![]() |
Ok, czyli jak zwykle hiszpanska 'mañana'. Co do przemieszczania sie po stadionie. Da sie, ale chyba w obrebie sektorow dla Barcelony. Nie wiem czy da sie przedostac na sektor Wisly. Mimo pokojowej natury katalonczykow to jest sektor przyjezdnych i chyba musi byc jakos odgrodzony od reszty.
|
Hej, ja tak trochę offtopowo a zarazem nie typowo :) Mianowicie, szukam chłopaka z Bochni, który był na wyjeżdzie w Barcelonie. Jechał autokarami z SKWK. Jeżeli jest na forum proszę o kontakt.
|
Czy żadna osobą, która była na meczu w Barcelonie nie chce sprzedać lub odstąpić swojego biletu? Chętnie taki nabędę, ponieważ jestem kolekcjonerem:)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl