Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Euro 2008 - gr. B (grupa "polska") (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4471)

Awe 12.06.2008 19:05

Niemcy - Austra 3-0 to jest minilany wynik (zakładając dziś naszą wygraną), nie będą Niemcy ryzykować, że przez jakiś przypadek odpadną bramkami. A Austria raczej nie bedzie mieć nic przeciwko, oni wolą 100x bardziej awans Niemców niż Polaków. To jest dziwny naród, o wiele, wiele gorzej nastawiony do nas niż Niemcy.

Bilans bramek:
Niemcy +1
Chorwacja +2
Polska -2
Austria -1

Nawet jak wygramy 2x po jednej bramce to mamy
Polska 0
Chorwacja +1

Trzeba ze 3-0 dziś pojechać Austrię

RiCo_TSW 12.06.2008 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K_2 (Post 550396)
Cala nadzieja w Saganowskim:rotfl: :rotfl:

Roger strzeli 3 bramy i po Austrii :D

rabi86 12.06.2008 19:06

W dupe to wszystko. Już nie mówię, żeby awansowali, ale żeby chociaż sie łudzić można jeszcze było. A tak to już po mistrzostwach. Najbardziej denerwujące jest to ,że Niemcy odpuścili ten mecz kompletnie. Beż pressingu, dopiero po bramce coś zaczęli biegać. Po prostu wiedzą ,że wystarczy wygrać z Austrią i po problemie.

Chociaż się postarajmy w tych ostatnich meczach , żeby z honorem się pożegnać.

konrad1991tsw 12.06.2008 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 550394)
Eh wy pesymiści... a ja ślepo wierze, że wyjdziemy z grupy :D

W 1906% popieram !!! Jak stukniemy Austriaków dwoma golami i w ostatnim meczu wygramy z Chorwacją jednym golem to będą decydowac karne (tak jak jest mozliwe w meczu Turcji z Czechami). Tak więc musimy wygrac z Austrią. Może to brzmi nieprawdopodobnie ale wszystko w nogach Naszych piłkarzy. I więcej optymizmu !!!

Wilku 12.06.2008 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 550382)
Druzyna ktora jest w ME z racji tego ze organizuje impreze i jest gdzies...100 w FIFA ma pojechac podraznionych Niemcow? Przepraszam czy wszyscy sa normalni?

Kreseq nie bądź az taka maruda.

Chorwatów ten mecz to niby nic nie kosztował?


A raz na jakiś czas może i do nas się uśmiechnie los - hę? :p


Cytat:

Sukces w ME bedzie z racji Austrii ktora gra piach i pokonuje Niemcow ktorzy podraznieni sa gorsi niz tesciowa ?
Podrażnieni? - raczej dociera do nich że bez Podolskiego to grają piach..
Wyeliminować jeszcze Ballacka z gry i.. może być różnie.



Cytat:

Ja wiem ze patriotyzm to wazna i cnotliwa cecha ale bez jaj koledzy. Powiezli Nas i dzisiaj, wlasnie TERAZ pakujemy sie bo nie wiem jak wy ale ja i nawet tego meczu z Austria pewny nie jestem.
Dobra.. niech Ci bedzie.. ten mecz powie nam o naszych szansach, wtedy bedziemy mądrzejsi (ciut).

kreseq 12.06.2008 19:08

Nadmienie jeszcze ze Podolski dostal paralizu i juz nie potrafi sie cieszyc z bramek :(
To straszne....przeciez on ma polskie serce!!!


Wilku powiem tak :
1) Niemcy wygrywaja z Austria i...i koniec :)
2) Niemcy wygrywaja z Austria, my rowniez...przeslanki by pokonac swietnie ustawionych Chorwatow sa? Nie ma...przykre.
3) Cokolwiek mam dodawac?

Ja nie marudze, ja po prostu widze braki, prawa obrona, potem pomoc i inne duperele ale prawda jest bolesna ze...nie mamy ataku. Brozek to kaleka na takie turnieje, Zahor i Zuraw to jedna bajka tylko ze jeden juz sie skonczyl a drugi nawet sie nie zaczal. Sagan?Przepraszam, dobrze moze isc w lidze ale to wszystko. Nie mam czasu wymieniac geniuszy ligowych ktorzy w reprze mogli jedynie podawac bidony.
Gdzie sie to zaczyna? W SZKOLKACH KTORYCH NIE MA I KTORYCH NIE BEDZIE wiec albo bierzemy Rogera i innych ktorych mozemy albo milczymy jak dostajemy baty bo nasze szkolenie jest na poziomie Burkina Faso a ludzie typu Matusiak, Smolarek, Zurawski, Krzynowek to sa dobrzy ale na pici polo po 23.

Zahor, Smolarek, Sagan - ****a strach sie bac......myle sie? CHorwaci naucza pokory reszte. Jestesmy od nich kilka lat swietlnych i zobaczycie to niebawem.Daje na ten cel moje nerki i serce.Realizm sie klania.
Niemcy nawet po orgii oralno-analnej przejada Austrie jak chca bo musza...tyle. Taka druzyna nie wyjdzie? Nie ma mowy to nie Polska- mierna wierna i tyle.

Mario Nh 12.06.2008 19:08

Mianowicie dwie sprawy.

Zobaczymy ilu pozostanie zwolenników Leo po meczu z Chorwacją lub po dzisiejszym.

Zostawmy już te sensacyjne powołania, i bez tego moim zdaniem " Don Leo " wypada blado na każdej płaszczyźnie w porównaniu chociażby do trenera Szwajcarii ( tak, tak pomimo porażek ) czy chociażby Szwecji ( uwzględniając jakimi zawodnikami dysponują ).

Jedziemy do domu i już... nie dlatego że przegraliśmy z Niemcami ale dlatego jaki poziom prezentujemy od ostatnich miesięcy...

Leo na bruku ? według mnie bardzo prawdopodobne.

Zapomnijcie o matematyce bo jak sam holender mówi futbol to nie matematyka, a ja nie jestem marzycielem. Jedziemy do domu z trzema lub jednym punktem ( oczywiście wywalczonym dzisiaj )

moje typy były / są następujące: Niemcy - Polska 2:0 , Austria - Polska 1:1, Polska - Chorwacja 1:3

i oby się nie sprawdziło ;)

RiCo_TSW 12.06.2008 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rabi86 (Post 550399)
W dupe to wszystko. Już nie mówię, żeby awansowali, ale żeby chociaż sie łudzić można jeszcze było. A tak to już po mistrzostwach. Najbardziej denerwujące jest to ,że Niemcy odpuścili ten mecz kompletnie. Beż pressingu, dopiero po bramce coś zaczęli biegać. Po prostu wiedzą ,że wystarczy wygrać z Austrią i po problemie.

Chociaż się postarajmy w tych ostatnich meczach , żeby z honorem się pożegnać.

żeby potem nie pluli sobie w twarz jak będzie tabela wyglądała że mogli zagrać o 3 pkt j.w
1.Polska
2.Chorwacja

Alexander94 12.06.2008 19:10

Jeszcze się okaże, że łatwiej nam będzie wyprzedzić Niemców w stosunku bramkowym (po ewentualnych 2 naszych zwycięstwach).
W końcu Chorwaci mają +3, a Niemcy +1.
Jeżeli chcemy się jeszcze liczyć to musimy dziś wygrać co najmniej 2:0.
Myślę, że przed meczem z Austrią na razie nie ma co dalej spekulować.
Zobaczymy jak będzie.

nesta 12.06.2008 19:11

Uklad jest taki niestety, ze Chorwacja nawet po dwoch zwyciestwach nie moze byc pewna awansu. I dlatego z Polska nie odpusci. A jak potrafia grac kiedy sa zmobilizowani - mozna bylo zobaczyc dzisiaj.

Najbardziej realny scenariusz, ktory bylby dla Polski korzystny, to wysokie zwyciestwo z Austria i pozniej walka o chocby minimalna wygrana z Chorwatami.

Inna sprawa, ze nie rozumiem dlaczego wszyscy dopisali juz Polsce 3 pkt za dzisiejszy mecz. To wcale latwie spotkanie nie bedzie. Wystarczy sobie przypomniec, ze Chorwaci nie istnieli w 2 polowie meczu z Austriakami.

Wilku 12.06.2008 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rabi86 (Post 550399)
Najbardziej denerwujące jest to ,że Niemcy odpuścili ten mecz kompletnie.

Tiaaaa odpuścili - są średniakami i tyle.

Awe 12.06.2008 19:13

A właśnie, Podolski ma chorwackie korzenie, nie cieszył się po bramce :D

Gabri 12.06.2008 19:14

Sznycle są tak słabe, że nawet jakby się Podolski z Ballackiem zalali w trupa to i tak ich powiozą. Zresztą pamiętajmy, że to mecz braterstwa, więc Austriacy nie będą chcieli zrobić niemieckim "przyjaciołom" krzywdy i się dogadają jak na MŚ '82. Niemcy nie są w ciemię bite. :>

spidey 12.06.2008 19:15

Info "z czuba"
Cytat:

Co decyduje, gdy wszystkie drużyny mają po 6 punktów:

a) tabelka meczów między drużynami
b) różnica goli w meczach między drużynami
c) różnica bramek we wszystkich meczach
d) liczba goli strzelona we wszystkich meczach
e )współczynnik liczony na podstawie wyników w eliminacjach do mundialu i Euro
f) ranking fair play
g) losowanie

Czyli oczywiście musimy wygrać z Austriakami (bez znaczenia jaką różnicą bramką), a potem co najmniej dwoma bramkami z Chorwatami. Wtedy będziemy mieć różnicę bramek 0, Chorwaci -1, a Niemcy +1. Decyduje punkt B. Jeśli wygramy jedną bramką, to Chorwaci mają 0, my -1 i odpadamy
.

Oczywiście można jeszcze liczyć na Austriaków w meczu z Niemcami, ale to słaba nadzieja.
Wszystko do dupy się układa :(

Barbarossa 12.06.2008 19:15

Ja tylko chciałbym nadmienić, że na mudialu 2002 w naszej grupie padły m.in. takie wyniki: USA-Portugalia 3:2 oraz Portugalia-Polska 4:0. Ale to nie przeszkodziło nam w tym, żeby ograć jankesów 3:1 w ostatnim meczu. Dlaczegóż więc nie miałoby być podobnie w meczu z Helwetami? (Zachowując wszelkie proporcje między tamtymi a obecnymi rywalami grupowymi)

K_2 12.06.2008 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barbarossa (Post 550417)
Ja tylko chciałbym nadmienić, że na mudialu 2002 w naszej grupie padły m.in. takie wyniki: USA-Portugalia 3:2 oraz Portugalia-Polska 4:0. Ale to nie przeszkodziło nam w tym, żeby ograć jankesów 3:1 w ostatnim meczu. Dlaczegóż więc nie miałoby być podobnie w meczu z Helwetami? (Zachowując wszelkie proporcje między tamtymi a obecnymi rywalami grupowymi)

Nie wiedzialem ze z nimi gramy :lol:
Trzeba wygrac najpierw z Austria ,a pozniej bedziemy liczyc na cud

Awe 12.06.2008 19:20

To w takim wypadku Niemcy nie nabiją sobie bilansu na Austrii.

Czyli bilans pomiędzy zainteresowanymi drużynami:
Niemcy +1
Polska -2 - bez jednego meczu
Chorwacja +1 - bez jednego meczu.

Musimy wygrać dzisiaj obojętnie ile i potem minimum dwoma bramkami z Chorwacją

nesta 12.06.2008 19:20

Najbardziej zal mi w tym wszystkim Beenhakkera, Hoeka i reszte pracujacych z kadra Holendrow. Nie zal mi ani troche pilkarzy czy kibicow.

Leo powinien zostac nawet gdyby dwa pozostale mecze zostaly przegrane. On i tak wycisnal z tych chlopakow co sie dalo. Niestety taki jest poziom polskiej pilki i chocby przyszedl tu Mourinho to wiele lepszych wynikow od Holendra nie osiagnie. Po prostu mamy slabych pilkarzy, ktorzy siedza na lawce w przecietnych klubach europejskich.. Reprezentacja i tak gra ponad ich poziom w tej chwili. Lepszego trenera sie nie znajdzie.

Lata zaniedban w szkoleniu mlodziezy, brak systemu, infrastruktury stawiaja polska pilka w takim a nie innym miejscu. Moze gdyby Beenhakker moglby pracowac tu z 10-15 lat, zoorganizowac caly system pilki noznej w Polsce, bo tu trzeba budowac od podstaw, to wtedy mielibysmy szanse na sukcesy w pilce noznej.
Inaczej nic sie nie wyczaruje, bo nie ma materialu. I powtarzam on i tak z nich wycisnal wiecej niz sie dalo... Ze slabych pilkarzy, ktorzy nie znajduja uznaznia w bardzo przecietnych zagranicznych klubach.

K_2 12.06.2008 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Awe (Post 550423)
To w takim wypadku Niemcy nie nabiją sobie bilansu na Austrii.

Czyli bilans pomiędzy zainteresowanymi drużynami:
Niemcy +1
Polska -2 - bez jednego meczu
Chorwacja +1 - bez jednego meczu.

Musimy wygrać dzisiaj obojętnie ile i potem minimum dwoma bramkami z Chorwacją

No teoretycznie ,to mozemy nawet zremisowac z Chorwacja ,ale Austria musialaby pokonac Niemcow to jest raczej nierealne .Tez nierealne jest wygrac z Chorwacja i remis Niemcy-Austria,wiec twoj typ teoretycznie najbardziej realny ale tez prawie neimozliwy..
Pozatym dzis wcale sie nei zdziwe jak zremisujemy albo nawet wtopimy

polpol 12.06.2008 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 550394)
Eh wy pesymiści... a ja ślepo wierze, że wyjdziemy z grupy :D

Wiara dobra rzecz, ale jak to policzyć na spokojnie to za dużo musiało by się zdarzyć po naszej myśli.:P
Pierwsza sprawa wygrywamy dzisiaj, następnie niemcy przegrywaja lub remisują z austrią. W takim przypadku musimy zremisować z chorwatami bądź ich ograć bo przy takiej samej liczbie punktów decyduje bezpośrednie spotkanie. To jest oczywiście wariant bardzo optymistyczny, bo według mnie niemcy ograją austryjaków, a wtedy musielibyśmy wygrać z chorwatami 2-0. Każdy zespół miałby po 6 pkt ale liczyły by sie tylko wyniki pomiędzy zainteresowanymi. Niemcy 2-0 z Polską i 1-2 z Chorwacją, Chorwacja 2-1 i 0-2, Polska 0-2 i 2-0 - bilans goli Niemcy 3-2, Polska 2-2, Chorwacja 2-3. Ile osób wierzy w tak szczęśliwy zbieg okoliczności? To co się dzisiaj wydarzyło stawia nas nie pod ścianą, ale pod chińskim murem. Szczerze mówiąc to nie wiem z czego cieszyli się komentatorzy - jesteśmy w arcytrudnej sytuacji.

1q2 12.06.2008 19:23

Ja .......e ale to sa osly.Placa tym kretynom gruba kase a oni nawet nie maja pojecia o matematyce:/
Pierwszy Hajto gratulujacy juz Chorwacji awansu
Drugi Bozydar.....Chorwaci raczej nie wystawia przeciw nam rezerw bo wlacza o 1 miejsce(w domysle 2 juz maja)
Rece opadaja.

Generalnie trza wygrac 2 bramkami z Austria a potem minimum 1 z Chorwacja.
W zaleznosci czy by bylo 2-0 czy np 3-1 z Austria to przy 1 bramkowym zwyciestwie z Chorwacja beda karne badz awansujemy bez.

Ogolnie szanse mizerne;)

nesta- mysle tak samo ale wiesz dobrze ze jak dzis nie wygramy to zjedza go:/

K_2 12.06.2008 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 550425)
Najbardziej zal mi w tym wszystkim Beenhakkera, Hoeka i reszte pracujacych z kadra Holendrow. Nie zal mi ani troche pilkarzy czy kibicow.

Leo powinien zostac nawet gdyby dwa pozostale mecze zostaly przegrane. On i tak wycisnal z tych chlopakow co sie dalo. Niestety taki jest poziom polskiej pilki i chocby przyszedl tu Mourinho to wiele lepszych wynikow od Holendra nie osiagnie. Po prostu mamy slabych pilkarzy, ktorzy siedza na lawce w przecietnych klubach europejskich.. Reprezentacja i tak gra ponad ich poziom w tej chwili. Lepszego trenera sie nie znajdzie.

Lata zaniedban w szkoleniu mlodziezy, brak systemu, infrastruktury stawiaja polska pilka w takim a nie innym miejscu. Moze gdyby Beenhakker moglby pracowac tu z 10-15 lat, zoorganizowac caly system pilki noznej w Polsce, bo tu trzeba budowac od podstaw, to wtedy mielibysmy szanse na sukcesy w pilce noznej.
Inaczej nic sie nie wyczaruje, bo nie ma materialu. I powtarzam on i tak z nich wycisnal wiecej niz sie dalo... Ze slabych pilkarzy, ktorzy nie znajduja uznaznia w bardzo przecietnych zagranicznych klubach.

Dopoki PZPN w obecnej formie bedzie trzymal lape na pilce noznej to sie nic nie zmieni.

gigant 12.06.2008 19:24

Teraz tak. Robimy Austrię dwoma bramkami, Chorwaci pewni awansu puszczaja nam ostatni mecz i rozgramiamy ich 1:0, Niemcy z panika w oczach remisują z Austria w ostatnim meczu i Podolski może odwiedzić rodzinę w Gliwicach już 17 czerwca.

kreseq 12.06.2008 19:25

Piwo w dlon, wiara w serca, sila w kciuki, dzwiecznosc i ton w gardla i jedziemy z tym koksem. Tak czy siak Polska....na zawsze.
Czekamy...
AMEN

rabi86 12.06.2008 19:27

Do Boju Polsko!!!!!!!!!!!!

Dajcie nam jeszcze nadzieję. Do trzech razy sztuka. Może wreszcie wygramy pierwszy mecz o wszystko.

Paweł 12.06.2008 19:28

Z Austrią wygramy 2-1, dla Polski 2 bramki Dudka, co by go drożej sprzedać, dla Austrii samobój Rogera i gitara. Ale Chorwaci faktycznie pokazują, że grać potrafią. Niestety.

K_2 12.06.2008 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 550437)
Z Austrią wygramy 2-1, dla Polski 2 bramki Dudka, co by go drożej sprzedać, dla Austrii samobój Rogera i gitara. Ale Chorwaci faktycznie pokazują, że grać potrafią. Niestety.

Co ty to ja wole 4-3 dla nas ,3 bramki Dudka ,1 Lobodzinski ,dla Austrii 3 samoboje:Roger, Wawrzyniak i Murawski z Lecha :lol:

Tobi1906 12.06.2008 19:30

Liczmy na zwyciestwo dziisiaj i wtedy bedzie dopiero myslec o kolejnym przeciwniku jakim jest Chorwacja!

Awe 12.06.2008 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K_2 (Post 550439)
Co ty to ja wole 4-3 dla nas ,3 bramki Dudka ,1 Lobodzinski ,dla Austrii 3 samoboje:Roger, Wawrzyniak i Murawski z Lecha :lol:

A to Kokoszka to z Cracovii? Niech też sobie strzeli :-p

pan_premier 12.06.2008 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 550429)
Ja .......e ale to sa osly.Placa tym kretynom gruba kase a oni nawet nie maja pojecia o matematyce:/

te matematyk, zanim innym pociśniesz sprawdź czy samemu ci pocisnąć nie można:D

PS najlepszy był wczorajszy komentator co nie wiedział czy Szwajcaria odpada:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl