Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

Pan Jotka 21.10.2008 20:54

Real gra a Juve strzela...Poki co najciekawiej w Bukareszcie...Oj ucieka nam Europa ucieka...

Aro1234 21.10.2008 21:05

Co płaczecie nad Realem? Maksimum szczęścia wykorzystali w meczu z Zenitem...
Mnie zadziwia Steaua i bądź co bądź Bate...

Pan Jotka 21.10.2008 21:14

Nikt nie placze! Obiektywne stwierdzenie.

kubawislak 21.10.2008 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 618069)
Co płaczecie nad Realem? Maksimum szczęścia wykorzystali w meczu z Zenitem...
Mnie zadziwia Steaua i bądź co bądź Bate...

Oj dokładnie Bate Borysów szaleje, ja jestem zszokowany...

Tomek_TS 21.10.2008 21:39

Fenerbache - Arsenal 2:5
Dzieciaki Wengera znowu pokazaly ze stac ich na wiele!

Wasiu 21.10.2008 22:17

Zespoły dzisiaj grały bez obrony.
Ciekawe wyniki. 6-3, 2-5, 2-5, 3-0, 3-0.
Emocji napewno sporo musialo byc. Wielki + dla Bate i za porazke Realu :D
Zobaczymy co jutro.

polpol 04.11.2008 23:13

Dość zaskakujące wyniki dzisiaj. Pogrążona w kryzysie Roma rozbija Chelsea, Inter tylko remisuje na cyprze, Basel urywa punkty Barcelonie i to na Camp Nou, a Panathinaikos ogrywa Werder 3-0.
Oglądałem mecz Liverpool-Atletico i swoją drogą stwierdzam że sędziowanie było na poziomie naszej Ekstraklasy, a to co zrobił w 94 minucie to jest zwykły skandal. Wydrukować takiego karnego w tego typu rozgrywkach mógłby pozazdrościć nawet Webb. Z kolej żadnego z dwóch zagrań ręką przez graczy Liverpoolu sędzia nie widział, przy czym ta druga to ewidentny karny. Najlepsze że angole komętujący ten mecz sami stwierdzili że Gerard nie był faulowany, no i to przedłużenie - dodatkowe 7 minut w sytuacji gdy były dokonywane jedynie zmiany. A sądziłem że tylko u nas jest takie bagno.

Pan Jotka 05.11.2008 02:13

Roma sie przebudzila w koncu. Wielkie brawa dla Anorthosisu. Wydaje mi sie chyba nie doznali porazki jeszcze w fazie grupowej :O Dla mnie to najwieksza niespodzianka tej edycji. Na drugim miejscu jak do tej pory BATE. Oby emocji nie brakowalo az do maja 2009:D

Aro1234 05.11.2008 08:32

JedTS jak nie doznał porażki Anorthosis, jak 2 tygodnie temu na San Siro przegrali 1-0...

gackos 05.11.2008 10:07

Apropo Liveroolu to już nie pierwsza sytuacja kiedy sędziowie im pomagają, że chociaż przypomnę poprzednią kolejkę i 2 spalone Atletico, których nie było (jeden gdzie napastnik był 2 metry przed liną obrony) czy bramka z półfinału z Chelsea, której nie było. A co do sedziów, to narzekamy na naszych, ale to co odwalają niektórzy w LM przechodzi ludzkie pojęcie.

igortsw 05.11.2008 22:49

Nooo to Real poplynął 2 do tyłu z Juve co mnie niezmiernie cieszy.:D
Jakby na to nie patrzeć to dużą rolę odegrali weterani Nedved i Alex Del Piero, Real dzisiaj tylko próbował...

Po tym meczu mam wrażenie że stary wyga Del Piero będzie grał po czterdziestce w gałe z taką samą formą jak 10 lat wcześniej.:D

Snakes 06.11.2008 11:41

Taka offowa dygresja dotycząca LM. W studiu TVP ,Szaranowski ktory jest tam od zawsze na eksperta zaprasza Engela z PZPN. To ,juz ku*wa nie mozna zaprosic kogos innego ,tylko robic PR tym baranom z PZPN? W sumie to jeden i ten sam beton z PRL.
Szpakowski komentator takze od zawsze ,stwierdzil tez wczoraj ze Del Piero strzelil gola w 17 minucie odczekal godzine i strzelil drugiego w 67 minucie...

Kamson 06.11.2008 21:22

Nie ma tematu o Puchare UEFA więc pozwole sobie wrzucić tutaj.
Wolfsburg prowadzi z Heerenveen 5:1, jest i polski akcent.
Cytat:

31' [0 - 1] M. V�yrynen

34' [1 - 1] E. Dzeko

39' [2 - 1] Grafite

48' M. V�yrynen

53' [3 - 1] Z. Misimovic

60' [4 - 1] E. Dzeko

71' [5 - 1] J. Krzynowek

rafalek 24.02.2009 21:32

Do przerwy Inter remisuje z Manchesterem 0:0, Arsenal prowadzi z AS Roma 1:0, Atletico Madryt prowadzi z FC Porto 2:1, A Lyon prowadzi z Barceloną 1:0.

Wg mnie, jak na razie największym zaskoczeniem jest prowadzenie Lyonu.

Wiślak1994 24.02.2009 21:38

No tak Lyon prowadzi , ale ja się nawet cieszę. Nie przepadam za Barcą.....Oglądam mecz Manchesteru z Interem i tylko dzięki Cesarowi jest 0:0 . ManU chyba z 5 dobrych sytuacji , Inter żadnej. Obrońcy Włochów zagubieni. Ronaldo ich jezdzi jak chce. Ja Murinho nic nie zmieni to się to zle dla Interu skończy....

vote-for-mikey 24.02.2009 21:38

Dla mnie niekoniecznie. Barca gra piach od trzech kolejek w Primierze.

szkoda Romy, ale na tym przykładzie idealnie widać, że dobry trener i piłkarze to nie wszystko. Zarząd w Rzymie daje dupy aż miło, a Lazio ucieka.

MCX 24.02.2009 22:38

Arsenal 1-0 Roma
Lyon 1-1 Barcelona
Atletico Madryt 2-2 FC Porto
Inter 0-0 Man U

Ciekawe wyniki, rewanże zapowiadają się pasjonująco.
Barcelona u siebie pewnie upora się z Lyonem, a Man U z Interem, który grał dziś kiepsko.
Najciekawiej zapowiada się chyba mecz Arsenalu z Romą.

MessiWisła4ever_tsw 24.02.2009 22:43

W grze o final sa 4 druzyny:Barcelona,MAnchestes,Liverpool i Chealsy

Aro1234 24.02.2009 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 681351)
Arsenal 1-0 Roma
Lyon 1-1 Barcelona
Atletico Madryt 2-2 FC Porto
Inter 0-0 Man U

Ciekawe wyniki, rewanże zapowiadają się pasjonująco.
Barcelona u siebie pewnie upora się z Lyonem, a Man U z Interem, który grał dziś kiepsko.
Najciekawiej zapowiada się chyba mecz Arsenalu z Romą.

Z tym, że akurat jako jedyny z powyższych meczów, który zakończył się czyimś zwycięstwem jest właśnie mecz Arsenalu. Dla mnie Arsenal to zdecydowany pewniak, Roma raczej nie sprosta wymaganiom Kanonierów, choć niespodzianki się zdarzają.
Barcelona faktycznie jest raczej faworytem, choć ostatnio zawodzi, no ale przecież nie można wygrywać bez liku. ;)
Na Old Trafford oczywiście będzie mega-ciekawie, oby najciekawiej :) Manchester - obrońca tytułu, Inter zespół wiecznie przegrany. Mam nadzieję, że i tym razem Inter polegnie...
Fantastycznie zapowiada się też batalia na Estadio do Dragao :D W Madrycie padły aż 4 gole, rewanż powinien być świetny.
No a jutro Real - Liverpool, oby The Reds wydymali "Hałaktikos" :P

Nergal 24.02.2009 22:54

Powiem Wam że Inter przejdzie Manchester. Strzelą babola i pewnie wpadnie jakiś remis 1-1 tak jak ma to w stylu Mourinho:)

Marszałek 24.02.2009 23:11

Ok ****a,nie sądziłem,że są jeszcze osoby,które poświęcają swój czas temu chłamowi. Respect Panowie

MCX 24.02.2009 23:12

http://videos.sapo.pt/3gKMDhccZuGbNcVsJqTO

Polecam bramkę Juninho :)

Elendil 24.02.2009 23:45

Marszałek, a Ciebie może ciekawi bardziej Żywiec ekstraklasa?

Jutro Real pokaże wszystkim, jak się gra w piłkę.

1q2 24.02.2009 23:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 681386)
Ok ****a,nie sądziłem,że są jeszcze osoby,które poświęcają swój czas temu chłamowi. Respect Panowie

znow wstales tak pozno , do tego lewą nogą?:P

Krissu 25.02.2009 08:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 681400)
Jutro Real pokaże wszystkim, jak się gra w piłkę.

A i tak wygrają dereds :-p

Marszałek 25.02.2009 09:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 681400)
Marszałek, a Ciebie może ciekawi bardziej Żywiec ekstraklasa?

Jutro Real pokaże wszystkim, jak się gra w piłkę.

Tak, ciekawi mnie Zywiec Ekstaraklasa, nie mniej jak Liga Mistrzów. Gdzie to ostatnie ani ligi ani mistrzów nie przypomina. Jesteście na głodzie to z braku laku oglądacie taki badziew.


Zawsze wstaję lewą nogą:)

mateja12 25.02.2009 11:34



R33 25.02.2009 12:24

Wczorajszy mecz Interu z ManU mimo wyniku był ciekawy, choć ja bym powiedział, ze był to teat dwóch aktorów(Cesara i C.Ronaldo), czasem coś tam jeszcze Giggs z Berbatovem próbowali namieszać i wniesc do gry ale sie nie udało. Inter w miare poprawnie zagrał w obronie(Włochy :) ). Na meczu była widoczna przewaga ManU, jednak wydaje mi się(choć obym sie mylił), że Inter jednak przejdzie ManU, poniewaz wczoraj dopiero w drugiej połowie zaczeli coś grać, w rewanzu może być inaczej

Philips_Zaspa 25.02.2009 20:19

Dzisiaj dobry mecz Ligi Mistrzów, Real Madryt vs Liverpool FC. Real złapał wiatr w żagle w lidze więc jest pozytywnie naładowany przed meczem i to w dodatku grając u siebie. Liverpool nie odpuszcza, Torres chce cos strzelic na Santiago. Będzie ciekawie. Trudno obstawić wynik, jednak daję 3:2 dla Realu.:-)

Elendil 25.02.2009 20:28

Marszałek, gdyby nie Wisła, tobyś się naszą kopaną nie interesował. A LM można obejrzeć, nie kibicując żadnemu zespołowi, tylko podziwiając kunszt techniki zawodników i taktyki trenerów. Można się wiele nauczyć.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl