Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Krótki poradnik - jak nie zarobić bana w kwadrans po rejestracji. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4601)

spartan 17.07.2008 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 569276)
Ale pucka w tym temacie :lol:

Miś Puchatek by wymiękł od takiej ilości miodu :lol:

No to przygrzałeś.... 7kotów wrócił na moda to może i Puchatka ze starego foruma wróci :-P

uher 17.07.2008 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez karmel1906 (Post 569367)
jak Tommy Lee Jones w "Sciganym"...itd



przecież go złapali .. http://www.sfd.pl/buziaki/7.gif

igortsw 17.07.2008 22:08

Taaa złapali go...ale za to jak się "uścigali" :)


A ja dzięki banom poczułem się jak za komuny chociaż jestem rocznik 91 :D:D:D

Nie ma to jak dostać bana za donosicielstwo chociaż nie ja donosiłem tylko ktoś na mnie:-p . No ale za to prawie spadłem z krzesła jak zobaczyłem w okienku które pojawia się po nadaniu bana : "DONOS" :lol:


Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 568816)
1. Nie badz spec transferowy - kara 2miesiace
2. Nie pisz eposow taktycznych i profili psychologicznych pilkarzy na podstawie relacji tekstowych - kara 2 miesiace
3. Nie badz rozregulowany emocjonalnie. Gwaltowne skoki nastroju od czarnowidztwa do wizji zdobycia LM - 6 miesiecy odpoczynku
4. Nie miej "pewnych info" - 2 lata banicji
5. Lepiej sklej dziob, niz masz sie "zgadzac z wypowiedzia przedmowcy" - 2 miechy
6. Bednarz nie jest "lysym chu**m". Tzn jest, ale wylacznie dla giganta.
7. Sprawdz 100 razy jak sie nazywa dany pilkarz, zanim wpiszesz: Zienczug, Brorzek czy Cantano. My mamy w dupie Wasza dyslekSje i wrocicie dopiero jak sie nauczycie pisac.
8. Wiadomo co to Cracovia i co o nich myslimy, ale poprzestanmy na mysleniu. Tyczy sie to tez mnie. - sam sie zbanuje dozywotnio.
9. Powtorny login pobanowy - dozywocie i kasacja kazdego nowego tworu. Czyli tzw "charcerzykowanie" = smierc na TWSD
10. To ze masz 14 lat nie oznacza ze musisz byc cymbal. Znam inteligentnych 12 latkow. Wiec nie rob siary, tylk idz pokopac pilke przed dom, albo poczytaj ksiazke, zamiast pisac ze slyszales od qmpla to i tamto. Bany beda sie wahac od 2 dni do osiagniecia pelnoletnosci.


Powodzenia Zuchy.


Niesty w powższym dekalogu moda nie ma nic o Donosie :( Ale lipex :lol:

simone 17.07.2008 22:18

Do dekalogu dodał bym jeszcze to :lol: :

http://img402.imageshack.us/img402/6898/stopai9.gif

wolfy 17.07.2008 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez olTSchool (Post 569355)
Na pewno.
Mysle ze tez odczujesz to ktoregos dnia - i nie tylko ty. Zabawimy sie jak s****ysyn. :lol:
Wlasciwie nie moge sie doczekac tego dnia. :lol:

Ojej. Umieram ze strachu. Serio...

On tak zawsze, czy nie załapałem dowcipu?

:>

vote-for-mikey 17.07.2008 23:40

a może by tak dorzuć jakieś bany za bezsensowne wrzucanie tego samego njusa do transferowego? ^^ *nadzieją matką i tak dalej*

Wilku 17.07.2008 23:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez olTSchool (Post 569355)
Na pewno.
Mysle ze tez odczujesz to ktoregos dnia - i nie tylko ty. Zabawimy sie jak s****ysyn. :lol:
Wlasciwie nie moge sie doczekac tego dnia. :lol:

Jednak szok.

:lol:

Byłem przekonany ze zygać będziesz i okazywać tą swoją pseudoironię po powrocie w stosunku do mojej osoby, ale widzę że wolałeś iść na łatwizne i przypieprzyć się do łatwiejszej "ofiary".

olTSchool 18.07.2008 09:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wilku (Post 569575)
Jednak szok.

:lol:

Byłem przekonany ze zygać będziesz i okazywać tą swoją pseudoironię po powrocie w stosunku do mojej osoby, ale widzę że wolałeś iść na łatwizne i przypieprzyć się do łatwiejszej "ofiary".

Jak sie podpisałeś w legitymacji chłopczyku? Bo chyba nie Czesław.
:-)

Bo to rozrywka systemowa z przymrużeniem oka, albo precyzyjniej anty-systemowa. I nic nie szkodząca, bo skierowana w nic. Poza drobnymi wyjątkami od regułki nicości. Plus lubię, jak nasza droga koleżanka-moderatorka, puszcza wiązankę "Ze wszystkim udało sie zamknąć mordy", bo z miejsca jej pastelowy wizerunek nabiera kolorytu i dynamiki. :rotfl:

A prywatne fobie i poranne zabawy z lustereczkiem, zostaw sobie na priv. Zresztą bodaj z 3 osoby z tego forum proponowały ci, pewną "operacjonalizację pojęć" w sposób kulturalny w formie, z czego nie skorzystałeś. W tej sytuacji ktoś ma się wygłupiać i kopać z powietrzem? Więc delikutaśnie i grzecznie mówiąc: czep się swoich zwyczajowych zajęć, a nie mojej skromnej osóbki. :-)

Wilku 18.07.2008 13:38

Ziewanko.

10znaków

wolfy 18.07.2008 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wilku (Post 569575)
Jednak szok.

:lol:

Byłem przekonany ze zygać będziesz i okazywać tą swoją pseudoironię po powrocie w stosunku do mojej osoby, ale widzę że wolałeś iść na łatwizne i przypieprzyć się do łatwiejszej "ofiary".

Ja sobie wypraszam - skąd w ogóle pomysł, że jestem łatwiejszą "ofiarą"?

:rotfl:

olTSchool - napisz po ludzku, co Ci nie pasuje, bo chciałeś - zdaje się - być enigmatyczny, a wyszedł Ci bełkot. A najlepiej zwróć się ze swoimi problemami do administratorów serwisu, bo nikt inny Ci tutaj nie pomoże. Co innego w świecie realnym, tam znalazłoby się pewnie kilku specjalistów...

I mała rada - nie strasz ludzi za pomocą internetu, bo na coś takiego nawet gimnazjalista się nie nabierze.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl