Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

Marszałek 08.08.2008 20:28

mnie znowu na tym justin.tv muli niemilośiernie.

Gucio25 08.08.2008 21:12

mi też muliło, pewnie za dużo ludzi wszedło.
teraz na tym kanale powtórka Legii, jakby ktoś nie widział. ;)

Maxell 08.08.2008 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 581945)
działa Wam ten orange sport? Bo dzisiaj zamówiłem, miał śmigać i kupa :/ I nie wiem czy jeszcze nie zdąrzyli mi uruchomić czy wogóle go jeszcze nie ma :/

Przeprogramowałeś kanały na dekoderze?? (powinien być na 66)
Kanał chodzi co do transmisji to realizuje ją C+.

saklak1906 08.08.2008 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Weez3r (Post 581964)
wielkie dzięki, mi też na Sopcaście szło jak krew z nosa :/

a na 66 smigalo jak cholera:D :D

sayek89 09.08.2008 10:29

Czyli żeby mieć orange sport trzeba mieć cyfrę plus ?

WislaJKG 09.08.2008 10:56

Dobry pomysł, tylko rzeczywiście, to musiały bybyć osoby które mają w miarę głos, a nie cos w stylu hitowej piosenki : Mocny - Cracovia :P

jaro1985r 09.08.2008 10:56

Tak, trzeba mieć cyfrę lub coś związanego z TP.

wislawisla 09.08.2008 11:02

mam takie pytanie czy mozna zobaczyc dzisiejszy mecz gdzies na necie??jezeli tak to bardzo bym prosil o wyjasnienie wszystkiego co i jak bo jestem zielony

Parkles666 09.08.2008 11:04

Tak dla wszystkich zeby nie pytac 10 razy
http://www.kuszotv.pl <----------- tutaj mozna ogladac mecz Wisły z Polonia
Jak ktos nie ma oczywiscie Orange Sport ;p
Lepsze to niz nic ;)

Ewka_1906 09.08.2008 11:12

Głos jak głos... grunt żeby mieli wyczucie co do melodii, bo np. mój kolega jak śpiewa "niepokonaną" to ja zawsze płacze ze śmiechu ;)

Ale wątpię że znajdą się osoby którym się będzie chciało z tym robić :(

Proud 09.08.2008 11:14

ile kosztuje ten pakiet prestiż Canal +??

bo ja płace 129zł za Canal+ a tego kanału Ekstraklasy nie mam!!

to są jakies jaja...

muszę chyba rozwiazac umowe i podpisac od nowa bo od 8 lat nic z tą C+ nie robiłem i teraz są efekty...

Pablosky09 09.08.2008 11:24

Witaj, Polski przyjaciółmi. Czy mogę powiedzieć, gdzie można zobaczyć w grze?
Dzięki i Forza Wisła

Silvestro 09.08.2008 11:31

Czy mógłby ktoś odbierający ten Orange napisać , czy teraz jest jakiś program, albo tablica informacyjna - bo my mamy prestiżowy, ale przy przeszukiwaniu dekoder nie znajduje tego programu.

areck 09.08.2008 11:32

On Sopcast

sop://broker2.soccer-live.com.pl:3912/11075

Raporter 09.08.2008 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Silvestro (Post 582240)
Czy mógłby ktoś odbierający ten Orange napisać , czy teraz jest jakiś program, albo tablica informacyjna - bo my mamy prestiżowy, ale przy przeszukiwaniu dekoder nie znajduje tego programu.

jest na kanale 66. mecz Lecha, zadzwoń na info.

Pablosky09 09.08.2008 11:53

Czy mogę zobaczyć gry online?

killer1906 09.08.2008 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablosky09 (Post 582264)
Czy mogę zobaczyć gry online?

Nie mam nic przeciwko.

Weez3r 09.08.2008 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislawisla (Post 582221)
mam takie pytanie czy mozna zobaczyc dzisiejszy mecz gdzies na necie??jezeli tak to bardzo bym prosil o wyjasnienie wszystkiego co i jak bo jestem zielony

http://www.hqtv.com.pl/strona/infusi...008&mm=08&dd=9

i o 18 klikasz na ten trókącik "play" (:D) - "HQTV SPORT HD" w tabelce obok meczu Wisła - Polonia

wczoraj mecz Lex'a śmigał tam elegancko, więc dziś też powinno byc dobrze ;)

BęczarkaTS 09.08.2008 12:25

na neo 512kb pojdzie?

K_2 09.08.2008 12:27

Nie wiem czy ten kanal bedzie dlugo smigal ,bo tam juz cos blokuja ,z powodow praw autorskich

Blanca Estrella 09.08.2008 12:31

Też mam pakiet prestiżowy, znajduje ten kanał orange ale nie ma żadnego obrazu... A rozumiem, że cały czas coś tam lecieć powinno, tak?

Weez3r 09.08.2008 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BęczarkaTS (Post 582281)
na neo 512kb pojdzie?

Mi na 512 śmiga

BęczarkaTS 09.08.2008 12:35

A ten kanał oreng to na Cyfrze jest? jak tak to który kanał

sayek89 09.08.2008 12:46

na Justin.tv jest potrzebny jakiś kod dostępu, ocb

K_2 09.08.2008 12:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 582303)
na Justin.tv jest potrzebny jakiś kod dostępu, ocb

No własnie wczoraj Lex mozna było ogladac normalnie ,no ale to kwestia zarejestrowania i zalogowania sie chyba

sayek89 09.08.2008 12:48

Zarejestrowałem się i zalogowałem, tyle że pisze kanał prywatny i wysłać jakąś wiadomość prywatną o kod do kogoś... ale nie działa :P

Żeby nie robić smapu od razu mi na mail doszło..

K_2 09.08.2008 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 582311)
Zarejestrowałem się i zalogowałem, tyle że pisze kanał prywatny i wysłać jakąś wiadomość prywatną o kod do kogoś... ale nie działa :P

Dlugo czekales na maila po zarejestrowaniu sie ? Bo ja z 30 minut i nie doszedl ejszcze :foch: ?

Weez3r 09.08.2008 12:58

Cytat:

ŁKS Łódź - Odra Wodzisław
Ekstraklasa
Uwaga!!! Transmisja wyłącznie dla użytkowników hqtv.com.pl.
Mecz wymaga hasła które będzie dostępne po zalogowaniu się na 10 minut przed transmisją na TEJ STRONIE
http://www.hqtv.com.pl/strona/infusi...008&mm=08&dd=9

HEDu 09.08.2008 13:00

Obejrzałbym sobie mecz ŁKSu, jakies zajęcie. Net 1MB wiec nie powinno byc tak zle.

K_2 09.08.2008 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 582322)
Obejrzałbym sobie mecz ŁKSu, jakies zajęcie. Net 1MB wiec nie powinno byc tak zle.

To ogladaj przez Sopcasta ,tam chyba tez jest realcja i nei trzeba sie bawic w jakies logowania


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl