Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   el. LM Barcelona -Wisła (temat o meczu wyjazdowym) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4686)

jajnikos 12.08.2008 14:55

Ok, czyli jak zwykle hiszpanska 'mañana'. Co do przemieszczania sie po stadionie. Da sie, ale chyba w obrebie sektorow dla Barcelony. Nie wiem czy da sie przedostac na sektor Wisly. Mimo pokojowej natury katalonczykow to jest sektor przyjezdnych i chyba musi byc jakos odgrodzony od reszty.

Antośka 18.08.2008 21:11

Hej, ja tak trochę offtopowo a zarazem nie typowo :) Mianowicie, szukam chłopaka z Bochni, który był na wyjeżdzie w Barcelonie. Jechał autokarami z SKWK. Jeżeli jest na forum proszę o kontakt.

b0rowa 23.08.2008 22:12

Czy żadna osobą, która była na meczu w Barcelonie nie chce sprzedać lub odstąpić swojego biletu? Chętnie taki nabędę, ponieważ jestem kolekcjonerem:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl