Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Gdzie trening Wisły? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1735)

gelu 13.07.2009 10:25

Dowiedziałem się, że dzisiaj jest trening o 18 w Krakowie, a jutro o 11 w Sosnowcu.

wojownik87 16.07.2009 12:02

Witam, czy jest dzis trening w Krakowie pilkarzy Bialej Gwiazdy??

saklak1906 16.07.2009 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojownik87 (Post 762893)
Witam, czy jest dzis trening w Krakowie pilkarzy Bialej Gwiazdy??

Po takim meczu to ja bym niektorym taki zrobil trening zeby im zakwasy dopiero w poniedzialek zeszly. Widelc dwoma rekami musieli by trzymac.

MACIEKWISLAK87 17.07.2009 12:36

Witam. Czy ktoś wie może o której trenują Wiślacy jutro? bądź pojutrze

z góry dziękuję i pozdrawiam

bruno_skater 17.07.2009 14:56

jutro Wisła trenuje o 10.30 a w niedzielę o 18.

MACIEKWISLAK87 17.07.2009 17:18

bruno skater dzięki!! a czy to pewna informacja ? bo na portierni sie dowiedziałem, że terminy treningów w ten weekend nie są znane jeszcze

pozdrawiam serdecznie

bruno_skater 17.07.2009 19:54

chyba to pewne informacje bo dzisiaj przypadkowo wstąpiłem na reymonta i goście od malowania linii na bocznym boisku tak mi powiedzieli. więc myślę że mówili prawdę :)

Żmijka 17.07.2009 20:14

Jutro są dwa treningi. Nie wiem o której dokładnie, ale /g schematu to pewnie 10.30 i 17. W nd 18, w pon ponoć też 18.

MACIEKWISLAK87 19.07.2009 12:22

dzisiaj trening o 18 lub 18 30? czy coś się zmieniło :-)

Zlatan93 19.07.2009 13:29

O 18:00. A kiedy będzie pewne info co do jutra?

MACIEKWISLAK87 20.07.2009 13:40

dziś jest również o 18 CHYBA

gerardinho91 20.07.2009 16:48

a mam pytanie, o której jutro będzie trening rano? :)

Żmijka 20.07.2009 22:19

Chyba po samolocie będą biegać co najwyżej ...

gerardinho91 20.07.2009 22:58

a nie jadą tak jak Le Wa Ti Wa autokarem ? hehehe ;)
no ale słyszałem, że rano trening a potem wylot.

_gilardino_ 23.07.2009 10:28

kiedy najbliższy trening naszych pseudogwiazdek?

Kibicka 27.07.2009 07:38

Macie jakieś info o dzisiejszym treningu?

sandomingo 27.07.2009 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 769158)
Macie jakieś info o dzisiejszym treningu?

Wg GK dzisiejszy trening o 17.

jaskoabg 27.07.2009 12:32

Ale gdzie ten trening?

sandomingo 27.07.2009 12:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaskoabg (Post 769311)
Ale gdzie ten trening?

Hmmm...zastanówmy się.
Na którym to z boisk naszego ośrodka treningowego odbędą się dzisiejsze zajęcia??

:)

qowalski 27.07.2009 22:11

Wie ktoś może o której ma być trening popołudniowy w środę?

jaskoabg 27.07.2009 22:22

Ja bylem dzis i byl zajebisty ale szkoda ze bez Macieja Skorży ;/

qowalski 27.07.2009 22:29

Też byłem, ale wpadłem na końcu, jak taki żul krzyczał do Pawełka: "Mario! jesteś jesteś najlepszy."
Koleś rozwalił system :p.

tsw28 27.07.2009 22:33

Też bylam:)
Trochę się przestraszyłam jak Macieja Skorży na nim nie było :P
Oby jutro i pojutrze itd. już był :)

pawelwp9 28.07.2009 12:26

W czwartek jest trening ? jak tak to o której i gdzie ;> ?

nowin31 28.07.2009 15:01

Wie może ktoś czy jest dziś trening o 17?

kibic11111 28.07.2009 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelwp9 (Post 769944)
W czwartek jest trening ? jak tak to o której i gdzie ;> ?

Podbijam! Interesuje mnie środa i czwartek? O której?

Evil_ 29.07.2009 10:11

ja rowniez prosze - o ktorej trening dzis i jutro??

qowalski 29.07.2009 10:29

myślę, że będzie około 17 tak jak zwykle.

klima1992 29.07.2009 10:55

a wiecie na pewno o której jest trening dzisiaj i jutro?

z góry dzięki za odpowiedź

nowin31 29.07.2009 11:19

Byłem wczoraj na treningu i z tego co słyszałem to dziś jest o 17.30


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl