![]() |
Cytat:
W tej samej radzie nadzorczej, która jest realizatorem pomysłów właściciela? |
Cytat:
Jak dzisiaj .......niemy Beitar wierzę że Jacek zostanie. Nei to doswiadczony piłkarz, jakiego Mielcarskiemu się nigdy nie udało pozyskać. Jest świetna okazja. Problem w tym że Cupiał nie chce płacić dlatego zatrudnia pana Złotustego, którego nienawidzę!! bo koleś chrzani i podobnie jak JAROSZ jest tanim cinkciarzem. Mielcarski jest dobry ale do felietonów. Nie lubię go. NIGDY NIE MOWI NIC KONKRETNEGO. A zatrudnienia KACZORA nie wybaczę mu nigdy. Mielcarski też jest taki kaczor. WISŁA MA BYĆ PROFESJONALNA a nie zaściankowa!! MIELCARSKI jest tanim cinkciarzem, cykorem i NIGDY nie zaryzykowałby tyle co JACEK żeby sprowadzić dobrych piłkarzy a nie tylko przeciętniaków. JACEK wiedział na co się naraża. Mimo to dobrze wiedział że nie sprowadzi dobrych klasowych piłkarzy na początku okienka. ZA TO GO CENIĘ. Bo wiem że gość nie kupował gówna tylko po to żeby się przychlubić Cupiałowi i grać pozory że się niby wzmacniamy przed ligą mistrzów. Poleci bo zaryzykował. Mielcarski SCHANBIŁEŚ WISŁĘ KACZOREM i zdezerterowałeś w najtrudniejszym momencie. WON OD WISŁY!! |
http://www.weszlo.com/news/740
z przymrużeniem oka. |
na wp.pl
Właściciel „Białej gwiazdy” Bogusław Cupiał nie wytrzymał nerwowo i zwolnił dyrektora sportowego mistrza Polski, Jacka Bednarza. Powodem decyzji szefa Wisły miały być fatalne transfery dokonane przez Bednarza w letniej przerwie między rozgrywkami. |
Cytat:
|
Cytat:
Powiedz mi skąd, z całym szacunkiem dla Łysego, może on wiedzieć jak wygląda i jak się powinno prowadzić profesjonalny klub, skoro całą karierę piłkarską spędził w polskiej lidze (Legia, Pogoń, Ruch Chorzów), gdzie lata jego świetności przypadały na okres największych ligowych przekrętów. W przeciwieństwie do Bednarza, Mielcar troszkę podróżował po Europie, i przez całą swoją karierę piłkarską mógł widzieć jak prężnie działają kluby w lidze greckiej, hiszpańskiej, portugalskiej, szwajcarskiej. Sądzę, że 4 sezony w FC Porto powinny wystarczyć by obeznać się z całym pionem sportowym w klubie. Dlatego za jego czasu urzędowania w Wiśle miała powstać sieć skautów z prawdziwego zdarzenia. Poza tym do tej pory nie mogę uwierzyć jak Bednarz z wykształceniem prawniczym, tak spartolił sprawę Kokoszki.... |
Heh....I znowu karzulea sie nakreca! Cupial "oszczedza"(chcialoby sie powiedziec inaczej ale po co antysemityzm szerzyc???) na transferach, a zwalniaja Jacusia! Z calym szacunkiem do Grzgorza Mielcarksiego to ten dlugo nie zabawi. I tak w kolo MAcieju. A niezatapiualny "Zdzisio"??? To chba kolejny gosc w kolejce :D
|
Jak lubie i szanuje Cupiala to go kompletnie nie rozumiem... hajsu nie wylozyl a pretensje ma ze transferow nie ma.
Przyjdzie nastepny i to samo, bez konkretnych pieniedzy na trans. nawet najlepszy dyr. sportowy na swiecie nic nie zdziala. Jesli to prawda co pisze PS to szkoda.. Bednarz dla mnie osobiscie byl nr1. od wielu lat na tym stanowisku. |
Tak jak pisałem wczesniej, gdybym był Bednarzem bym odszedł (sam), po co byc zwalnianym.
|
Mam telefoniczne info, że Bednarz poleciał a na zastępce szykowany jest Mielcarski . Nieoficjalnie się mówi , że RN nie mogła sie dogadać z Bednarzem a RN ma pełne zaufanie Cupiała i łysy poszedł w odstawke .
|
hmm no cóż, zobaczymy dzisiaj na stadionie czy Bednarz bedzie. Moim zdaniem to plotka i wątpie zeby Boguś zrobił coś takiego na minuty przed meczem...
|
Cytat:
kolejny raz banda dyletantów stawia na swoim, tutaj potrzeba radykalnych zmian, w przeciwnym wypadku zawsze będzie wielkie gówno |
jak na 90minut.pl jest info to raczej nie plotka.
Mielcar.. hmm nie jest zly, lubie go, kumaty, takze w sprawach kibicowskich, ale jesli "polityka" Cupiala bedzie taka jak w przypadku Bednarza to podzieli jego los. |
Tak jak i dla mnie, no ale tak to jest jak się ma tak zarządzany klub :(
|
Cytat:
Juz tu jeden pisla ze ma pewne info od pracownia klubu i od tego sezonu Wisla bedzie grac w adidasie. Jak nie zobacze info na oficjalnej nie uwierze. |
moim zdaniem jest to totalna glupota zwalniać Bednarza w takim momencie jakim jesteśmy. W przypadku awansu potrzebujemy na gwałt obrońcy i napastnika. Nawet gdyby nowy dyrektor dogadal sie w tydzień z zarządem to już i tak nikogo w tym okienku nie ściagnie, a gry na 4 frontach z dwoma (teraz z jednym) stoperami i jednym napastnikiem sobie nie moge wyobrazić. Wiele zależy od dzisiejszego meczu, nie wiem nawet czy nie cała przyszłość klubu, bo jak nie daj boże odpadniemy to nie chce myśleć co sie stanie....
|
Oj ,czyzby Bednarz powiedzial panom w garniturach kilka cierpkich slow a ci poskarzyli sie do bosa?
Swoja droga to funkcja dyr sportowego w naszym klubie wydaje sie byc zbyteczna. |
Podobnie jak niektorzy mam mieszane uczucia choc przewazaja te za zwolnieniem Bednarza.
Po pierwsze wstrzymajcie sie ze spekulacjami kto odpowiada za brak transferow. Nikt z nas poza rewelacjami gazet nie wie tak naprawde jak to DOKLADNIE wyglada od wewnatrz. Oceniac nalezy wyniki, rezultaty i obiektywne fakty, a te sa dla Bednarza katastrofalne. Cupial sie nie zmienil, umie liczyc kase i dla niego liczy sie tylko rezultat, wynik. A ma gdzies wszystkie okolicznosci lagodzace czy nie. A jaki jest rezultat pracy Bednarza w tym okienku transferowym ? Ano taki, ze jego ocena nie moze byc inna niz negatywna. Od pol roku jest wiadome, ze Wisla zagra w europejskich pucharach i nie zostal sprowadzony zaden z pilkarzy na newralgiczne dla druzyny pozycje. Pozostawiono zespol z 2 (!) srodkowych obroncow, nie sprowadzajac chocby taniego pilkarza na pozycje rezerwowego. Cupial nie jest glupi i widzi co sie dzieje. Mysli prosto i impulsywnie i czasem naprawde nie ma sensu doszukiwac sie drugiego dna. Tak jak za Dolhe polecial Heller tak za Kokoszke i totalna mizerie w transferach poleci Bednarz. I sklaniam sie powiedziec - slusznie ! Nie wykonales swojego zadania, niestety musisz odejsc. Tak jest w TeleFonice od lat, tak jest w Wisle od ponad 10 lat i tak bedzie dopoki Cupial bedzie wlascicielem. Stokroc wole Mielcarskiego jako dyrektora sportowego. Jego warunkiem powrotu do Wisly jest mozliwosc zatrudnienia sobie wspolpracownikow, za ktorych on bedzie odpowiedzialny. Juz samo to swiadczy o jego podejsciu. Powiedzmy sobie szczerze jeden czlowiek nie ogarnie calosci polityki sportowej i transferowej klubu, czy to bylby Bednarz czy Mielcarski. Mielcarski widac chce sumiennie podejsc do swoich obowiazkow, Bednarz takich wymagan nie mial i tylko on wie ilu potencjalnych kandydatow nie mogl ogladnac, z iloma nie mogl porozmawiac, bo w tym czasie zalatwial inne sprawy. Fakty sa rowniez korzystne dla G.M. Podobnie jak B., nie dysponowal duza gotowka na transfery, a jednak dzieki swoim kontaktom sprowadzil Clebera i Pauliste. Bednarz takich kontaktow nie ma. |
Cytat:
Kogo Mielcarski sciagnal do Wisly? |
Cytat:
|
Najlepsze jest to, ze teraz sie nagle dowiadujemy jakie to wilkie pieniadz ema zarobci Wisla jak awansuje do III rundy kwalifikacyjnej, a jak trzeba bylo wydac 800.000 euro na pilkarza to zal dupe sciskal wszytskiw klubie. Kpina!!!!!
Kokoszke robili w bambuko to i w koncu on zrobil ich(czytaj : dzialaczy--nie WIsle, jak niektorzy chca sugerowac).Wilczek sie odgraza ze do UEFA pojda . Lepiej panie Wlczek odpuscic sobie , bo szkoda kase na przeloty i prawnikow wydawac , jak wszyscy wiedza, ze aneks do umowy nie dotyczyl calej umowy tylko jej czesci , a zatem nie mozna mowic ze cala umowa zaczyna obowiazywac od nowa!, Prosze sie nie blaznic i wziac do roboty na powaznie. Koniec fuszerki w wykonaniu pseudodzialaczy SSA!!!! |
Cytat:
A za Kosowskim płaczecie. Tyle że Bednarz kupił piłkarza może teraz dającego plamę, ale jednak reprezentanta Polski, z miejsca miał być wzmocnieniem i myślę że mimo wszystko jest lepszy od Paulisty czy Małeckiego na skrzydle. Innej opcji praktycznie nie było. A za rok jak Kosowski by grał kichę to byście trząśli portkami że mamy starą kadrę i zero piłkarzy przyszłościowych. Łobodziński uspokoił sytuację w drużynie. Bo mieliśmy dodatkowego piłkarza niezłej klasy na dłużej. I świadomość tego że jak odejdzie Cantoro czy Sobol to jednak jest gość który już raz mistrza Polski zdobył. Ale tego nikt nie widzi. To że gdyby nie Jirsak Łobodziński nie mielibyśmy praktycznie 11 na poziomie( bo kogo do podstawowego składu pan Mielcarski sprowadził oprócz Clebera?) to też nie widzicie. A czy to kosztowało aż takie krocie? I to w dodatku są to piłkarze na 4-5 lat a nie na 2 lata jak transfery pana Mielcarskiego które niby były takie super. |
Moim zdaniem żadnej zmiany nie będzie, to jest tylko mieszanie w worku pełnym myszek, najzwyklejsze szukanie sensacji - bo z Nei'm cisza ( albo umiejętne zalatwianie sprawy przez Bednarza, albo poprostu zamknięty temat ), bo nie ma już nowych nazwisk do wymieniania w kontekscie Wisły, bo trzeba czekać do dzisiejszego meczu żeby coś kombinować dalej. To ruszyli z kopyta.
Mój scenariusz jest prosty : dzisiaj Wisła wygrywa 3-0 z Beitarem, od jutra Bednarz dostaje kase i wolną rękę, Wisłę zasila Nei + Hernani i Pawłowski ( z wiadomych względów ! ) i za tydzień podejmujemy Barcelone na Camp Nou. |
Cytat:
|
Cytat:
Bo piłkarza typu Neia kupuje się na parę lat panie Mielcarski. Czyli nie tylko w najgorszym wypadku na ligę w tym roku, ale też przede wszystkim po to, by za rok miał znów kto walczyć o europejskie puchary i w europejskich pucharach. Nei przyszedłby nie tylko pomagać w staraniach o MP. Jego "używanie" nie ograniczałoby się tylko do ligi, jak sądzi Mielcar, to jakiś absurd. Niestety, myślenie i perspektywa Mielcarskiego sięga najwyżej parę tygodni naprzód. Tacy dyrektorzy sportowi niech się trzymaja od Wisły jak najdalej, bo to jest zwykłe powielenie absurdów RN, dzięki którym zostaliśmy teraz np: tylko z 2 nominalnymi stoperami. |
Zdzisek Kapka wróci.....???? oby nie......
|
mam nadzieje ze bednarz jeszcze nieoficjalnie !
|
Popieram
wypowiedz Mielcara jest smieszna...po co wkoncu kupowac kogos na lige jak mamy az tak szeroki i swietny sklad..calkowiece niepojetna wypowiedz... Nazley pamietac ze caly zcas jest sznas na puchar Uefa przeciez... Ale moze faktycznie nie kupujmy nikogo... |
Bednarz Radiu Biała Gwiazda ucieka od jednoznacznej odpowiedzi na doniesienia sensacyjnych wiadomosci PS ,jak mowi jest to trzeciarzedna sprawa obecnie i jak na dzien dzisiejszy jest dyrektorem sportowym Wisly Kraków.
|
Wiedziałem że Cupiał zawsze był jest i będzie winny. Skąpy i chytry. Chce zrobić coś z niczego.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl