Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski i Pucharze Ekstraklasy 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4744)

Raporter 03.09.2008 18:45

Kmiecik i wszystko jasne. Na pozycji gdzie powinniśmy szukać rozwiązań dajemy szansę temu geniuszowi. Dlaczego nie stawiają np. na Batko?

biała gwiazda 03.09.2008 18:49

Barreto w pierwszym składzie to piłkarz o którym wszyscy zapomnieli a przecież może być dobrą alternatywą w lidze na środku pomocy, chłop umie grać pamiętam może to było dawno ale jak za Engela zagrał chyba jeden mecz z Koroną to świetnie się zaprezentował, mam nadzieje że nie jest to wrak piłkarza

Zwierze 03.09.2008 18:52

Też pamiętam ten mecz, grał bardzo dobrze do póki ktoś go nie kopną, Barreto złapał kontuzje wtedy i tyle go widzieliśmy, przynajmniej w dobrej formie

Crusi 03.09.2008 18:52

Jest ten meczyk gdzies w TV moze? Sory nie doczytalem ze na Polsacie Sport. No to ide ogladac, popatrze jak sie Barreto spisuje :D

spirit 03.09.2008 19:08

Śląsk z tego co widzę wyjdzie w całkiem mocnym ustawieniu, u nas z pierwszego składu tylko Niedzielan i Dawidowski (no i Juszczyk jeśli można go tak zakwalifikować). Ja osobiście skoncentruje się na obserwacji Baretto :)

harthausen 03.09.2008 19:21

pierwsze dobre, to że Andrzej Iwan jako drugi komentujący, a nie żaden pojeb spoza Krakowa , który usiłuje być dowcipny

Krolik 03.09.2008 19:29

Mogl by ktos linka do kanaly podeslac ???
Bede wdzieczny.

harthausen 03.09.2008 19:30

http://www.justin.tv/hqtv4

nawet nie tnie :)

JrQ- 03.09.2008 19:35

Albo tu, nie tnie wcale:
http://elite-sports.net/kanal_1.php

Krolik 03.09.2008 19:37

Dzieki !!!

Krolik 03.09.2008 19:54

Kto Ten Zalewski ???

SpoXsteR 03.09.2008 19:54

Kto popełnił tak koszmarny błąd.
Zalewski??

iiYama 03.09.2008 20:01

Tak, Zalewski, dwa razy piłkę między nogami puścił.

harthausen 03.09.2008 20:13

a zawodnik Śląska wykazał się przytomnością umysłu i skutecznością, dużo miglusiów w naszej lidze (u nas zresztą też się paru znajdzie), co znakomicie potrafią takie okazje zmarnować.

Ta nasza młodzież w sumie nawet ładnie dla oka gra. Zobaczymy czy coś wepchnie.

grzesiek632 03.09.2008 20:25

z naszych zawodników najaktywniejsi według mnie sa : baretto, kmiecik, niedzielan i szabat

spirit 03.09.2008 20:27

Dawidowski - to nawet nie jest dramat, każdy, KAŻDY, kto ma obie nogi sprawne zagrał by co najmniej tak samo jak on. Zero kiwki, zero przyśpieszenia, łazi po tym boisku i nabija Wrocławian piłką by ta wyszła na aut. Jak narazie najlepszy wśród Wiślaków jest dla mnie Baretto, widać że jest silny, umie przetrzymać piłkę, gra agresywnie i nie boi się walki 1:1, co więcej spokojnie wygrywa pojedynki biegowe na kilku metrach. Zalewski - cóż, trema. Ogólnie nie gramy źle, w przeciwieństwie to poprzednich występów w PE jest na co popatrzeć.

medyk 03.09.2008 20:29

no narazie to miernizna

SpoXsteR 03.09.2008 20:29

nasza młodziez, 3 (?) skład nie gra żle w sumię.
szkoda tej zmarnowanej sytuacji Kmiecika bodajże i błędu Zalewskiego.

michal(pl) 03.09.2008 20:52

Dawidowski tragedia

harthausen 03.09.2008 20:58

matko jedyna, to ten zawodnik Śląska wybite zęby do dłoni medyka wypluwał? Koszmarnie to wyglądało.

SpoXsteR 03.09.2008 21:10

Znów Zalewski...ale nie ma co panikować, to 3 skład Wisły.

JrQ- 03.09.2008 21:13

No tak, ale bez przesady, 0-3...

Crusi 03.09.2008 21:13

Za to Barreto sie calkiem fajnie prezentowal. Zdecydowanie najlepszy na boisku, fajnie potrafil sie utrzymac przy pilce i nie tracil glupio. Mysle ze spokojnie za jakiegos Kmiecika mozna go wlaczyc do meczowej 18stki.

Maciuś 03.09.2008 21:13

Kogo do Wisly przywiozl tata mercedesem?

SpoXsteR 03.09.2008 21:14

Daj że spokój, czy do Ciebie dociera że to nawet nie są w pełni rezerwy Wisły tylko jeszcze gorzej..

0-3 wynik robiłby wrażenie gdyby to podstawowa jedenastka Wisły grała, a tak bez emocji ten mecz ogląda.. dla nas to sparing, dla Śląska jak mecz ligowy.


4-0 i dobrze. małolaty się otrząsną i nie będą robić z siebie kozaków że nadają się do 1 składu.

Devonisch 03.09.2008 21:15

eeeeee 4-0 to troche przesada:)

a trenejro Śląska jakoś taki spięty i dalej niezadowolony:)

rafalek 03.09.2008 21:15

Nie noo..my nie mamy obrony w tym skladzie...ehhh..

Crusi 03.09.2008 21:17

Acha i jeszcze jedno. Niedzielan w takich meczach to predzej straci resztki formy niz ja odzyska. Zupelnie niema z kim pograc.

iiYama 03.09.2008 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 598082)
matko jedyna, to ten zawodnik Śląska wybite zęby do dłoni medyka wypluwał? Koszmarnie to wyglądało.

Mnie się zdaje że lód przegryzał.

Qźwa, 4 w plecy, panowie bez przesady :/.

Oj nasi obrońcy grają beznadziejnie.

gigant 03.09.2008 21:19

Proponuję zerwać zgodę :foch: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl