Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

okti6 30.06.2008 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 559437)
Nie rozumiem o czym wy w ogole piszecie.70% tych druzyn to piłkarski inny świat.

Dokładnie nawet taka Bazylea ma ok 52 pkt w rozstawieniu a my niecałe 16 :/ a przecież ograliśmy ich w PU.Tylko że FC Basel gra regularnie w rozgrywkach europejskich i nie kompromituje się tak ja my np.Dinamo czy Valerenga.Ale dobrze było by trafić na jakiś łatwy zespół w 2 rundzie bo jak odpadniemy to nie zagramy nawet w uefa a wydaje mi się że jakbyśmy trafili na takich mistrzów Szwecji też nie dalibyśmy im rady.Więc...

DO BOJU WISEłKA DO BOJU WISEłKA MARSZ MARSZ MARSZ DO BOJU MARSZ ZWYCIęSTWO CZEKA NAS!

nce 30.06.2008 21:11

Najpierw przejdźmy drugą rundę, potem myślmy o trzeciej.

Bo taki Beitar czy Goteborg wcale nam nie ustępuje piłkarsko, powiedziałbym nawet, że nie będziemy faworytami jeśli na nich trafimy.

Kibicowsko najlepiej chyba trafić na Kaunas oraz Hungarie. W pozostałych przypadkach wyjazdy raczej nieciekawe, bądź też dalekie.

Musiek1906 30.06.2008 21:36

Czy bedzie gdzies transmisja z losowania?

kaelowiec 30.06.2008 22:17

kiedy to losowanie ?

Musiek1906 30.06.2008 22:19

Jutro o 12.oo, ale nadal nie wiem czy bedzie transmisja na zywo :P

sndr 01.07.2008 08:00

Wcześniej chyba bywało, że na stronie UEFA była "transmisja" tzn. wyświetlano kto trafił na kogo. W tym roku może być podobnie, ale na chwilę obecną nie widzę tam odpowiedniego linka.

Michał Wróblewski 01.07.2008 08:01

Wszyscy czekamy na godzinę dwunastą. Wtedy odbędzie się losowanie i będzie wiadomo z kim zagra Wisła. Najbardziej boję się Szwedów. Wyprawa do Izraela też nie jest najlepszym rozwiazaniem. Może mały rewanż z Gruzinami? Nie wiem. Nie jestem wróżką. Na pewno nie można czuć się zbyt pewnie przed druga rundą, bo zbytnia pewność siebie jest nonszalancją.

maxipiter 01.07.2008 09:41

Co to jest?
http://www.uefa.com/competitions/ucl...id=728337.html

pysio 01.07.2008 09:43

FK Modriča (BIH) F91 Dudelange (LUX)

gramy na kogoś z tej dwójki

dorotja 01.07.2008 09:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maxipiter (Post 559567)

Nic nowego, ten tekst był już wcześniej.

AYALA 01.07.2008 09:45

czyli do tych zespołów na jakie mozemy trafić już w 2 rundzie jest jeszcze silne Dinamo Zagrzeb oraz nieobliczalna Artmedia.

SZYMEK_TSW 01.07.2008 09:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 559568)
FK Modriča (BIH) F91 Dudelange (LUX)

gramy na kogoś z tej dwójki

Pół zartem pól serio; kilka razy nam się trafiało tak samo jak wynikało z tej prowizorycznej rozpiski; m.in. PAO tak został wylosowany ;)

gdsmk 01.07.2008 09:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 559570)
czyli do tych zespołów na jakie mozemy trafić już w 2 rundzie jest jeszcze silne Dinamo Zagrzeb oraz nieobliczalna Artmedia.

Dinamo Zagreb will be the first side drawn for match 1 with the winner of their first qualifying round game becoming one of the seeded sides in the second qualifying round. Artmedia will then be drawn in match 2 with the winner of that game also seeded for the next round.

czyli nieprawdą jest to, co napisałeś.

Jeremi 01.07.2008 10:22

na głównej stronie uefa http://www.uefa.com/index.html
jest niebieska zakładka, ze o
12 będzie transmisja live z losowania par LM
13,30 będzie transmisja live z losowania par PUEFA

Kondipr 01.07.2008 10:25

Tyle tylko, że nie ma jeszcze okna 'live'

Lemoniadowy Joe 01.07.2008 10:28

jeżeli możemy wylosować zespól z Białorusi to ja poproszę :)

wislak_olkusz 01.07.2008 10:29

Jest już okienko...

Ricken 01.07.2008 10:31

jest na soccer-live.pl link który odsyła na strone uefy
http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

edit: okienko ?? fajna transmisja:D:lol::foch:

M89 01.07.2008 10:37

Jest okienko i nie chciałbym Was martwić, ale MOŻEMY trafić na Dinamo Zagrzeb...

Baala 01.07.2008 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89 (Post 559604)
Jest okienko i nie chciałbym Was martwić, ale MOŻEMY trafić na Dinamo Zagrzeb...

niektórzy to sa niereformowalni...już z 20 razy była rozpiska z kim możemy grać
NIE MOŻEMY TRAFĆ ANI NA DINAMO, ANI NA ARTMEDIE

Ricken 01.07.2008 10:40

pewni jesteście że nie ma transmisji w TV??

M89 01.07.2008 10:41

Rozpiska rozpiską, ale jak wyjaśnisz to, że w I rundzie może zostać wylosowane np. jako mecz nr 4 para Dinamo Zagrzeb - Levadia, a my możemy trafić na przeciwnika o nazwie "Winners match 4"?

K_2 01.07.2008 10:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89 (Post 559604)
Jest okienko i nie chciałbym Was martwić, ale MOŻEMY trafić na Dinamo Zagrzeb...

Ja sie bardziej boje ze trafimy na Dinamo....Tbilisi :lol: :P

Kondipr 01.07.2008 10:44

Możemy trafić na wszystko co jest w górnym oknie i na wszystko co jest w dolnym oknie po prawej stronie ... proste?!

***

Tzn. na pewno nie na wszystkie ;) Dinamo i Artmedia na pewno nie.

lukas141 01.07.2008 10:44

No przecież pisze że w drugiej rundzie rozstawione będą dwie drużyny z 1 rundy i to są właśnie Artmedia i Dinamo Z.

M89 01.07.2008 10:44

Ok, racja! Dzięki!

Baala 01.07.2008 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89 (Post 559608)
Rozpiska rozpiską, ale jak wyjaśnisz to, że w I rundzie może zostać wylosowane np. jako mecz nr 4 para Dinamo Zagrzeb - Levadia, a my możemy trafić na przeciwnika o nazwie "Winners match 4"?

a ty widzisz że tam gdzie jest Wisła są też pary: Winners Match 1i2, to właśnie miejsca dla Dinama i dla Artmedi którzy graja od pierwszej rundy, ale w drugiej są roztawieni.

Coolpick 01.07.2008 10:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89 (Post 559608)
Rozpiska rozpiską, ale jak wyjaśnisz to, że w I rundzie może zostać wylosowane np. jako mecz nr 4 para Dinamo Zagrzeb - Levadia, a my możemy trafić na przeciwnika o nazwie "Winners match 4"?

Wg mnie Dinamo Zagrzeb i Artmedia maja juz ustalony nr meczu - Dinamo ma nr meczu 1, Artmedia 2. I jak widzisz, zwyciezczy tych dwoch meczow sa rozstawieni (tak jak Wisla) w 2 rundzie, wiec nie panikuj

MicK 01.07.2008 10:47

Ale jajo, wyświetliły mi się trzy mecze rozlosowane w kwalifikacjach do P UEFA.
Teraz już zniknęło, też ktoś coś takiego miał?

Jeden z tych które mi wyskoczyły to chyba Gyor vs. Shakhtyor

Kondipr 01.07.2008 10:48

Dinamo Zagreb will be the first side drawn for match 1 with the winner of their first qualifying round game becoming one of the seeded sides in the second qualifying round. Artmedia will then be drawn in match 2 with the winner of that game also seeded for the next round. The remaining games, all scheduled for 15/16 and 22/23 July, will be drawn in the conventional style. After the first round selections are concluded, a similar draw will decide the pairings for the second qualifying round games which will be played on 29/30 July and 5/6 August. This season's final will be played at Rome's Stadio Olimpico on 27 May 2009.

<<< także możecie być spokojni ... na nich nie trafimy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl