Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

medyk 29.06.2008 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wisl@k (Post 558998)
W gazecie wyborczej piszą, że na necie wyniki pojawią się dopiero w piątek 4 lipca...


GW i telewizja kłamie !!

SZYMEK_TSW 29.06.2008 22:36

Nie spinajcie się aż tak; sytuacja sie co roku powtarza wiec spokojnie wcześniej w szkole sie dowiecie

<Crasch> 29.06.2008 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rasialdo (Post 558999)
no nie do końca bo jest to miara pojemności:)jeśli o wyniki to ja mam ich w dup.. i poczekam na świadectwo.

Nie, rozwoże piwo i jest tak jakmówie:P

A co do tych matur, jak to jest przychodzi sie do szkołyi idzie do sekreytariatu po to? czy co sie robi?

PauL 29.06.2008 22:54

Nie, kur.wa pocztą wysyłają...

Oczywiście, że trzeba się pofatygować do szkoły...

A na serwer mogli wrzucić wcześniej, w końcu byłaby to jakaś ulga iść do szkoły wiedząc jaki ma się wynik.

<Crasch> 29.06.2008 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PauL89 (Post 559075)
Nie, kur.wa pocztą wysyłają...

Oczywiście, że trzeba się pofatygować do szkoły...

A na serwer mogli wrzucić wcześniej, w końcu byłaby to jakaś ulga iść do szkoły wiedząc jaki ma się wynik.

To że do szkoły trzeba przyjść to ja wiem, tylko jak to ma wyglądać sie pytam.
W seketariacie czy....a chu*** pójde i sie dowiem.

S88 29.06.2008 23:12

No raczej w sekretariacie Ci powiedza jaki masz wynik, a nie np u woźnej

d.j 29.06.2008 23:35

Sa Wyniki!!

M89 29.06.2008 23:35

No nie jest źle ale dobrze też nie. Polski podstawa 83%, niemiecki rozszerzenie 80%, majca rozszerzenie 52%. Majca załamka, niestety budownictwo lądowe nie dla mnie...

PauL 29.06.2008 23:40

Wreszcie. Zdane i to nawet całkiem nieźle. Ale sobie pograli z naszymi nerwami, hehe.

mb_1906 29.06.2008 23:41

Dlugo wam sie teraz wczytywala ta strona?

MatMario 29.06.2008 23:44

Wyobrazcie sobei sytuacje gdzie jeszcze 4lata temu otrzymywało sie mała karteczke przed pokojem dyrekcji i tam byly napisane oceny.... To był stres :)

PauL 29.06.2008 23:58

Jeśli ktoś nie wytrwał do tej godziny, to pewnie jutro przeżyje podobny. ;]

Ale co tam, ja jutro oblewam wynik, a nie stresuję się .

mb_1906 30.06.2008 00:02

Pochwalibys sie cos zdawales i jak Ci poszlo :).

KIMBAS 30.06.2008 00:14

Dorwałem wyniki...

Pol podst 54 %
Ang podst 96 %
WOS roz 54 %
Hist roz 80 %

Takie sobie ...

Sensej 30.06.2008 00:38

Zdane bez rewelacji ale jest ;D

d.j 30.06.2008 00:38

U mnie też:P bez rewelacji ale zdane<jupi>

P.e.c.h 30.06.2008 00:45

Ja jak koledzy wyżej, zdane.
Na szczęście więcej juz matury pisać nie będę:)

Sensej 30.06.2008 01:08

Mała ciekawostka

Najcześciej pojawiąjacym się wynikiem w gminie Kraków z majcy rozszerzone to 100%:D

Grubo nie:D?

U mnie w klasie 100 i 98 ustrzelone:D

WzT 30.06.2008 05:22

Ja też mogę pochwalić się zdaną maturą, chodź żadne gwiazdy na niebie tego nie przewidywały... :)

mhl_pl 30.06.2008 07:38

Gratuluje wszystkim Wiślakom którzy zdali teraz mature :)) Ja równiez zdalem :))

LUKASZTSWISLA 30.06.2008 07:56

A jak nie zdałem jednego przedmiotu to kiedy bede pisal poprawke??

medyk 30.06.2008 09:17

chyba teraz sie nie czaka cał rok wiec mysle ze sierpien

lodecki 30.06.2008 09:43

zdane, przecietnie ale zawsze

Polski podst 46%
Wos rozsz 42 %
Ang Rozsz 76 %

chyba tylko filologia angielska na AP ;]

Pozdro i gratulacje dla wszystkich ktorzy zdali.

concedi 30.06.2008 11:10

zdane :D

polski podstawowy 43%
angielski 64%
biologia 30%

gratulacje wszystkim którym się udało :)

Wisła_1906 30.06.2008 11:18

mimo duzych obaw :) i mnmie sie udalo zdac, 2 przedmioty ok, 3 spodziewalam sie lepszego wyniku...

mariano710 30.06.2008 11:30

concedi przyfarciles z ta biologia

pietruch 30.06.2008 11:50

polski podstawa - 70%
angielski rozszerzenie 66%
Wos podstawa 62
Historia rozszerzenie 90%

Może z takim wynikiem z historii dostanę się na historię gdziekolwiek :))).

lodecki 30.06.2008 11:56

pietruch o________O rozjebałes mnie. Gratulacje. Teraz tak, gdzie skladacie, do jakich szkol ? wyniki znacie, myslicie ze dostaniecie sie tam gdzie pllanujecie ?

dandrew 30.06.2008 12:15

matura........
 
polski(Podstawa) - 83%
angielski(Podstawa) - 97%

Myślicie że z takimi wynikami dostanę się na Administrację albo Stosunki Międzynarodowe (lub na Politologię - w ostateczności) na Akademii Pedagogicznej ??

lodecki 30.06.2008 12:17

Mysle ze spokojnie. ja ze swoim polskim 46 i angielskim rozsz 76 tam startuje ;]


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl