18:49

Po zapoznaniu się z zapisem wideo Komisja Ligi pojęła decyzje o nałożeniu kary dwóch meczów dyskwalifikacji na zawodnika Wisły Kraków Rafała Boguskiego. Podczas meczu 9. kolejki Ekstraklasy Wisła Kraków – Piast Gliwice Rafał Boguski kopnął bez piłki rywala co umknęło uwadze trójki sędziowskiej. Karze nadany został rygor natychmiastowej wykonalności.

http://www.ekstraklasa.org/info/infid/188383

sandomingo 23.10.2008 18:51

jaja, k...a jaja.
Szkoda gadać nawet.

westersyl 23.10.2008 18:53

Wydaję mi się że Skorża zagra takim ustawieniem:
Baszczyński, Głowacki, Cleber, Piotr Brożek
Łobo Sobol Cantoro Diaz
Boguski
Paweł Brożek

Jeśli chodzi o mnie to zamiast Łobo postawiłbym na kogoś z dwójki Małecki, Jirsak z tym, że ten drugi schodziłby do środka i zamieniał się z Boguskim.

Odnośnie Marcelo dla mnie będzie on świetnym stoperem kwestia załapania ustawień taktycznych bo teraz moim zdaniem jest za dużo improwizacji w jego grze dlatego postawiłbym na Clebera. Jest jeszcze drugie dno tej sprawy bo Marcelo musi grać aby jego menager, który jest prawdopodobnie mengerem innego zawodnika, którego chcemy nie bał się u nas go ulokować. Także nie można tego spaprać.

edit: werdykt ekstraklasy jest dla mnie komedią, to jest jakaś ****a warszawska inicjatywa jestem o tym przekonany! Odebrali nam 50 % siły ofensywnej nawet nie wiadomo dlaczego...

Ala1955 23.10.2008 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 618619)
Wydaję mi się że Skorża zagra takim ustawieniem:
Baszczyński, Głowacki, Cleber, Piotr Brożek
Łobo Sobol Cantoro Diaz
Boguski
Paweł Brożek

Jeśli chodzi o mnie to zamiast Łobo postawiłbym na kogoś z dwójki Małecki, Jirsak z tym, że ten drugi schodziłby do środka i zamieniał się z Boguskim.

Odnośnie Marcelo dla mnie będzie on świetnym stoperem kwestia załapania ustawień taktycznych bo teraz moim zdaniem jest za dużo improwizacji w jego grze dlatego postawiłbym na Clebera. Jest jeszcze drugie dno tej sprawy bo Marcelo musi grać aby jego menager, który jest prawdopodobnie mengerem innego zawodnika, którego chcemy nie bał się u nas go ulokować. Także nie można tego spaprać.

edit: werdykt ekstraklasy jest dla mnie komedią, to jest jakaś ****a warszawska inicjatywa jestem o tym przekonany!

Rafał NIE zagra - zawieszony na dwa mecze przez Komisję Ligi i to od zaraz

HEDu 23.10.2008 18:57

No to Jirsak musi zagrać jako cofniety napastnik, nie ma innego wyjscia, chyba ze Wtorek w takim meczu bedzie partnerował Brozkowi i wtedy Jirsak of pomoc ale nie wierze w to.

Kamson 23.10.2008 18:57

K***a BOGUSKI ZAWIESZONY!

Elendil 23.10.2008 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westeryl
Boguski

chyba nie bardzo...

no jaja, to sędzia może dostać po mordzie, ale zawodnika w noge kopnąć nie można? Jechane psy warszawskie.

irman 23.10.2008 18:58

Zapowietrzyłem się z oburzenia.

mr_kwolf 23.10.2008 18:58

Ale o co wam chodzi? Boguski go kopnął? Kopnął. Za to należy się kara? Należy. Więc ją dostał. Pretensje do niego za głupotę a nie do Komisji Ligi że działa zgodnie z przepisami.


Śmiejecie się z kibiców Legii że wszedzie szukają spisku ITI przeciwko ich ruchowi kibicowskiemu. Grają role Mesjaszy polskiego ruchu Ultras, a robicie to samo tyle że naszym wrogim i prześladowcom są szmatławce rodem z Warszawy i PZPN

sayek89 23.10.2008 19:00

Widać działania mające na celu pomóc Legi bo inaczej tego nie można zinterpretować. Takich sytuacji w meczu z Piastem było multum i w sumie ta cała komisja mogła całą 11 Wisły zawiesić, no może po za Pawełkiem. Ale mimo tego i tak wygramy, bo nie ma mocnych na nas ;)

SpoXsteR 23.10.2008 19:01

hehe i niech mi ktoś teraz powie że gdybyśmy nie z Legią grali z kimś innym to czy by go zawiesili ?



Kamson

oczywiście że nie, przecież to by go wyeliminowało z gry przeciwko Wiśle..

spoko, oni wiedzą co robią.

Kamson 23.10.2008 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 618628)
Ale o co wam chodzi? Boguski go kopnął? Kopnął. Za to należy się kara? Należy. Więc ją dostał. Pretensje do niego za głupotę a nie do Komisji Ligi że działa zgodnie z przepisami

A Grzelak dostał jakąś kare za odpychanie sędziego?
Sytuacja Boguskiego to była przepychanka. Rafał był trzymany i chciał sie uwolnić. Sędzia wszystko widział i Boguskiego oraz tego 'pokrzywdzonego' upomniał.

Snakes 23.10.2008 19:02

Wyeliminowali nam drugiego najepszego zawodnika w skladzie.Brawo Legia + PZPN = sztama forever:evil:

FraMat 23.10.2008 19:04

i niech mi jeszcze raz na tym forum jakiś warszawski napinacz napisze o sprawiedliwym PZPN.

Sa dwa wyjścia:
- albo zbojkotować najbliższy mecz
- albo dopieprzyć krawaciarzom

Dość chamstwa i bezprawia

mr_kwolf
Boguski został ukarany podczas meczu napomnieniem i w związku z tym Komisja miała g... do karania.

Co z Grzelakiem?????
I wisi mi czy Grzelak zagra przeciwko Wisle czy nie.
I tak jest beznadziejny jak ta cała PZPN-owsko ITO-owska druzynka
Chodzi o zasady

roberTS 23.10.2008 19:04

Jakoś dziwnie byłem tego pewien. Przecież najbliższy mecz z legią to trzeba wesprzeć warszawiaków. Ma może ktoś linki do sytuacji Boguskiego i Grzelaka?

e 23.10.2008 19:08

Teraz tym bardziej trzeba ogolic Warszawe.
Niech wiedza ze chociaz pomagaja Legii to i tak damy rade!


To jest zbrodnia w bialy dzien, jak inaczej to nazwac skoro Grzelaka nawet nie ruszyli?


Polska liga to jednak wielkie jedno bagno i multum przekretow.

W.Star 23.10.2008 19:11

Yhm. Nihil novi. Niech się Legioniści teraz cieszą, zarząd na pewno też tańczy z radości, a jutro pewnie będzie kac. Norma.

Ja jestem wściekły. Ogromnie wściekły. I naprawdę mam już wszystko w dupie co się będzie działo, niech Tylko NASZA WISŁA dopieprzy Warszawiakom w niedzielę. Niech zobaczą, że żeby mieli jakiekolwiek szanse musieli by nam zdyskwalifikować nawet nie jedenastkę meczową, ale całą 18 powołaną na ten mecz.

A użycie słów że oni zdyskwalifikować w znaczeniu Legia jest w 100% celowe.

Hej Grzelak, Grzelak nanana...

Wojtas 23.10.2008 19:12

Skandal.


Brak slow ,PZPN & Legia dwa bratanki.

ZAwsze mieli chody i beda miec,co zrobic.
Przekret w bialy dzien.


Proponuje w zamian "zajać" sie szanownym Canal + i Komisji Dyscyplinarnej wyczynami Szali Wojciecha .

pchelas 23.10.2008 19:14

Kopnąć to go kopnął, ale skoro sędzia upomniał obu zawodników to po kiego grzyba się wpieprza jakaś jebana komisja?

flamengista 23.10.2008 19:18

Mamy żanującą Ligę, żenujących dziennikarzy, żenującą stację to i żenującą komisję.

Zamiast meczu rundy mamy kupę. Zamiast emocji sportowych mamy skandal - wykreowany przez stację Canal+.

westersyl 23.10.2008 19:21

Chodzą słuchy, że materiał z Canału + został prawdopodobnie przekazany i puszczony w delikatnie przyśpieszonym tempie aby nadać drastyczności sytuacji. Myślę że można to jakoś sprawdzić ?

Eustachy 23.10.2008 19:22

Gratulacje. Wszystkie osoby zamieszane w ta decyzje, moga bic sobie brawo.
W wybitny sposob udalo im sie popsuc spotkanie, zapowiadane jako hit kolejki.
Powiem szczerze, ze zupelnie stracilem ochote na ogladanie tych zawodow i bez wzgledu na wynik, czekam juz na nastepna kolejke...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl