Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Pimp my desktop (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2585)

konrad 22.03.2010 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 720415)
Nie wiem gdzie napisać, napisze tutaj

Poszukuję tapety Windowsa XP, wygląda ona mniej więcej tak:


http://y2u.co.uk/Knowledge_Informati...XP_Desktop.jpg

Szukam w większych rozmiarach. Rodzinni użytkownicy komputera uparli się, że musi być firmowa i nie przetłumaczysz, szukaj człowieku...

http://i44.tinypic.com/24xnwy0.jpg
minęło już parę miechów, ale może się przyda ;]

medyk 22.03.2010 12:43

nie słyszeliscie o jakiś wiślackich motywach do firefoxa? ew moze ktos kto jest zorientowany zrobił by takowy?

Nowohucianin^^ 22.03.2010 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 874453)
nie słyszeliscie o jakiś wiślackich motywach do firefoxa? ew moze ktos kto jest zorientowany zrobił by takowy?

http://wislakrakow.com/forum/showpos...38&postcount=1
Odsiebie.com nie działa więc musisz tam poszukać kogoś kto wrzucił pliki na inny serwer :)

WISŁAZWE 22.03.2010 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 874453)
nie słyszeliscie o jakiś wiślackich motywach do firefoxa? ew moze ktos kto jest zorientowany zrobił by takowy?

Sprawdź to:

Cytat:

http://i48.tinypic.com/2zjm64z.jpg - dół
http://i50.tinypic.com/33vi5he.jpg - góra

instrukcja:
http://i48.tinypic.com/wi3lnb.jpg
http://i48.tinypic.com/beu2pg.jpg

Oczywiście dodatkowo trzeba w Mozilli zainstalować stosowny dodatek.
Jak jakieś nie jasności to pisz.

Nowohucianin^^ 25.03.2010 18:51

I CO WY NA TO :D
http://mainhg.demotywatory.pl/upload..._DJArmando.jpg

Mistel 25.03.2010 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 874453)
nie słyszeliscie o jakiś wiślackich motywach do firefoxa? ew moze ktos kto jest zorientowany zrobił by takowy?

Wonski zrobił. Wpisz w wyszukiwarce motywów na stronie Firefoxa "Krakow". Pozdro

harimata 25.03.2010 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nowohucianin^^ (Post 876305)


Da się coś takiego naprawdę zrobić na komputerze czy to tylko photoshop ?

Martinho 25.03.2010 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harimata (Post 876387)
Da się coś takiego naprawdę zrobić na komputerze czy to tylko photoshop ?

Parę kresek + wyłączenie opcji równaj ikony do siatki + troche cierpliwości

Salman17 25.03.2010 21:17

http://zapodaj.net/images/aca881bde3d5.jpg

http://www.japierdziele.pl/tapeta.jpg

Proszę Bardzo dla wszystkich co chcą mieć taki pulpit jak powyżej :)

_ukoL 25.03.2010 21:42

Genialna sprawa. :lol:

medyk 25.03.2010 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 876340)
Wonski zrobił. Wpisz w wyszukiwarce motywów na stronie Firefoxa "Krakow". Pozdro

dzieki dwa klikniecia i super motyw :))

tranceaddict 25.03.2010 22:22

A to moj pulepcik http://www.caradvice.com.au/wp-conte...percars_05.jpg

wislabielany 06.05.2010 16:16

Mój ;)

http://i44.tinypic.com/2ef7w5x.jpg

igortsw 14.05.2010 21:54

A ja mam pytanie ma ktoś jakąś tapetę w dużym rozmiarze (1920x1080 lub 1600x900), która przedstawia nasz doping na meczu(najlepiej oczywiście doping sprzed roku z sektora D, bo o Sosnowcu i Suchych stawach nawet nie mówię).

Chodzi mi o coś fajnego nie ordynarnego, rok temu nie raz się przeglądało zdjęcia z meczów i było wile ciekawych ujęć podczas dopingu, no ale wszytko w rozdzielczości 640x480...

Edit:

Może być też jakieś fajne zdjęcie z fety :)

DevilMayCry 18.05.2010 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nowohucianin^^ (Post 876305)

Możesz to gdzieś wrzucić? to jest super.

Ivory1906 18.05.2010 18:49

Podbijam pytanie wyżej :) jeśli można to gdzieś wrzucić to byłbym wdzięczny :)

Tuman 18.05.2010 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ivory1906 (Post 901430)
Podbijam pytanie wyżej :) jeśli można to gdzieś wrzucić to byłbym wdzięczny :)



http://i50.tinypic.com/18nrbr.jpg

hassarol 18.05.2010 18:54

Ta wersja dużo lepsza, nie męczy wzroku.

http://img153.imageshack.us/img153/3...1448798789.jpg

Ivory1906 18.05.2010 19:31

Wielkie dzięki :)

Else 09.06.2011 14:00

Postanawiam odkopać temat, który już od ponad roku jest "nieruszany".
Na facebooku oficjalnej Wisły pojawiła się taka tapeta:
http://bp.wisla.krakow.pl/nl/nl108/i...bg1280x800.jpg
z takim komentarzem: "Mistrzowska tapeta do pobrania. Jeśli chcecie inne wymiary, to trzeba zmienić wymiar w adresie strony. Dostępne wymiary to: 1024x768 1280x800 1280x960 1440x900 1600x1200 1680x1050 1920x1200"
Wszystko fajnie, tylko głównymi bohaterami tapety są piłkarze, a na środku logo spółki. Wiadomo, w końcu to tapeta od oficjalnej. Tak sobie pomyślałem, że może któryś z uzdolnionych graficznie forumowiczów zrobi jakąś ładną mistrzowską tapetę, tylko taką z kibicami (piłkarze też mogą być) i herbem TSu zamiast loga spółki? Na pewno wiele osób by skorzystało odświeżając "desktop".Wiem że łatwo zaproponować,a nic nie zrobić, ale ja się na grafice nie bardzo znam, gdybym to potrafił to sam bym się za to zabrał.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl