Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [2. kolejka] Polonia Warszawa - Wisła Kraków 16.08.2008, godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4720)

Kluvi 16.08.2008 20:55

ufff nerwówka była :P

szkoda tylko ze Wtorek walną na siłę ..

a Paweł dziś jak Galakticos :D:D

Żuczek 16.08.2008 20:58

Brozio królem strzelców jak nic będzie! A Wisełka oczywiście mistrz!

TSW Fanatyk 16.08.2008 20:58

Brawo Brożek.
Gra taka sobie.Dostosowaliśmy się do gry polonii :)

Lider nasz do końca sezonu :D

małolatTS 16.08.2008 20:59

Chyba nam Paweł w końcu dorósł :) ... szczerze to zaczynam się bać czy nie stracimy go już teraz

HEDu 16.08.2008 20:59

mowilem, Brozek to polaczenie Zurawia i Franka, akurat dzisiaj oba gole jak Franek :P
do reprezentacji MUSI isc, nawet jako jedyny napastnik

Crusi 16.08.2008 20:59

Smiem twierdzic ze Brozek juz zrownal sie poziomem, jak nie przerosl Zurawia z najlepszych lat. Tym wiekszy dla niego plus, ze Zurawski mial zawsze Frankowskiego czy Kuzbe do pomocy, a Brozek jest sam. Mam nadzieje ze zostanie u nas jak najdluzej, bo strach sie bac co bedzie jak nas opusci... Co do meczu, strasznie senny, ale w drugiej polowie kontrolowalismy przebieg spotkania. Na plus poza Pawlem, jeszcze Piotrek, Boguski (nie liczac spartolonych patelni), Jirsak, Mauro (powoli zaczyna wracac do dobrej dyspozycji) i Cleber. Reszta przecietnie. Niestety, Zieniu powoli wraca do normalnej dyspozycji, trzeba stawiac na Boguskiego na lewej flance, bo napastnik z niego zaden, a przebojosc posiada znacznie wieksza niz Zienczuk.

DrewniaQ 16.08.2008 20:59

Byle tylko Brożek nie poszedł w siną dal w zimie!
Pozytywnie nawet Małecki, z niego będzie dobry zawodnik!

Martineq 16.08.2008 21:00

Bez przesady z tym pesymizmem.

Po pierwsze Polonia to Groclin czyli b.dobra drużyna( remis na lazienkowskiej to potwierdza)
Po drugie gralismy zmeczeni meczem na Camp Nou
Po trzecie gralismy przybici wynikiem meczu z Barca.
Wiec jest ok.

djjamajczyk 16.08.2008 21:02

No to był Brozio Show :D Szacuneczek ...:) :D
Gra pozostawiał jednak troche do życzenia ale myśle ze w nastepnych kolejkach będzie lepiej a i może z Barcą ugramy jakis remis.
Oprócz Brożka nieźle grał Jirsak i wg. mnie jeszcze Zieńczuk.
Zobaczymy jak jutro nasza legijna "brac" sobie poradzi ale lidera Wisełko mamy . !

HEDu 16.08.2008 21:02

Małecki ? Dla mnie najsłabszy, moze oprocz Łobo.

Pastor777 16.08.2008 21:03

Wisła miała kiepską pierwszą połowę, w drugiej zagrała już dużo lepiej, ale wciaż popełniała sporo błędów. Gdyby Polonia miała trochę lepszych napastników, wtedy wynik mógłby wyglądać zupełnie inaczej...

Prawda jest taka, że tego meczu nie wygrała Wisła, tylko Paweł Brożek. Nie było drużyny, była tylko jedna wielka indywidualność. W tym meczu Paweł był zawodnikiem kompletnym, prezentował klasę zupełnie niespotykaną na naszych boiskach, i w rezultacie nie miał z kim grać:shock: Wisła potrzebuje wzmocnień - pierwsza 11 była jakby przygaszona, a rezerwowi na chwilę obecną nie prezentują formy, jaka jest potrzebna by grać w Wiśle, a mimo to co mecz wchodzą na boisko...

Aż strach wyobrazić sobie co się stanie jeśli Pawłowi przytrafi się jakiś uraz, albo co gorsza... w nastepnym okienku opuści Wisłę:(

e 16.08.2008 21:03

Otrzasnicjie sie.
Polonia to Dyskobolia- czyli silna druzyna.
Legia nie miala latwo z nimi, na dodatek u siebie. my na wyjezdzie 0-2.
co boli? nie ma zmiennikow!


i pamietac, nie wazne jak, wazne 3 pkt.


w tym meczu troche Boguski przesadzil... mozna raz, ale nie dwa - trzy.


Gol Brozka na 0-1
http://pl.youtube.com/watch?v=N1d-KYTI0oI

kucharz_77 16.08.2008 21:03

Ale wy narzekacie!!! K...a już nie moge czytać!!!! Jaka padlina, jaki ty mecz oglądałeś!!! Dobrze w obronie, dobrze w pomocy (Majewski zobaczył swoje miejsce w szeregu!!), super w ataku, choć może szkoda tych sytuacji Boguskiego. Ten sam skład? Przecież Polonia to jeden z faworytów ligi, to co mieli grać rezerwami, weźcie przestańcie pie...lić. Krótka ławka? No może mamy tam braki ale.. wchodzi z ławki Jirsak i co gra dobrze, wchodzi Małecki - namieszał troche, wchodzi Niedzielan - od razu 100. No co wy k...a jeszcze chcecie, gramy źle narzekanie, gramy dobrze, wygrywamy narzekanie. weźcie się rąbnijcie w łeb następnym razem zanim coś napiszecie!!!!

luke1906 16.08.2008 21:04

Pewne zwycięstwo na trudnym terenie. Paweł Brożek - klasa sama w sobie.
Denerwowała mnie nieco nieporadność i brak konsekwencji w ataku.

Brakuje nam ludzi do grania. Potrzebne są jakieś transfery. Nawet jeżeli nie stać nas na poważne wzmocnienia to musimy sprowadzić 2-3 piłkarzy, którzy w razie kartek czy kontuzji będą w stanie wyjść i coś zagrać.
Nie ma szans, żebyśmy pociągnęli ligę i puchary grając 12-13 zawodnikami.

K_2 16.08.2008 21:05

Na wynik nie ma co narzekac bo gralismy momentami slabiej i nas Polonia przycisnela w koncowce moglbyc 1-1. To jest dramat ,mam nadzieje ze ten Baretto bedzie mogl grac,bo bylo 1-0 ,potrzeba bylo wpuscic defensywnego pilkarza zeby pobiegal pokryl to Skorza nie ma kogo wpuszczac

Illargui 16.08.2008 21:06

Fajny był tekst komentatora z C+ "W Grodzisku:lol: brakuje zawodnika, który pokrzyczałby na drużynę" ..... :D

Elendil 16.08.2008 21:06

Brożek jest bogiem. Lepszy od Franka czy Żurawia, bez dwóch zdań. Jak będzie grał tak cały sezon, to za mniej niż 5mln Euro nawet nie ma co go sprzedawać.

Gra Wisły raczej przeciętna, ale jak już kilka osób przede mną pisało, są ku temu powody.

Natomiast martwi dość wąska kadra... Dla mnie 2 transfery są niezbędne. Najlepiej 3.

Barbarossa 16.08.2008 21:07

Jeśli tylko Brożek nie dozna (nie daj Boże) kontuzji, to w lidze realnym zagrożeniem dla Wisełki będzie tylko Lech.

LooNatyk 16.08.2008 21:08

E tam narzekacie, IMO to jeden z trudniejszych meczy w tej rundzie. Polonia na prawde ma kilku zdolnych pilkarzy, do tego gralismy u nich.

Styl byl moze slaby, ale wynik jak najbardzie dobry. Stan posiadania tez niczego sobie: 2 zwyciestwa, 3 bramki strzelone, 0 straconych. Oby tak dalej :-]

Zieniu17 16.08.2008 21:11

Mecz przeciętny, ale najważniejsze 3 punkty. Dla Pawła Brożka "szacuneczek", na 3 okazje w lidze 3 bramki, zobaczymy jak będzie dalej.

Ogryzek 16.08.2008 21:14

Paweł to 50% wartosci ofensywnych Wisły! Świetnie odgrywał piłki i miałby 3 asysty gdyby nie skuteczność Boguskiego i Niedzielana! Moze się myle ale czy to nie jest nasze 800 zwyciestwo w pierwszej lidze!!!!!

Wisła Kraków:D

zloto 16.08.2008 21:15

Zgodzicie sie ze mna ze przed meczem bylo na Jirsaka narzekanie. Wprawdzie nie wszyscy, ale pare osob bylo. A on dzisiaj pokazal kawal dobrego futbolu, brawo :D

Chorynatrzykolory 16.08.2008 21:16

Fajnie ,że 2:0 dobry wynik , gra przeciętna ale dobrze to o nich świadczy ,że po takim laniu na camp nou wygrali , teraz myślę ,że z meczu na mecz będzie lepiej,Mam nadzieję ,że kontuzja Sobola to nic poważnego , nie dobrze ,że tak łapiemy kontuzje, łobo jest w tej chwili masakrycznie słaby niestety(mam nadzieję ,że w końcu będzie miał formę ) ,wszedł Małecki to już lepiej było
Piotr Brożek całkiem dobrze sobie radzi na tej lewej obronie ;D
a Pawła.. to nie trzeba komentować :) jest świetny , szkoda ,że to pewnie ostatni sezon w Wiśle :(

atomek21 16.08.2008 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barbarossa (Post 586548)
Jeśli tylko Brożek nie dozna (nie daj Boże) kontuzji

nie daj B(r)oże(k) :D

Baala 16.08.2008 21:19

Pierwsza połowa przeciętnie, druga świetna (według mnie) kontrolowaliśmy cały czas przebieg tej połowy. Powinniśmy wcześniej strzelić na 2-0. Dwie sety Boguskiego, Niedzielana plus Małeckiego i kilka kontr gdzie zabrakło ostatniego podania tak jak w akcji Jirsaka. Drugi z najtrudniejszych przeciwników (pierwszy Lech) pokonany dość łatwo i to na wyjeździe. Co do naszych to bedzie haniebne jak Leo nie powoła Brożka, a najlepiej dwóch bo są w świetnej formie. Martwi mnie tylko Pawełek bo to już kolejny mecz gdzie żadnej piłki nie potrafi złapać za pierwszym razem, tylko wszystko na raty.

K_2 16.08.2008 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zloto (Post 586553)
Zgodzicie sie ze mna ze przed meczem bylo na Jirsaka narzekanie. Wprawdzie nie wszyscy, ale pare osob bylo. A on dzisiaj pokazal kawal dobrego futbolu, brawo :D

Jirsak przeplatal dobre zagrania zlymi wcale tak kolorowo nei bylo

rafalek 16.08.2008 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez madenn (Post 586563)
polonia gorsza od Barcelony



No ale o co Ci chodzi?

Elendil 16.08.2008 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez madenn
polonia gorsza od Barcelony

może troszkę. Na Camp Nou mieliśmy pecha, sędzia przeciwko, Barca na dodatek grała graczem,którego nie powinno być. Do tego fuksiarskie bramki.


:rotfl:

panie Beenhakker! Paweł Brożek jest w tej chwili 10 razy lepszym piłkarzem niż pan trenerem, więc albo bierz go pan do repry, albo spadaj do swojej spedalonej Holandii!

zloto 16.08.2008 21:26

Fakt, ale nikt nie jest idealny, liczy sie ze mial te dobre pilki :P i jak ktos napisal, to gracz co srednie ma 89 min a potem w 90 odwali podanie ze kosmos :p K-2 cieszmy sie ze mial dobry mecz, bo widze ze na forum ma sporo sympatykow.

harthausen 16.08.2008 21:27

jakiś dziennikarzyna z Wybiórczej bardzo chwali Brożka (Wisłę zresztą też) :

W drużynie wisły na miano pilkarza meczu zasłużył strzelec dwóch goli Paweł Brożek, choć tylko tym wyróznił się ponad przeciętnych kolegów. W kontekście rewanżowego meczu z Barceloną cień szansy stał się jeszcze bardziej mizerny

To musi byc jakiś antywiślak, nawet nazwa klubu z małej :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl