Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   kataklizm w krk;) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4515)

spinnaker 23.06.2008 20:09

Ja sobie wracam z czyżyn autem stoję na pętli Sawickiego i najpierw jedna kropleka ale taka konkretna w szybę zaraz następne myślę sobie powali żabami będzie chłodniej ujechałem pod Opla i jak sie nagle biało zrobiło przed autem to może na 3 metry widziałem wszyscy zwolnili do 20 a potem zaczęło walić tym gradem to postąpiłem jak wszyscy zjechałem z drogi stanąłem pod poli-budą tak mi waliło po aucie że siadłem jak najdalej po przedłużeniu kierunku z którego padało i modliłem żeby szyby wytrzymały :D ale nawet ryski nie ma tylko potem jeszcze wyjeżdżam na Jana Pawła a tu nie ma drogi tylko rzeka na wysokość krawężnika :)

Szymek_R22 23.06.2008 20:16

Mnie złapało na plantach, na szczęście schowałem się pod altanę.
W aucie maska do wymiany, dach do lakiernika. Po tej masakrze przechodziłem w okolicach Nowego Kleparza, auta topiły się w wodzie na około 1/3 felgi:)

WislaFan123 23.06.2008 20:34

na pradniku bialym masakra.... walilo lalo, dach mi troche przeciekl, jedno zaraz auto zdarzylem schowac drugie kocem troche okryc, ale dokladnie jeszcze nie sprawdzalem... ale szyby myslalem ze w domu mi rozwali bo mam dach puchyly.. szok..

Kamson 23.06.2008 21:15

W Płaszowie mocno wiało, z 10 minut lało, troche pogrzmiało, troche gradu spadło ale nic wielkiego się nie stało. Rymło sie :rotfl:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqbaa (Post 555955)
ja musiałem ściągać grilla z żywopłotu :/

:lol:

M89 23.06.2008 21:20

http://bi.gazeta.pl/im/6/5346/z5346356X.jpg

http://bi.gazeta.pl/im/8/5345/z5345068X.jpg

http://bi.gazeta.pl/im/0/5345/z5345070X.jpg

reszta:
tu
i tu

Żmijka 23.06.2008 21:24

Tu jest mnóstwo zdjęć http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos..._zdjecia_.html

U mnie grad wielkości orzechów laskowych ...

Silvestro 23.06.2008 21:51

Jechałąm autobusem spod Galerii w stronę KSW. Jazda była jak z hororu. Prawie żadnej widoczności i walący po szybach i po dachu grad. Na Al. Pokoju, przy F.Nullo stało autko z drzewem na dachu.Jak wysiadałam , było juz po burzy.

Above 23.06.2008 21:59

Jak patrze na te zdjęcia to w rejonie Płaszowa/Woli D./Kurdwanowa nic sie nie stało...

Tuman 23.06.2008 22:16

chyba w nocy będzie podobnnie... :)

klusek106 23.06.2008 22:22

http://i29.tinypic.com/9jd6ad.jpg takiego deszczu i gradobicia jak dzisiaj to jeszcze nigdy nei widziale :) normalnie swiata nie bylo widac...

luke1906 23.06.2008 22:25

patrzę na zdjęcia na gazeta.pl i widzę, że Rondo Kocmyrzowskie utonęło... czy ono przypadkiem nie tak dawno było przebudowywane? jeżeli tak to ładnie zjebano sprawę, kanalizacja na poziomie...

TKNW 23.06.2008 22:26

http://bi.gazeta.pl/im/6/5346/z5346356X.jpg

DObra reklama :-) .... " nie straszne nam powodzie - wszędzie dojedziemy"

wisłaWieczysta 23.06.2008 22:31

prawde mówiąc nigdzie by sie prawie nic nie stało. ale podczas silnego wiatru pełno liści pospadało z drzew i jak zaczołe padać zatkały wszystkie kanały . i dlatego takie powodzie np. pod mostem na pilotów. byłem tam dzisiaj i widziałęm jak strażacy wyciągali z kanałów sterty liści :/

rafalek 23.06.2008 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89 (Post 556003)
Tak, Oświecenia :) Tu nie ma Cracovii...


Nie o to chodzi...mieszkałem tam łącznie jakies 6 lat i bloki mi sie wydaly podobne po prostu:P:D

Ale mimo wszystko, nie lubię chodzić tamtędy wieczorami:-/

M89 23.06.2008 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KacperABG (Post 556124)
chyba w nocy będzie podobnnie... :)

na szczęście nie będzie... :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek
Nie o to chodzi...mieszkałem tam łącznie jakies 6 lat i bloki mi sie wydaly podobne po prostu

Ale mimo wszystko, nie lubię chodzić tamtędy wieczorami

E no ostatnio aż tak źle nie jest. Czasami plączą się jakieś dresy tylko, ale tak to jest spokój.

Pablo84 23.06.2008 22:42

O ile dobrze pamiętam, w tamtym roku była podobna burza, tyle,że wiatr był jeszcze mocniejszy lecz nie było gradu.

rafalek 23.06.2008 22:43

Raz mnie tam napadli jak szedłem na mecz...mialem zlamany nos i peknieta szczękę, ale na szczęcie udalo sie obronic barwy...tylko najlepsze jest to, ze oni od kogos dostali cynk ze ide na mecz:/

@Pablo

Przeciez w tym roku tez byla taka wichura i ulewa - jak gralismy z Widzewem....to sie zwalo orkan Emma czy jakos tak..:D

Tuman 23.06.2008 22:47

Rafalek przypomnij sobie sierpień tamtego roku coke live mussic. Pamiętam że wtedy na osiedlu światła wyjebało. To było znacznie gorsze od tego co dzisiaj sie działo chociaż nie było gradu :)

rafalek 23.06.2008 22:51

Nie wiem co się dzialo na coke live music, bo w hucie niemieszkam juz 1.5 roku:P Ale jak mówice ze to ylo cos gorszego do tego, to ja nie moge sobie tego wyobrazic...

WiselkaMLP 23.06.2008 23:01

tak pilismy po pamietnym marcowym wietrznym dniu na jednej z wielickich klatek to szyby na klatce poszly od 2 do 4 pietra ... ale to co ujzalem dzisiaj nie przebije niczego :O

Devonisch 23.06.2008 23:06

Nie dość, że napierd....o z zachodu to mam okna na zachodnią stronę. W dodatku na jednym oknie nie mam tej francowatej blachy na dole i litrami mi sie woda wlewała do mieszkania - ratowalem się pościelą bo szmaty sie .... skończyły..... ale film zrobiłem jak to waliło po oknie i parapecie....
SV_A0020.avi

Dawid_TSW 23.06.2008 23:17

Na szczęście jak było gradobicie to jechałem w tramwaju i nic się mi nie stało ale musiałem spod Dworca Głównego iść z buta pod Cmentarz Rakowicki bo tramwaje i autobusy nie kursowały przez Rakowicką.Z Rakowickiej zrobiła się rzeka a chodnik cały był zielony od liści.Normalnie jakaś masakra :P

kaelowiec 24.06.2008 00:04

teraz by co spadło , bo duszno jest jak ch uj

Chorynatrzykolory 24.06.2008 00:34

ładna burza dzisiaj była :D , koleżanka mnie uratowała bo miałem iść po psa swojego , byłem daleko od domu poczekałem na nią aż się przebierze i akurat kiedy wszystko się zaczęło to zaprosiła mnie do siebie :) , poszedłbym bez niej np. 5 minut wcześniej by mnie ładnie przemoczyło i poobijało gradem :) później wychodzę już po wszystkim i patrzę a tu na ulicach powódź :) samochody ciężko przejeżdżają a jakieś dzieciaki bawią się w wodzie to mają ją po kolana:)

bluesinger 24.06.2008 01:57

Cytat:

ładna burza dzisiaj była :D , koleżanka mnie uratowała bo miałem iść po psa swojego , byłem daleko od domu poczekałem na nią aż się przebierze i akurat kiedy wszystko się zaczęło to zaprosiła mnie do siebie :) , poszedłbym bez niej np. 5 minut wcześniej by mnie ładnie przemoczyło i poobijało gradem :) później wychodzę już po wszystkim i patrzę a tu na ulicach powódź :) samochody ciężko przejeżdżają a jakieś dzieciaki bawią się w wodzie to mają ją po kolana:)

Przynajmniej sobie podupcyłeś :D nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :P

Chorynatrzykolory 24.06.2008 02:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bluesinger (Post 556187)
Przynajmniej sobie podupcyłeś :D nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :P

aż tak fajnie to nie było :Dnie wiem skąd to wywnioskowałeś bo nic takiego nie napisałem :P

Devonisch 24.06.2008 02:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maro-TS-NH (Post 556188)
aż tak fajnie to nie było :Dnie wiem skąd to wywnioskowałeś bo nic takiego nie napisałem :P

Nie wykorzystałeś okazji::D Taka burza raz na 30 lat :)

MatixNH 24.06.2008 07:37

Noto ja z kumplami schowalem sie przed gradem pod zjeżdżalnia bo bylismy na basenie ^^ xD a pozniej na os.szkolnym narąbany typek pływał kraulem po ulicy ^^ xD poozniej wkleję filmik ;D coś niesamowitego :)) beka przednia a samochody bały się jechać bo myśleli że tam tak głeboko że temu typowi po szyje sięga hhaha ;D

DrewniaQ 24.06.2008 10:40

Gołębi trochę wybiło, latały jak oszalałe.

kaelowiec 24.06.2008 11:24

Maro - nawaliłeś !


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl