![]() |
Zgadza sie, tyle ze punkty do rankingu dla nas zbieraja tez inne druzyny.
|
Cytat:
|
Ej a mam pytanie małe: Jeżeli Ruch wygra 1:0 to przechodzi dalej ??
|
W Warszawie tez Ruch wygral, wiec czemu mialby nie przejsc dalej?
|
Cytat:
|
Rocki naprawde ma cos z glowa...
|
Co zrobił Rocki?
|
Cytat:
|
Cytat:
W sumie identyczna sytuacja jak w meczu z GKSem w PE |
Finał PP będzie "niebieski", a jeśli dodać że Lech i Ruch wyjątkowo za sobą nie przepadają to może być ciekawy mecz na trybunach. Mnie tam jakoś nie martwi że Legia odpadła, w zeszłym sezonie tak "nas" reprezentowali że hej! My lepiej martwmy się żebyśmy My grali w tych pucharach a nie płakali za jakimiś Legiami, Bełchatowami, itd
|
Ja ozumiem głosy że najważniejsza w pucharach jest Wisła itp. ale zastanówcie się trochę. Nie wolelibyście żeby Wisła zaczynała rozgrywki trochę później i grała na początku ze słabszymi rywalami?
|
Wypowiedź komentatora meczu w TV była skandaliczna... po meczu w rozmowie z Janem Urbanem wprost powiedział "odpadliśmy, odpadliście z pucharu" stronniczość nie ma granic w tej telewizji... wynik był do przewidzenia że Ruch wygra dla mnie to nie jest jakaś niespodzianka a finał będzie ciekawy :D
|
Podobno gość wywiad zaczął od słów "przegralismy mecz"...
|
http://www.youtube.com/watch?v=5rshjibgpZM
Jan Urban jako Kapitan Bomba. " to jest przypadek, taa kur*a... Ej Gizmo, Gizmo ... Napierdal*my...Dawaj, jak chcą wojny kur*a! Komor! Komor! Komor! ostro kur*a! " |
zachowanie Urbana bardzo fajnie, nie ma to jak trener nawołujacy pilkarzy do grania na faul, na ostre faule bo kto ogldał mecz to wie co tam sie działo ;/
Ogolnie chyba jak mu sie zaczał grunt pod nogami palic to sie zdenerwowal. Ciekawe co bedzie krzyczał w Krk :D |
Czy kartki z Pucharu Polski liczą się do ligi ?
Chociaż w sumie dopiero 2 pokazał ... mało ;) |
Cytat:
|
Puchar Polski dla Lecha.. no nic było to do przewidzenia..
trzeba mieć nadzieje, że Lech odpuści teraz ligę i w sobotę przegra/zremisuje w Warszawie z Polonią :) |
fajny mecz do ogladania
dobra atmosfera, wreszcie final na miare tego trofeum rozsmieszyli tylko mnie komentatorzy mowiac, ze gdyby nie PZPN to nawet wiecej ludzi by przyszlo, a gdyby nie ITI pokzalo mecz w tvn, a nie tvn turbo to wiecej ludzi by ten mecz obejrzalo w tv |
Słyszeliście jak komentatorzy mówili o wypowiedzi Smudy, że "jak Lech może wygrywać u siebie skoro przez fanatycznych kibiców i ich niesamowity doping także drużyna przyjezdna mobilizuje się do lepszej gry" ? :lol:
|
To są wogóle jaja ,że Puchar Polski nie jest pokazywany w Tvp .K**** do czego to doszło w tym kraju ,że nawet taki mecz będzie puszczany na jakiś dziwnych stacjach.Tvn też nei raczył tego pokazać no bo po co,lepiej dać -Na wspólnej i tego typu seriale co ludzi będą ogłupiać zamiast postawić na sport.. :(
Swoją drogą, niezłe show na trybunach |
I kto biega w pucharem, medalem i w koszulce? Piotr R. A po boisku biegał ponownie pan A. Nosz kufa, naprawdę to tylko w naszym porypanym kraju takie akcje :|
|
I bardzo dobrze, dzięki temu Polonia będzie podwójnie zmotywowana w sobote w walce o puchary. Raz - potrzebuje punktów, dwa - Lech nie może zdobyć MP
|
O, Reiss dostał przepustkę?
|
Sergiusz Ryczel wymiata :D:D:D ale wprowadzał emocje :D a o panu R. szkoda nawet pisac, wstyd :/
|
Cytat:
Dobry wynik w kontekście ligi. |
Lech zasłużył na wygraną w Pucharze Polski. Skoro nie wygra ligi to jakieś trofeum należy mu się za efektowną jesień :D Pochlastałbym się gdyby taki Ruch miałby reprezentować Polskę w Lidze Europejskiej ;/ A tak przynajmniej 4 pierwsze zespoły z ligi będą w europejskich pucharach Pozdro
|
Po takich meczach jak ten... doceniam komentatorów C+
:-) |
Cytat:
Bez napinki :) |
Tvn chciał pokazać ten mecz w swoim głównym kanale, tylko PZPN oczywiscie nagle ustalił ten termin, pierwotnie mówiło się o sobocie chyba juz po zakończeniu ligi, i teraz tłumaczyli sie ramówka. Druga sprawa to ograniczenie liczby kibiców do 25 tysiecy jak mecz rozgrywany jest na 2 razy większym stadionie, i pierwszy raz od wielu lat mial ten finał jakiś wyglad a mogło być jeszcze lepiej
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl