Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karnety 09/10 - Wiosna 2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4563)

Dafi_91 09.07.2008 17:23

Dzieki:) a wie ktos moze jeszcze kiedy bedzie do odbioru karta jak zloze papiery 14 lipca?? Bardzo prosze o pomoc

bondTSW 09.07.2008 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dafi_91 (Post 564688)
Dzieki:) a wie ktos moze jeszcze kiedy bedzie do odbioru karta jak zloze papiery 14 lipca?? Bardzo prosze o pomoc

ja złożyłem dziś..odbiór mam 15.07 więc u Ciebie też będzie to pare dni.

Dafi_91 09.07.2008 17:46

to czyli powinienem zdarzyc na 21-23 lipca;> z gory dzieki pozdro

yarek00 10.07.2008 16:44

Pytanie, czy członkowie SKWK, którzy kupują pierwszy raz karnet, muszą też czekać do wolnej sprzedaży? 21-23 Lipca?

PvD 10.07.2008 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yarek00 (Post 565297)
Pytanie, czy członkowie SKWK, którzy kupują pierwszy raz karnet, muszą też czekać do wolnej sprzedaży? 21-23 Lipca?

Cytat:

Harmonogram sprzedaży:
10.07-23.07 - wznowienia dla posiadaczy karnetów z rundy wiosennej sezonu 2007/08
21.07 - rozpoczęcie wolnej sprzedaży

Oznacza to, że do dnia 23.07 włącznie obowiązują rezerwacje na miejsce zajmowane w poprzedniej rundzie oraz prawo do zakupu karnetu po zniżkowej cenie.
Wniosek jest jeden :)

gris 10.07.2008 19:04

A wie ktoś czy można kupić karnet w czyimś imieniu czy trzeba osobiście przyjść?

PvD 10.07.2008 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 565380)
A wie ktoś czy można kupić karnet w czyimś imieniu czy trzeba osobiście przyjść?

Można trzeba mieć tylko tego kogoś kartę.

bakusNH 10.07.2008 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 565380)
A wie ktoś czy można kupić karnet w czyimś imieniu czy trzeba osobiście przyjść?

ktoś może za ciebie kupić byle by miał pieniądze i karte kibica twoją.


a moje pytanie wie ktoś ile poszło dzisiaj karnetów na poszczególne sektory?

Brozinho_23 10.07.2008 19:59

a jak ma sie ta kartke na znizkowe karnety to tez np. moze za mnie inna osoba kupic okazujac kk i ta kartke i tez zapłaci cene znizkowa?

SpongeBob 11.07.2008 15:12

w sobote karnety w normalnej sprzedazy? w jakich godzinach otwarty WŚ?

piotrek1325 11.07.2008 16:58

Zamiast się kłócić o takie bzdury i pisać kolejne posty wystarczy wpisać w google magiczne słowo "Wiślacki Świat" i po problemie...

Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 11:00 do 18:00 oraz w soboty od 10.00 do 14.00

firstborn 11.07.2008 18:05

rowerem do Wislackiego Swiata - 25min,
oczekiwanie na wznowienie w Wislackim Swiecie - 30 sekund
runda jesienna na trybunie D - bezcenne!!

od dzisiaj z utesknieniem czekam na piewrwszy mecz nowego sezonu

bakusNH 11.07.2008 21:49

Ufff... nabylem dzisiaj karnet na D ci co mają kupic niech to lepiej zrobia jak najszybciej bo pozniej bedzie ciezko zdobyc karnet. Juz chyba na wolna sprzedarz nie bedzie karnetow na D

gris 11.07.2008 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bakusNH (Post 565992)
Ufff... nabylem dzisiaj karnet na D ci co mają kupic niech to lepiej zrobia jak najszybciej bo pozniej bedzie ciezko zdobyc karnet. Juz chyba na wolna sprzedarz nie bedzie karnetow na D


Nie strasz nawet ;]

Charlie 12.07.2008 10:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bakusNH (Post 565992)
Juz chyba na wolna sprzedarz nie bedzie karnetow na D

A niby dlaczego miałoby nie być? Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby pikniki z A i B nagle przeniosły się na D. Nie zdziwię się, jeśli część osób z D przeniesie się na E, gdyż ceny są takie same, a na E są lepsze warunki do oglądania meczu. Po za tym karnety nie są tanie, więc nie ma pewności, że wszyscy przedłużą. Nie siejcie więc paniki, wydaje mi się, że trochę tych karnetów na D powinno zostać :)

Mario Nh 12.07.2008 11:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie_ (Post 566123)
A niby dlaczego miałoby nie być? Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby pikniki z A i B nagle przeniosły się na D. Nie zdziwię się, jeśli część osób z D przeniesie się na E, gdyż ceny są takie same, a na E są lepsze warunki do oglądania meczu. Po za tym karnety nie są tanie, więc nie ma pewności, że wszyscy przedłużą. Nie siejcie więc paniki, wydaje mi się, że trochę tych karnetów na D powinno zostać :)

Równie dobrze osoby ( głownie ) z C i E zajawieni na wiosnę naszym żywiołowym dopingiem mogą chcieć przejść na D ^^
Ceny karnetów nie są jakoś specjalnie wysokie, a co najważniejsze takie same na E i D ( ukłon zarządu w stronę kibiców ? ) .
Z tego co słyszałem karnety na trybunę północną już cieszą się ogromnym zainteresowaniem. I choć dla osób z wolnej sprzedaży zapewne ich nie braknie to pamiętajcie że kto pierwszy ten lepszy. Żebyście znów nie obudzili się z ręką w nocniku...

matern 12.07.2008 11:05

mam pytanie
Ci co mieli karnety na sektory E,A,B to moga teraz kupowac wznowienie na D czy jak by chcieli na D to tylko w wolnej sprzedarzy??
bo jak nie moga to sie niema co martwic o karnety na D bo napewno w zeszlym sezonie na D i C nie poszlo 5500 karnetow bo na C pewnie z 1,5tys na D z 3 tys

Mario Nh 12.07.2008 11:13

matern, osoby które miały karnet na E, A i B mogą już wznawiać na D.

WiselkaMLP 12.07.2008 11:50

panowie jak myslicie bo mam powazny dylemat teraz na karnet jakos hajs stworze wiadomo jest to troche hajsu wydac jak na jeden raz ale wiadomo bardzo sie to oplaca a zmierzajac do pytania czy moga byc powazne problemy z biletami na D ??

bakusNH 12.07.2008 12:08

moim zdaniem nie bedzie biletow na D w sezonie

Skols<KKT> 13.07.2008 16:11

Jednym z głównych powodów przez które nie moge kupić karnetu jest to że to są WAKACJE!!
Kurde szkoda ze tak sie zaczyna runda. Ja niestety wyjedżam i pare meczy omine wiec mi sie nie opłaca karnetu kupować chociaż miałem takie plany... powodzenia wszystkim! bede czatował przy bramkach;D

Bobic 13.07.2008 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 566140)
matern, osoby które miały karnet na E, A i B mogą już wznawiać na D.

No własnie moga wzawiac na D?? dla mnie to jest dziwne bo na przykład przyjde 20 lipca i co dla mnie karnetu na D nie bedzie chociasz w tamtej rundzie go miałem jak to jest?? Czy po prostu to moje miejsce jest zarezerwowane ??
Dzięki za odpowiedz:-)

Kwaki 13.07.2008 16:27

Twoje miejsce jest zarezerwowane do 23. lipca.

Kurt 13.07.2008 16:28

Cytat:

No własnie moga wzawiac na D?? dlamnie to jest diwne bo naprzykład przyjde 20 lipca i co dlamnie karnetu na D nie bedzie chciasz w tamtej rundzie go miałem jak to jest?? Czy poprostu to moje miejsce jest zarezerwowane ??
chyba jest zarezerwowane oni w tym swoim komputerze mają tak jak w kinie i zarezerwowane miejsca są na fioletowo i tak pewnie maja w systemie do poniedziałku 21... albo do 23 ;) nie pamiętam jak pisało

PvD 13.07.2008 16:30

Miałeś karnet twoje miejsce czeka.Toż to takie oczywiste w przypadku posiadania karnetu na rundę poprzednią.

rafalbronx 13.07.2008 16:54

Wiadomo już ile karnetów sprzedano??

Bobic 13.07.2008 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalbronx (Post 566757)
Wiadomo już ile karnetów sprzedano??

Podobno już niema:-P:lol: Chłopie a czy to ważne ile na razie poszło jak jeszcze niema wolnej sprzedazy tylko wznowiona , do 23 nie pójdzie wiecej niż 10 tysiecy to Ci powino wystarczyć:P

arsfan14 15.07.2008 09:47

Zanim ktokolwiek z was powie że karnety są za drogie to w pierwszej kolejności otwórzcie ten link....

http://www.sport.pl/sport/1,65025,54...er_League.html

gris 15.07.2008 10:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arsfan14 (Post 567551)
Zanim ktokolwiek z was powie że karnety są za drogie to w pierwszej kolejności otwórzcie ten link....

http://www.sport.pl/sport/1,65025,54...er_League.html



Nie widzę sensu w porównywaniu Arsenalu z Wisłą, poziom 10 razy wyższy i dochód na osobę tak samo ;]

_gilardino_ 15.07.2008 11:17

Myśle że jest sens,nie znam zarobków anglików ale myśle ze taki karnet to połowa jednej pensji?
No bo 1150 euro to jakies 4000zł


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl