Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   MRO TWSD LEAGUE - Ostatnie miejsca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4740)

filip_wislak 20.08.2008 12:51

Ja też mam problem z łączeniem. Daję screena... może ktoś powie co robię źle. http://i33.tinypic.com/2po1too.jpg

piter116 20.08.2008 12:53

Nie umiem się utrzymac na torze. Chyba źle zrobiłem zapisując się :)

Genio 20.08.2008 12:53

masz ten sam problem co South wcześniej
firewall bądź antywirus blokuje Ci hamachi

wejdź w panel sterowania, zapora systemu windows i odhacz 'nie zezwalaj na wyjątki'
następnie wejdź w zakładkę 'wyjątki' i sprawdź czy hamachi i miniracingonline jest z haczykiem

w razie problemów pisać do Antaeus [mój nick na hamachi]

South 20.08.2008 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 588529)
Nie umiem się utrzymac na torze. Chyba źle zrobiłem zapisując się :)



nie tylko ty ,kwestia praktyki...tak myślę :)

zakk 20.08.2008 13:29

1. WislaKrakowMulti
2. Basketteur
3 Bobic
4.pio
5.Aruna
6. filip_wislak
7. Pech
8. Sensej
9. WiselkaMLP
10. Aro1234
11. Pysiek1
12 ToTylkoJa
13. Bat
14.Kamil
15. Szymek_TSW
16. Lukasz15wisla
17. Gucio25
18.piter116
19. maaarcin
20.Kuba_EL_Toro
21. Scorpiu
22. bluesinger
23.naHiu
24. firo
25. spinnaker
26. buldus
27. Mamba
28. Kądzikowski
29. szarkoz
30. MicK
31.TSW Fanatyk
32. pablo199018
33. South
34.tasior228
35.ffkrzysiekff
36. Zakk

mam inny problem tzn macie dobrą polską wersje językową, bo sciągnąłem ze strony osobno spolszczenie i podmieniło mi się z podstawowym chyba(nie wiedziałem że takie jest) i mam makabre - złe tłumaczenie, masa błędów i nieprzetłumaczonego tekstu, do tego brak pol znaków .... jesli macie dobre -mógłby ktoś wrzucić??

Genio 20.08.2008 13:39

nie ma dobrego spolszczenia, osobiście gram na anglojęzycznym i proponuje tak właśnie ustawić

Kamil 20.08.2008 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 588529)
Nie umiem się utrzymac na torze. Chyba źle zrobiłem zapisując się :)

też tak mialem na poczatku, to sie okazalo ze zle opony dalem sobie, takze to posprawdzaj :)

Krzysiek 20.08.2008 14:17

1. WislaKrakowMulti
2. Basketteur
3 Bobic
4.pio
5.Aruna
6. filip_wislak
7. Pech
8. Sensej
9. WiselkaMLP
10. Aro1234
11. Pysiek1
12 ToTylkoJa
13. Bat
14.Kamil
15. Szymek_TSW
16. Lukasz15wisla
17. Gucio25
18.piter116
19. maaarcin
20.Kuba_EL_Toro
21. Scorpiu
22. bluesinger
23.naHiu
24. firo
25. spinnaker
26. buldus
27. Mamba
28. Kądzikowski
29. szarkoz
30. MicK
31.TSW Fanatyk
32. pablo199018
33. South
34.tasior228
35.ffkrzysiekff
36. Zakk
37. Krzysiek

szarkoz 20.08.2008 14:21

Ja mam pytanie - jak zrobiłem sobie własne malowanie bolidu to mogę go używać online?

white1906star 20.08.2008 14:27

1. WislaKrakowMulti
2. Basketteur
3 Bobic
4.pio
5.Aruna
6. filip_wislak
7. Pech
8. Sensej
9. WiselkaMLP
10. Aro1234
11. Pysiek1
12 ToTylkoJa
13. Bat
14.Kamil
15. Szymek_TSW
16. Lukasz15wisla
17. Gucio25
18.piter116
19. maaarcin
20.Kuba_EL_Toro
21. Scorpiu
22. bluesinger
23.naHiu
24. firo
25. spinnaker
26. buldus
27. Mamba
28. Kądzikowski
29. szarkoz
30. MicK
31.TSW Fanatyk
32. pablo199018
33. South
34.tasior228
35.ffkrzysiekff
36. Zakk
37. Krzysiek
38. white1906star

pysio 20.08.2008 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szarkoz (Post 588580)
Ja mam pytanie - jak zrobiłem sobie własne malowanie bolidu to mogę go używać online?

nie możesz używać, gdyż i tak nikt nie będzie widział tego pomalowania tylko standardowy "kolor", a w lidze jeździmy w 10 zespołach...

szarkoz 20.08.2008 14:30

Szkoda, myślałem, że pojeżdżę sobie trójkolorowym bolidem :D A tak to zostaje Williams.

Jakie macie czasy na Albert Park? Ja na razie wykręciłem 48.87

pysio 20.08.2008 14:41

ZAPISY OTWARTE!
ZAPRASZAM NA WWW:

www.mro-twsd.lua.pl

w razie niejasności pytać Genia :)

janko04 20.08.2008 14:48

1. WislaKrakowMulti
2. Basketteur
3 Bobic
4.pio
5.Aruna
6. filip_wislak
7. Pech
8. Sensej
9. WiselkaMLP
10. Aro1234
11. Pysiek1
12 ToTylkoJa
13. Bat
14.Kamil
15. Szymek_TSW
16. Lukasz15wisla
17. Gucio25
18.piter116
19. maaarcin
20.Kuba_EL_Toro
21. Scorpiu
22. bluesinger
23.naHiu
24. firo
25. spinnaker
26. buldus
27. Mamba
28. Kądzikowski
29. szarkoz
30. MicK
31.TSW Fanatyk
32. pablo199018
33. South
34.tasior228
35.ffkrzysiekff
36. Zakk
37. Krzysiek
38. white1906star
39. janko04 ( w grze bede janko05)

janko04 20.08.2008 15:14

grał juz tutaj ktos w to ?? jak tak prosze o kontakt na gg 7451638 mam pare pytan

spinnaker 20.08.2008 15:15

dobra mam ten sam problem co i parę osób z portami TCP 6500 i UDP 6500 antywirus wyłączony firewall też nawet w routerze dałem żeby puszczał te porty i nic

piotrek1325 20.08.2008 15:27

1. WislaKrakowMulti
2. Basketteur
3 Bobic
4.pio
5.Aruna
6. filip_wislak
7. Pech
8. Sensej
9. WiselkaMLP
10. Aro1234
11. Pysiek1
12 ToTylkoJa
13. Bat
14.Kamil
15. Szymek_TSW
16. Lukasz15wisla
17. Gucio25
18.piter116
19. maaarcin
20.Kuba_EL_Toro
21. Scorpiu
22. bluesinger
23.naHiu
24. firo
25. spinnaker
26. buldus
27. Mamba
28. Kądzikowski
29. szarkoz
30. MicK
31.TSW Fanatyk
32. pablo199018
33. South
34.tasior228
35.ffkrzysiekff
36. Zakk
37. Krzysiek
38. white1906star
39. janko04 ( w grze bede janko05)
40. putinm
41.piotrek1325


Ale będzie konkurencja...71 % map...czekam i będzie trzeba trenować :D

buldus 20.08.2008 15:37

Prosze mnie skreslic z listy bo mam problemy z ta gra i niestety nici z rywalizacji :/

janko04 20.08.2008 15:37

ja nie moge sie zalogować w ogóle do hamachi ...... pisze mi ze serwer posredniczy odrzucil prosbe o zalogowanie co robic?

Genio 20.08.2008 15:41

buldus odezwij sie do mnie na priv, sprobuje pomóc

MicK 20.08.2008 15:41

chyba będzie potrzebna weryfikacja listy tylko tym razem wypiszą się osoby które mogą się zalogować.
Ja na chwilę obecną nie mogę się zalogować.

Genio 20.08.2008 15:43

posprawdzajcie czy antyvirusy są wyłaczone i czy zapora systemu windows pozwala na łaczenie sie hamachi

spinnaker 20.08.2008 15:51

dobra jest! przeoczyłem część o tym jak Genio mówił że trzeba się łączyć przez wpisanie IP serwera w grze a nie poprzez klikanie w niego

Genio 20.08.2008 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spinnaker (Post 588669)
dobra jest! przeoczyłem część o tym jak Genio mówił że trzeba się łączyć przez wpisanie IP serwera w grze a nie poprzez klikanie w niego

dokładnie, to jest najważniejsze

TSW Fanatyk 20.08.2008 16:34

5.238.29.220 to jest dalej ip serwera?

Wyłączyłem i antywira i zapore windows, wpisałem ip i dalej nie chce się podłączyć....wtf?

South 20.08.2008 16:43

spróbuj tak start->panel sterowania->zapora sys. windows->wyjątki->tu poszukaj czy masz hamachi i MRO (jak nie masz to dodaj) u mnie pomogło



i musisz mieć włączone hamachi z siecia :)

piotrek1325 20.08.2008 16:54

Ale się śmigało wyścigi :P Fakt faktem że sporo traciłem i byłem ostatni...ale niegdy nie grałem i od razu wyścig z wami :P mój czas powyżej minuty...więc nawet nie zapisuje;p

TSW Fanatyk 20.08.2008 17:07

5.238.29.220 ten adres wklejać tam na dole pod listą serwerów?

South nie pomogło....

Firo 20.08.2008 17:11

Jak organizator przewiduje, jaki czas wystarczy ?

Genio 20.08.2008 17:24

52 sekundy, myślę ze w zupełności wystarczy


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl