![]() |
Dzieki:) a wie ktos moze jeszcze kiedy bedzie do odbioru karta jak zloze papiery 14 lipca?? Bardzo prosze o pomoc
|
Cytat:
|
to czyli powinienem zdarzyc na 21-23 lipca;> z gory dzieki pozdro
|
Pytanie, czy członkowie SKWK, którzy kupują pierwszy raz karnet, muszą też czekać do wolnej sprzedaży? 21-23 Lipca?
|
Cytat:
Cytat:
|
A wie ktoś czy można kupić karnet w czyimś imieniu czy trzeba osobiście przyjść?
|
Cytat:
|
Cytat:
a moje pytanie wie ktoś ile poszło dzisiaj karnetów na poszczególne sektory? |
a jak ma sie ta kartke na znizkowe karnety to tez np. moze za mnie inna osoba kupic okazujac kk i ta kartke i tez zapłaci cene znizkowa?
|
w sobote karnety w normalnej sprzedazy? w jakich godzinach otwarty WŚ?
|
Zamiast się kłócić o takie bzdury i pisać kolejne posty wystarczy wpisać w google magiczne słowo "Wiślacki Świat" i po problemie...
Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 11:00 do 18:00 oraz w soboty od 10.00 do 14.00 |
rowerem do Wislackiego Swiata - 25min,
oczekiwanie na wznowienie w Wislackim Swiecie - 30 sekund runda jesienna na trybunie D - bezcenne!! od dzisiaj z utesknieniem czekam na piewrwszy mecz nowego sezonu |
Ufff... nabylem dzisiaj karnet na D ci co mają kupic niech to lepiej zrobia jak najszybciej bo pozniej bedzie ciezko zdobyc karnet. Juz chyba na wolna sprzedarz nie bedzie karnetow na D
|
Cytat:
Nie strasz nawet ;] |
Cytat:
|
Cytat:
Ceny karnetów nie są jakoś specjalnie wysokie, a co najważniejsze takie same na E i D ( ukłon zarządu w stronę kibiców ? ) . Z tego co słyszałem karnety na trybunę północną już cieszą się ogromnym zainteresowaniem. I choć dla osób z wolnej sprzedaży zapewne ich nie braknie to pamiętajcie że kto pierwszy ten lepszy. Żebyście znów nie obudzili się z ręką w nocniku... |
mam pytanie
Ci co mieli karnety na sektory E,A,B to moga teraz kupowac wznowienie na D czy jak by chcieli na D to tylko w wolnej sprzedarzy?? bo jak nie moga to sie niema co martwic o karnety na D bo napewno w zeszlym sezonie na D i C nie poszlo 5500 karnetow bo na C pewnie z 1,5tys na D z 3 tys |
matern, osoby które miały karnet na E, A i B mogą już wznawiać na D.
|
panowie jak myslicie bo mam powazny dylemat teraz na karnet jakos hajs stworze wiadomo jest to troche hajsu wydac jak na jeden raz ale wiadomo bardzo sie to oplaca a zmierzajac do pytania czy moga byc powazne problemy z biletami na D ??
|
moim zdaniem nie bedzie biletow na D w sezonie
|
Jednym z głównych powodów przez które nie moge kupić karnetu jest to że to są WAKACJE!!
Kurde szkoda ze tak sie zaczyna runda. Ja niestety wyjedżam i pare meczy omine wiec mi sie nie opłaca karnetu kupować chociaż miałem takie plany... powodzenia wszystkim! bede czatował przy bramkach;D |
Cytat:
Dzięki za odpowiedz:-) |
Twoje miejsce jest zarezerwowane do 23. lipca.
|
Cytat:
|
Miałeś karnet twoje miejsce czeka.Toż to takie oczywiste w przypadku posiadania karnetu na rundę poprzednią.
|
Wiadomo już ile karnetów sprzedano??
|
Cytat:
|
Zanim ktokolwiek z was powie że karnety są za drogie to w pierwszej kolejności otwórzcie ten link....
http://www.sport.pl/sport/1,65025,54...er_League.html |
Cytat:
Nie widzę sensu w porównywaniu Arsenalu z Wisłą, poziom 10 razy wyższy i dochód na osobę tak samo ;] |
Myśle że jest sens,nie znam zarobków anglików ale myśle ze taki karnet to połowa jednej pensji?
No bo 1150 euro to jakies 4000zł |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl