Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Turniej "TWSD Literaki 2008" (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4816)

F_A_B 08.09.2008 21:38

fabgrudziadz - latarniik 418 - 182
Dziękuję za pojedynek :)

latarnik 08.09.2008 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez F_A_B (Post 600312)
fabgrudziadz - latarniik 418 - 182
Dziękuję za pojedynek :)

Potwierdzam wynik i również dziękuje :)

michu-k 08.09.2008 21:45

Pozwolę sobie troszeczkę zaśmiecić.

Gdyby ktoś miał wolną chwilę i miałby ochotę rozegrać partyjkę, zapraszam na GG lub priv :-) To tak na przyszłość.

pan_premier 08.09.2008 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paulinka_WKS (Post 600164)
panie_premierze małe punkty też będą brane pod uwagę czy liczymy tylko te duże ;>??

moga sie przydac, jesli mozesz....;)

widze ze nasze grupowe niewiasty i gris juz spia, no coz, moze innym razem ;)

TSWISELKA1 08.09.2008 22:05

Ze wzgledu na nieprzewidziane okolicznosci pojedynki z panem_premierem,Konradem i rocco ( powtorka:P) rozegramy jak wrócimy,wiec prosimy o cierpliwosc i wyrozumiałość:)

Sensej 09.09.2008 06:49

GR A czekam na gg 1548360

pan_premier 09.09.2008 14:10

Mam problemy z kompem na pewno bede mial w piatek, wczesniej nie wiadomo. Odezwe sie w sprawie meczow jak bede.

cebulka997 (cebul997) (o czym wie) ma czas do dzisiaj wieczorem na okreslenie sie czy gra, a jak tak to kiedy.
Nie odpisuje mi ani innym choc siedzi na kurniku ;)
Jesli nie uda mu sie otworzyc ust do nas, wykreslamy go z listy i dla wszystkich z gr. D po walkowerze.

Elendil 09.09.2008 14:28

ah sory już jestem :) to pierw może się umówię z mckovalskim, żeby miał już wszystkie pojedynki w grupie.

michu-k 09.09.2008 16:57

Grupa C: zostały mi do rozegrania dwa mecze, chciałbym skończyć grupę do piątku włącznie.

mcovalski 09.09.2008 18:01

grupa A
mcovalski vs lordregis 386 - 109

to moja ostatnia gra w grupie

Elendil 09.09.2008 18:03

potwierdzam.

Czekam na innych w grupie A. na PW albo gg 3022169

michu-k 09.09.2008 18:06

Kiedy możemy się spodziewać jakiegoś krótkiego podsumowania dotychczasowych potyczek, w postaci skromnych tabelek?

mcovalski 09.09.2008 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 600207)
grupa A

mcovalski vs precel z makiem 388 -107
pozdrawiam i czekam gg 4395969

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 600285)
grupa A
mcovalski vs fajq 410 - 138
dziękuje bardzo :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 600031)
Grupa A
Sensej vs. mcovalski 179:227

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 600596)
grupa A
mcovalski vs lordregis 386 - 109

tak więc wszystkie spotkania wygrane bilans punktowy to 1411 - 533
czekam na następną rundę

Polly 09.09.2008 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 600601)
Kiedy możemy się spodziewać jakiegoś krótkiego podsumowania dotychczasowych potyczek, w postaci skromnych tabelek?

gdy w grupach zakończą się wszystkie mecze :)

PauL 09.09.2008 19:39

czekam na użytkownika marcinarsenal. Na cebula 997 nie czekam, bo mnie w****.ił. Jak się ktoś zapisuje na turniej, to powinien grać , a nie lekceważyć sobie.

Jeśli marcinarsenal nie zjawi się do piątku, to będzie walkower dla mnie, no way. :]

F_A_B 09.09.2008 20:24

mecz grupy C
fabgrudziadz - WhiteStar77 290 - 194
Dziękuję za grę.

White_Star77 09.09.2008 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez F_A_B (Post 600664)
mecz grupy C
fabgrudziadz - WhiteStar77 290 - 194
Dziękuję za grę.

Potwierdzam wynik:p

Kurt 09.09.2008 20:49

Gotowy na 1 mecz, kto pierwszy ten lepszy.

5647278 lub PRIV

Precel z makiem 09.09.2008 21:05

grupa A ktoś chetny?

Sensej 09.09.2008 21:44

ja !!!!!!!!!!!

michu-k 09.09.2008 22:16

whitestar77 141 : 368 kasiaimisiu

Dzięki.

White_Star77 09.09.2008 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 600727)
whitestar77 141 : 368 kasiaimisiu

Dzięki.

Wszystko ok :p

gris 10.09.2008 13:30

Wczoraj niestety nie dałem rady zagrać. Dziś już będę na pewno mógł. Kto tam będzie mógł wieczorem to zapraszam :)

Sensej 10.09.2008 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Precel z makiem (Post 600689)
grupa A ktoś chetny?

gg 1548360

Sensej 10.09.2008 16:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 600836)
gg 1548360


Sensej 168 -95 fajqabg

Sensej 11.09.2008 10:12

zagram !!!!

Elendil 11.09.2008 15:16

z grupy A, pisać na 3022169 albo PW

Prezydentowa 11.09.2008 16:07

Gra ktoś z mojej grupy? GG 5961206

Sensej 11.09.2008 16:12

Sensej 145 - 93 lodregis

Czekam już tylko na Precelka ;) Żeby go schrupać na koniec :P

Coach 11.09.2008 16:13

Grupa D - piszcie na priv jak chcecie zagrać


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl