![]() |
kurde no... zablokujcie rejestracje na jakis czas, a reszte Izraelitów zbanowac, i bd spokój ... bo juz pewnie nie tylko mnei szlak trafia...
|
Cytat:
co do inwazji: była kiedyś inwazja TWSD na forum pokemon, to teraz forum poke...yyy Beitar przeprowadziło kontratak :D |
Nie mogą w tematach to atakują w privach:
Cytat:
|
UWAGA! ŻYDZI ATAKUJĄ NA PRIVY!
podsyłać nicki, na razie możemy ich tylko banować Dejudaizacja forum będzie trwać:) |
i dalej kasujmy posty nawołujące do zaprzestania pucowania się ...
Wasza sprawa.. nasz wstyd.. |
Cytat:
|
żeby Izrael nam forum przejmował, koniec świata. :rotfl:
do mnie napisał "hapoel", żebym na ich forum wszedł. no i oczywiście napisał jak to bardzo nienawidzą tam Beitaru. |
to wyborazcie sobie co dzieje sie na zydowskim kibice.net....
|
Sytuacja jest już w miarę opanowana. Ale fakt, czegoś takiego jeszcze na tym Forum chyba nie przeżyliśmy. (Mam nadzieję, ze oni w nocy śpią, a nie zakładają nowe konta, odpukać).
Przynajmniej angielski możecie poćwiczyć, przyjaźnie nawiązać :lol: :D |
Cytat:
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...684#post560684 |
Żydki atakują<lol2>
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...685#post560685 |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
1. lipca 2008 przejdzie do historii Forum - padło parę rekordów. Ichniejsze charcerzyki zapowiadają, że przed samym meczem może być jeszcze goręcej... (Ale na angielskim Forum - z maleńkimi wyjątkami od czasu do czasu - toczy się naprawdę ciekawa, choć czasem trudna politycznie, rozmowa, z udziałem przedstawicielu wielu klubów :-) Nawet Skorża by tam coś dla siebie znalazł :D) |
Cytat:
Cytat:
|
Trzeba coś zrobić z tą reklamą pokerstars,nie chce okienko się wyłączyć - ten krzyżyk tylko denerwuje bo jest bezużyteczny po kliknięciu reklama wcale nie znika.
|
|
już tradycyjnie - prosiłbym bardzo modów, o zamknięcie tematu Orange Ekstraklasa 2007/2008 oraz przylepienie tematu Ekstraklasa 2008/2009.
|
chłopie działamy szybciej niż myślisz ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Regulamin forum:
Cytat:
|
Poproszę szanownych adminów o bana na 2 miesiące.
jestem kłebkiem nerwów i uważam ze przerwa od tej strony dobrze mi zrobi- zwłaszcza w czasie transferowej odensywy. |
:rotfl:
Niestety - nawet najbardziej ekskluzywny ban nie blokuje dostępu do forum. Mogłoby Ci się pogorszyć, gdybyś tylko czytał, a nie był w stanie zareagować. :D Tu masz coś na poprawę humoru :lol: |
Taka sprawa - dlaczego nie da sie ustawić jako avatar ruchomego obrazka .gif?
Np: http://i30.tinypic.com/21m9qn7.gif |
|
Bób mi z rąk wypada, jak czytam wypociny @Coacha na angielskim forum. Pitoli jakieś kompletne pierdoły w języku, o którym nie ma pojęcia... Nie mówie oczywiście, żeby go banować, ale niechże mu jakić mod wtłucze do łba, żeby przestał wstyd robić...
|
Prośba o zmianę nazwy tematu "Historia Wisły - KONKURS" na "Historia Wisły - KONKURS - info o nagrodach - str. 1 !!!" i przyklejenie go w ABG.
|
Z góry uprzedzam, że rozumiem i popieram pogląd prezentowany przez Pablo84 w sprawie tego forum.
Dlatego apeluję do użytkowników tego forum jak i WSZYSTKICH kibiców najjaśniejszej z gwiazd, by po stokroć zastanowili się co piszą, gdzie i w jaki sposób. Pamiętajcie, że to forum nie jest miejscem wyłącznie dla kibiców, że zaglądają tutaj i dziennikarze i socjolodzy i osoby, którzy traktują to forum jako wyrocznię, miejsce szukania kolejnych haków na "kiboli", a osoby wypowiadające się tutaj za OGÓŁ kibiców Wisły Kraków. Nie za bardzo interesuje mnie temat polityczny, i nie do końca wiem czy dziennikarzyny stąd wzięły fragment wypowiedzi. Jednak warto zajrzeć do nowego Focus Historia i na pierwszych stronach dowiedzieć się jaką siarę zrobiło parę osób. O tym że nazwę naszego kraju jakiś "intelektualista z tematu politycznego" nie warto nawet wspominać. Pismaki z focusa idealnie wtopiły tę wypowiedź w to co chciały przekazać, a info idzie w świat wyrabiając nam niezbyt dobrą opinię. Brakuje jeszcze by dziennikarzyny z magazynów sportowych zaczęły opisywać jak to kibice Wisły Kraków żałują tytułu Mistrza Polski, ponieważ mają grać w europejskich pucharach, jak to kibice nie wierzą w swoją drużynę. Pamiętajcie raz na zawsze że nie tylko kibice czytają to forum, że nie każdemu pismakowi zależy na obiektywnym przedstawieniu oblicza kibiców, a to co napiszecie może zostać przedstawione w negatywnym świetle godzące w wizerunek klubu i kibiców. |
|
Te Modki wezzcie luknijcie na tych gosci z kobierzyna napinke dobra sieja.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl