![]() |
Cytat:
|
Cytat:
przecież go złapali .. http://www.sfd.pl/buziaki/7.gif |
Taaa złapali go...ale za to jak się "uścigali" :)
A ja dzięki banom poczułem się jak za komuny chociaż jestem rocznik 91 :D:D:D Nie ma to jak dostać bana za donosicielstwo chociaż nie ja donosiłem tylko ktoś na mnie:-p . No ale za to prawie spadłem z krzesła jak zobaczyłem w okienku które pojawia się po nadaniu bana : "DONOS" :lol: Cytat:
Niesty w powższym dekalogu moda nie ma nic o Donosie :( Ale lipex :lol: |
|
Cytat:
On tak zawsze, czy nie załapałem dowcipu? :> |
a może by tak dorzuć jakieś bany za bezsensowne wrzucanie tego samego njusa do transferowego? ^^ *nadzieją matką i tak dalej*
|
Cytat:
:lol: Byłem przekonany ze zygać będziesz i okazywać tą swoją pseudoironię po powrocie w stosunku do mojej osoby, ale widzę że wolałeś iść na łatwizne i przypieprzyć się do łatwiejszej "ofiary". |
Cytat:
:-) Bo to rozrywka systemowa z przymrużeniem oka, albo precyzyjniej anty-systemowa. I nic nie szkodząca, bo skierowana w nic. Poza drobnymi wyjątkami od regułki nicości. Plus lubię, jak nasza droga koleżanka-moderatorka, puszcza wiązankę "Ze wszystkim udało sie zamknąć mordy", bo z miejsca jej pastelowy wizerunek nabiera kolorytu i dynamiki. :rotfl: A prywatne fobie i poranne zabawy z lustereczkiem, zostaw sobie na priv. Zresztą bodaj z 3 osoby z tego forum proponowały ci, pewną "operacjonalizację pojęć" w sposób kulturalny w formie, z czego nie skorzystałeś. W tej sytuacji ktoś ma się wygłupiać i kopać z powietrzem? Więc delikutaśnie i grzecznie mówiąc: czep się swoich zwyczajowych zajęć, a nie mojej skromnej osóbki. :-) |
Ziewanko.
10znaków |
Cytat:
:rotfl: olTSchool - napisz po ludzku, co Ci nie pasuje, bo chciałeś - zdaje się - być enigmatyczny, a wyszedł Ci bełkot. A najlepiej zwróć się ze swoimi problemami do administratorów serwisu, bo nikt inny Ci tutaj nie pomoże. Co innego w świecie realnym, tam znalazłoby się pewnie kilku specjalistów... I mała rada - nie strasz ludzi za pomocą internetu, bo na coś takiego nawet gimnazjalista się nie nabierze. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl