![]() |
Ja też mam problem z łączeniem. Daję screena... może ktoś powie co robię źle. http://i33.tinypic.com/2po1too.jpg
|
Nie umiem się utrzymac na torze. Chyba źle zrobiłem zapisując się :)
|
masz ten sam problem co South wcześniej
firewall bądź antywirus blokuje Ci hamachi wejdź w panel sterowania, zapora systemu windows i odhacz 'nie zezwalaj na wyjątki' następnie wejdź w zakładkę 'wyjątki' i sprawdź czy hamachi i miniracingonline jest z haczykiem w razie problemów pisać do Antaeus [mój nick na hamachi] |
Cytat:
nie tylko ty ,kwestia praktyki...tak myślę :) |
1. WislaKrakowMulti
2. Basketteur 3 Bobic 4.pio 5.Aruna 6. filip_wislak 7. Pech 8. Sensej 9. WiselkaMLP 10. Aro1234 11. Pysiek1 12 ToTylkoJa 13. Bat 14.Kamil 15. Szymek_TSW 16. Lukasz15wisla 17. Gucio25 18.piter116 19. maaarcin 20.Kuba_EL_Toro 21. Scorpiu 22. bluesinger 23.naHiu 24. firo 25. spinnaker 26. buldus 27. Mamba 28. Kądzikowski 29. szarkoz 30. MicK 31.TSW Fanatyk 32. pablo199018 33. South 34.tasior228 35.ffkrzysiekff 36. Zakk mam inny problem tzn macie dobrą polską wersje językową, bo sciągnąłem ze strony osobno spolszczenie i podmieniło mi się z podstawowym chyba(nie wiedziałem że takie jest) i mam makabre - złe tłumaczenie, masa błędów i nieprzetłumaczonego tekstu, do tego brak pol znaków .... jesli macie dobre -mógłby ktoś wrzucić?? |
nie ma dobrego spolszczenia, osobiście gram na anglojęzycznym i proponuje tak właśnie ustawić
|
Cytat:
|
1. WislaKrakowMulti
2. Basketteur 3 Bobic 4.pio 5.Aruna 6. filip_wislak 7. Pech 8. Sensej 9. WiselkaMLP 10. Aro1234 11. Pysiek1 12 ToTylkoJa 13. Bat 14.Kamil 15. Szymek_TSW 16. Lukasz15wisla 17. Gucio25 18.piter116 19. maaarcin 20.Kuba_EL_Toro 21. Scorpiu 22. bluesinger 23.naHiu 24. firo 25. spinnaker 26. buldus 27. Mamba 28. Kądzikowski 29. szarkoz 30. MicK 31.TSW Fanatyk 32. pablo199018 33. South 34.tasior228 35.ffkrzysiekff 36. Zakk 37. Krzysiek |
Ja mam pytanie - jak zrobiłem sobie własne malowanie bolidu to mogę go używać online?
|
1. WislaKrakowMulti
2. Basketteur 3 Bobic 4.pio 5.Aruna 6. filip_wislak 7. Pech 8. Sensej 9. WiselkaMLP 10. Aro1234 11. Pysiek1 12 ToTylkoJa 13. Bat 14.Kamil 15. Szymek_TSW 16. Lukasz15wisla 17. Gucio25 18.piter116 19. maaarcin 20.Kuba_EL_Toro 21. Scorpiu 22. bluesinger 23.naHiu 24. firo 25. spinnaker 26. buldus 27. Mamba 28. Kądzikowski 29. szarkoz 30. MicK 31.TSW Fanatyk 32. pablo199018 33. South 34.tasior228 35.ffkrzysiekff 36. Zakk 37. Krzysiek 38. white1906star |
Cytat:
|
Szkoda, myślałem, że pojeżdżę sobie trójkolorowym bolidem :D A tak to zostaje Williams.
Jakie macie czasy na Albert Park? Ja na razie wykręciłem 48.87 |
|
1. WislaKrakowMulti
2. Basketteur 3 Bobic 4.pio 5.Aruna 6. filip_wislak 7. Pech 8. Sensej 9. WiselkaMLP 10. Aro1234 11. Pysiek1 12 ToTylkoJa 13. Bat 14.Kamil 15. Szymek_TSW 16. Lukasz15wisla 17. Gucio25 18.piter116 19. maaarcin 20.Kuba_EL_Toro 21. Scorpiu 22. bluesinger 23.naHiu 24. firo 25. spinnaker 26. buldus 27. Mamba 28. Kądzikowski 29. szarkoz 30. MicK 31.TSW Fanatyk 32. pablo199018 33. South 34.tasior228 35.ffkrzysiekff 36. Zakk 37. Krzysiek 38. white1906star 39. janko04 ( w grze bede janko05) |
grał juz tutaj ktos w to ?? jak tak prosze o kontakt na gg 7451638 mam pare pytan
|
dobra mam ten sam problem co i parę osób z portami TCP 6500 i UDP 6500 antywirus wyłączony firewall też nawet w routerze dałem żeby puszczał te porty i nic
|
1. WislaKrakowMulti
2. Basketteur 3 Bobic 4.pio 5.Aruna 6. filip_wislak 7. Pech 8. Sensej 9. WiselkaMLP 10. Aro1234 11. Pysiek1 12 ToTylkoJa 13. Bat 14.Kamil 15. Szymek_TSW 16. Lukasz15wisla 17. Gucio25 18.piter116 19. maaarcin 20.Kuba_EL_Toro 21. Scorpiu 22. bluesinger 23.naHiu 24. firo 25. spinnaker 26. buldus 27. Mamba 28. Kądzikowski 29. szarkoz 30. MicK 31.TSW Fanatyk 32. pablo199018 33. South 34.tasior228 35.ffkrzysiekff 36. Zakk 37. Krzysiek 38. white1906star 39. janko04 ( w grze bede janko05) 40. putinm 41.piotrek1325 Ale będzie konkurencja...71 % map...czekam i będzie trzeba trenować :D |
Prosze mnie skreslic z listy bo mam problemy z ta gra i niestety nici z rywalizacji :/
|
ja nie moge sie zalogować w ogóle do hamachi ...... pisze mi ze serwer posredniczy odrzucil prosbe o zalogowanie co robic?
|
buldus odezwij sie do mnie na priv, sprobuje pomóc
|
chyba będzie potrzebna weryfikacja listy tylko tym razem wypiszą się osoby które mogą się zalogować.
Ja na chwilę obecną nie mogę się zalogować. |
posprawdzajcie czy antyvirusy są wyłaczone i czy zapora systemu windows pozwala na łaczenie sie hamachi
|
dobra jest! przeoczyłem część o tym jak Genio mówił że trzeba się łączyć przez wpisanie IP serwera w grze a nie poprzez klikanie w niego
|
Cytat:
|
5.238.29.220 to jest dalej ip serwera?
Wyłączyłem i antywira i zapore windows, wpisałem ip i dalej nie chce się podłączyć....wtf? |
spróbuj tak start->panel sterowania->zapora sys. windows->wyjątki->tu poszukaj czy masz hamachi i MRO (jak nie masz to dodaj) u mnie pomogło
i musisz mieć włączone hamachi z siecia :) |
Ale się śmigało wyścigi :P Fakt faktem że sporo traciłem i byłem ostatni...ale niegdy nie grałem i od razu wyścig z wami :P mój czas powyżej minuty...więc nawet nie zapisuje;p
|
5.238.29.220 ten adres wklejać tam na dole pod listą serwerów?
South nie pomogło.... |
Jak organizator przewiduje, jaki czas wystarczy ?
|
52 sekundy, myślę ze w zupełności wystarczy
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl