Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

żuraw_9 14.06.2008 14:33

Jakie polecacie portale z ofertami pracy?

wislak_olkusz 14.06.2008 14:36

Ma może ktoś dostęp do WSZYSTKICH wersji reklam EUROBANKU z tym "milionem powodów" (żurawski ma wspaniałe pomysły)

Szczególnie tą wersje gdzie Żurawski mówi "Zuraw wielofunkcyjny"

szprotson 14.06.2008 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez żuraw_9 (Post 551481)
Jakie polecacie portale z ofertami pracy?

gumtree.pl

wislak_olkusz 14.06.2008 19:05

podajcie listę sparingów Wisły w tej przerwie (nigdzie nie mogę jej znaleźć)

Awe 14.06.2008 19:11

Przed chwilą wyszperałem na wikipedii:

Nazwy miejscowe
Nowohucianie mają swoje własne określenia na niektóre miejsca i obiekty. Oto niektóre z nich:
Pałac Dożów - budynki Centrum Administracyjnego Huty (inne nazwy "Watykan", "Pentagon" - bo połowa się pęta, a połowa goni)
Lasek Buloński - lasek pod kombinatem, gdzie hutnicy piją po pracy.
Meksyk - pierwsze osiedla robotnicze w Pleszowie i Grębałowie
Dom Szwedzki - budynek na os. Szklane Domy
Dom Francuski - budynek na os. Centrum B
Arka Pana - kościół Matki Boskiej w Bieńczycach
Tajwan - odległe osiedle (najpierw Teatralne a potem Na Wzgórzach)
Blok Cudów - budynek z mieszkaniami rotacyjnymi na os. Górali
Piccadilly - Park Ratuszowy

Może ktoś wyjaśnić o jakie to mieszkania rotacyjne chodzi?

simone 14.06.2008 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_olkusz (Post 551566)
podajcie listę sparingów Wisły w tej przerwie (nigdzie nie mogę jej znaleźć)

(...) W czwartek, 10 lipca o godzinie 19. Biała Gwiazda zmierzy się się z zespołem Crvenej Zvezdy Belgrad. Mecz odbędzie się na stadionie w Bad Waltersdorf, gdzie obecnie trenuje reprezentacja Polski występująca na mistrzostwach Europy. (...)
Ustalono także dokładny termin spotkania z Austrią Wiedeń. Ten mecz towarzyski odbędzie się tydzień wcześniej, 3 lipca o godzinie 18.30, również w Bad Waltersdorf. Natomiast 8 lipca podopieczni Macieja Skorży zmierzą się z FC Kopenhaga w miejscowości Bad Radkersburg (...) Dokładna godzina rozegrania spotkania nie jest jeszcze znana. (...)

źródło- wislakrakow.com

wislak_olkusz 14.06.2008 19:22

tylko trzy sparingi ?

dymek_nhs 14.06.2008 19:33

z info na stronce wynika że narazie te 3

wislak_olkusz 14.06.2008 19:37

jeszcze jakieś ploty chodziły o PAO ?

dymek_nhs 14.06.2008 19:40

być może ustawią się na sparing z Mladą Boleslav i TSV Monachium bo grają w pobliżu swoje sparingi. Ale to tylko moje domysły.

Devan 14.06.2008 20:47

Mam pytanie co kupić dziewczynie na urodziny może to być coś Wislackiego ale najlepiej żeby to nie była koszulka

banasik 14.06.2008 21:01

możesz poszukać na allegro czy gdzieś jakiejś piłki z autografami czy cuś w ten deseń

Marszałek 15.06.2008 01:31

czy wszyscy spią?

MatMario 15.06.2008 02:35

nie! Nie spimy..... cos tam cos tam :)

Bartosz 15.06.2008 02:58

Niczym nasz sportowy dyrektor. My nie śpimy - my czuwamy.

DominoForza 15.06.2008 08:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Devan (Post 551633)
Mam pytanie co kupić dziewczynie na urodziny może to być coś Wislackiego ale najlepiej żeby to nie była koszulka

Bielizne Wislacka :-p

Carlton 15.06.2008 11:41

Wiecie może czym najszybciej dojechać na ul. Miechowity (jadąc z Bronowic)?

globoos 15.06.2008 11:52

z bronowic najlepiej podjedź 139 pod stację benzynową BP na al. 29 listopada i tam przesiądź się w 159 albo 129. jedziesz 3 albo 4 przystanki (zależy na którą część miechowity chcesz się dostać)

jeżeli chcesz jechać tramwajem to podjeżdżasz czymkolwiek na plac inwalidów i albo łapiesz 159 albo podjeżdżasz na 29 na stację i dalej patrz pkt 1

Szymek_R22 15.06.2008 11:52

Wydaje mi się, że albo autobusem 172 z Bronowic Małych i wysiąść na przystanku Olsza II i na piechotę kawałek, albo jakimkolwiek tramwajem z Bron. Małych na plac Inwalidów i autobusem 159 w stronę Os. Piastów i wysiąść na przystanku Miechowity.
10 znaków

Carlton 15.06.2008 12:55

Dzięki serdeczne panowie!

Kocur 15.06.2008 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez żuraw_9 (Post 551481)
Jakie polecacie portale z ofertami pracy?


http://www.pracuj.pl/
http://www.cvonline.pl/
http://praca.onet.pl/pl/jobseeker/
http://www.hrk.pl/
http://www.jobpilot.pl/

Polecam się zarejestrować na www.linkedin.com oraz www.goldenline.pl
Oczywiście wszystko zależy też jakiej pracy szukasz.

Na gumtree przeważają oferty na barmanów oraz inne ale na umowę zlecenie czy staż.
Dawno nie widziałem tam konkretnego ogłoszenia na umowę o pracę.

kms 15.06.2008 13:09

Potrzebuje jakies male mapy do cs'a 1.6 :>

żuraw_9 15.06.2008 13:25

Kocur - dziękówa

DrewniaQ 15.06.2008 13:39

Mała mapa to Ice world.

Jak się nazywa, lub czy ktoś ma czcionkę, taką jak w Fakt, chodzi tu o nagłówki artykułów..

http://supergigant.blox.pl/resource/fakt.zenada.jpg

luke1906 15.06.2008 16:30

Panowie potrzebuję namiary na dobrego mechanika samochodowego , najlepiej gdzieś w Krakowie.

Moje auto - KIA - w****ia mnie coraz bardziej i czas chyba wreszcie zrobić z nim porządek. Potrzebny będzie ktoś kto przede wszystkim potrafi zrobić z hamulcami - są fatalne. Dodatkowo jeszcze problem z alarmem - włącza się jebany kiedy chce, ale jakby mi zostawili auto na cegłach to by nawet nie pisnął.

Pomóżta!

Tomy 15.06.2008 17:02

Jaki dziś leci mecz w Polsacie otwartym?
edit. już wiem, że Czechy

ewcia 15.06.2008 18:58

Bardzo prosiła bym o podanie dokładnej daty meczu Barcelona - Real, podczas którego rzucano w Figo różnymi przedmiotami.

wislak_92 15.06.2008 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kms (Post 551870)
Potrzebuje jakies male mapy do cs'a 1.6 :>

http://www.cs16.pl/pobierz-kategorie/1.html

Sevi 15.06.2008 19:18

Szukam cracka do Simsów 2 Czas Wolny
tylko nie pisać bzdur!

dymek_nhs 15.06.2008 19:25

www.gamecopyworld.com cracki do wszstkiego czego dusza zapragnie. Ewentualnie jakby tam nie było to szukaj tutaj www.gameburnworld.com


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl