![]() |
tylko czy jak pojdziemy na stadion to jest pewność że dostaniemy bilet??
|
Cytat:
spoko maroko, spokojnie dostaniesz. dopingujący na D ! PS. jest. |
a na e nie ma wogole dopingu?? na d się jeszcze boje :P
|
Cytat:
A tak powaznie nie ma sie czego bac. Jezeli umiesz i chcesz to mozesz isc nawet na D3, jezeli okaze sie to dla Ciebie "za duzo" zawsze mozesz przejsc na boczne sektory (np D1,D5 - bardzo zadko dopinguja caly mecz) |
Po takim meczu w Bytomiu i ostatnich tytułach w prasie, że "Wisła już oddaje tytuł", to nasi piłkarze - jeśli oczywiście mają w sobie choć odrobinę charakteru - powinni zaangażowaniem i ambicją zmieść z powierzchni ziemi zarówno Amicę jutro, jak i Polonię w niedzielę. A my - jeśli chcemy im w tym pomóc rzecz jasna - powinniśmy zrobić taki kocioł, żeby rywalowi trzęsły się nogi (kilka razy już pokazaliśmy, że umiemy - piłkarze z resztą też). Tyle ode mnie...
|
Cytat:
Porażka to było w Atenach a nie jakieś mecze z Amicą u siebie czy GKS-em. |
Cytat:
jeszcze gorzej jesli chodzi o ambicje i zaangazowanie. co widzielismy juz nie raz. zwlaszcza w ostatniej rundzie. |
Jaki koszt biletu i o której jest mecz, bo na głównej stronie jedyne czego mogę się dowiedzieć, to jakie są kursy w bet at home..
|
Sroda 20.00, 30zl kazdy sektor
|
Cytat:
|
W Wiśle bez Clebera i chyba kontuzjowanego (?) Brożka więc chyba Marcelo i Beto wyjdą w wyjściowej u was? Na wystawienie zmiennika w bramce u was nie liczę.
W Lechu bez Peszki i Arboledy. Zamiast Peszki w pierwszym składzie zadebiutuje Golik (ale czy wejdzie od początku?). W bramce może się zdarzyć że sprawdzą czy Kotorowski pamięta jak się broni. Jak dla mnie Wisła jest faworytem, bo będzie chciała by kibice zapomnieli o wtopce z Polonią B., o porażce z Lechem u siebie.. i chyba piłkarze potrzebują nabrać pewności, ale boisko pokaże. |
Cytat:
|
Ja myśle że Wisła wyjdzie skłądem Pawełek-Baszczu Głowa Marcelo Diaz-Łobo Cantoro Jirsak Zieńczuk-Beto Ćwielong a Lech Kotorowski -Kikut Tanewski Bosacki Henriqez-Lewandowski Murawski Injać Stilić Wilk-Rengifo
To są tylko moje wywody więc nic z nich nie wynika ale myśle że to dobry mecz żeby Wisełka sprawdziła tych dublerów w meczu o stawke.Lech też pewnie jakieś drobne zmiany w skłazie dokona więc tylko czekać.Mam nadzieje że będzie ciekawy mecz. |
Cytat:
Bik, myślę że Skorża Brożkowi da odpocząć i wpuści najwyżej jakby coś nie szło, a z kolei Smuda raczej zdejmie Stilica w drugiej połowie i da pograć Golikowi. W końcu ciężkie mecze w weekend czekają i Wisłę i Lecha (Jaga z tym Frankiem troszkę straszy..) Ja przede wszystkim mam nadzieję zobaczyć Beto i Golika |
a moze by nasz drugi bramkarz zagral? W lidze nie, w pucharze ekstraklasy w ktorym juz nie gramy tez nie (gral Juszczyk), w pucharze polski rowniez nie. to gdzie?!
|
Z Cebanu jest problem bo nikt z kibiców tak na prawde nie wie w jakiej jest formie a Lech to jak na polskie warunki rywal trudny i nie wiem czy wytrzymał by presje.Ja wolałbym go zobaczyć raczej w meczach takich jak z ŁKS czy Piast w lidze.Teraz widnieje ryzyko że z ligi do pucharów nie awansujemy więc trzeba sie postarać w PP a z Lechem może być trudno. To są tylko gdybanie ostatecznie skład i tak wybierze tranaer prawda.
|
Cytat:
|
|
Taki mały offtop :D Wisłę Kraków sponsoruje Bet-at-home, a TWSD konkurencyjny Betsafe? Żeby się w to jakąś kosę nie przerodziło :D
|
Dobrze gra Beto i Marcelo. Ćwielong bardzo słaby. Aktywny Piotr Brożek. Reszta chyba średnio.
|
Reszta też dobrze. Optycznie całkiem nieźle to wygląda, co połowa to lepsza od poprzedniej. Ale o Brożka i Boguskiego to aż sie prosi :) Chociaż z drugiej strony Beto bym zostawił, naprawde, świetnie gra.
|
Po pierwszej połwie, największe wrażenie wywarł na mnie Marcelo, jeśli tak będzie grał w kolejnych meczach, już za niedługo zapomnimy o Cleberze. Co do Beto to na początku troszkę słabo, ale później pokazał się z lepszej strony (wejście w pole karne Lecha czy świetna prostopadła piłka do Ćwielonga). Który z resztą gra jak na razie najsłabiej.
Po przerwie licze na wejście Małego za Łobo i Brożka/Boguskiego/Jirsaka za Ćwielonga. |
Mam nadzieje że będzie skrót będzie bo ja z poza Krakowa niestety jestem a na necie mi nie działa.
|
A kto na prawej pomocy, bo żadnej akcji tamtedy nie widziałem ?
Edytka w sprawie Beto. Bardzo dobrze gra. Od początku wiedziałem, że dobry jest :) Znaczy, że przyda się. |
Cytat:
10znaków |
bardzo dobrze jak dla mnie Beto,Sobol i Brozek.......,Łobodzinski...no cóz bez zmian..czyli dno,ogólnie przewaga jest ale w dwumeczu licza sie bramki...i na to czekamy
|
Łobo zejdzie a wejdzie Paweł Brożek.Więc Ćwielong na prawą pomoc.
|
Pawełka na taczki i za stadion !
|
Beto walczy i to cieszy. Teraz dostanie wsparcie od Pawłą Brożka.
|
Bramka z niczego... Spalonego nie było, Rengifo był na spalonym a Lewandowski nie. ;(
Obrona wyraźnie zaspała. Co ten Ćwielong robi... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl