Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Hattrick (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=390)

LanceTS 11.05.2011 14:07

Byłem w 6 lidze, ale nei udało sie awansować, a skład był już dośc stary. To sprzedałem cały skład za jakieś 40mln, i od tego trening, trening i jeszcze raz trening. Cały czas bramkarze, a takze coś z pola czasami kupowałem jak tanio sie zdazyło i sprzedawalem z zyskiem pareset tysięcy. A teraz zmieniłem trening na atak i zobaczymy co będzie dalej.

Brzytwa128 02.11.2011 15:06

Macie swojego kandydata w najbliższych wyborach do U20? Jeśli nie, to pomożecie Wiślakowi? :)

http://www75.hattrick.interia.pl/Wor...OfficeTypeID=4

Bardzo będę wdzięczny za każdy głos.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl