Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Premiership (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=272)

vote-for-mikey 18.02.2009 20:52

Czyje, przepraszam mistrzostwo?
Liverpoolu, który bez Gerarda nie potrafi rozegrać składnej akcji, a gdyby zabrakło Torresa na dodatek, mogli by zacząć martwić się o Ligę Mistrzów.
Ten sezon jest w PL wyjątkowo mierny. Chelsea i Arsenal prezentują żenująco niski poziom, jak na ich piłkarzy, i ich możliwości, od czasu do czasu przerywane jakimś wyskokiem. Redshite jak już napisałem opiera swoją grę na dwóch zawodnikach i defensywie, która z meczu na mecz jest coraz bardziej dziurawa ( jakieś skojarzenia z Wisłą? ). Manchester podobnie, tyle, że dla odmiany oni mają bramkarza oraz zmienników. N'cast i Spurs cieniują jak zwykle. To nie Villa jest wysoko, tylko Londyn jest nisko. W PL są tylko trzy kluby ( z czołówki "przedsezonowej" za którą uznaję Manchester Utd., City, N'ast, Liver', Spurs, Villa, Everton, Chelsea i Arsenal) , które robią to, czego się po nich spodziewano Villa właśnie, Everton i dotychczasowy lider, który raczej na czubie już zostanie czyli Manchester.

Jestem niezwykle zadowolony z postawy Wilków, z Championship, W R E S Z C I E spełniają oczekiwania, bo od dobrych 4, 5 lat są jednymi z głównych kandydatów do awansu a ciągle nie wychodzi :) w zeszłym roku było blisko z tego co pamiętam ale niestety nie wyszło. Mam nadzieję, że zobaczę wreszcie porządne derby West Midlands w PL :D

Mako 18.02.2009 21:05

Liverpoolu.

Miałem na nie nadzieję zwłaszcza w kontekście słabej gry Arsenalu i Chelsea i słabego poczatku MU. Jednak Liv na własne życzenie mało, ze oddali prowadzenie to jeszcze od dzisiaj bedą mieć zapewne 5 pkt w straty.

unpredictable_wislaczka 19.02.2009 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mako (Post 676734)
Dziś MU odrabia zaległości z Fulham. Jeśli wygrają, to wydaje mi się, że losy mistrzostwa bedą raczej przesądzone...I mimo, ze MU lubię to mam cichą nadzieje że Fulham zrobi niespodzianke, bo w tym sezonie akurat chciałbym zobaczyć mistrzostwo The Redds.

?? To mniej więcej jak lubić Wisłę,ale chcieć Legię za mistrza;)
Ten sezon na pewno nie jest tak wyrównany jak poprzedni i walka o mistrzostwo nie będzie trwała do ostatniej kolejki. Liverpool zaczął dość mocno,ale na pełnym gazie nie da się grać cały czas. Tak jak napisał vote-for-mikey Manchester ma bramkarza,ale moim zdaniem ma też dwóch świetnych obrońców.Bo na grę Ferdinanda i Vidica aż chce się patrzeć i stąd też rekord VDS ;)

Krissu 22.02.2009 20:03

No i chyba pozamiatane.
A szkoda, liczyłem na mistrzostwo dla Liverpoolu. :(

vote-for-mikey 02.03.2009 21:41

Z nieskrywaną satysfakcją obserwuję formę Liverpoolu :)
Szkoda tyle tylko, że Liverpool to taka Wyspiarska Wisła. Wypadło im dwóch piłkarzy i gra leży. Akurat tych dwóch których u nas nie ma od dawien dawna :D
Z nieskrywanym niepokojem obserwuję jak podczas kolejnych spotkań Everton traci zawodników, skład się coraz bardziej wykrusza ale... wrócił Saha, a wracając zapakował bardzo ładną brameczkę.

Mam do was także pytanie, które miejsca w PL awansują do European League? Miejsce z Carling Cup przechodzi na ligę czy Spurs?

leonardomessi 02.03.2009 21:50

Liverpool z tym składem jakim dysponuje osiąga rewelacyjne wyniki. Oni naprawdę nie maja takiego potencjału żeby tak skutecznie grać we wszystkich rozgrywkach.

unpredictable_wislaczka 03.03.2009 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 685660)
Mam do was także pytanie, które miejsca w PL awansują do European
League? Miejsce z Carling Cup przechodzi na ligę czy Spurs?

Na ligę. Tak mówili,że w przypadku wygrania Carling Cup przez Manchester,Tottenham prawdopodobnie pożegna się z pucharami na przyszły sezon

rafalek 14.03.2009 14:47

Do przerwy ManU przegrywa z Liverpoolem, Dwa karne pewnie wykorzystane przez Ronaldo i Gerrarda, oraz frajersko stracona bramka po błędzie Vidica i Liverpool prowadzi na Old Trafford 2:1

Krissu 14.03.2009 14:55

Pamiętacie jak Brożek ograł Stolarczyka w tamtym sezonie?

Vidić to dla mnie najlepszy obrońca na świecie, ale to co zrobił z nim Torres.. :)

Liczę jeszcze na jakieś bramki dla Poolu :)

unpredictable_wislaczka 14.03.2009 15:32

Bo to dzisiaj chyba ewidentnie nie jest dzień Nemanji, jeszcze ta czerwień

Wogle obrona się jakoś nie klei,ale co tam Liverpool jednym meczem ligi nie wygra :)

Krissu 14.03.2009 15:40

Czwóreczka...

:)

W.S 14.03.2009 15:42

mozemy teraz zaobserwowac ''wiernych'' kibiców Manu;D co drugie miejsce wolne:)

wislabielany 14.03.2009 15:44

Ale jaja.

A pomyśleć że byłem skłonny postawić na MU, czego nie zrobiłem na szczęście.

Błąd Vidic'a po którym Torres zdobył bramkę troche sprokurował ten wynik ;) Zresztą to nie był udany mecz całej obrony MU.

unpredictable_wislaczka 14.03.2009 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez *TS* (Post 692204)
mozemy teraz zaobserwowac ''wiernych'' kibiców Manu;D co drugie miejsce wolne:)

już od jakiegoś czasu jak obserwuję PL, to kibice mają tam dziwne przyzwyczajenia i wychodzą jeszcze w trakcie meczu,obojętnie jaki jest wynik i to nietylko na Old Trafford

W.S 14.03.2009 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez unpredictable_wislaczka (Post 692206)
już od jakiegoś czasu jak obserwuję PL, to kibice mają tam dziwne przyzwyczajenia i wychodzą jeszcze w trakcie meczu,obojętnie jaki jest wynik i to nietylko na Old Trafford

tez to zauwazyłem:) ale to co teraz widziałem jest raczej spowodowane wynikiem... nigdy nie widziałem zeby na Wiśle czy na innych stadionach wyszło tyle ludu

rafalek 14.03.2009 15:57

To, co się przed chwilą stało to nic innego jak klęska, pogrom, nokaut...nie wiem co jeszcze...a mogło być wyżej - Gerrard 200% sytuacja 5 metrów nad bramką..brawo Liverpool, mimo wszystko brawo Manchester bo obie drużyny stworzyły widowisko, jakiego już dawno nie widziałem.

Aro1234 14.03.2009 15:58

Jestem fanem MU, ale dziś Liverpool pokazał wielką klasę. Zagrali kapitalnie taktycznie w defensywie, do tego fenomenalna skuteczność. Manchester prowadził grę, a Liverpool strzelał po indywidualnych błędach w defensywie. W głównej mierze na porażce MU zaważyła jednak fatalna postawa Vidicia. Ale należało się tego spodziewać, że po tylu wyśmienitych spotkaniach przyjdzie w końcu jakiś klops. Szkoda, że akurat z Liverpoolem. No ale jak ktoś wyżej wspomniał, jednym meczem Mistrzostwa Anglii się nie zdobywa, a MU ma 4 pkt nadwyżki + mecz zaległy. Będzie dobrze :)

Firo 14.03.2009 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez *TS* (Post 692207)
tez to zauwazyłem:) ale to co teraz widziałem jest raczej spowodowane wynikiem... nigdy nie widziałem zeby na Wiśle czy na innych stadionach wyszło tyle ludu

może tu http://www.youtube.com/watch?v=uDr7ZO6oUBU ;)

W.S 14.03.2009 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Firo (Post 692215)

chodziło mi o nasza lige:)

Krissu 21.03.2009 18:37

Fulham 2:0 MU
Tottenham 1:0 Chelsea

Liverpool ma niesamowitą szansę na odrobienie części strat.

Więc.. Walk on! Walk on! :D

Romek.TS 18.04.2009 17:52

no to chyba nasz "polski" Southampton poleci do ligue 1.
święci znowu dostali baty, i zajmuja przedostatnią pozycję, a tylo 2 kolejki do końca sezonu w Anglii.

21 Barnsley 43 47
--------------------------------------------------------------------------------
22 Norwich 43 46
23 Southampton 44 44
24 Charlton 43 35

Niestety... tylko teoretyczne szanse na utrzymanie

Krissu 20.04.2009 11:08

http://sport.stv.tv/home/89451-celti...remier-league/

diablo885 21.04.2009 21:34

oglada ktos mecz Liverpool-Arsenal? Jesli nie, to goraco polecam...

sergio 21.04.2009 21:36

kapitalne widowisko 3 2 dla Arsenalu!


edit. 3 3 tores

diablo885 21.04.2009 21:36

sergio, 3:3 juz a moze sie jeszcze wiele wydarzyc przez te ostatnie 15minut

Tylko_Wisła! 21.04.2009 21:40

jest mecz na justinie??

Edit : Dzięki mistrzu

sergio 21.04.2009 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tylko_Wisła! (Post 712724)
jest mecz na justinie??


http://atdhe.net/6474/watch-liverpool-vs-arsenal

diablo885 21.04.2009 21:50

3:4, 4 gol arszawina!!

edit 4:4 benayoun:)

Szary007 21.04.2009 21:52

Co za mecz !
A teraz obrona Fabiana i rożny..

Tomek_TS 21.04.2009 22:00

4:4 i koniec zdecydowanie mecz sezonu!!

Brawo Arshavin!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl