![]() |
Ja sobie wracam z czyżyn autem stoję na pętli Sawickiego i najpierw jedna kropleka ale taka konkretna w szybę zaraz następne myślę sobie powali żabami będzie chłodniej ujechałem pod Opla i jak sie nagle biało zrobiło przed autem to może na 3 metry widziałem wszyscy zwolnili do 20 a potem zaczęło walić tym gradem to postąpiłem jak wszyscy zjechałem z drogi stanąłem pod poli-budą tak mi waliło po aucie że siadłem jak najdalej po przedłużeniu kierunku z którego padało i modliłem żeby szyby wytrzymały :D ale nawet ryski nie ma tylko potem jeszcze wyjeżdżam na Jana Pawła a tu nie ma drogi tylko rzeka na wysokość krawężnika :)
|
Mnie złapało na plantach, na szczęście schowałem się pod altanę.
W aucie maska do wymiany, dach do lakiernika. Po tej masakrze przechodziłem w okolicach Nowego Kleparza, auta topiły się w wodzie na około 1/3 felgi:) |
na pradniku bialym masakra.... walilo lalo, dach mi troche przeciekl, jedno zaraz auto zdarzylem schowac drugie kocem troche okryc, ale dokladnie jeszcze nie sprawdzalem... ale szyby myslalem ze w domu mi rozwali bo mam dach puchyly.. szok..
|
W Płaszowie mocno wiało, z 10 minut lało, troche pogrzmiało, troche gradu spadło ale nic wielkiego się nie stało. Rymło sie :rotfl:
Cytat:
|
|
Tu jest mnóstwo zdjęć http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos..._zdjecia_.html
U mnie grad wielkości orzechów laskowych ... |
Jechałąm autobusem spod Galerii w stronę KSW. Jazda była jak z hororu. Prawie żadnej widoczności i walący po szybach i po dachu grad. Na Al. Pokoju, przy F.Nullo stało autko z drzewem na dachu.Jak wysiadałam , było juz po burzy.
|
Jak patrze na te zdjęcia to w rejonie Płaszowa/Woli D./Kurdwanowa nic sie nie stało...
|
chyba w nocy będzie podobnnie... :)
|
http://i29.tinypic.com/9jd6ad.jpg takiego deszczu i gradobicia jak dzisiaj to jeszcze nigdy nei widziale :) normalnie swiata nie bylo widac...
|
patrzę na zdjęcia na gazeta.pl i widzę, że Rondo Kocmyrzowskie utonęło... czy ono przypadkiem nie tak dawno było przebudowywane? jeżeli tak to ładnie zjebano sprawę, kanalizacja na poziomie...
|
http://bi.gazeta.pl/im/6/5346/z5346356X.jpg
DObra reklama :-) .... " nie straszne nam powodzie - wszędzie dojedziemy" |
prawde mówiąc nigdzie by sie prawie nic nie stało. ale podczas silnego wiatru pełno liści pospadało z drzew i jak zaczołe padać zatkały wszystkie kanały . i dlatego takie powodzie np. pod mostem na pilotów. byłem tam dzisiaj i widziałęm jak strażacy wyciągali z kanałów sterty liści :/
|
Cytat:
Nie o to chodzi...mieszkałem tam łącznie jakies 6 lat i bloki mi sie wydaly podobne po prostu:P:D Ale mimo wszystko, nie lubię chodzić tamtędy wieczorami:-/ |
Cytat:
Cytat:
|
O ile dobrze pamiętam, w tamtym roku była podobna burza, tyle,że wiatr był jeszcze mocniejszy lecz nie było gradu.
|
Raz mnie tam napadli jak szedłem na mecz...mialem zlamany nos i peknieta szczękę, ale na szczęcie udalo sie obronic barwy...tylko najlepsze jest to, ze oni od kogos dostali cynk ze ide na mecz:/
@Pablo Przeciez w tym roku tez byla taka wichura i ulewa - jak gralismy z Widzewem....to sie zwalo orkan Emma czy jakos tak..:D |
Rafalek przypomnij sobie sierpień tamtego roku coke live mussic. Pamiętam że wtedy na osiedlu światła wyjebało. To było znacznie gorsze od tego co dzisiaj sie działo chociaż nie było gradu :)
|
Nie wiem co się dzialo na coke live music, bo w hucie niemieszkam juz 1.5 roku:P Ale jak mówice ze to ylo cos gorszego do tego, to ja nie moge sobie tego wyobrazic...
|
tak pilismy po pamietnym marcowym wietrznym dniu na jednej z wielickich klatek to szyby na klatce poszly od 2 do 4 pietra ... ale to co ujzalem dzisiaj nie przebije niczego :O
|
Nie dość, że napierd....o z zachodu to mam okna na zachodnią stronę. W dodatku na jednym oknie nie mam tej francowatej blachy na dole i litrami mi sie woda wlewała do mieszkania - ratowalem się pościelą bo szmaty sie .... skończyły..... ale film zrobiłem jak to waliło po oknie i parapecie....
SV_A0020.avi |
Na szczęście jak było gradobicie to jechałem w tramwaju i nic się mi nie stało ale musiałem spod Dworca Głównego iść z buta pod Cmentarz Rakowicki bo tramwaje i autobusy nie kursowały przez Rakowicką.Z Rakowickiej zrobiła się rzeka a chodnik cały był zielony od liści.Normalnie jakaś masakra :P
|
teraz by co spadło , bo duszno jest jak ch uj
|
ładna burza dzisiaj była :D , koleżanka mnie uratowała bo miałem iść po psa swojego , byłem daleko od domu poczekałem na nią aż się przebierze i akurat kiedy wszystko się zaczęło to zaprosiła mnie do siebie :) , poszedłbym bez niej np. 5 minut wcześniej by mnie ładnie przemoczyło i poobijało gradem :) później wychodzę już po wszystkim i patrzę a tu na ulicach powódź :) samochody ciężko przejeżdżają a jakieś dzieciaki bawią się w wodzie to mają ją po kolana:)
|
Cytat:
Przynajmniej sobie podupcyłeś :D nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :P |
Cytat:
|
Cytat:
|
Noto ja z kumplami schowalem sie przed gradem pod zjeżdżalnia bo bylismy na basenie ^^ xD a pozniej na os.szkolnym narąbany typek pływał kraulem po ulicy ^^ xD poozniej wkleję filmik ;D coś niesamowitego :)) beka przednia a samochody bały się jechać bo myśleli że tam tak głeboko że temu typowi po szyje sięga hhaha ;D
|
Gołębi trochę wybiło, latały jak oszalałe.
|
Maro - nawaliłeś !
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl