![]() |
Jak widać wprowadzenie Sobola było błędem. Naprawdę nie rozumiem Skorży obstaje przy tym swoim środku nawet jeśli Sobolewski jest kontuzjowany ...
|
Mówiłem, że nie warto było wystawiać Sobola. Miejmy nadzieję, że to nic poważnego.
Ps. Doping dziś jest świetny, czy tylko mi się tak wydaje? BROZIO JEST FENOMENALNY!! |
4 bramka Brożka!!
|
BRAWO BRAWO BRAWO!!!
Świetne wejście Jirsaka i jak Pawel dostal ta pilke to wiedzialem ze strzeli |
Paweł, respect człowieku!
Odejdz, ale nie w zimię tylko po sezonie, pomóz nam wywalczyć majstra, jeśli odejdziesz zimą wszystko się skończy - nie mamy napastników formatu jak Ty! w0lno. jest świetny, mniej przypadkowych osób na stadionie i od razu lepiej. ilośc nad jakością! |
GOL!!! Znowu Brożek! Ja już z tym chłopakiem wytrzymać nie mogę :lol:
|
Wspaniała atmosfera jak na mecz ligowy brawo!! Jak na mecz w eu,pucharach.
Singlar jak na ligę jest ok. W obronie za dużo nie puszcza ale Bełchatów gra bez lewego obrońcy. |
Brozinho musial spaprac 2 setki jak zwykle :-/ Byloby 3-0 i po meczu a takto widac ze Gks sie nie podda latwo .Lobodzinski beznadziejny ,ale kto wejdzie Dawidowski ? Jirsak kapitalne podania.
|
Cytat:
|
Tak kapitalne podania ale i tak potrzebny nam jest ofensywny pomocnik a la Boguski. Jirsak jest idealny do grania jako zastępca Sobola lub Cantoro, a może poprostu za. Potrzebne nam wzmocnienia nawet do rywalizacji skurczybyki!!
|
Jirsak szacuneczek :D
Dawidowski za Łobo :P |
1) Brawo Brożek! Kiedyś go krytykowałem, ale od tego czasu strasznie się rozwinął. Czekam na powołanie go do reprezentacji (najlepiej, jakby grał w ataku z Jeleniem, ale Leo Ebiego na ławkę nie posadzi). Niestety nasz selekcjoner pewnie myśli coś w stylu "strzelił gola-farfocla i zmarnował dwie setki" :/
2) Pawełkowi znów odbiła się piłka! To już jest irytujące, aż się dziwie, że nikt z przeciwników na to nie czeka w polu karnym. 3) Łobodziński - podobnie jak łyżka z Matrixa - nie istnieje. Ja tam tęsknię za Kosą. 4) Wystawienie Sobola było kosztownym błędem, szkoda, że mój ulubieniec Jirsak ostatnio wchodzi w takich okolicznościach. |
podania Jirsaka stadiony świata , powtarza sie sytuacja z Warszawy , Jirsak wchodzi zaczynamy grać , gdy na boisku jest dwoch def pomocników to gramy głownie długa piłe do Brożka co mnie cholernie irytuje , no i Cantoro znowu te swoje kółeczka ehhh w lidze niech gra szybciej , kołeczka to niech robi sobie z Barceloną bo Cantoro sprawdza się z mocnym przeciwnikiem kiedy trzeba przytrzymac piłke i uspokoić grę ale w lidze Wisła ma atakować!!
|
Akurat Mauro dzisiaj gra dobrze. Wogole Mauro zawsze dobrze wypadal jak mial obok siebie bardziej ofensywnego pomocnika. Co do Jirsaka to juz nawet Szymek mowil, ze jak wchodzi Jirsak to zaczynamy grac po ziemi bo poprostu on wychodzi do pilek. Niestety widac ze Skorza jest niereformowalny i jak tylko ma mozliwosc to zawsze wystawia Sobola i Cantoro, a szkoda.
|
Dzisiejszy mecz marzenie żeby takie zawsze były w lidze.
|
Skorza to swietny czlowiek i super trener, ale jednej rzeczy w jego wykonaniu nie jestem w stanie zrozumiec.
Najpierw za jego namowa zostaly wywalone w bloto pieniadze na transfer Lobodzinskiego, ale to nic. Gorsze jest to, ze teraz na sile wystawia tego czlowieka do pierwszego skladu, czego efektem jest to, ze niemal za kazdym razem gramy w dziesieciu :/ Parafrazujac pewne znane powiedzenie -> SKORZA WHY ???? Ps. humor poprawil mi rzecz jasna kolejny gol Brozka i megabura jaka zafundowal Cleber naszemu niby prawoskrzydlowemu edycja: piekna akcja Boguskiego i juz dwa zero. dziekujemy :) |
hehehhehhehehheheheh BRAWo!!!! Pietrasiak pewniak był pokazywany przed sekundą:)
Apropo Łododzińskiego potrafi grać, ale niech walczy tak jak pozostałych 10!!! |
Pietrasiak!!! i 2-0 :)
|
Spokojnie!
nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku! jak zimą odejdzie Brożek już może nie być tak wesoło......... hehe. |
Łobocziński biegaj nie jak ciota tylko jak reszta bo cię z WIsly wyje...biemy!!!!
|
Jeśli nie przestaniesz obrażać piłkarzy Wisły to ciebie też wyj****** :D
|
Cytat:
WIŚLACKIE TRYBUNY! http://pl.youtube.com/watch?v=0p3-SNKR5-Q |
Smiem stwierdzic ze ten Singlar to jest jakies szybernascie razy lepszy od Baszczynskiego.
|
Cytat:
To nie ludzie, to wilki. Chcieliby. |
Kowalski ok coś mi się z Kłosem kojarzy tak
|
Kim my mamy grac ? Niedzielna wszedl 15 minut temu i pilki nie kopnal ,Malecki ma umiejetnosci na gre w Kmicie Zabierzow ...
|
To fakt Małecki jest bardzioooo słabyyyyyyyyy
Po tym meczu jednak wiemy że w LIDZE grać może: Pawełek Baszczynski Singlar Kowalski Cleber Głowacki Brożek Diaz Łobo Boguski Sobol Cantoro Jiirsak Zienczuk Brożek 15 zawodników przy których nie było widać dużej różnicy w 1 składzie. Przy Małeckim Niedzielanie Dawidowskim widać jak CHHHH......uj..... |
ojj kolejna brzydka gra...
no ale cóż trzeba się cieszyć z 3 ptk. i z tego : lidera mamy!! za ch... go nie oddamy:) |
Powiem tak Cleber zafundował nam 25 min horroru :D
|
Gra momentami naprawde ladna, moglismy to wygrac ze 4:0
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl