Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Czy Paweł Brożek powinien zostać powołany do kadry? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4745)

chudy2001 21.08.2008 22:22

http://naszakadra.info/index.php?pli...F1+do+ataku%21

polecam

Boguski, bracia Brozkowie, Łobo

KOMINEK 21.08.2008 22:37

Proszę Państwa jest temat ,, Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże;-)" http://www.wislakrakow.com/forum/sho...t=1627&page=99 i tam jest właściwy temat do rozmowy na ten temat


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl