![]() |
Jakie polecacie portale z ofertami pracy?
|
Ma może ktoś dostęp do WSZYSTKICH wersji reklam EUROBANKU z tym "milionem powodów" (żurawski ma wspaniałe pomysły)
Szczególnie tą wersje gdzie Żurawski mówi "Zuraw wielofunkcyjny" |
Cytat:
|
podajcie listę sparingów Wisły w tej przerwie (nigdzie nie mogę jej znaleźć)
|
Przed chwilą wyszperałem na wikipedii:
Nazwy miejscowe Nowohucianie mają swoje własne określenia na niektóre miejsca i obiekty. Oto niektóre z nich: Pałac Dożów - budynki Centrum Administracyjnego Huty (inne nazwy "Watykan", "Pentagon" - bo połowa się pęta, a połowa goni) Lasek Buloński - lasek pod kombinatem, gdzie hutnicy piją po pracy. Meksyk - pierwsze osiedla robotnicze w Pleszowie i Grębałowie Dom Szwedzki - budynek na os. Szklane Domy Dom Francuski - budynek na os. Centrum B Arka Pana - kościół Matki Boskiej w Bieńczycach Tajwan - odległe osiedle (najpierw Teatralne a potem Na Wzgórzach) Blok Cudów - budynek z mieszkaniami rotacyjnymi na os. Górali Piccadilly - Park Ratuszowy Może ktoś wyjaśnić o jakie to mieszkania rotacyjne chodzi? |
Cytat:
Ustalono także dokładny termin spotkania z Austrią Wiedeń. Ten mecz towarzyski odbędzie się tydzień wcześniej, 3 lipca o godzinie 18.30, również w Bad Waltersdorf. Natomiast 8 lipca podopieczni Macieja Skorży zmierzą się z FC Kopenhaga w miejscowości Bad Radkersburg (...) Dokładna godzina rozegrania spotkania nie jest jeszcze znana. (...) źródło- wislakrakow.com |
tylko trzy sparingi ?
|
z info na stronce wynika że narazie te 3
|
jeszcze jakieś ploty chodziły o PAO ?
|
być może ustawią się na sparing z Mladą Boleslav i TSV Monachium bo grają w pobliżu swoje sparingi. Ale to tylko moje domysły.
|
Mam pytanie co kupić dziewczynie na urodziny może to być coś Wislackiego ale najlepiej żeby to nie była koszulka
|
możesz poszukać na allegro czy gdzieś jakiejś piłki z autografami czy cuś w ten deseń
|
czy wszyscy spią?
|
nie! Nie spimy..... cos tam cos tam :)
|
Niczym nasz sportowy dyrektor. My nie śpimy - my czuwamy.
|
Cytat:
|
Wiecie może czym najszybciej dojechać na ul. Miechowity (jadąc z Bronowic)?
|
z bronowic najlepiej podjedź 139 pod stację benzynową BP na al. 29 listopada i tam przesiądź się w 159 albo 129. jedziesz 3 albo 4 przystanki (zależy na którą część miechowity chcesz się dostać)
jeżeli chcesz jechać tramwajem to podjeżdżasz czymkolwiek na plac inwalidów i albo łapiesz 159 albo podjeżdżasz na 29 na stację i dalej patrz pkt 1 |
Wydaje mi się, że albo autobusem 172 z Bronowic Małych i wysiąść na przystanku Olsza II i na piechotę kawałek, albo jakimkolwiek tramwajem z Bron. Małych na plac Inwalidów i autobusem 159 w stronę Os. Piastów i wysiąść na przystanku Miechowity.
10 znaków |
Dzięki serdeczne panowie!
|
Cytat:
http://www.pracuj.pl/ http://www.cvonline.pl/ http://praca.onet.pl/pl/jobseeker/ http://www.hrk.pl/ http://www.jobpilot.pl/ Polecam się zarejestrować na www.linkedin.com oraz www.goldenline.pl Oczywiście wszystko zależy też jakiej pracy szukasz. Na gumtree przeważają oferty na barmanów oraz inne ale na umowę zlecenie czy staż. Dawno nie widziałem tam konkretnego ogłoszenia na umowę o pracę. |
Potrzebuje jakies male mapy do cs'a 1.6 :>
|
Kocur - dziękówa
|
Mała mapa to Ice world.
Jak się nazywa, lub czy ktoś ma czcionkę, taką jak w Fakt, chodzi tu o nagłówki artykułów.. http://supergigant.blox.pl/resource/fakt.zenada.jpg |
Panowie potrzebuję namiary na dobrego mechanika samochodowego , najlepiej gdzieś w Krakowie.
Moje auto - KIA - w****ia mnie coraz bardziej i czas chyba wreszcie zrobić z nim porządek. Potrzebny będzie ktoś kto przede wszystkim potrafi zrobić z hamulcami - są fatalne. Dodatkowo jeszcze problem z alarmem - włącza się jebany kiedy chce, ale jakby mi zostawili auto na cegłach to by nawet nie pisnął. Pomóżta! |
Jaki dziś leci mecz w Polsacie otwartym?
edit. już wiem, że Czechy |
Bardzo prosiła bym o podanie dokładnej daty meczu Barcelona - Real, podczas którego rzucano w Figo różnymi przedmiotami.
|
Cytat:
|
Szukam cracka do Simsów 2 Czas Wolny
tylko nie pisać bzdur! |
www.gamecopyworld.com cracki do wszstkiego czego dusza zapragnie. Ewentualnie jakby tam nie było to szukaj tutaj www.gameburnworld.com
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl