Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Co zrobicie jak Wisła awansuje do LM? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4724)

Jeżyk 15.08.2008 15:33

Skocze z Grunwaldzkiego...:]

Prezydentowa 15.08.2008 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jeżyk (Post 585859)
Skocze z Grunwaldzkiego...:]

Daj znać kiedy idziesz skakać, bo mieszkam niedaleko, chętnie popatrzę:D
Albo też skoczę

Gucio25 15.08.2008 16:12

kibice - skoczmy wszyscy!
Boguś Cupiał bedzie lożą na gnieździe kierował. :lol:

LAB 15.08.2008 16:40

osobiscie oswiadczam ze jezeli Wisła odrobi straty u siebie i awansuje to pojde na kocert Feel

michu-k 15.08.2008 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LAB (Post 585897)
osobiscie oswiadczam ze jezeli Wisła odrobi straty u siebie i awansuje to pojde na kocert Feel

A ja kupię wszystkie wydane płyty Dody, Mandaryny, Blog 27 i Feel. Przysięgam!

Prezydentowa 15.08.2008 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LAB (Post 585897)
osobiscie oswiadczam ze jezeli Wisła odrobi straty u siebie i awansuje to pojde na kocert Feel

Eeee, nisko mierzysz. Jak w tym kierunku idziemy, to skocz na Rubika - będziesz mógł kozaczyć:lol:

michu-k 15.08.2008 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 585903)
Eeee, nisko mierzysz. Jak w tym kierunku idziemy, to skocz na Rubika - będziesz mógł kozaczyć:lol:

Zapomniałem, jeszcze Rubik. Ale z tym wszystkim poczekam aż płytę wyda Jola z Big Brothera. A to ponoć niedługo.

Prezydentowa 15.08.2008 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 585905)
Zapomniałem, jeszcze Rubik. Ale z tym wszystkim poczekam aż płytę wyda Jola z Big Brothera. A to ponoć niedługo.

Co? Kto? Czyżbym nie była na czasie?

Gucio25 15.08.2008 16:58

nie wiesz kto to jest Jola z BB?!
pani prezydentowo... wstyd!

o.

michu-k 15.08.2008 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 585916)
Co? Kto? Czyżbym nie była na czasie?

To Ty nic nie wiesz? Kipiały o tym gazety, w internecie było pełno o tym. O konflikcie z Dodą itd.


:rotfl:

Kubuini 16.08.2008 14:50

W momencie gdy już padnie bramka na 5:0 dla Wisły wskoczę do basenu i nie wyjdę do białego rana

WiselkaMLP 16.08.2008 15:06

sypne co na tace w kosciele

przestalem pic ale napinkole sie ostro

trafie na kobierzyn bo mi od.......i i zamieszkam w namiocie pod gniazdem na D3 ;)

wolfy 16.08.2008 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 585869)
Daj znać kiedy idziesz skakać, bo mieszkam niedaleko, chętnie popatrzę:D
Albo też skoczę

Tylko zróbcie zdjęcia!

devios 16.08.2008 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 586318)
Tylko zróbcie zdjęcia!

Jak Wisła wejdzie do LM to ja was nakręcę kamerą nawet! :D

Jaro1991 16.08.2008 16:49

Jak Wisła wejdzie do LM pójdę na pielgrzymkę do Częstochowy:P

WzT 16.08.2008 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaro1991 (Post 586356)
Jak Wisła wejdzie do LM pójdę na pielgrzymkę do Częstochowy:P

Lepiej nie czekaj aż wejdzie, tylko idź teraz i módl się żeby weszła :)

Prezydentowa 17.08.2008 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 585917)
nie wiesz kto to jest Jola z BB?!
pani prezydentowo... wstyd!

o.

O zdrowaś Mario:shock:
Jakoś nie żałuję, że przeoczyłam jakieś zamieszkanie wokół tej istotki.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy
Tylko zróbcie zdjęcia!

Jak skoczymy razem to moje zdjęcia Ci się na nic nie przydadzą.:P No, chyba, że dobrze nurkujesz.

kalashnikov2 17.08.2008 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 585917)
nie wiesz kto to jest Jola z BB?!
pani prezydentowo... wstyd!

o.

Jola z Beer Boysów?

Prezydentowa 17.08.2008 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kalashnikov2 (Post 586902)
Jola z Beer Boysów?

Jola z Bigbradera

luk02 17.08.2008 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kalashnikov2 (Post 586902)
Jola z Beer Boysów?

HAHAHAHHAHAHA o k**** padlem

Kuba_El_ToRo 17.08.2008 19:59

Przeniosł stolice do KRAKOWA:)

Prezydentowa 17.08.2008 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kuba_El_ToRo (Post 586947)
Przeniosł stolice do KRAKOWA:)

"Nie przenoście nam stolicy do Krakowa" :muzyka:

Ar222 17.08.2008 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 585903)
Eeee, nisko mierzysz. Jak w tym kierunku idziemy, to skocz na Rubika - będziesz mógł kozaczyć:lol:


I klaskanie na mecz poćwiczysz... :hura:

Aro1234 17.08.2008 20:58

Co zrobię? Ech.. właśnie w Pro Evo awansowałem do półfinału LM po ciężkim dwumeczu z Realem Madryt (0:2 w Krakowie, 4:2 w Madrycie), a tu się podniecać awansem do fazy grupowej :P

A tak na poważnie... po prostu - będę się cieszył :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl