![]() |
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 5. kolejki Ekstraklasy. Niedzielne spotkanie Wisły, która zagra na własnym boisku z Lechem Poznań poprowadzi Robert Małek z Zabrza.
Ten arbiter prowadził już w tym sezonie mecz Wisły. W 2. kolejce "Biała Gwiazda" pokonała w Warszawie zespół Polonii. TSW.com.pl |
Cytat:
3:1 dla Wisły |
Cytat:
|
Kibicuje Wisełce z całego serca. Ale obawiam się tego meczu :( JJBG!!! Serce mówi wygrana ale rozum porażka :( 1:2...
|
Cytat:
|
Cytat:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: |
Bilety sprzedawane w niedziele na D od ktorej będą dostępne w kasach? Wiecie może? :D
|
Zakupie Dwie Koszulki WISEŁKI przed Meczem CZERWONE XXL I M jeżeli ktoś wie gdzie takie mogę dostać prosze o kontakt, bo WS na stronce pisze ze w niedziele nieczynne
|
Cytat:
|
Cytat:
Spójrz na wyniki Lecha w tym sezonie. Z kim przegrywali? Ze słabiutkim Bełchatowem. Z Arką, która gra dobrze, ale to beniaminek! A z kim wygrywali? Z beznadziejnym Zabrzem, z którym nawet Legia wygrała przełamując swoją serię beznadziejnych meczów. Poza tym ze słabiutką Jagiellonią i to po bramce samobójczej oraz rzucie karnym. Jedyny ich mecz, który zrobił na mnie wrażenie to ten ze Szwajcarami u siebie. Ale my z kolei u siebie mamy na rozkładzie Beitar w podobnych rozmiarach, a uważam, że to drużyna lepsza od Grashoppers no i Barcelonę. W lidze też mamy za sobą ciężkie mecze - wyjazd do Warszawy i derby zagrane w b. ładnym stylu (mam na myśli druga połowę). Z calym szacunkiem, ale Lech nie jest drużyną, której powinniśmy się bać grając u siebie. Wygramy, spokojnie. 3-1. |
Czy na meczu z Lechem beda prowadzone jakies zbiorki?? W związku z tym ze nie czesto jestem na R22 chcialbym co nie co wrzucić do puszki .
|
Nie zgodzę się z opinią, że Lech nie jest drużyną której należy się obawiać. Mam obawy przed tym meczem. Może to być bardzo ciężkie spotkanie. Wiele zależy od dyspozycji dnia i szczęscia. Szybko strzelona bramka przez którąś z drużyn może ustawić spotkanie.
Lech ma mocną ławkę i to na pewno jest ich atut. My jesteśmy zdecydowanie lepsi w defensywie. Wierzę, że grająca w najsilniejszym składzie Wisła, niesiona dopingiem kibiców da nam powody do radości. Będzie to spotkanie na poziomie europejskich pucharów. A w takich meczach Wisła gra zazwyczaj jak natchniona. Myśłę, że wygramy. Niekoniecznie spokojnie ale wygramy. |
Cytat:
|
Cytat:
Faktem jest, że drużynę zagłaskano. Bardzo źle, że przegrała z Arką, bo zwycięstwo w tym meczu spowodowałoby, że Lech przystepowałby do spotkania z Wisła z innego miejsca, a Wisła nie miałaby luzu psychicznego. Ale tak sie nie stało niestety.. Faktem jest, że Wojkowiak czy Henriquez są teraz najsłabszymi ogniwami obok bramkarza. Ale totalną bzdurą jest nazywanie Murawskiego po jednym większym występie w grającej fatalnie kadrze 'zawodnikiem za mało walcznym'. Bo to oznacza tak naprawdę, że żadnego meczu Lecha na oczy nie widziałeś, bo w każdym Muraś przebiega najwięcej kilometrów na boisku i w każdym walczy więcej niż trzech Łobodzińskich w sumie. Lewandowski natomiast, to jest akurat typ zawodnika troszkę podobny do wczesnego Żurawia z Lecha, bez manierycznego wracania do pomocy i prób rozgrywania. Ma to, czego Brożek uczył się przez 3 lata, czyli odwagę by strzelić. I może na chwile obecna lepszy od Brozka faktycznie nie jest, ale ma wszelkie predyspozycje,by byc lepszym napastnikiem. Widziałeś mecz z Arką? Chyba nie, skoro twierdzisz, że nie mieliśmy siły z nimi grać. To spotkanie bylo w takim tempie rozegrane, w jakim Wisła w lidze jeszcze nie grała. Tutaj pojawia sie Twój kolejny głupi kadrowy argument o słabym przygotowaniu fizycznym. Z czego żeś to niby wywnioskował chłopie? z 45 minut gry Murasia ze Słowenią, który się ledwo w tym czasie spocił? Albo ze spacerku z San Marino Wojtkowiaka? Widziałeś wypowiedzi pomeczowe Lewandowskiego? Grał 30 minut, po meczu był w dyspozycji, jakiej Ty jesteś jak na tramwaj podbiegniesz 30 metrów. Czyli ledwo mu oddech przyspieszył. Wyciąganie wniosków nt przygotowania fizycznego po mecz z Arką, tylko dlatego, że Lech go przegrał jest piramidalną głupotą. Nie wiem jak Lech zaprezentuje się w meczu z Wami. Nawet nie mam żadnych przeczuć. Jeśli nie będzie się bał 'wielkiej Wisły', zagra ofensywnie i walecznie, to będziecie mieli bardzo cięzka przeprawę z gradem bramek. Lech może przegrać ten mecz w szatni. Jeśli tak sie nie stanie, wynik jest sprawą bardzo otwartą. |
Co do jednego jestem pewien - to będzie mecz, który będziemy oglądać z przyjemnością.
Zawsze jak gra Wisła z Lechem to jest wielkie widowisko :) Już się nie mogę doczekać :D |
Co do tego że Bosacki ma z nami nie zagrać to nie brałbym tego za bardzo na poważnie. Dlaczego? Jak Lech miał grać z Legią kiedyś to Murawski tez nie miał grać a później jednak zagrał. Więc wydaje mi się że Lech coś kręci :)
|
Cytat:
|
Skttrbrain, Można się spierać którzy piłkarze są lepsi, którzy mają większy talent ale chyba mimo wszystko ciężko to ocenić, bo przez każdego z nas przemawia sympatia do zawodników własnej drużyny. Obiektywnie rzecz ujmując za Wisłą przemawia więcej argumentów - atut własnego boiska, kibice, lepszy trener a przede wszystkim DOŚWIADCZENIE. Nasi gracze to zaprawieni w eurepojskich bojach (klubowych i reprezentacyjnych) starzy wyjadacze. Za Lechem może przemawiać głód sukcesu i młodość. Oczywiście piłka nożna jest bardzo specyficzną dyscypliną i lepszy nie zawsze wygrywa więc tu mogą Lechici upatrywać swoją szansę. Ja jednak o wynik jestem spokojny o ile Brożek zagra na dobrym poziomie a Cleber nie zagrzeje się i nie zapracuje na czerwień. Na dzień dzisiejszy największym problemem Wisly jest to że aż tyle zależy od Pawła Brożka, a także to, że Łobo jest w dramatycznej dyspozycji, no bo problem Clebera może rozwiązać niedlugo Marcelo.
|
Cytat:
Tak przynajmniej wynikalo z jego niedawnych wypowiedzi w C+, kiedy stwierdzil ze jeszcze najlepiej ze dwa latka krajowej promocji i daje noge na Zachod :) |
jak ten chłopak dalej tak bedzie grał to zniknie nawet za rok
|
Wisła musi ten mecz wygrać żeby byli podbudowani przed meczem z jakże trudnym rywalem z wysp brytyjskich Tottenhamem Hotspur
|
Mam pytanie bo jestem dziś w pracy do 22 czy dzisiejszy mecz będzie w radiu kraków na żywo ??
|
Cytat:
jak podaje oficjalna strona radia jest transmisja z tego meczu ale oprócz tego jest jeszcze hokej Podhale-GKS Jastrzębie i relacja z Tour De Pologne.Więc będzie trochę mieszania :) |
wielkie dzięki za info . Cóż lepsza mieszana niż żadna :D
Ale kiedyś by sie przydała wislacka odrębna stacja radiowa :D |
No to jesteś faktycznie na czasie...masz w pracy internet? Jak masz, to jest transmisja w Radiu Biała Gwiazda, tam tylko transmisja z meczu.
Edyta Ahh...no to sorka..nie zrozumieliśmy się:D Pozdrawiam. |
Cytat:
A miałem na mysli radio fm hehe - drobne niedomówienie :-) Wiem , że mamy internetowe radyjko . |
Mam do sprzedania 1 bilet na mecz z Lechem. Sektor D, cena 40 zł. Chętni pisać na priv NIEAKTUALNE
|
Nie wiedziałem że to kiedyś napiszę, ale miałem po raz pierwszy przejawy snu z meczu.
I pamiętam news na TWSD "Wisła 1-3 Lech" Byle tylko Paweł nie był wybity z rytmu. Wszyscy na stadion! Wszyscy śpiewają! |
optymista ...
|
to jeszcze nic mi sie snilo ze bylem na diabelskim młynie w wesołym miasteczku a Wisła-Lech 0:3 :D
Ale oczywiscie bedzie na odwrot :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl