Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Puchar Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4777)

Maciuś 07.05.2009 18:03

Zgadza sie, tyle ze punkty do rankingu dla nas zbieraja tez inne druzyny.

SONNE 07.05.2009 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 722947)
Nie wiem komu kibicowac w tym meczu, Ruch w europejskich pucharach na bank nas skompromituje :/

Piłkarze może tak ale kibice raczej nie.

maksinho 07.05.2009 18:08

Ej a mam pytanie małe: Jeżeli Ruch wygra 1:0 to przechodzi dalej ??

killzone 07.05.2009 18:11

W Warszawie tez Ruch wygral, wiec czemu mialby nie przejsc dalej?

maksinho 07.05.2009 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 722966)
a czemu mialbym nie przyejsc dalej? w Warszawie tez wygrali :P

Nie znałem wcześniejszego wyniku. Ale dzięki:-D

mic 07.05.2009 18:24

Rocki naprawde ma cos z glowa...

Aro1234 07.05.2009 18:25

Co zrobił Rocki?

AS82 07.05.2009 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 722980)
Co zrobił Rocki?

Z tego co mowia komentatorzy,chcial kopnac pilka chlopca do podawania i zbesztal sedziego i dostal red card :D

mic 07.05.2009 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 722980)
Co zrobił Rocki?

Byl faul na Radovicu, nie wiadomo dlaczego Rocki pozniej chcial kopnac pilka chlopaka od podawania pilek, dostal zolta, zaczal pyskowac i dostal czerwona.

W sumie identyczna sytuacja jak w meczu z GKSem w PE

Ogryzek 07.05.2009 18:42

Finał PP będzie "niebieski", a jeśli dodać że Lech i Ruch wyjątkowo za sobą nie przepadają to może być ciekawy mecz na trybunach. Mnie tam jakoś nie martwi że Legia odpadła, w zeszłym sezonie tak "nas" reprezentowali że hej! My lepiej martwmy się żebyśmy My grali w tych pucharach a nie płakali za jakimiś Legiami, Bełchatowami, itd

han_solo 07.05.2009 19:01

Ja ozumiem głosy że najważniejsza w pucharach jest Wisła itp. ale zastanówcie się trochę. Nie wolelibyście żeby Wisła zaczynała rozgrywki trochę później i grała na początku ze słabszymi rywalami?

marian3a 07.05.2009 19:07

Wypowiedź komentatora meczu w TV była skandaliczna... po meczu w rozmowie z Janem Urbanem wprost powiedział "odpadliśmy, odpadliście z pucharu" stronniczość nie ma granic w tej telewizji... wynik był do przewidzenia że Ruch wygra dla mnie to nie jest jakaś niespodzianka a finał będzie ciekawy :D

han_solo 07.05.2009 21:32

Podobno gość wywiad zaczął od słów "przegralismy mecz"...

bb.1906 07.05.2009 21:53

http://www.youtube.com/watch?v=5rshjibgpZM

Jan Urban jako Kapitan Bomba.

" to jest przypadek, taa kur*a... Ej Gizmo, Gizmo ... Napierdal*my...Dawaj, jak chcą wojny kur*a! Komor! Komor! Komor! ostro kur*a! "

Jaroo1 07.05.2009 22:55

zachowanie Urbana bardzo fajnie, nie ma to jak trener nawołujacy pilkarzy do grania na faul, na ostre faule bo kto ogldał mecz to wie co tam sie działo ;/
Ogolnie chyba jak mu sie zaczał grunt pod nogami palic to sie zdenerwowal. Ciekawe co bedzie krzyczał w Krk :D

Kocur 19.05.2009 20:44

Czy kartki z Pucharu Polski liczą się do ligi ?
Chociaż w sumie dopiero 2 pokazał ... mało ;)

killzone 19.05.2009 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 730893)
Czy kartki z Pucharu Polski liczą się do ligi ?
Chociaż w sumie dopiero 2 pokazał ... mało ;)

Nie, nie licza się.

pysio 19.05.2009 20:57

Puchar Polski dla Lecha.. no nic było to do przewidzenia..

trzeba mieć nadzieje, że Lech odpuści teraz ligę i w sobotę przegra/zremisuje w Warszawie z Polonią :)

dynek.pl 19.05.2009 21:14

fajny mecz do ogladania
dobra atmosfera, wreszcie final na miare tego trofeum
rozsmieszyli tylko mnie komentatorzy mowiac, ze gdyby nie PZPN to nawet wiecej ludzi by przyszlo,
a gdyby nie ITI pokzalo mecz w tvn, a nie tvn turbo to wiecej ludzi by ten mecz obejrzalo w tv

wisl@k_TS 19.05.2009 21:15

Słyszeliście jak komentatorzy mówili o wypowiedzi Smudy, że "jak Lech może wygrywać u siebie skoro przez fanatycznych kibiców i ich niesamowity doping także drużyna przyjezdna mobilizuje się do lepszej gry" ? :lol:

Chorynatrzykolory 19.05.2009 21:17

To są wogóle jaja ,że Puchar Polski nie jest pokazywany w Tvp .K**** do czego to doszło w tym kraju ,że nawet taki mecz będzie puszczany na jakiś dziwnych stacjach.Tvn też nei raczył tego pokazać no bo po co,lepiej dać -Na wspólnej i tego typu seriale co ludzi będą ogłupiać zamiast postawić na sport.. :(

Swoją drogą, niezłe show na trybunach

Żmijka 19.05.2009 21:19

I kto biega w pucharem, medalem i w koszulce? Piotr R. A po boisku biegał ponownie pan A. Nosz kufa, naprawdę to tylko w naszym porypanym kraju takie akcje :|

jasnyGwint 19.05.2009 21:19

I bardzo dobrze, dzięki temu Polonia będzie podwójnie zmotywowana w sobote w walce o puchary. Raz - potrzebuje punktów, dwa - Lech nie może zdobyć MP

martin_6 19.05.2009 21:21

O, Reiss dostał przepustkę?

SZYMEK_TSW 19.05.2009 21:24

Sergiusz Ryczel wymiata :D:D:D ale wprowadzał emocje :D a o panu R. szkoda nawet pisac, wstyd :/

1q2 19.05.2009 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 730907)
a gdyby nie ITI pokzalo mecz w tvn, a nie tvn turbo to wiecej ludzi by ten mecz obejrzalo w tv

ehehe , a ja k. mać sopcasta męczyłem:)
Dobry wynik w kontekście ligi.

wolek1986 19.05.2009 21:34

Lech zasłużył na wygraną w Pucharze Polski. Skoro nie wygra ligi to jakieś trofeum należy mu się za efektowną jesień :D Pochlastałbym się gdyby taki Ruch miałby reprezentować Polskę w Lidze Europejskiej ;/ A tak przynajmniej 4 pierwsze zespoły z ligi będą w europejskich pucharach Pozdro

Mario Nh 19.05.2009 21:41

Po takich meczach jak ten... doceniam komentatorów C+

:-)

Cwiara11 19.05.2009 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maro-TS-NH (Post 730909)
.Tvn też nei raczył tego pokazać no bo po co,lepiej dać -Na wspólnej i tego typu seriale co ludzi będą ogłupiać zamiast postawić na sport.. :(

No co na Wspólnej to dobry serial ! :D < powaznie > :)
Bez napinki :)

SZYMEK_TSW 19.05.2009 21:49

Tvn chciał pokazać ten mecz w swoim głównym kanale, tylko PZPN oczywiscie nagle ustalił ten termin, pierwotnie mówiło się o sobocie chyba juz po zakończeniu ligi, i teraz tłumaczyli sie ramówka. Druga sprawa to ograniczenie liczby kibiców do 25 tysiecy jak mecz rozgrywany jest na 2 razy większym stadionie, i pierwszy raz od wielu lat mial ten finał jakiś wyglad a mogło być jeszcze lepiej


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl