![]() |
Byłem w 6 lidze, ale nei udało sie awansować, a skład był już dośc stary. To sprzedałem cały skład za jakieś 40mln, i od tego trening, trening i jeszcze raz trening. Cały czas bramkarze, a takze coś z pola czasami kupowałem jak tanio sie zdazyło i sprzedawalem z zyskiem pareset tysięcy. A teraz zmieniłem trening na atak i zobaczymy co będzie dalej.
|
Macie swojego kandydata w najbliższych wyborach do U20? Jeśli nie, to pomożecie Wiślakowi? :)
http://www75.hattrick.interia.pl/Wor...OfficeTypeID=4 Bardzo będę wdzięczny za każdy głos. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl