Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Pytania do moderatorów i bieżące działania! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=214)

klusek106 01.07.2008 14:55

kurde no... zablokujcie rejestracje na jakis czas, a reszte Izraelitów zbanowac, i bd spokój ... bo juz pewnie nie tylko mnei szlak trafia...

pan_premier 01.07.2008 16:54

Cytat:

A Ty co? Anioł Stróż?
Za samo bycie mu się należy. I tak ma jeszcze oprócz tego jeszcze 2 konta, więc nie martw się jest obecny na forum.
można bliżej?

co do inwazji: była kiedyś inwazja TWSD na forum pokemon, to teraz forum poke...yyy Beitar przeprowadziło kontratak :D

Latin 01.07.2008 17:35

Nie mogą w tematach to atakują w privach:
Cytat:

ugly pig
its realy make me laugh to see how you think you better than jews

in israel 90% of the jokes is on Polish and your frozen stinck pussy of your girls
and for a change i glad to see in beitar forum, that they are planning
to do things to your smelly fans
:D

pan_premier 01.07.2008 17:37

UWAGA! ŻYDZI ATAKUJĄ NA PRIVY!
podsyłać nicki, na razie możemy ich tylko banować

Dejudaizacja forum będzie trwać:)

!(Z) 01.07.2008 18:08

i dalej kasujmy posty nawołujące do zaprzestania pucowania się ...
Wasza sprawa.. nasz wstyd..

wisnia 01.07.2008 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl
Witam
Mam pytanie do moderatora, który dał mi bana bo chyba nie chciało mu się podawać powodu albo go po prostu nie miał. Pytanie brzmi dlaczego dostałem bana, i o ogólnie o co poszło bo nie jestem jakoś wstanie zrozumieć.

westersyl

"10 znakow"

Gucio25 01.07.2008 21:08

żeby Izrael nam forum przejmował, koniec świata. :rotfl:
do mnie napisał "hapoel", żebym na ich forum wszedł. no i oczywiście napisał jak to bardzo nienawidzą tam Beitaru.

kms 01.07.2008 21:38

to wyborazcie sobie co dzieje sie na zydowskim kibice.net....

dorotja 01.07.2008 21:53

Sytuacja jest już w miarę opanowana. Ale fakt, czegoś takiego jeszcze na tym Forum chyba nie przeżyliśmy. (Mam nadzieję, ze oni w nocy śpią, a nie zakładają nowe konta, odpukać).

Przynajmniej angielski możecie poćwiczyć, przyjaźnie nawiązać :lol: :D

Żmijka 01.07.2008 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dorotja (Post 560647)
. (Mam nadzieję, ze oni w nocy śpią, a nie zakładają nowe konta, odpukać).

Nadzieja matką głupich ... czy coś :-/

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...684#post560684

d.j 01.07.2008 22:44

Żydki atakują<lol2>
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...685#post560685

dorotja 02.07.2008 05:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 560688)
Nadzieja matką głupich ... czy coś :-/
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...684#post560684

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d.j (Post 560689)

Nawet minuty modom nie dajecie ?? Te tematy są z 23.43, a Wasze posty z 23.44. Litości :-D Pięć wówczas założonych w ciągu 3 minut tematów zostało usuniętych w ciągu pięciu minut. A do tego tematu nieraz nie ma czasu zaglądać w gorących chwilach.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 560150)
Z okazji wylosowania Beitaru wszystkim moderatorom składam wyrazy współczucia. Szczere.

Dziękujemy za zrozumienie :-)


1. lipca 2008 przejdzie do historii Forum - padło parę rekordów. Ichniejsze charcerzyki zapowiadają, że przed samym meczem może być jeszcze goręcej... (Ale na angielskim Forum - z maleńkimi wyjątkami od czasu do czasu - toczy się naprawdę ciekawa, choć czasem trudna politycznie, rozmowa, z udziałem przedstawicielu wielu klubów :-) Nawet Skorża by tam coś dla siebie znalazł :D)

wisnia 02.07.2008 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl
Witam
Mam pytanie do moderatora, który dał mi bana bo chyba nie chciało mu się podawać powodu albo go po prostu nie miał. Pytanie brzmi dlaczego dostałem bana, i o ogólnie o co poszło bo nie jestem jakoś wstanie zrozumieć.

westersyl

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl
Minęło już trochę czasu, żaden z modów nie pokusił się o podanie powodu zbanowania mojego konta. Osobiście nie mam nic na sumieniu, być może zaszła jakaś pomyłka związana z wczorajszym nalotem Beitaru i ktoś przypadkowo obdarował mnie banem. Związku z tym proszę o odblokowanie mojego konta. W tym momencie jest mi ono bardzo potrzebne gdyż muszę odebrać/wysłać kilka bardzo ważnych dla mnie PM.

westersyl

10 znaków.

Zbychu 02.07.2008 15:39

Trzeba coś zrobić z tą reklamą pokerstars,nie chce okienko się wyłączyć - ten krzyżyk tylko denerwuje bo jest bezużyteczny po kliknięciu reklama wcale nie znika.

szprotson 02.07.2008 18:58

http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=4557

Gucio25 03.07.2008 20:28

już tradycyjnie - prosiłbym bardzo modów, o zamknięcie tematu Orange Ekstraklasa 2007/2008 oraz przylepienie tematu Ekstraklasa 2008/2009.

pan_premier 03.07.2008 20:33

chłopie działamy szybciej niż myślisz ;)

Uran235 04.07.2008 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wislak89KRK (Post 562160)
Fuck The Israel!fuck The Portugal!

Jakiś palant nauczył się jednego słówka i szpanuje, bana mu.

wisnia 04.07.2008 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl
Piszę tu już po raz trzeci, jak na ten moment modowie mają mnie gdzieś - żadnej odpowiedzi. Nie wiem czy to jest tu normalne, że dostaje się bany za darmo ? Podawanie tzw "resonu" też jest chyba co nie którym obce ? Może mi to ktoś wyjaśnić ? Skoro ktoś mi mógł dać tego bana za nic, nie wyjaśnić, nie odzywać się na moje wielokrotne zapytania, to ktoś też może go chyba unieważnić, prawda ?
Liczę, że tym razem uzyskam odpowiedz.
westersyl.

10 znaków

PvD 04.07.2008 22:24

Regulamin forum:

Cytat:

IV Kary i karanie:

23. Moderatorzy mogą, ale nie muszą tłumaczyć się ze swoich decyzji. Użytkownikom nie przysługuje prawo uzyskania uzasadnienia decyzji moderatora. Decyzje moderatorów są na ogół niepodważalne i nieodwołalne. Jedna z zasad, którą będą się kierować moderatorzy brzmi: kara musi być nieuchronna, by przyniosła spodziewany efekt.

Pablo84 05.07.2008 05:43

Poproszę szanownych adminów o bana na 2 miesiące.

jestem kłebkiem nerwów i uważam ze przerwa od tej strony dobrze mi zrobi- zwłaszcza w czasie transferowej odensywy.

dorotja 05.07.2008 11:08

:rotfl:

Niestety - nawet najbardziej ekskluzywny ban nie blokuje dostępu do forum. Mogłoby Ci się pogorszyć, gdybyś tylko czytał, a nie był w stanie zareagować. :D



Tu masz coś na poprawę humoru :lol:

Above 05.07.2008 11:48

Taka sprawa - dlaczego nie da sie ustawić jako avatar ruchomego obrazka .gif?
Np: http://i30.tinypic.com/21m9qn7.gif

Szymek_R22 05.07.2008 14:15

http://wislakrakow.com/forum/showthr...d=1#post562652

Prezydentowa 05.07.2008 14:59

Bób mi z rąk wypada, jak czytam wypociny @Coacha na angielskim forum. Pitoli jakieś kompletne pierdoły w języku, o którym nie ma pojęcia... Nie mówie oczywiście, żeby go banować, ale niechże mu jakić mod wtłucze do łba, żeby przestał wstyd robić...

Tomek_06 05.07.2008 17:51

Prośba o zmianę nazwy tematu "Historia Wisły - KONKURS" na "Historia Wisły - KONKURS - info o nagrodach - str. 1 !!!" i przyklejenie go w ABG.

pietruch 06.07.2008 10:38

Z góry uprzedzam, że rozumiem i popieram pogląd prezentowany przez Pablo84 w sprawie tego forum.
Dlatego apeluję do użytkowników tego forum jak i WSZYSTKICH kibiców najjaśniejszej z gwiazd, by po stokroć zastanowili się co piszą, gdzie i w jaki sposób.
Pamiętajcie, że to forum nie jest miejscem wyłącznie dla kibiców, że zaglądają tutaj i dziennikarze i socjolodzy i osoby, którzy traktują to forum jako wyrocznię, miejsce szukania kolejnych haków na "kiboli", a osoby wypowiadające się tutaj za OGÓŁ kibiców Wisły Kraków.
Nie za bardzo interesuje mnie temat polityczny, i nie do końca wiem czy dziennikarzyny stąd wzięły fragment wypowiedzi. Jednak warto zajrzeć do nowego Focus Historia i na pierwszych stronach dowiedzieć się jaką siarę zrobiło parę osób. O tym że nazwę naszego kraju jakiś "intelektualista z tematu politycznego" nie warto nawet wspominać.
Pismaki z focusa idealnie wtopiły tę wypowiedź w to co chciały przekazać, a info idzie w świat wyrabiając nam niezbyt dobrą opinię.
Brakuje jeszcze by dziennikarzyny z magazynów sportowych zaczęły opisywać jak to kibice Wisły Kraków żałują tytułu Mistrza Polski, ponieważ mają grać w europejskich pucharach, jak to kibice nie wierzą w swoją drużynę.
Pamiętajcie raz na zawsze że nie tylko kibice czytają to forum, że nie każdemu pismakowi zależy na obiektywnym przedstawieniu oblicza kibiców, a to co napiszecie może zostać przedstawione w negatywnym świetle godzące w wizerunek klubu i kibiców.

Manson33 07.07.2008 20:16

http://www.wislakrakow.com/forum/member.php?u=39910

Co post to jakiś spam ...

Numark 10.07.2008 14:34

Te Modki wezzcie luknijcie na tych gosci z kobierzyna napinke dobra sieja.

Above 10.07.2008 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 562553)
Taka sprawa - dlaczego nie da sie ustawić jako avatar ruchomego obrazka .gif?
Np: http://i30.tinypic.com/21m9qn7.gif

Podbijam pytanie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl