Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Historia (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2479)

harimata 26.07.2010 18:02

Aby zobaczyć ten film trzeba udać się do Warszawy chyba, że udostępnią go w internecie.

Fakt Warszawa była ładna teraz to nawet Stare Miasto jest poza 10 najładniejszych miast w Polsce.

Dobrze, że mieliśmy w swojej historii polityków, którzy dbali o róże narodu Polskiego.

Karamazow 28.05.2011 10:53

Póki co e-book, ale papierowa wersja ma się pojawić w czerwcu, http://www.sklep-niezalezna.pl/pl/p/...-Pluzanski/465


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl