Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [7 kolejka] Wisła Kraków - Arka Gdynia, sob. 27.09 godz 18.15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4877)

4fan_player 27.09.2008 18:06

Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony :) Marcelo pewnie w obronie sobie radzi :) Teraz jeszcze jedną wypadałoby strzelić i będzie ok :)

losiu2001 27.09.2008 18:13

Łobodzinski zdecydowanie na plus,Cantor za agresywnie żeby głupiej kartki nie dostał bo będzie lipton;]Oby druga połowa była jeszcze bardziej ciekawa!!

harthausen 27.09.2008 18:34

Ten Marcello to wygląda na pierwszorzędny zakup, przynajmniej na razie. Od razu wie co ma robić na swojej pozycji , nie potrzebuje tygodni na zgrywanie się z drużyną.

To mamy w tej formacji Głowę, Baszcza, Clebera, Piotra B, Diaza, Marcello, nieźle.

4fan_player 27.09.2008 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 608493)
To mamy w tej formacji Głowę, Baszcza, Clebera, Piotra B, Diaza, Marcello, nieźle.

szkoda że skrzydła nie mają takiej formy :)

rafalek 27.09.2008 18:44

Co chcesz...Łobo dziś na prawdę przyzwoicie.A i Junior pohasał sobie na lewej, teraz Zieniu wszedł, może wrzuci jeszcze jakąś taką tylko, żeby dołożyć nogę.


E:

NO I GOOOOOLLLLL.... Broziooo...teraz to już będzie spokój..

4fan_player 27.09.2008 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 608495)
Co chcesz...Łobo dziś na prawdę przyzwoicie.A i Junior pohasał sobie na lewej, teraz Zieniu wszedł, może wrzuci jeszcze jakąś taką tylko, żeby dołożyć nogę.

chodzi mi o całokształt :) dzisiaj może pozytywnie grają :)

Żuczek 27.09.2008 18:45

No nareszcie 3 bramka! I znów Paweł Brożek! A już myślałem, że na tym 2:0 się skończy.

Schabek 27.09.2008 18:45

Paweł Brożek wraca na tron lidera króla strzelców :D

marcinarsenal 27.09.2008 18:45

BROOOOOZIOOOO!!

BRAWO BRAWO BRAWO!!!

Wisła gra świetny mecz, pierwsza połowa ostra, 2:0 do przerwy a druga to zachowawcza gra, utrzymywanie się przy piłce i czekanie na decydujący cios, znakomite spotkanie Wisełki!!! :D

harthausen 27.09.2008 18:47

tak czy tak dobry prognostyk przed meczem z TTH. Co by tu nie gadać Arka dobra jest w tym sezonie, a dziś wiele nie mogła pokazać. Tym bardziej takie zwycięstwo cieszy.

Coach 27.09.2008 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 608500)
tak czy tak dobry prognostyk przed meczem z TTH. Co by tu nie gadać Arka dobra jest w tym sezonie, a dziś wiele nie mogła pokazać. Tym bardziej takie zwycięstwo cieszy.

Żebyś się nie zdziwił ... pamiętasz nasz ostatni mecz z Arką ? W ile minut nam strzelili 2 bramki ?

harthausen 27.09.2008 18:56

^^ pamiętam aż za dobrze , bałem się, że deja vu w drugiej połowie. Ale po pięciu minutach II połowy otworzyłem flaszkę: widać było, że nasi nie staną .
Ale rację masz, to był koszmar wtedy , przynajmniej dla mnie

Żuczek 27.09.2008 19:08

No i na koniec meczu jeszcze Diaz nam się popisał. Nie ma co, Wisełka pokazała Arce, że jest tylko beniaminkiem.

rafalek 27.09.2008 19:09

I 4:0....i Junior Diaz z wolnego...I Jest Piknie!!

Nerve-ana 27.09.2008 19:11

Ale jaja. Gole byly zarombiste, mecz byl dobry, teraz Tottenham.

eMeneMs 27.09.2008 19:12

Bardzo dobrze zagrał dziś cały zespół, ale coraz bardziej podoba mi się gra Diaz'a, z początku jak przyszedł to myślałem że to będzie pomyłka a On naprawdę zaczyna grać. Jak na pierwszy mecz Marcrelo, to wygląda na bardzo dobry zakup.

LooNatyk 27.09.2008 19:16

Para Marcelo - Glowa strasznie mi sie podobal, fajnie sie uzupelniali, a Marcelo mial chyba najwiecej przechwytow.. Oj bedzie mial Skorza bol glowy kogo z trojki Glowa-Cleber-Marcelo posadzic na lawie. :-]

Żołnierz Białej Gwiazdy 27.09.2008 19:18

Brawo brawo ważne zwycięstwo nie tylko w lidze ale co do rewanżu w pucharze UEFA . To dobra motywacja przed czwartkiem. Wystarczy 1-0 ale to się tylko mówi. Oby było dobrze.

tofik 27.09.2008 19:19

No to Cleber już nie będzie nękany w każdym meczu :) Marcelo faktycznie wie co gra. Diaz brama z wolnego, to chyba jakiś nieoszlifowany talent, przynajmniej jak na naszą ligę.

Gucio25 27.09.2008 19:19

co za mecz, co za doping. piękna sprawa..
cała drużyna bardzo dobrze, wiele ładnych akcji, kombinacyjnych, co napawa optymizmem przed meczem z TT.
Marcelo świetny debiut zaliczył, będzie z niego pożytek. a i ładnie Junior zakończył, strzał świetny.

jeszcze raz brawo dla piłkarzy, a dla kibiców jeszcze większe, z perspektywy tv doping miazga.. jest smutek, że nie mogłem być z wami..

fst 27.09.2008 19:19

Bardzo dobry mecz, pewne zwycięstwo, które nie było zagrożone w żadnym momencie meczu. Cieszy mnie też to, że dzisiaj każdy zawodnik zagrał na +, począwszy od Marcelo dla którego to był przecież debiut ligowy kończąc na Łobodzińskim, który chyba wszystkich dzisiaj bardzo pozytywnie zaskoczył.

Ogryzek 27.09.2008 19:20

Świetny mecz! Brawo Wisła:)

Wszystkich piłkarzy trzeba pochwalić:D

zloto 27.09.2008 19:22

Diaz pieknie uderzyl, Marcelo jak jeszcze sie zgra z reszta zespolu to bedzie naprawde super. Lobo zaczyna powoli grac cos co odniego sie oczekuje, narazie tylko 45 min, ale to jakis postep :)




PS: Ciekawe jaki artykul bedzie w Kostarykanskiej prasie na temat gry Diaza:>

hoho 27.09.2008 19:23

Arka stworzyla jedna akcje w meczu...Tacy silni to oni nie sa ,przynajmniej nie na ta chwile..
Diaz swietny mecz.Marcelo widac ze bedzie z niego duuzzzzo pozytku.
Wszyscy zagrali dobrze procz jednego pilkarza: Mauro Cantoro ,jak dla mnie to juz czas zeby szukac kogos innego do pierwszej 11

Wasiu 27.09.2008 19:30

Fakt, ze jesli wybierac by najslabszego naszego gracza dzisaj to chyba bylby to Mauro tylko wezcie pod uwage ze gral on narazie we wszystkich meczach. Moim zdaniem moglb mu Skorza odpuscic dzisiaj. Nie rozumiem rowniez po co Boguski wszedl przy 2-0, mam nadzieje, ze nie poglebi mu sie uraz. Ogolnie mecz na spooory plus. Pierwsza polowa miazga, jedna obiektywnie trzeba przyznac, ze Arka nic nie zagrala, a obrony w dzisiejszym meczu nie mieli. Do przerwy powinno z 5-0 byc.

LooNatyk 27.09.2008 19:30

Nie no jak normalnie gra Mauro mi sie nie podoba, to dzisiaj IMO zagral bardzo dobrze. Byl chyba najczesciej faulowanym naszym zawodnikiem. Karwana do bialej goraczki doprowadzil :P

Tak, wiec pokazal, ze potrafi jeszcze swietnie grac na def. pomocniku.

Tomek-1906 27.09.2008 19:39

trzeba sie bac czy pan Skorża po tym meczu nie wystawi w następnych 3 środkowych obrońców...

Pijus 27.09.2008 19:39

Marcelo ....... 11 główek 10 wygranych

jasnyGwint 27.09.2008 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zloto (Post 608515)
PS: Ciekawe jaki artykul bedzie w Kostarykanskiej prasie na temat gry Diaza:>

Sądze że mało ich obchodzą rozgrywki 60 ligi świata, nawet jeśli gra tam ich człowiek.
-
Nawet nieźle to dzisiaj wyglądało, Arka dosyć słaba, Marcelo ok, w Łobodzinski można dojrzeć przebłysk (ale mam nadzieje że nie zagra z TT od pierwszych minut). W sumie mecz z cyklu 'odbył się, 3 punkty w Krakowie, kto następny'

antoshka1985 27.09.2008 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomek-1906 (Post 608521)
trzeba sie bac czy pan Skorża po tym meczu nie wystawi w następnych 3 środkowych obrońców...

ja mysle, ze nawet jak wystawi to Maciek dobrze wie co robi.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl