![]() |
Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony :) Marcelo pewnie w obronie sobie radzi :) Teraz jeszcze jedną wypadałoby strzelić i będzie ok :)
|
Łobodzinski zdecydowanie na plus,Cantor za agresywnie żeby głupiej kartki nie dostał bo będzie lipton;]Oby druga połowa była jeszcze bardziej ciekawa!!
|
Ten Marcello to wygląda na pierwszorzędny zakup, przynajmniej na razie. Od razu wie co ma robić na swojej pozycji , nie potrzebuje tygodni na zgrywanie się z drużyną.
To mamy w tej formacji Głowę, Baszcza, Clebera, Piotra B, Diaza, Marcello, nieźle. |
Cytat:
|
Co chcesz...Łobo dziś na prawdę przyzwoicie.A i Junior pohasał sobie na lewej, teraz Zieniu wszedł, może wrzuci jeszcze jakąś taką tylko, żeby dołożyć nogę.
E: NO I GOOOOOLLLLL.... Broziooo...teraz to już będzie spokój.. |
Cytat:
|
No nareszcie 3 bramka! I znów Paweł Brożek! A już myślałem, że na tym 2:0 się skończy.
|
Paweł Brożek wraca na tron lidera króla strzelców :D
|
BROOOOOZIOOOO!!
BRAWO BRAWO BRAWO!!! Wisła gra świetny mecz, pierwsza połowa ostra, 2:0 do przerwy a druga to zachowawcza gra, utrzymywanie się przy piłce i czekanie na decydujący cios, znakomite spotkanie Wisełki!!! :D |
tak czy tak dobry prognostyk przed meczem z TTH. Co by tu nie gadać Arka dobra jest w tym sezonie, a dziś wiele nie mogła pokazać. Tym bardziej takie zwycięstwo cieszy.
|
Cytat:
|
^^ pamiętam aż za dobrze , bałem się, że deja vu w drugiej połowie. Ale po pięciu minutach II połowy otworzyłem flaszkę: widać było, że nasi nie staną .
Ale rację masz, to był koszmar wtedy , przynajmniej dla mnie |
No i na koniec meczu jeszcze Diaz nam się popisał. Nie ma co, Wisełka pokazała Arce, że jest tylko beniaminkiem.
|
I 4:0....i Junior Diaz z wolnego...I Jest Piknie!!
|
Ale jaja. Gole byly zarombiste, mecz byl dobry, teraz Tottenham.
|
Bardzo dobrze zagrał dziś cały zespół, ale coraz bardziej podoba mi się gra Diaz'a, z początku jak przyszedł to myślałem że to będzie pomyłka a On naprawdę zaczyna grać. Jak na pierwszy mecz Marcrelo, to wygląda na bardzo dobry zakup.
|
Para Marcelo - Glowa strasznie mi sie podobal, fajnie sie uzupelniali, a Marcelo mial chyba najwiecej przechwytow.. Oj bedzie mial Skorza bol glowy kogo z trojki Glowa-Cleber-Marcelo posadzic na lawie. :-]
|
Brawo brawo ważne zwycięstwo nie tylko w lidze ale co do rewanżu w pucharze UEFA . To dobra motywacja przed czwartkiem. Wystarczy 1-0 ale to się tylko mówi. Oby było dobrze.
|
No to Cleber już nie będzie nękany w każdym meczu :) Marcelo faktycznie wie co gra. Diaz brama z wolnego, to chyba jakiś nieoszlifowany talent, przynajmniej jak na naszą ligę.
|
co za mecz, co za doping. piękna sprawa..
cała drużyna bardzo dobrze, wiele ładnych akcji, kombinacyjnych, co napawa optymizmem przed meczem z TT. Marcelo świetny debiut zaliczył, będzie z niego pożytek. a i ładnie Junior zakończył, strzał świetny. jeszcze raz brawo dla piłkarzy, a dla kibiców jeszcze większe, z perspektywy tv doping miazga.. jest smutek, że nie mogłem być z wami.. |
Bardzo dobry mecz, pewne zwycięstwo, które nie było zagrożone w żadnym momencie meczu. Cieszy mnie też to, że dzisiaj każdy zawodnik zagrał na +, począwszy od Marcelo dla którego to był przecież debiut ligowy kończąc na Łobodzińskim, który chyba wszystkich dzisiaj bardzo pozytywnie zaskoczył.
|
Świetny mecz! Brawo Wisła:)
Wszystkich piłkarzy trzeba pochwalić:D |
Diaz pieknie uderzyl, Marcelo jak jeszcze sie zgra z reszta zespolu to bedzie naprawde super. Lobo zaczyna powoli grac cos co odniego sie oczekuje, narazie tylko 45 min, ale to jakis postep :)
PS: Ciekawe jaki artykul bedzie w Kostarykanskiej prasie na temat gry Diaza:> |
Arka stworzyla jedna akcje w meczu...Tacy silni to oni nie sa ,przynajmniej nie na ta chwile..
Diaz swietny mecz.Marcelo widac ze bedzie z niego duuzzzzo pozytku. Wszyscy zagrali dobrze procz jednego pilkarza: Mauro Cantoro ,jak dla mnie to juz czas zeby szukac kogos innego do pierwszej 11 |
Fakt, ze jesli wybierac by najslabszego naszego gracza dzisaj to chyba bylby to Mauro tylko wezcie pod uwage ze gral on narazie we wszystkich meczach. Moim zdaniem moglb mu Skorza odpuscic dzisiaj. Nie rozumiem rowniez po co Boguski wszedl przy 2-0, mam nadzieje, ze nie poglebi mu sie uraz. Ogolnie mecz na spooory plus. Pierwsza polowa miazga, jedna obiektywnie trzeba przyznac, ze Arka nic nie zagrala, a obrony w dzisiejszym meczu nie mieli. Do przerwy powinno z 5-0 byc.
|
Nie no jak normalnie gra Mauro mi sie nie podoba, to dzisiaj IMO zagral bardzo dobrze. Byl chyba najczesciej faulowanym naszym zawodnikiem. Karwana do bialej goraczki doprowadzil :P
Tak, wiec pokazal, ze potrafi jeszcze swietnie grac na def. pomocniku. |
trzeba sie bac czy pan Skorża po tym meczu nie wystawi w następnych 3 środkowych obrońców...
|
Marcelo ....... 11 główek 10 wygranych
|
Cytat:
- Nawet nieźle to dzisiaj wyglądało, Arka dosyć słaba, Marcelo ok, w Łobodzinski można dojrzeć przebłysk (ale mam nadzieje że nie zagra z TT od pierwszych minut). W sumie mecz z cyklu 'odbył się, 3 punkty w Krakowie, kto następny' |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl