![]() |
Kmiecik i wszystko jasne. Na pozycji gdzie powinniśmy szukać rozwiązań dajemy szansę temu geniuszowi. Dlaczego nie stawiają np. na Batko?
|
Barreto w pierwszym składzie to piłkarz o którym wszyscy zapomnieli a przecież może być dobrą alternatywą w lidze na środku pomocy, chłop umie grać pamiętam może to było dawno ale jak za Engela zagrał chyba jeden mecz z Koroną to świetnie się zaprezentował, mam nadzieje że nie jest to wrak piłkarza
|
Też pamiętam ten mecz, grał bardzo dobrze do póki ktoś go nie kopną, Barreto złapał kontuzje wtedy i tyle go widzieliśmy, przynajmniej w dobrej formie
|
Jest ten meczyk gdzies w TV moze? Sory nie doczytalem ze na Polsacie Sport. No to ide ogladac, popatrze jak sie Barreto spisuje :D
|
Śląsk z tego co widzę wyjdzie w całkiem mocnym ustawieniu, u nas z pierwszego składu tylko Niedzielan i Dawidowski (no i Juszczyk jeśli można go tak zakwalifikować). Ja osobiście skoncentruje się na obserwacji Baretto :)
|
pierwsze dobre, to że Andrzej Iwan jako drugi komentujący, a nie żaden pojeb spoza Krakowa , który usiłuje być dowcipny
|
Mogl by ktos linka do kanaly podeslac ???
Bede wdzieczny. |
|
Albo tu, nie tnie wcale:
http://elite-sports.net/kanal_1.php |
Dzieki !!!
|
Kto Ten Zalewski ???
|
Kto popełnił tak koszmarny błąd.
Zalewski?? |
Tak, Zalewski, dwa razy piłkę między nogami puścił.
|
a zawodnik Śląska wykazał się przytomnością umysłu i skutecznością, dużo miglusiów w naszej lidze (u nas zresztą też się paru znajdzie), co znakomicie potrafią takie okazje zmarnować.
Ta nasza młodzież w sumie nawet ładnie dla oka gra. Zobaczymy czy coś wepchnie. |
z naszych zawodników najaktywniejsi według mnie sa : baretto, kmiecik, niedzielan i szabat
|
Dawidowski - to nawet nie jest dramat, każdy, KAŻDY, kto ma obie nogi sprawne zagrał by co najmniej tak samo jak on. Zero kiwki, zero przyśpieszenia, łazi po tym boisku i nabija Wrocławian piłką by ta wyszła na aut. Jak narazie najlepszy wśród Wiślaków jest dla mnie Baretto, widać że jest silny, umie przetrzymać piłkę, gra agresywnie i nie boi się walki 1:1, co więcej spokojnie wygrywa pojedynki biegowe na kilku metrach. Zalewski - cóż, trema. Ogólnie nie gramy źle, w przeciwieństwie to poprzednich występów w PE jest na co popatrzeć.
|
no narazie to miernizna
|
nasza młodziez, 3 (?) skład nie gra żle w sumię.
szkoda tej zmarnowanej sytuacji Kmiecika bodajże i błędu Zalewskiego. |
Dawidowski tragedia
|
matko jedyna, to ten zawodnik Śląska wybite zęby do dłoni medyka wypluwał? Koszmarnie to wyglądało.
|
Znów Zalewski...ale nie ma co panikować, to 3 skład Wisły.
|
No tak, ale bez przesady, 0-3...
|
Za to Barreto sie calkiem fajnie prezentowal. Zdecydowanie najlepszy na boisku, fajnie potrafil sie utrzymac przy pilce i nie tracil glupio. Mysle ze spokojnie za jakiegos Kmiecika mozna go wlaczyc do meczowej 18stki.
|
Kogo do Wisly przywiozl tata mercedesem?
|
Daj że spokój, czy do Ciebie dociera że to nawet nie są w pełni rezerwy Wisły tylko jeszcze gorzej..
0-3 wynik robiłby wrażenie gdyby to podstawowa jedenastka Wisły grała, a tak bez emocji ten mecz ogląda.. dla nas to sparing, dla Śląska jak mecz ligowy. 4-0 i dobrze. małolaty się otrząsną i nie będą robić z siebie kozaków że nadają się do 1 składu. |
eeeeee 4-0 to troche przesada:)
a trenejro Śląska jakoś taki spięty i dalej niezadowolony:) |
Nie noo..my nie mamy obrony w tym skladzie...ehhh..
|
Acha i jeszcze jedno. Niedzielan w takich meczach to predzej straci resztki formy niz ja odzyska. Zupelnie niema z kim pograc.
|
Cytat:
Qźwa, 4 w plecy, panowie bez przesady :/. Oj nasi obrońcy grają beznadziejnie. |
Proponuję zerwać zgodę :foch: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl