![]() |
Cytat:
Człowiek czytając takie opinie jak 7kotów czuje się niedoceniony... Cytat:
:shock: |
Ciekawie się tutaj robi, widze że jak ktoś nie popiera walki kibiców Legii o autonomie kibicowską w Polsce to znaczy że czyta GW i TVN24 :rotfl: Zastanawia mnie tylko jedno, protestujecie już rok a na pytanie czemu protestujecie nie znalazłem jeszcze odpowiedzi. ITI (nie że jestem po ich stronie) potrafi powiedzieć o co im chodzi, jakie mają żądania itd, a jak się ktoś was spyta o co chodzi to dostaje się odpowiedź w stylu "ITI jest złe i w ogóle jak nie wiesz o co chodzi to znaczy że czytasz GW i masz zrobione pranie mózgu przez ITI". Stworzyliście sobie ideologie walki wyzwoleńczej, wmawiacie sobie że walczycie dla całej Polski a to gó*** prawda. Piszesz że wasza porażka pokaże drogę innym prezesom. I bardzo dobrze, jakby grupa kibiców Wisły próbowała podbić stolice innego państwa to też byłbym za tym że wlepić im zakazy stadionowe itd. Nawet kosztem pięknych opraw bo głupote trzeba tępić i nieważne czy ktoś jest Ultrasem i kocha klub czy zwykłym debilem który szuka tylko zadymy.
Wątek Steca, można go nie lubić za poglądy (antyultraska, antywisła itd) ale mówienie że brakuje mu argumentów i logicznego myślenia jest nie na miejscu. Zna się na tym co pisze jak mało kto i myśle że Kowalowi szybko wyjaśni że picie niekorzystnie wpływa na kariere piłkarską :rotfl: EDIT: Kijek, przywoływanie Bełchatowa jest nie na miejscu bo dla nas to był jeden z wielu meczy, tym bardziej po zdobyciu mistrzostwa a dla was to była jedna (jeśli nie jedyna) szansa na zaprezentowanie się przed cała Polską. Takie jest moje zdanie. Kijek, słyszałem że walki podobno ustaja, jakaś misja stabilizacyjna się zaczyna czy cuś takiego w Wilnie:) |
Ja wiem chlopaki, ze Stec przez swoje antyultrasowskie podejscie jest do dupy, ale ten facet ma leb na karku jak niewielu w jego wieku i na takim stanowisku.
wezcie takiego Borka czy Koltonia i porownajcie ze Stecem. Przeciez to 2 maluchy z zapchanymi gaznikami do ferrari. Ale powtarzam, tez go nie lubie. Ide w ****u spac. O szostej mam inspekcje na budowie. Dobranoc. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Niech ci bedzie pokaze Ci twoja nie wiedze: Stowarzyszenie nie było organizatorem wyjazdu do Wilna- bos sie tego Wilna przyczepił. Co wiecej do dnia dzisiejszego kibice Legii stamtad wracaja... z wakacji :D walki trwaja ;) __________________________________________________ __________ Cytat:
Cytat:
Cytat:
http://www.sklw.pl/index.php?option=...=285&Itemid=43 i w tym momencie powinienem przestac pisac dalej ale... :D Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
__________________________________________________ ____ Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Dwa - zawsze można znaleźć tło, na którym się korzystnie wypada, a Borek i Kołtoń to tutaj przypadki niemal uniwersalne. Najtragiczniejsze, że na tle obecnej ekipy "Przeglądu Sportowego" to i tak obaj wychodzą na wybitnych intelektualistów(czyż może być lepszy dowód dla mojej tezy?). Ja wiem, ze dziennikarz sportowy nie będący półanalfabetą robi wrażenie(szczególnie u nas:> ), ale bez przesady. Cytat:
Żeby nie było, że sam nabijam - mam nadzieję, że Cracovia spadnie(ja wiem, że to ni w pięć, ni dziewięć, ale muszę dawać dobry przykład). |
Ja akurat w kwestii Steca popieram 7 kotow - lubic go nie lubie ale to tak zupelnie inny poziom jak i typ czlowieka w porownaniu do zelmena ,koltonia itp.
A co do picia to prawda jest taka ze pic trza umic:>.Jasne ze zawodnik moze dac w palnik, tyle ja Benhalera rozumiem - co innego jak konczysz mecz, idziesz do domu( i jak masz sile) to na balety, a co innego jak jestes na kadrze. Jeszcze w kwestii Legii - panowie z Wawy, siedzicie w temacie wiec jak sie zapatrujecie na przyszlosc , ile to sie bedzie ciagnelo jeszcze? ,bo jak Was rozumiem, to brak mi tego Waszego '.......niecia' na trybunie i przy takim pikniku jak jest teraz to osobie postronnej sie w ogole meczu nie chce ogladac. A tak jak patrze z boku , to ten konflikt wyglada na nie do zakonczenia(jedyna realna opcja to odejscie iti no ale na to sie nie zanosi) |
1. Próbujesz wmówić 7 kotów że opiera swoje patrzenie na ten konflikt z GW i TVN24. Chyba że chodzi o coś innego ale ja to tak odbieram.
2. No i właśnie potwierdzasz to co mówie. Odpowiadacie własnie obchodząc na około. Dostaje odpowiedzi w stylu "tyle razy było mówione", "sam sobie znajdź", "jak nie wiesz to może i lepiej'. Chciałbym dostać jasno powiedziane jak mówi ITI że chcą spokoju na Żylecie nawet kosztem wiernych, fanatycznych kibiców i dopingu. Przynamniej wiadomo o co chodzi. 3. Ten link co mi wysłałeś to jakieś pieprzenie a nie konkrety. Szkalowanie kibiców Legii :rotfl: nie rozśmieszaj mnie. Dla mnie to brzmi jak riposta dla riposty a nie konkretne postulaty. Cytat:
Jedyne sensowne co tam pisze to o wyjazdach, ale za Wilno i Bełchatów nie ma się co dziwić że nie chcą żebyście jeździli 4. To dowodzi nieudolności polskiego prawa a nie tego że prawda jest po waszej stronie 5. Oczywiście, że tak, jak dobrze pamiętam to w 2007 zabronione było wchodzenie na murawe stadionu szczególnie podczas rozgrywania meczu. Ponadto jak dobrze pamiętam to nie wszyscy brali udział w bitwie o Wilno więc chyba dało się zostać na trybunach? |
Rece mi opadaja ale jeszcze walcze, niczym nasi w Wilnie :D
Cytat:
Nie wielkie ma to znaczenie, moze nawet zadne ale warto było o tym wspomniec. Jesli link do argumentów SKLW - konkretnie wypunktówanych to za mało to polecam: http://forum.legialive.pl/showthread.php?t=3021 w mniejszym stopniu: http://forum.legialive.pl/showthread.php?t=6527&page=11 i tutaj tez coś znajdziesz: http://forum.legialive.pl/showthread.php?t=5277 |
a DAJCIE SPOKOJ! Zem siewWIlna przyczepil...Ty warszawski rozmywaczu..A od kiedy wasz konflikt trwa? Wiec co cie dziwi ze pisze o WIlnie ? To byla przyczyna tego wszystkiego. Stwoarzysznie nie organizowalo?? To moz eniech zacznie i wtedy bedzie porzadek na wyjazdach. Jestescie przeciwnikiem hehhee. Zwlaszcza wyjaxd do Wodzislawia to pokazal. Byla cudowna "forma wyjazdowa". Spieliscie sie na jeden meczi wielkie halo. Poza tym przypominam ze na Belchatowie pobiegl przypal do was i jakso nie widzialem zeby kogos zlal z ato widzialem ze wyplapal strzaly od naszych. I co niby? Ze taki wyczyn udowodnil ze jestescie kibicowsko mocni? Chyba kpisz sobie. Zarzucasz mi ze czerpie wiedze z TVNu?? Misiu...JA w USA mieszkam od 3ech lat wiec chyba nie tedy droga. A ze ni ebylem w Belchatowie to zaluje. Bo moze i mnei by pokazali w TV jak harcuje przy plocie:D
Mieszkalem w Wawie z 7 lat i wiem jacy kretynie chodza na LEgie. I taki Kowalczyk jest dla ciebie wzorem>? Ta lachudra przepila kariere. Szkoly skonczyl z kilka klas., I pluje np, na BEenhakera, a powinien sobie przypomniec ten "GeniuszBrodna"jak zbawial repre Polski. Popadles w zacietrzewienie i tyle Kijek. |
A czy ciebie zasady polskiej pisowni nie dotyczą?
Może macie tylko jedną hebrajską klawiaturę w tych Stanach?! P.S. Áudi, vide, tace si vis vívere in pace |
W sumie, to niektórzy mają rację, Legia sama już nie wie czemu protestuje... Ale nam to na rękę, oby jak najdłużej to trwało :)
|
Legia protestuje bo jest źle....
A w Polsce zawsze jest źle;] My też moglibyśmy protestować, ale po co? |
Jedno pytanie (tylko jedno do Wiślaków)
Teoretyczna sytuacja- Wisłą robi burdel np w Jerozolimie, wbiegacie na murawę. Zarząd Wisły wkracza do akcji i mówi, że osoby za to odpowiedzialne poniosą za to konsekwencje. Kibice Wisły (Ci normalni, co nie robili burdelu) zapewne będą zadowoleni z zapowiedzi zarządu, bo bydło trzeba wypieprzyć ze stadionu. Zarząd Wisły bierze się za czyszczenie środowiska kibiców Wisły. W pierwszej kolejności zakazy stadionowe otrzymują niektórzy członkowie ULTRA WISŁA i G. ( bo 1, 5 roku temu odpalił race na meczu z Legią, na którą miał pozwolenie). Zarządu to nie obchodzi, że oni nie uczestniczyli w tym burdelu, ale jak czyścić, to wszystkich którzy nie pasują właścicielom. A, że sytuacja SPRZED 1,5 ROKU(!) daje możliwość dania zakazu stadionowego, to zarząd z tego korzysta. PODKREŚLAM- Staruch ma zakaz STADIONOWY NIE ZA BURDEL W WILNIE, ALE ZA ODPALENIE RACY NA MECZU LEGIA-WISŁA jakieś 2,5 roku temu. (a żeby było śmieszniej, to coraz więcej osób którym ITI dało zakaz stadionowy, zostaje uniewinnianych przez sądy i mogą uczestniczyć w meczach:)) i teraz pytanie- co w takiej sytuacji zrobią kibice Wisły? a) powiedzą nic się nie stało, G. dostał zakaz za race sprzed 1,5 roku(na którą miał zgodę klubu(!)), mówi się trudno b)są solidarni i podejmują walkę c) inna odpowiedz Proszę o prostą odpowiedz. (niech każdy klub w miejsce NS i S wstawi sobie swojego gniazdowego i odpowie na to pytanie) PS PoloniaDumaStolicy- owszem wiemy. My to nie wy, że damy sobie w kaszę dmuchać. I byśmy nie dali zrobić z Legii to co wy daliście z Polonii (chyba wiesz o czym mowa) :) |
ToTylkoJa-----------> Nie trudź się, oni tego nie zrozumieją.
Musieli by być na naszym miejscu by to pojąć. W dupach się przewraca od tego dobrobytu.... |
:))))))))))))))))
No to rosnie druga sila uciskanych i gnebionych w ekstraklasie! Proponowalbym wyslac z Lazienkowskiej kilka dusz na szkolenie odbywajace sie przy Kaluzy. Walka z okupantem, walka z komuna, ukrzyzowany Staruch, w tle Powstanie Warszawskie, Marszalek Pilsudski na plocie, zapalicie gromnice, odspiewacie Rote.... silny ladunek emocjonalny! Zajebiscie Wam zazdroszcze Waszego miejsca. Szacun Powstancy! Zapomnialem spytac, Wy jestscie jakis oddzial powstancow internetowych, czy dzialacie tez "na powierzchni" ? Musisz pekac z dumy, jak np. Twoja Szanowna Narzeczona przedstawia Cie rodzinie: - To moj fiancee, Meczennik Spidey. Z zawodu Meczennik Lazienkowski! Powinienes wypychac policzki jabluszkami. Wtedy sie wyglada glupiej. |
Taką ironię to se możesz wsadzić.
Oczywiście poinformowany kibic Polonii najlepiej wie czy kibice Legii jeszcze pamiętają w jakiej sprawie protestują :D |
Cytat:
PS współczuje Ultrasom i G. Jeśli spotka was to samo co naszych NS i S to nie będziecie mieć wsparcia:) I po co się tak poświęcacie? |
Cytat:
Dla tych co tęsknią, a może i Wam, (L), się coś nawróci do głów Tworzyliście piękne spektakle. Teraz, jak zauważył 7 kotów, gracie powstańców. Tylko pamiętajcie, Polska pod zaborami było 123 lata. Legii przez podobny okres może już nie być. Tego chcecie? |
Cytat:
Ja zabiję człowieka, ale przy okazji i Ciebie wsadzą. Idziesz na to? PS my za to nie latamy z nożami po mieście, bo nie jesteśmy aż takimi idiotami PS2 dobra, lepiej skończyć ten temat. Kto czegoś takiego nie zazna na własnej skórze, ten tego nie zrozumie. To tak samo jak z wojnami. Co innego oglądać relacje w tv a co innego samemu na tej wojnie być i walczyć o swoje. |
Wiecie co, ekipo warszawska? Wszystko fajnie, kumam podstawy konfliktu z ITI i załóżmy że popieram. Ale przy obecnej sytuacji, to nigdy nie wrócicie do normalności, a widzę że wam jest niektórym dobrze, jak jest. Życie na zakazie, konflikt etc.. Niby żal dupę ściska, że nie ma dopingu, fajnych opraw, ale tak naprawdę jest tak jak jest i jest fajnie, bo zawsze to z kimś walka i coś się dzieje.
Do czego zmierzam? Nie widać końca tego gówna, w które się wplątaliście. A czemu? Także przez was samych. Jak się wydaje, że powoli się coś poprawia, to wyskoczą Teddy Boys (vide Bełchatów) i po ptokach. I z kim tu rozmawiać? Sytuacji z Zabrza też się uniknąć nie dało? Bo urażona duma. Nie jesteście w stanie pójść na żadne ustępstwa i dopóki tak duże wpływy Tedki mają u Was, to będzie gówno. Wielkie. |
Cytat:
Nikt by nie mial nic przeciwko, gdyby zarzad ukaral tych ,co byli winni a zamiast tego, udupiono tych , ktorych bylo udupic najlatwiej. To porownanie nie jest calkiem 'z dupy'. Rozumiem ze nie mial bys nic przeciwko, gdyby po jakiejs zadymie, wlepili zakazy gniazdowemu i ludziom poswiecajacym w cholere czasu by mecze na Wisle wygladaly tak jak wygladaja? ps A to ze (generalizujac), kibice zgotowali sobie taki los, to jest jasne - nikt nie kazal robic roz****u, szczegolnie gdy sytuacja juz wtedy byla napieta i jakby nie patrzec to slaba postawa Legii jest po czesci wina tego konfliktu - nikt nie lubi grac w atmosferze jak na pastwisku...a konca tego wszystkiego nie widac. |
Cytat:
Jeżeli grupa chuliganów uważa się za najważniejszą i jednocześnie przywieszoną jak nienakręcany zegar (przypadek Wilna), to fakt faktem Ultrasi za coś takiego odpowiadać nie powinni. Ale kibice to kibice, jedność, rozróby nie naprawicie. Weźcie wsadźcie do dupy ten honor, sam napisałeś że sąd uniewinnia skazanych. Dogadajcie się z zarządem, porozumienie, jasne reguły i zasady, wówczas przynajmniej my będziemy mieli z kim rywalizować na trybunach. A jak się nie dogadacie to ich wystrzelajcie. |
jam kibic Wisly:P (tak na marginesie)
Swoja droga , abstrachujac juz od Legii to niezle przepisy sa. Jesli kibic(nawet jeden ) cos przeskrobie to 'góra' wali odpowiedzialnoscia zbiorowa (zamkniety stadion,walkower,kary finansowe itp) Jesli 'góra' cos przeskrobie(patrz - korupcja) to juz nie ma odpowiedzialnosci zbiorowej - w stylu -nie upilnowaliscie ich to wypierdalac - tylko sadzi sie poszczegolne osoby a cala organizacja udaje ze nic sie nie stalo , to nie ich wina i nie ma kompletnie zadnego sposobu by ich odwolac. |
Cytat:
|
Cytat:
10 znaków |
gdyby zaistniał u nas taki protest wprowadzony przez UW to oburzyły by się wszystkie pikniki ale oni mieliby w dupie sytuacje czy zakaz jest słuszny czy nie,prawdopodobnie doping na D by nie istniał ,co innego z reszta stadionu ,zresztą ciężko jest gdybać co by było ...
|
Cytat:
W ogole nie mialem zamiaru odpowiadac na nie, gdyz te wszystkie race i kartoniki to jest dla mnie kompletnie zbedna rzecz. I ani mnie ziebi ich obecnosc, ani grzeje. Ale rozumiem druga strone - tzn ze staneliscie za kolega, niewinnym kolega, co jest logiczne i naturalne. Nie rozumiem jednak kompletnie jakim sposobem znalezliscie sie w takiej dupie w jakiej jestescie, i jakim sposobem w obronie speca od swiatelek i kartonikow wdepneliscie Walterowi w rozdzine uwalonymi w gownie buciorami. Jedna glupia akcja Wasz "protest" stal sie obrzydliwy i zenujacy. Ale tak, w dupach nam sie (tzn mi) poprzewracalo od dobrobytu, albo moje zdanie co do powstancow z gilem w nosie moge sobie wsadzic. Fajna rzecz: :) Cytat:
|
Cytat:
hahaha już lecimy robić oprawy, ucałować na przeproszenie Miklasa i za jego łaską pomachać trochę flagami. A jak mu się znowu coś nie spodoba to w każdej chwili takiego ultrasa uznać może za niepożądanego na Łazienkowskiej i wszystko dalej będzie ok. Wyobraź sobie, że za Wilno ukarano właśnie tych ludzi co na tym filmiku robili te oprawy. Popatrz na 2:20 sekundę i fragment z meczu z Wami, właśnie za to najpierw Staruch dostał legijny zakaz, a później Dziewulski skierował pozew do prokuratury. Myślicie, że kibice Legii nie chcą pozbycia się osób co naprawdę robią bardachę? Proszę bardzo niech dają zakazy, ale tym co trzeba, a nie tym kibicom co akurat ich mają pod ręką. |
Cytat:
Ja już schodzę z tonu, poniekąd zaczynam rozumieć oburzenie Was, kibiców Legii. Sorry za wszystkie mocne słowa które użyłem pod adresem ToTylkoJa itd. Jednak pamiętajcie że możecie to oburzenie wyrażać w nieco inny sposób, to moimi oczami. Miklas na krótszą metę nic nie robi sobie z Waszej ciszy :-) Choć Was zaczynam rozumieć, to mimo wszystko nadal nie popieram :p Pozdro. |
Nie odwracaj kota ogonem, to, że sami kibice nie wskazują kto spośród nich jest winny nie uprawnia zarząd do wydawania zakazów na ślepo. Dlaczego nie zgłoszono do prokuratury zawiadomień o tych, którzy biegali po murawie w Wilnie, przecież są nagrania i zdjęcia. Znaleziono kozłów ofiarnych w kibicach, którzy byli najbliżej klubu, współpracowali z nim przy oprawach, po co było się wysilać i szukać innych
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl