![]() |
Cytat:
czy myślenie aż tak boli ???????? |
Nie boli a co ? Wziął sobie Dawidka tylko tak ? Przecież Łobo i tak wróci ... tylko pozniej.
|
Cytat:
|
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4104
Cytat:
Czyli Adaś na dywaniku nie wypadł najlepiej :-) |
"Adaś na dywaniku nie wypadł najlepiej"
A dlaczego miałby dobrze wypaść? Chłopak kombinuje jak przysłowiowy "koń pod góre". Podobno ma sie przeprowadzic do Włoch - Serie B. Interesują sie nim dwa kluby. Jeśli już nie chce grać dla Wiśły, to jego sprawa; przeciez nie ma sensu kogoś do czegoś zmuszać. Niech szuka szczęścia na saksach. Chociaż odnoszę wrażenie, że niczego nie wskóra na tych rzymskich wakacjach. |
i Varga sie rozsypał po raz n-ty jak ten piłkarz wróci kiedykolwiek do piłki to będzie cud
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4117 |
I bardzo dobrze,mam nadzieję że nigdy tego pseudo grajka nie ujrzę już na Reymonta,wcale się nie zdziwię jakby to specjalnie zrobił w końcu tak strasznie się mu się u nas nie podoba,niech zmiata i tyle,podobnie jak Barreto
|
Cytat:
|
Mam pytanie czy wymieniają murawę na Wisełce,a jak nie to czy ktoś wie co z wymianą .Pazdrowienia Adam z Gorlic.
|
czy przypadkiem nie dzisiaj mieli podać terminarz Ekstraklasy?
jeśli tak, to czemu nie podali (przez Jage i Bytom??)? jeśli nie, to kiedy ma być? |
1) nie wymieniają murawy. Wymienia prawdopodobnie na wiosnę.
2) 3 ma być terminaz. Oba pytnaia "bardzo" na temat ... |
http://www.weszlo.com/blog/4/81
Andrzej Niedzielan - wieści z obozu Widać na warunki nie mogą narzekać :) |
daliby juz ten terminarz......
|
moze mi ktoś napisać kiedy i gdzie Wisła jedzie na drugie zgrupowanie?
własnie podali ze liga startuje juz 25-27 lipca...za 3 tygodnie odpalamy:D |
19 lipca do Szwajcarii
|
Ale to przeciez nie jest zgrupowanie. Jada tylko na mecz i wracaja zaraz.
|
Porażka dobra na początek ? jak myślicie ... Wiadomo że wyniki sparingów to nie to samo co liga i puchary.
|
Mam nadzieję, że nie będzie fali samobójstw po tym wyniku. Tak dla Waszego zdrowia napiszę, że Austria za tydzień zaczyna sezon ligowy, więc jest na zupełnie innym etapie przygotowań.
|
No pewnie że lepiej przegrywać sparingi niż w meczach o coś! Powstaje tylko pytanie (relacja z oficjalnej) - "Wisła nie ma siły rażenie" - no jak nie ma wzmocnień to nie ma siły rażenia.... :)
I przegrywa się 1-3 PS Nie ma co dramatyzować:) |
Hahaha...
Interia.pl: "Wisła bez formy" "Legia idzie w dobrym kierunku"-po zwyciestwie 3-1 z Worskla Poltawa... Smiech na sali...:rotfl: |
Tylko za nim zaczniecie psioczyć to bierzcie pod uwagę ;
1.To sparing 2.Austria jest na końcowym etapie przygotowań 3.Przyjrzyjcie się składom w jakich wychodziła Wisła . |
Ja się nie dziwie, że przegraliśmy. Jak widzę kadrę złożoną z Kmiecików, Dawidowskich, Szabatów, Kowalskich, Gołosiów to wszystko jest możliwe. Można zarać kilku po naukę, ale to zaszło chyba za daleko.
|
Cytat:
|
Mimo porażki wieżę w to że w pucharach pokażemy na co nas stać. Jestem dumny po zwycięstwie a wierny po porażce.
|
Wiadomo że to tylko sparing , też osobiście spodziewałem się porażki , dobre było chociaz to 1-1 do przerwy . Troche jednak jak się widzi na boisku ( a raczej czyta o tym ) kwartet Dawidowski - Malecki - Kmiecik - Gołoś , trzeba zadać pytanie czy Ci piłkarze mają stanowić o sile ofensywnej Wisły ? Ktoś powie że to tylko rezerwowi , ale w dzisiejszej piłce często to oni wygrywają mecze..
cieszy że Marek Zienczuk tak szybko doszedł do zdrowia , podobnie Paweł Brożek , praktycznie nie ma żadnych urazów w naszej ekipie i z tego należy się cieszyc na ten moment . Liga już za 3 tygodnie , nie chcę ponaglać Bednarza , ale nawet jeśli przyjdą obiecujący nowi zawodnicy , to ile oni będą mieli czasu na zgranie się z zespolem ? Przykład Diaza dobitnie pokazuje że z aklimatyzacją bywa różnie ... |
|
Heh przy bramce Jirsaka, ładna kontra. :-)
|
http://www.wisla.krakow.pl/galerie/2...rsdorf4/02.jpg
No to Mały na takim rowerze nie pojeździł za dużo..... ( tylnie koło) |
dopiero teraz zauważyłem:P mam nadzieje ze przy probie startu nie zarył zebami w kierownice:P
|
no to patrzac na sklad to my chyba dzis zagramy systemem Skorzy o ktorym tak marzyl czyli 4 - 5 -1 .... zobaczymy jak to wyjdzie
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl