![]() |
Czyje, przepraszam mistrzostwo?
Liverpoolu, który bez Gerarda nie potrafi rozegrać składnej akcji, a gdyby zabrakło Torresa na dodatek, mogli by zacząć martwić się o Ligę Mistrzów. Ten sezon jest w PL wyjątkowo mierny. Chelsea i Arsenal prezentują żenująco niski poziom, jak na ich piłkarzy, i ich możliwości, od czasu do czasu przerywane jakimś wyskokiem. Redshite jak już napisałem opiera swoją grę na dwóch zawodnikach i defensywie, która z meczu na mecz jest coraz bardziej dziurawa ( jakieś skojarzenia z Wisłą? ). Manchester podobnie, tyle, że dla odmiany oni mają bramkarza oraz zmienników. N'cast i Spurs cieniują jak zwykle. To nie Villa jest wysoko, tylko Londyn jest nisko. W PL są tylko trzy kluby ( z czołówki "przedsezonowej" za którą uznaję Manchester Utd., City, N'ast, Liver', Spurs, Villa, Everton, Chelsea i Arsenal) , które robią to, czego się po nich spodziewano Villa właśnie, Everton i dotychczasowy lider, który raczej na czubie już zostanie czyli Manchester. Jestem niezwykle zadowolony z postawy Wilków, z Championship, W R E S Z C I E spełniają oczekiwania, bo od dobrych 4, 5 lat są jednymi z głównych kandydatów do awansu a ciągle nie wychodzi :) w zeszłym roku było blisko z tego co pamiętam ale niestety nie wyszło. Mam nadzieję, że zobaczę wreszcie porządne derby West Midlands w PL :D |
Liverpoolu.
Miałem na nie nadzieję zwłaszcza w kontekście słabej gry Arsenalu i Chelsea i słabego poczatku MU. Jednak Liv na własne życzenie mało, ze oddali prowadzenie to jeszcze od dzisiaj bedą mieć zapewne 5 pkt w straty. |
Cytat:
Ten sezon na pewno nie jest tak wyrównany jak poprzedni i walka o mistrzostwo nie będzie trwała do ostatniej kolejki. Liverpool zaczął dość mocno,ale na pełnym gazie nie da się grać cały czas. Tak jak napisał vote-for-mikey Manchester ma bramkarza,ale moim zdaniem ma też dwóch świetnych obrońców.Bo na grę Ferdinanda i Vidica aż chce się patrzeć i stąd też rekord VDS ;) |
No i chyba pozamiatane.
A szkoda, liczyłem na mistrzostwo dla Liverpoolu. :( |
Z nieskrywaną satysfakcją obserwuję formę Liverpoolu :)
Szkoda tyle tylko, że Liverpool to taka Wyspiarska Wisła. Wypadło im dwóch piłkarzy i gra leży. Akurat tych dwóch których u nas nie ma od dawien dawna :D Z nieskrywanym niepokojem obserwuję jak podczas kolejnych spotkań Everton traci zawodników, skład się coraz bardziej wykrusza ale... wrócił Saha, a wracając zapakował bardzo ładną brameczkę. Mam do was także pytanie, które miejsca w PL awansują do European League? Miejsce z Carling Cup przechodzi na ligę czy Spurs? |
Liverpool z tym składem jakim dysponuje osiąga rewelacyjne wyniki. Oni naprawdę nie maja takiego potencjału żeby tak skutecznie grać we wszystkich rozgrywkach.
|
Cytat:
|
Do przerwy ManU przegrywa z Liverpoolem, Dwa karne pewnie wykorzystane przez Ronaldo i Gerrarda, oraz frajersko stracona bramka po błędzie Vidica i Liverpool prowadzi na Old Trafford 2:1
|
Pamiętacie jak Brożek ograł Stolarczyka w tamtym sezonie?
Vidić to dla mnie najlepszy obrońca na świecie, ale to co zrobił z nim Torres.. :) Liczę jeszcze na jakieś bramki dla Poolu :) |
Bo to dzisiaj chyba ewidentnie nie jest dzień Nemanji, jeszcze ta czerwień
Wogle obrona się jakoś nie klei,ale co tam Liverpool jednym meczem ligi nie wygra :) |
Czwóreczka...
:) |
mozemy teraz zaobserwowac ''wiernych'' kibiców Manu;D co drugie miejsce wolne:)
|
Ale jaja.
A pomyśleć że byłem skłonny postawić na MU, czego nie zrobiłem na szczęście. Błąd Vidic'a po którym Torres zdobył bramkę troche sprokurował ten wynik ;) Zresztą to nie był udany mecz całej obrony MU. |
Cytat:
|
Cytat:
|
To, co się przed chwilą stało to nic innego jak klęska, pogrom, nokaut...nie wiem co jeszcze...a mogło być wyżej - Gerrard 200% sytuacja 5 metrów nad bramką..brawo Liverpool, mimo wszystko brawo Manchester bo obie drużyny stworzyły widowisko, jakiego już dawno nie widziałem.
|
Jestem fanem MU, ale dziś Liverpool pokazał wielką klasę. Zagrali kapitalnie taktycznie w defensywie, do tego fenomenalna skuteczność. Manchester prowadził grę, a Liverpool strzelał po indywidualnych błędach w defensywie. W głównej mierze na porażce MU zaważyła jednak fatalna postawa Vidicia. Ale należało się tego spodziewać, że po tylu wyśmienitych spotkaniach przyjdzie w końcu jakiś klops. Szkoda, że akurat z Liverpoolem. No ale jak ktoś wyżej wspomniał, jednym meczem Mistrzostwa Anglii się nie zdobywa, a MU ma 4 pkt nadwyżki + mecz zaległy. Będzie dobrze :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Fulham 2:0 MU
Tottenham 1:0 Chelsea Liverpool ma niesamowitą szansę na odrobienie części strat. Więc.. Walk on! Walk on! :D |
no to chyba nasz "polski" Southampton poleci do ligue 1.
święci znowu dostali baty, i zajmuja przedostatnią pozycję, a tylo 2 kolejki do końca sezonu w Anglii. 21 Barnsley 43 47 -------------------------------------------------------------------------------- 22 Norwich 43 46 23 Southampton 44 44 24 Charlton 43 35 Niestety... tylko teoretyczne szanse na utrzymanie |
|
oglada ktos mecz Liverpool-Arsenal? Jesli nie, to goraco polecam...
|
kapitalne widowisko 3 2 dla Arsenalu!
edit. 3 3 tores |
sergio, 3:3 juz a moze sie jeszcze wiele wydarzyc przez te ostatnie 15minut
|
jest mecz na justinie??
Edit : Dzięki mistrzu |
Cytat:
http://atdhe.net/6474/watch-liverpool-vs-arsenal |
3:4, 4 gol arszawina!!
edit 4:4 benayoun:) |
Co za mecz !
A teraz obrona Fabiana i rożny.. |
4:4 i koniec zdecydowanie mecz sezonu!!
Brawo Arshavin!! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl