Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Praca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3012)

Snakes 20.10.2008 12:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 615863)
no właśnie chybadarmowych nie ma
z nieruchomosci dobry jest jeszcze rzeczoznawca, ale trzeba zdać pozniej egzamin no i praktyka jest roczna

mozna zrobić i pośrednika i zarządce ;) (tym bardziej ze wiele przedmiotow się pokrywa)
poza tym to chyba od wielu innych czynnikow zalezy co lepsze ;)

te zawody są o tyle dobre ze "licencja" to juz jest cos konkretnego a drugie można łączyć ... zresztą nie tylko z podobnymi zawodami (nieruchomości)... w finanse czy rachunkowśc tez mozna się "pobawić"

Z "Licencjami" jest podobnie jak z aplikacjami adwokackimi i radcowskim . Egzaminy na licencjonowanych posrednikow,zdaja tylko swoi czyli rodzinka.Kiedys bylem na stazu w biurze neiruchomosci ,to tam tego egzaminu nie zdala dziewczyna ktora robila 7 lat ! czyli doswiadczenei i wiedze miala. Oczywiscie bez tego posrednikiem mozesz byc bez tego ,ale zawsze bedziesz pracowal u kogos ,bo kasa jest naprawde spora w tej branzy

adam09 24.10.2008 17:59

Uwielbiam jak ktoś się wypowiada w temacie o którym nie ma zielonego pojęcia :P

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snakes (Post 617457)
"Licencjami" jest podobnie jak z aplikacjami adwokackimi i radcowskim . Egzaminy na licencjonowanych posrednikow,zdaja tylko swoi czyli rodzinka.Kiedys bylem na stazu w biurze neiruchomosci ,to tam tego egzaminu nie zdala dziewczyna ktora robila 7 lat ! czyli doswiadczenei i wiedze miala. Oczywiscie bez tego posrednikiem mozesz byc bez tego ,ale zawsze bedziesz pracowal u kogos ,bo kasa jest naprawde spora w tej branzy

jakbyś chciał wiedzieć to licencję pośrednika zdobywa się poprzez ukończenie studiów podyplomowych o tym kierunku, potem odbywasz 6 miesięczną praktykę u licencjonowanego pośrednika i bronisz potem pracy, która masz obowiązek napisać.

Jeśli chodzi o zarządce to jest to tak samo podyplomówka, 6 miesięcy praktyki + napisanie operatu finansowego, potem obrona...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 615863)
no właśnie chyba darmowych nie ma
z nieruchomosci dobry jest jeszcze rzeczoznawca, ale trzeba zdać pozniej egzamin no i praktyka jest roczna

mozna zrobić i pośrednika i zarządce ;) (tym bardziej ze wiele przedmiotow się pokrywa)
poza tym to chyba od wielu innych czynnikow zalezy co lepsze ;)

te zawody są o tyle dobre ze "licencja" to juz jest cos konkretnego a drugie można łączyć ... zresztą nie tylko z podobnymi zawodami (nieruchomości)... w finanse czy rachunkowśc tez mozna się "pobawić"

Po pierwsze to praktyka na rzeczoznawce to 6 miesięcy. Fakt, dostać taką darmową to zadanie bardzo trudne. Zważywszy, że robisz ją u rzeczoznawcy a wiadomo jak jest z zawodami o nielicznych przedstawicielach. Kręgi bardzo ciasne i nikt nie chce przyjmować praktykantów. Stąd też cena takich praktyk to koszt koło 6 tys. Do tego Egzamin który kosztuje koło 4-5 tys a jego zdawalność to mniej jak 8 %...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wierny (Post 615801)
Zarządca bo lepsze pieniądze, za rok kończę studia związane z inwestycjami i nieruchomościami. Zna ktoś może jakieś biuro gdzie można zrobić darmowe praktyki?

Ja miałem robić praktyki 3 miesięczne jako element edukacji ( bezpłatne), które miała mi nagrać szkoła. Sam jednak znalazłem na własną rękę pracę w biurze jkao pośrednik. Dzięki czemu zrobiłem i praktyke i zarabiałem normalnie...

Pośrednik to jednak praca nie dla mnie :) Zdecydowałem się na podyplomówke z zarządzania nieruchomościami i mam nadzieje, że wybrałem słusznie...

Pzdr!

Snakes 24.10.2008 18:34

Moze sie cos ostatnio zmienilo,choc nie sadze.Ta droga poprzez studia i obrone na koncu..ciekawe ile osob zdaje procentowo,bo na takim klasycznym egzaminie bylo wtedy okolo 3000 pytan :rotfl:czyli przesiew niezly a potem i tak ustnie przed gremium ,ktore decyduje (dlatego porownalem to do egzaminow adwokackich itp)

uher 24.10.2008 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam09 (Post 619037)
Uwielbiam jak ktoś się wypowiada w temacie o którym nie ma zielonego pojęcia :P



jakbyś chciał wiedzieć to licencję pośrednika zdobywa się poprzez ukończenie studiów podyplomowych o tym kierunku, potem odbywasz 6 miesięczną praktykę u licencjonowanego pośrednika i bronisz potem pracy, która masz obowiązek napisać.

Jeśli chodzi o zarządce to jest to tak samo podyplomówka, 6 miesięcy praktyki + napisanie operatu finansowego, potem obrona...



Po pierwsze to praktyka na rzeczoznawce to 6 miesięcy. Fakt, dostać taką darmową to zadanie bardzo trudne. Zważywszy, że robisz ją u rzeczoznawcy a wiadomo jak jest z zawodami o nielicznych przedstawicielach. Kręgi bardzo ciasne i nikt nie chce przyjmować praktykantów. Stąd też cena takich praktyk to koszt koło 6 tys. Do tego Egzamin który kosztuje koło 4-5 tys a jego zdawalność to mniej jak 8 %...



Ja miałem robić praktyki 3 miesięczne jako element edukacji ( bezpłatne), które miała mi nagrać szkoła. Sam jednak znalazłem na własną rękę pracę w biurze jkao pośrednik. Dzięki czemu zrobiłem i praktyke i zarabiałem normalnie...

Pośrednik to jednak praca nie dla mnie :) Zdecydowałem się na podyplomówke z zarządzania nieruchomościami i mam nadzieje, że wybrałem słusznie...

Pzdr!

Swoją naukę też kieruję w kierunku nieruchomości. Zapytam wprost.. jakie są zarobki na tych stanowiskach?

Kondipr 02.11.2008 22:01

Kto zna osobe z Gdańska która chętnie zostanie fotoreporterem bądź reporterem na meczach Lechia Gdańsk?

Bardzo proszę popytać i wysłać do mnie GG: 3111045

Malpason88 18.11.2008 17:29

Witam
wiecie może gdzie poszukują jakiś barmanow? Tylko nie piszcie,zebym zobaczył na gumtree ,bo wysłałem już sporo CV i ciągle bez odzewu:)

PAWEL NEWB 21.11.2008 11:03

Nie polecam pracy w decathlon plaza. Dyrektor tylko patrzy jak zaoszczedzic na pracownikach, nie jest szczery, wszystko dokonuje za plecami, niektórzy kierownicy sa fałszywi, swoj swego ciagnie do góry "idac po trupach" jesli sa niedowiarki zapraszam do plazy o opinie pracowników:) Całkiem inna sprawa w decathlon Zakopianka,tam praca bardzo przyjemna

Kamyk 21.11.2008 11:14

Pracował ktoś jako sanitariusz? Bo otrzymałem ofertę pracy w klinice akademickiej na kopernika i nie wiem czy to dobry pomysł...

Devonisch 21.11.2008 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Malpason88 (Post 630841)
Witam
wiecie może gdzie poszukują jakiś barmanow? Tylko nie piszcie,zebym zobaczył na gumtree ,bo wysłałem już sporo CV i ciągle bez odzewu:)

Moi znajomi w różnych okresach czasu często zatrudniali się jako kelner czy barman i zdecydowanie najlepszym sposobem jest przejść się po knajpach i czytać ogłoszenia albo po prostu pytać za barem ludzi. W ten sposób im się o wiele więcej ludzi zgłasza więc nie zawracają sobie głowy CV wysłanymi przez neta. Lepiej wydrukować i zostawiać nawet jak mają akurat pełną obstawę bo rotacje mają duże.

d.j 21.11.2008 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 632001)
Pracował ktoś jako sanitariusz? Bo otrzymałem ofertę pracy w klinice akademickiej na kopernika i nie wiem czy to dobry pomysł...

Jako sanitariusz:shock: chyba coś pomyliłeś lub ktoś ciebie wprowadził w błąd. Zawodu "sanitariusz" nie ma juz dobre parę lat. Został on zastąpiony zawodem Ratownik Medyczny. Ale żeby uzyskać tytuł ratownika medycznego trzeba zrobić przynajmniej 2-letnie studium, nie mówiąc już o 5-letnich studiach mgr na UJ...

Kamyk 21.11.2008 13:05

D.J. chodzi mi o kolesia który wozi starsze osoby na badania itp.

fcz1985 26.11.2008 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Malpason88 (Post 630841)
Witam
wiecie może gdzie poszukują jakiś barmanow? Tylko nie piszcie,zebym zobaczył na gumtree ,bo wysłałem już sporo CV i ciągle bez odzewu:)

Yakuza:lol: :lol: :lol: :lol:

Maciejj 01.12.2008 18:43

Jakie polecacie portale z ofertami pracy

kms 01.12.2008 18:44

pracuj.pl 1391581923

WiślakNH 02.12.2008 15:40

Zna ktoś jakąś fajną stronę z ofertami pracy na weekendy?
Bo ja szukam i nic konkretnego nie mogę znaleźć.

WzT 02.12.2008 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejj (Post 636880)
Jakie polecacie portale z ofertami pracy

Gratka `

maciek777 02.12.2008 18:42

praca.pl
pracuj.pl
infopraca.pl
gazetapraca.pl
Te polecam i sa dosyc sensowne :)

*RoGu* 08.01.2009 18:57

potrzebuję osoby do pracy znającej dobrze Kraków , dysponującą czasem w ciągu dnia , sumiennej , uczciwej , niekoniecznie pełnoletniej , można dorobic do kieszonkowego , na bilet czy na wyjazd

szczególy na priv
RoGu

ogłoszenie znów aktualne osoba potrzebna od zaraz

*RoGu* 09.01.2009 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez *RoGu* (Post 654231)
potrzebuję osoby do pracy znającej dobrze Kraków , dysponującą czasem w ciągu dnia , sumiennej , uczciwej , niekoniecznie pełnoletniej , można dorobic do kieszonkowego , na bilet czy na wyjazd

szczególy na priv
RoGu

ogłoszenie znów aktualne osoba potrzebna od zaraz

sprawa dość pilna

_KRIS_ 09.01.2009 11:21

poszukuje pracy jako kierowca kat B. jesli ktoś poszukuje kierowcy lub zna kogoś kto potrzbuje to bardzo proszę o kontakt na priv

maTyS. 09.01.2009 11:45

orientuje się ktoś jak z rozwożeniem pizzy w telepizza ? jakie warunki zarobki i w jakich godzinach ?

Above 09.01.2009 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 654540)
orientuje się ktoś jak z rozwożeniem pizzy w telepizza ? jakie warunki zarobki i w jakich godzinach ?

Nawet nie myśl o Telepizzy.
2zł/h, 4zł/kurs.
Brak zwrotu za paliwo.
Jednym słowem - wyzysk.
Poszukaj po innych pizzeriach.

Robert_wislak 09.01.2009 23:36

Jeśli nie ma zwrotu za paliwo to jak sie to może opłacać? Deskorolką trzeba rozwozić?

concedi 09.01.2009 23:40

jakby ktoś miał coś dorywczego na weekendy to priv :)

Aro1234 09.01.2009 23:57

Ale chwilka - każdy kurs = 4 zł? 10 kursów = 40 zł? Z tego co wiem, jeśli jest dobra pizzeria to niekiedy kierowcy robią 25-30 kursów dziennie - to za same kursy 100-120 zł / dniówka. Do tego napiwki + pewnie 20 zł za godziny. Nie jest aż tak źle.

Toldo 10.01.2009 17:07

Mój kumpel pracuje w Dominium i rozwozi skuterem. Z tego co pamiętam to oddają mu coś za paliwo,(tak samo z autem), a za godzinę koło 7zł. W każdym razie polecał mi tam pracować.Ale nie chcę nikogo mylić, bo w 100% nie jestem pewien o te zarobki, ale na pewno sa lepsze niż w telepizzy:)

R33 10.01.2009 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robert_wislak (Post 654966)
Jeśli nie ma zwrotu za paliwo to jak sie to może opłacać? Deskorolką trzeba rozwozić?

w Banolli proponowali rowerem :lol:

Denver 10.01.2009 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 655295)
w Banolli proponowali rowerem :lol:

przy dużym ruchu rowerzysta potrafi zrobić większą dniówkę niż samochodowi czy na skuterach
aczkolwiek na rowerze rozwozić trochę niewdzięcznie, no i kondycję trzeba mieć

Above 10.01.2009 21:01

W Bano podsumowując wszystko na godzinę wychodzi często ponad 16zł.
Ale i tak prawda jest taka, że wszędzie powinni lepiej płacić :D

adam09 10.01.2009 22:19

ja jak pracowałem w Palermo to miałem 4 zł/h + 1 zł od każdego wyjazdu. Samochód tzn. pojazd firmowy...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl