Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jacek Bednarz byłym dyrektorem sportowym Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2986)

it 06.08.2008 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raporter (Post 580061)
mam nadzieję że poleci PILCH a w jego miejsce do RN wejdzie Bednarz.

Jeśli prawdą jest to, że Cupiał zamierza wywalić Bednarza, to niby jakim cudem ma on się znaleźć w RN?
W tej samej radzie nadzorczej, która jest realizatorem pomysłów właściciela?

Raporter 06.08.2008 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez it (Post 580062)
Jeśli prawdą jest to, że Cupiał zamierza wywalić Bednarza, to niby jakim cudem ma on się znaleźć w RN?
W tej samej radzie nadzorczej, która jest realizatorem pomysłów właściciela?

miłość Cupiała jest nieprzewidywalna.
Jak dzisiaj .......niemy Beitar wierzę że Jacek zostanie. Nei to doswiadczony piłkarz, jakiego Mielcarskiemu się nigdy nie udało pozyskać. Jest świetna okazja.

Problem w tym że Cupiał nie chce płacić dlatego zatrudnia pana Złotustego, którego nienawidzę!! bo koleś chrzani i podobnie jak JAROSZ jest tanim cinkciarzem.
Mielcarski jest dobry ale do felietonów. Nie lubię go. NIGDY NIE MOWI NIC KONKRETNEGO. A zatrudnienia KACZORA nie wybaczę mu nigdy.
Mielcarski też jest taki kaczor.

WISŁA MA BYĆ PROFESJONALNA a nie zaściankowa!!

MIELCARSKI jest tanim cinkciarzem, cykorem i NIGDY nie zaryzykowałby tyle co JACEK żeby sprowadzić dobrych piłkarzy a nie tylko przeciętniaków. JACEK wiedział na co się naraża. Mimo to dobrze wiedział że nie sprowadzi dobrych klasowych piłkarzy na początku okienka. ZA TO GO CENIĘ. Bo wiem że gość nie kupował gówna tylko po to żeby się przychlubić Cupiałowi i grać pozory że się niby wzmacniamy przed ligą mistrzów. Poleci bo zaryzykował.


Mielcarski SCHANBIŁEŚ WISŁĘ KACZOREM i zdezerterowałeś w najtrudniejszym momencie. WON OD WISŁY!!

szczaq21 06.08.2008 14:12

http://www.weszlo.com/news/740
z przymrużeniem oka.

buldus 06.08.2008 14:16

na wp.pl

Właściciel „Białej gwiazdy” Bogusław Cupiał nie wytrzymał nerwowo i zwolnił dyrektora sportowego mistrza Polski, Jacka Bednarza. Powodem decyzji szefa Wisły miały być fatalne transfery dokonane przez Bednarza w letniej przerwie między rozgrywkami.

szczaq21 06.08.2008 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buldus (Post 580071)
na wp.pl

Właściciel „Białej gwiazdy” Bogusław Cupiał nie wytrzymał nerwowo i zwolnił dyrektora sportowego mistrza Polski, Jacka Bednarza. Powodem decyzji szefa Wisły miały być fatalne transfery dokonane przez Bednarza w letniej przerwie między rozgrywkami.

Już by się tak nie ośmieszali. Cupiał nie dał kasy więc transferów nie ma. Tu bardziej Kokoszką jedzie.

pietruch 06.08.2008 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raporter (Post 580065)

WISŁA MA BYĆ PROFESJONALNA a nie zaściankowa!!

Z Bednarzem Wisła będzie profesjonalna?
Powiedz mi skąd, z całym szacunkiem dla Łysego, może on wiedzieć jak wygląda i jak się powinno prowadzić profesjonalny klub, skoro całą karierę piłkarską spędził w polskiej lidze (Legia, Pogoń, Ruch Chorzów), gdzie lata jego świetności przypadały na okres największych ligowych przekrętów.
W przeciwieństwie do Bednarza, Mielcar troszkę podróżował po Europie, i przez całą swoją karierę piłkarską mógł widzieć jak prężnie działają kluby w lidze greckiej, hiszpańskiej, portugalskiej, szwajcarskiej.
Sądzę, że 4 sezony w FC Porto powinny wystarczyć by obeznać się z całym pionem sportowym w klubie.
Dlatego za jego czasu urzędowania w Wiśle miała powstać sieć skautów z prawdziwego zdarzenia.


Poza tym do tej pory nie mogę uwierzyć jak Bednarz z wykształceniem prawniczym, tak spartolił sprawę Kokoszki....

Pan Jotka 06.08.2008 14:33

Heh....I znowu karzulea sie nakreca! Cupial "oszczedza"(chcialoby sie powiedziec inaczej ale po co antysemityzm szerzyc???) na transferach, a zwalniaja Jacusia! Z calym szacunkiem do Grzgorza Mielcarksiego to ten dlugo nie zabawi. I tak w kolo MAcieju. A niezatapiualny "Zdzisio"??? To chba kolejny gosc w kolejce :D

e 06.08.2008 15:15

Jak lubie i szanuje Cupiala to go kompletnie nie rozumiem... hajsu nie wylozyl a pretensje ma ze transferow nie ma.
Przyjdzie nastepny i to samo, bez konkretnych pieniedzy na trans. nawet najlepszy dyr. sportowy na swiecie nic nie zdziala.
Jesli to prawda co pisze PS to szkoda.. Bednarz dla mnie osobiscie byl nr1. od wielu lat na tym stanowisku.

HEDu 06.08.2008 15:27

Tak jak pisałem wczesniej, gdybym był Bednarzem bym odszedł (sam), po co byc zwalnianym.

Gin 06.08.2008 15:29

Mam telefoniczne info, że Bednarz poleciał a na zastępce szykowany jest Mielcarski . Nieoficjalnie się mówi , że RN nie mogła sie dogadać z Bednarzem a RN ma pełne zaufanie Cupiała i łysy poszedł w odstawke .

radekogi 06.08.2008 15:33

hmm no cóż, zobaczymy dzisiaj na stadionie czy Bednarz bedzie. Moim zdaniem to plotka i wątpie zeby Boguś zrobił coś takiego na minuty przed meczem...

luke1906 06.08.2008 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gin (Post 580102)
Mam telefoniczne info, że Bednarz poleciał a na zastępce szykowany jest Mielcarski . Nieoficjalnie się mówi , że RN nie mogła sie dogadać z Bednarzem a RN ma pełne zaufanie Cupiała i łysy poszedł w odstawke .

jeśli to pewna informacja to kolejny raz mamy potwierdzenie, że kochamy klub, który niestety zarządzany jest po amatorsku przez bandę kretynów

kolejny raz banda dyletantów stawia na swoim, tutaj potrzeba radykalnych zmian, w przeciwnym wypadku zawsze będzie wielkie gówno

e 06.08.2008 15:36

jak na 90minut.pl jest info to raczej nie plotka.


Mielcar.. hmm nie jest zly, lubie go, kumaty, takze w sprawach kibicowskich, ale jesli "polityka" Cupiala bedzie taka jak w przypadku Bednarza to podzieli jego los.

Pablo84 06.08.2008 15:37

Tak jak i dla mnie, no ale tak to jest jak się ma tak zarządzany klub :(

saklak1906 06.08.2008 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gin (Post 580102)
Mam telefoniczne info, że Bednarz poleciał a na zastępce szykowany jest Mielcarski . Nieoficjalnie się mówi , że RN nie mogła sie dogadać z Bednarzem a RN ma pełne zaufanie Cupiała i łysy poszedł w odstawke .


Juz tu jeden pisla ze ma pewne info od pracownia klubu i od tego sezonu Wisla bedzie grac w adidasie.
Jak nie zobacze info na oficjalnej nie uwierze.

radekogi 06.08.2008 15:43

moim zdaniem jest to totalna glupota zwalniać Bednarza w takim momencie jakim jesteśmy. W przypadku awansu potrzebujemy na gwałt obrońcy i napastnika. Nawet gdyby nowy dyrektor dogadal sie w tydzień z zarządem to już i tak nikogo w tym okienku nie ściagnie, a gry na 4 frontach z dwoma (teraz z jednym) stoperami i jednym napastnikiem sobie nie moge wyobrazić. Wiele zależy od dzisiejszego meczu, nie wiem nawet czy nie cała przyszłość klubu, bo jak nie daj boże odpadniemy to nie chce myśleć co sie stanie....

1q2 06.08.2008 15:48

Oj ,czyzby Bednarz powiedzial panom w garniturach kilka cierpkich slow a ci poskarzyli sie do bosa?
Swoja droga to funkcja dyr sportowego w naszym klubie wydaje sie byc zbyteczna.

nesta 06.08.2008 15:56

Podobnie jak niektorzy mam mieszane uczucia choc przewazaja te za zwolnieniem Bednarza.

Po pierwsze wstrzymajcie sie ze spekulacjami kto odpowiada za brak transferow. Nikt z nas poza rewelacjami gazet nie wie tak naprawde jak to DOKLADNIE wyglada od wewnatrz. Oceniac nalezy wyniki, rezultaty i obiektywne fakty, a te sa dla Bednarza katastrofalne. Cupial sie nie zmienil, umie liczyc kase i dla niego liczy sie tylko rezultat, wynik. A ma gdzies wszystkie okolicznosci lagodzace czy nie.

A jaki jest rezultat pracy Bednarza w tym okienku transferowym ? Ano taki, ze jego ocena nie moze byc inna niz negatywna. Od pol roku jest wiadome, ze Wisla zagra w europejskich pucharach i nie zostal sprowadzony zaden z pilkarzy na newralgiczne dla druzyny pozycje. Pozostawiono zespol z 2 (!) srodkowych obroncow, nie sprowadzajac chocby taniego pilkarza na pozycje rezerwowego.
Cupial nie jest glupi i widzi co sie dzieje. Mysli prosto i impulsywnie i czasem naprawde nie ma sensu doszukiwac sie drugiego dna. Tak jak za Dolhe polecial Heller tak za Kokoszke i totalna mizerie w transferach poleci Bednarz. I sklaniam sie powiedziec - slusznie ! Nie wykonales swojego zadania, niestety musisz odejsc. Tak jest w TeleFonice od lat, tak jest w Wisle od ponad 10 lat i tak bedzie dopoki Cupial bedzie wlascicielem.

Stokroc wole Mielcarskiego jako dyrektora sportowego. Jego warunkiem powrotu do Wisly jest mozliwosc zatrudnienia sobie wspolpracownikow, za ktorych on bedzie odpowiedzialny. Juz samo to swiadczy o jego podejsciu. Powiedzmy sobie szczerze jeden czlowiek nie ogarnie calosci polityki sportowej i transferowej klubu, czy to bylby Bednarz czy Mielcarski. Mielcarski widac chce sumiennie podejsc do swoich obowiazkow, Bednarz takich wymagan nie mial i tylko on wie ilu potencjalnych kandydatow nie mogl ogladnac, z iloma nie mogl porozmawiac, bo w tym czasie zalatwial inne sprawy.

Fakty sa rowniez korzystne dla G.M. Podobnie jak B., nie dysponowal duza gotowka na transfery, a jednak dzieki swoim kontaktom sprowadzil Clebera i Pauliste. Bednarz takich kontaktow nie ma.

okse 06.08.2008 15:56

Cytat:

nie wiem nawet czy nie cała przyszłość klubu, bo jak nie daj boże odpadniemy to nie chce myśleć co sie stanie....
Rok w plecy będzie ale nie przesadzaj ...

Kogo Mielcarski sciagnal do Wisly?

63.5 Kg 06.08.2008 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez okse (Post 580117)
Rok w plecy będzie ale nie przesadzaj ...

Kogo Mielcarski sciagnal do Wisly?

Chociazby Pauliste po ktorym teraz wszyscy placza...

Pan Jotka 06.08.2008 16:25

Najlepsze jest to, ze teraz sie nagle dowiadujemy jakie to wilkie pieniadz ema zarobci Wisla jak awansuje do III rundy kwalifikacyjnej, a jak trzeba bylo wydac 800.000 euro na pilkarza to zal dupe sciskal wszytskiw klubie. Kpina!!!!!
Kokoszke robili w bambuko to i w koncu on zrobil ich(czytaj : dzialaczy--nie WIsle, jak niektorzy chca sugerowac).Wilczek sie odgraza ze do UEFA pojda . Lepiej panie Wlczek odpuscic sobie , bo szkoda kase na przeloty i prawnikow wydawac , jak wszyscy wiedza, ze aneks do umowy nie dotyczyl calej umowy tylko jej czesci , a zatem nie mozna mowic ze cala umowa zaczyna obowiazywac od nowa!, Prosze sie nie blaznic i wziac do roboty na powaznie. Koniec fuszerki w wykonaniu pseudodzialaczy SSA!!!!

Raporter 06.08.2008 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 580122)
Chociazby Pauliste po ktorym teraz wszyscy placza...

ale czy Paulista to piłkarz na miarę Wisły? Jakie były sukcesy z nim w pucharach? To już wierzę że Łobodziński jest w stanie więcej dać Wiśle niż Jasiek. Czyli najgorszy transfer Bednarza.

A za Kosowskim płaczecie. Tyle że Bednarz kupił piłkarza może teraz dającego plamę, ale jednak reprezentanta Polski, z miejsca miał być wzmocnieniem i myślę że mimo wszystko jest lepszy od Paulisty czy Małeckiego na skrzydle. Innej opcji praktycznie nie było.

A za rok jak Kosowski by grał kichę to byście trząśli portkami że mamy starą kadrę i zero piłkarzy przyszłościowych. Łobodziński uspokoił sytuację w drużynie. Bo mieliśmy dodatkowego piłkarza niezłej klasy na dłużej. I świadomość tego że jak odejdzie Cantoro czy Sobol to jednak jest gość który już raz mistrza Polski zdobył. Ale tego nikt nie widzi.

To że gdyby nie Jirsak Łobodziński nie mielibyśmy praktycznie 11 na poziomie( bo kogo do podstawowego składu pan Mielcarski sprowadził oprócz Clebera?) to też nie widzicie. A czy to kosztowało aż takie krocie? I to w dodatku są to piłkarze na 4-5 lat a nie na 2 lata jak transfery pana Mielcarskiego które niby były takie super.

BronekTS 06.08.2008 16:49

Moim zdaniem żadnej zmiany nie będzie, to jest tylko mieszanie w worku pełnym myszek, najzwyklejsze szukanie sensacji - bo z Nei'm cisza ( albo umiejętne zalatwianie sprawy przez Bednarza, albo poprostu zamknięty temat ), bo nie ma już nowych nazwisk do wymieniania w kontekscie Wisły, bo trzeba czekać do dzisiejszego meczu żeby coś kombinować dalej. To ruszyli z kopyta.

Mój scenariusz jest prosty : dzisiaj Wisła wygrywa 3-0 z Beitarem, od jutra Bednarz dostaje kase i wolną rękę, Wisłę zasila Nei + Hernani i Pawłowski ( z wiadomych względów ! ) i za tydzień podejmujemy Barcelone na Camp Nou.

WHITE*STAR 06.08.2008 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raporter (Post 580137)
ale czy Paulista to piłkarz na miarę Wisły? Jakie były sukcesy z nim w pucharach? To już wierzę że Łobodziński jest w stanie więcej dać Wiśle niż Jasiek. Czyli najgorszy transfer Bednarza.

A za Kosowskim płaczecie. Tyle że Bednarz kupił piłkarza może teraz dającego plamę, ale jednak reprezentanta Polski, z miejsca miał być wzmocnieniem i myślę że mimo wszystko jest lepszy od Paulisty czy Małeckiego na skrzydle. Innej opcji praktycznie nie było.

A za rok jak Kosowski by grał kichę to byście trząśli portkami że mamy starą kadrę i zero piłkarzy przyszłościowych. Łobodziński uspokoił sytuację w drużynie. Bo mieliśmy dodatkowego piłkarza niezłej klasy na dłużej. I świadomość tego że jak odejdzie Cantoro czy Sobol to jednak jest gość który już raz mistrza Polski zdobył. Ale tego nikt nie widzi.

To że gdyby nie Jirsak Łobodziński nie mielibyśmy praktycznie 11 na poziomie( bo kogo do podstawowego składu pan Mielcarski sprowadził oprócz Clebera?) to też nie widzicie. A czy to kosztowało aż takie krocie? I to w dodatku są to piłkarze na 4-5 lat a nie na 2 lata jak transfery pana Mielcarskiego które niby były takie super.

Łobodziński lepszy od Jaśka? :lol: Człowieku Paulista był jednym z najszybszych, jeżeli nie najszybszym zawodnikiem naszej Ekstraklasy, do tego świetny technik i drybler potrafiący rozegrać piłkę. Ty natomiast próbujesz porównywać do niego marnego, pro-leo, drewnianego skrzydłowego, który przez to, że ma beznadziejny strzał nie nadaję się nawet na wysokiego napastnika ze swoimi 188 cm!? Kosowski natomiast na boisku "jedyne" co robił to asystował. W takim razie Riquelme niech się od Wisły trzyma z daleka!

Po prostu Wiślak 06.08.2008 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 579931)
Ewentualne kupowanie teraz piłkarza o nazwisku Nei ma sens?

- Na Barcelonę nie, zresztą nie mógłby chyba z nią grać, ale na fazę grupową Pucharu UEFA... Może tak. Z drugiej strony 850 tysięcy euro za 28-letniego napastnika, którego trudno będzie drożej sprzedać to duże ryzyko. Nie wiem, czy takie rozwiązanie jest dobre, ale to nie moje pieniądze i nie moja decyzja. Na pewno nie ma sensu wydawać takich pieniędzy tylko po to, by pomógł Wiśle obronić mistrzostwo Polski.

Wypowiedź Grzesia dyskwalifikuje go jako ewentualnego dyrektora sportowego. Wisła nie może być klubem niczym Odra Wodzisław, który tylko i wyłącznie tanio kupuje by drożej sprzedać. Taktyka brania wyłącznie chłopaków z kartą na ręku zakończyła się 8 miejscem przed rokiem i myślę, że Cupiał nie będzie do niej powracał. A może ktoś przypomni osiągnięcia Grzesia w Wiśle - tylko nie piszcie Błaszczykowski, bo tego do Wisły przyprowadził Brzęczek

Zgadzam się w pełni - ta wypowiedź dyskwalifikuje Mielcarskiego jako porządnego dyrektora sportowego. Ale nie tylko dlatego, o czym piszesz, ale przede wszystkim z tego powodu, że znów mamy tu to cholernie niebezpieczne kalkulowanie tylko pod kątem najbliższego sezonu. Czyli to, co już nas tyle złego kosztowało.

Bo piłkarza typu Neia kupuje się na parę lat panie Mielcarski. Czyli nie tylko w najgorszym wypadku na ligę w tym roku, ale też przede wszystkim po to, by za rok miał znów kto walczyć o europejskie puchary i w europejskich pucharach. Nei przyszedłby nie tylko pomagać w staraniach o MP. Jego "używanie" nie ograniczałoby się tylko do ligi, jak sądzi Mielcar, to jakiś absurd.

Niestety, myślenie i perspektywa Mielcarskiego sięga najwyżej parę tygodni naprzód.

Tacy dyrektorzy sportowi niech się trzymaja od Wisły jak najdalej, bo to jest zwykłe powielenie absurdów RN, dzięki którym zostaliśmy teraz np: tylko z 2 nominalnymi stoperami.

siara 06.08.2008 17:08

Zdzisek Kapka wróci.....???? oby nie......

Dean 06.08.2008 17:14

mam nadzieje ze bednarz jeszcze nieoficjalnie !

63.5 Kg 06.08.2008 17:45

Popieram

wypowiedz Mielcara jest smieszna...po co wkoncu kupowac kogos na lige jak mamy az tak szeroki i swietny sklad..calkowiece niepojetna wypowiedz...

Nazley pamietac ze caly zcas jest sznas na puchar Uefa przeciez...

Ale moze faktycznie nie kupujmy nikogo...

Dubi 06.08.2008 18:48

Bednarz Radiu Biała Gwiazda ucieka od jednoznacznej odpowiedzi na doniesienia sensacyjnych wiadomosci PS ,jak mowi jest to trzeciarzedna sprawa obecnie i jak na dzien dzisiejszy jest dyrektorem sportowym Wisly Kraków.

HEDu 06.08.2008 19:11

Wiedziałem że Cupiał zawsze był jest i będzie winny. Skąpy i chytry. Chce zrobić coś z niczego.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl