![]() |
Cytat:
minęło już parę miechów, ale może się przyda ;] |
nie słyszeliscie o jakiś wiślackich motywach do firefoxa? ew moze ktos kto jest zorientowany zrobił by takowy?
|
Cytat:
Odsiebie.com nie działa więc musisz tam poszukać kogoś kto wrzucił pliki na inny serwer :) |
Cytat:
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Cytat:
Da się coś takiego naprawdę zrobić na komputerze czy to tylko photoshop ? |
Cytat:
|
http://zapodaj.net/images/aca881bde3d5.jpg
http://www.japierdziele.pl/tapeta.jpg Proszę Bardzo dla wszystkich co chcą mieć taki pulpit jak powyżej :) |
Genialna sprawa. :lol:
|
Cytat:
|
A to moj pulepcik http://www.caradvice.com.au/wp-conte...percars_05.jpg
|
|
A ja mam pytanie ma ktoś jakąś tapetę w dużym rozmiarze (1920x1080 lub 1600x900), która przedstawia nasz doping na meczu(najlepiej oczywiście doping sprzed roku z sektora D, bo o Sosnowcu i Suchych stawach nawet nie mówię).
Chodzi mi o coś fajnego nie ordynarnego, rok temu nie raz się przeglądało zdjęcia z meczów i było wile ciekawych ujęć podczas dopingu, no ale wszytko w rozdzielczości 640x480... Edit: Może być też jakieś fajne zdjęcie z fety :) |
Cytat:
|
Podbijam pytanie wyżej :) jeśli można to gdzieś wrzucić to byłbym wdzięczny :)
|
Cytat:
http://i50.tinypic.com/18nrbr.jpg |
|
Wielkie dzięki :)
|
Postanawiam odkopać temat, który już od ponad roku jest "nieruszany".
Na facebooku oficjalnej Wisły pojawiła się taka tapeta: http://bp.wisla.krakow.pl/nl/nl108/i...bg1280x800.jpg z takim komentarzem: "Mistrzowska tapeta do pobrania. Jeśli chcecie inne wymiary, to trzeba zmienić wymiar w adresie strony. Dostępne wymiary to: 1024x768 1280x800 1280x960 1440x900 1600x1200 1680x1050 1920x1200" Wszystko fajnie, tylko głównymi bohaterami tapety są piłkarze, a na środku logo spółki. Wiadomo, w końcu to tapeta od oficjalnej. Tak sobie pomyślałem, że może któryś z uzdolnionych graficznie forumowiczów zrobi jakąś ładną mistrzowską tapetę, tylko taką z kibicami (piłkarze też mogą być) i herbem TSu zamiast loga spółki? Na pewno wiele osób by skorzystało odświeżając "desktop".Wiem że łatwo zaproponować,a nic nie zrobić, ale ja się na grafice nie bardzo znam, gdybym to potrafił to sam bym się za to zabrał. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl