![]() |
Skocze z Grunwaldzkiego...:]
|
Cytat:
Albo też skoczę |
kibice - skoczmy wszyscy!
Boguś Cupiał bedzie lożą na gnieździe kierował. :lol: |
osobiscie oswiadczam ze jezeli Wisła odrobi straty u siebie i awansuje to pojde na kocert Feel
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Cytat:
:rotfl: |
W momencie gdy już padnie bramka na 5:0 dla Wisły wskoczę do basenu i nie wyjdę do białego rana
|
sypne co na tace w kosciele
przestalem pic ale napinkole sie ostro trafie na kobierzyn bo mi od.......i i zamieszkam w namiocie pod gniazdem na D3 ;) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jak Wisła wejdzie do LM pójdę na pielgrzymkę do Częstochowy:P
|
Cytat:
|
Cytat:
Jakoś nie żałuję, że przeoczyłam jakieś zamieszkanie wokół tej istotki. Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Przeniosł stolice do KRAKOWA:)
|
Cytat:
|
Cytat:
I klaskanie na mecz poćwiczysz... :hura: |
Co zrobię? Ech.. właśnie w Pro Evo awansowałem do półfinału LM po ciężkim dwumeczu z Realem Madryt (0:2 w Krakowie, 4:2 w Madrycie), a tu się podniecać awansem do fazy grupowej :P
A tak na poważnie... po prostu - będę się cieszył :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl