![]() |
mnie znowu na tym justin.tv muli niemilośiernie.
|
mi też muliło, pewnie za dużo ludzi wszedło.
teraz na tym kanale powtórka Legii, jakby ktoś nie widział. ;) |
Cytat:
Kanał chodzi co do transmisji to realizuje ją C+. |
Cytat:
|
Czyli żeby mieć orange sport trzeba mieć cyfrę plus ?
|
Dobry pomysł, tylko rzeczywiście, to musiały bybyć osoby które mają w miarę głos, a nie cos w stylu hitowej piosenki : Mocny - Cracovia :P
|
Tak, trzeba mieć cyfrę lub coś związanego z TP.
|
mam takie pytanie czy mozna zobaczyc dzisiejszy mecz gdzies na necie??jezeli tak to bardzo bym prosil o wyjasnienie wszystkiego co i jak bo jestem zielony
|
Tak dla wszystkich zeby nie pytac 10 razy
http://www.kuszotv.pl <----------- tutaj mozna ogladac mecz Wisły z Polonia Jak ktos nie ma oczywiscie Orange Sport ;p Lepsze to niz nic ;) |
Głos jak głos... grunt żeby mieli wyczucie co do melodii, bo np. mój kolega jak śpiewa "niepokonaną" to ja zawsze płacze ze śmiechu ;)
Ale wątpię że znajdą się osoby którym się będzie chciało z tym robić :( |
ile kosztuje ten pakiet prestiż Canal +??
bo ja płace 129zł za Canal+ a tego kanału Ekstraklasy nie mam!! to są jakies jaja... muszę chyba rozwiazac umowe i podpisac od nowa bo od 8 lat nic z tą C+ nie robiłem i teraz są efekty... |
Witaj, Polski przyjaciółmi. Czy mogę powiedzieć, gdzie można zobaczyć w grze?
Dzięki i Forza Wisła |
Czy mógłby ktoś odbierający ten Orange napisać , czy teraz jest jakiś program, albo tablica informacyjna - bo my mamy prestiżowy, ale przy przeszukiwaniu dekoder nie znajduje tego programu.
|
On Sopcast
sop://broker2.soccer-live.com.pl:3912/11075 |
Cytat:
|
Czy mogę zobaczyć gry online?
|
Cytat:
|
Cytat:
i o 18 klikasz na ten trókącik "play" (:D) - "HQTV SPORT HD" w tabelce obok meczu Wisła - Polonia wczoraj mecz Lex'a śmigał tam elegancko, więc dziś też powinno byc dobrze ;) |
na neo 512kb pojdzie?
|
Nie wiem czy ten kanal bedzie dlugo smigal ,bo tam juz cos blokuja ,z powodow praw autorskich
|
Też mam pakiet prestiżowy, znajduje ten kanał orange ale nie ma żadnego obrazu... A rozumiem, że cały czas coś tam lecieć powinno, tak?
|
Cytat:
|
A ten kanał oreng to na Cyfrze jest? jak tak to który kanał
|
na Justin.tv jest potrzebny jakiś kod dostępu, ocb
|
Cytat:
|
Zarejestrowałem się i zalogowałem, tyle że pisze kanał prywatny i wysłać jakąś wiadomość prywatną o kod do kogoś... ale nie działa :P
Żeby nie robić smapu od razu mi na mail doszło.. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Obejrzałbym sobie mecz ŁKSu, jakies zajęcie. Net 1MB wiec nie powinno byc tak zle.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl