Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Nasza klasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3722)

kubawislak 22.10.2008 16:13

http://nasza-klasa.pl/profile/15132493/gallery
Nawet podobny trochę.;)

http://nasza-klasa.pl/profile/7931152/gallery/18

Aro1234 29.10.2008 19:25

http://nasza-klasa.pl/profile/10480508

ten profil - liczba znajomych i prezentów pokazuje tylko jak ludzie są pojebani :]

Lysy 29.10.2008 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 621173)
http://nasza-klasa.pl/profile/10480508

ten profil - liczba znajomych i prezentów pokazuje tylko jak ludzie są pojebani :]

Może rozwiniesz? Ja tam nie widzę nic śmiesznego.

Illargui 29.10.2008 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 621340)
Może rozwiniesz? Ja tam nie widzę nic śmiesznego.

Nie no, jaja chyba sobie robisz?? :shock:

uher 29.10.2008 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 621340)
Może rozwiniesz? Ja tam nie widzę nic śmiesznego.

Równie dobrze możnaby założyć Papieżowi konto na fotce.. i szczycić się ilu ma znajomych.

Aro1234 29.10.2008 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 621340)
Może rozwiniesz? Ja tam nie widzę nic śmiesznego.

Bo to nie jest śmieszne tylko żenujące... :foch: Rozwinąć? OK. Idiotą trzeba być, żeby po pierwsze: zakładać w ogóle taki profil, po drugie: zaprosić taki profil do znajomych, po trzecie: wysyłać takiemu profilowi prezenty, które bądź co bądź kosztują. Tyle. Żal i koniec. Pokolenie JP2...

kubawislak 29.10.2008 22:48

Dokładnie... ludzie mają nasrane w głowach...

kubawislak 30.10.2008 16:18

http://nasza-klasa.pl/profile/14373064
żal.pl

Aro1234 31.10.2008 22:01

http://nasza-klasa.pl/school/177613/2 :) fajna klasa, fajna szkoła :) fajny wychowawca :)

R33 01.11.2008 23:42

http://nasza-klasa.pl/profile/17939081/gallery/8

shad 02.11.2008 00:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 622418)

http://nasza-klasa.pl/profile/16158182/gallery/15 i jego spoko kolega

qqbaa 02.11.2008 01:10

ale ma plecyyyyy ... łohohoh
a dziara z czipsów pewnie...

DrewniaQ 02.11.2008 13:18

http://nasza-klasa.pl/profile/19548172/gallery/1 i komentarz o kebabie!

nosu 02.11.2008 21:23

http://nasza-klasa.pl/school/34835/forum/25


...

michu-k 02.11.2008 22:40

http://photos61.nasza-klasa.pl/dev10...0508315775.jpg

(http://nasza-klasa.pl/profile/13553128/gallery/173)

Nie ma to jak uwodzenie.

dzwd 03.11.2008 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nosu (Post 622800)

Znam większość tych ludz.. hehe będe miał polewe w szkole.

Piotrek87 03.11.2008 15:37

http://nasza-klasa.pl/profile/2551636/gallery/16 i większość zdjęć w galeri

"przystojniak" do kolekcji stworów NK,

mic 03.11.2008 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotrek87 (Post 623044)
http://nasza-klasa.pl/profile/2551636/gallery/16 i większość zdjęć w galeri

"przystojniak" do kolekcji stworów NK,

a pokaz swoj profil, niektorzy tez sie chca posmiac

Piotrek87 03.11.2008 17:56

1. nie mam konta na NK
2. taki komentarz możesz dać niemal pod każdym postem w tym dziale
3. jeśli kogoś uraziłem to przepraszam

Prezydentowa 03.11.2008 18:08

Nie pod każdym, bo jest różnica między profilem "gangsta-madafaka cracovia" czy innymi takim,i a zwyczajnym profilem osoby, która w mniemaniu kogoś nie jest greckim bogiem. Nie wiem co zabawnego jest w tamtym profilu. I nie przepraszaj nikogo, bo sam zainteresowany raczej tego nie czyta.

FraMat 03.11.2008 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotrek87 (Post 623111)
1. nie mam konta na NK

nie wiedziałem, że można przeglądać profile nie będąc zalogowanym

WislaKrakowMulti 03.11.2008 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 623155)
nie wiedziałem, że można przeglądać profile nie będąc zalogowanym

Chodziło mu pewnie o to że niema swojego własnego konta (ze własnymi danymi i znajomymi) ale jest "inko gnito" (czy jak się to pisze :-p )

Gucio25 03.11.2008 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaKrakowMulti (Post 623159)
ale jest "inko gnito" (czy jak się to pisze :-p )

incognito. :)

M.C (nowy kleparz) 05.11.2008 00:06

Wrzuce coś i ja...
Patrzcie na tego hoolsa:)
http://nasza-klasa.pl/profile/19643276/gallery/1

impArt (konto usuniete) 05.11.2008 00:09

http://nasza-klasa.pl/profile/10907162/gallery/60

i tutaj "sami przyjaciele":
http://nasza-klasa.pl/friends/14116664

uwaga na monitor!

Wasiu 05.11.2008 00:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M.C (nowy kleparz) (Post 623813)
Wrzuce coś i ja...
Patrzcie na tego hoolsa:)
http://nasza-klasa.pl/profile/19643276/gallery/1

Popatrz na inne zdjecia. Ktos goscia nie lubi i mu chamowe zrobil.

kubawislak 06.11.2008 17:14

http://nasza-klasa.pl/profile/17763562
Super, ekstra, wypasione konto fikcyjne...:rotfl:

dzwd 06.11.2008 17:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 624503)
http://nasza-klasa.pl/profile/17763562
Super, ekstra, wypasione konto fikcyjne...:rotfl:

Porażka totalna.:lol:

kubawislak 09.11.2008 14:02

http://nasza-klasa.pl/profile/2394254/gallery/27

Watts 09.11.2008 22:59

http://nasza-klasa.pl/profile/19467107/gallery

HOLY F**K :D

Jeśli było, przepraszam


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl