![]() |
Dowiedziałem się, że dzisiaj jest trening o 18 w Krakowie, a jutro o 11 w Sosnowcu.
|
Witam, czy jest dzis trening w Krakowie pilkarzy Bialej Gwiazdy??
|
Cytat:
|
Witam. Czy ktoś wie może o której trenują Wiślacy jutro? bądź pojutrze
z góry dziękuję i pozdrawiam |
jutro Wisła trenuje o 10.30 a w niedzielę o 18.
|
bruno skater dzięki!! a czy to pewna informacja ? bo na portierni sie dowiedziałem, że terminy treningów w ten weekend nie są znane jeszcze
pozdrawiam serdecznie |
chyba to pewne informacje bo dzisiaj przypadkowo wstąpiłem na reymonta i goście od malowania linii na bocznym boisku tak mi powiedzieli. więc myślę że mówili prawdę :)
|
Jutro są dwa treningi. Nie wiem o której dokładnie, ale /g schematu to pewnie 10.30 i 17. W nd 18, w pon ponoć też 18.
|
dzisiaj trening o 18 lub 18 30? czy coś się zmieniło :-)
|
O 18:00. A kiedy będzie pewne info co do jutra?
|
dziś jest również o 18 CHYBA
|
a mam pytanie, o której jutro będzie trening rano? :)
|
Chyba po samolocie będą biegać co najwyżej ...
|
a nie jadą tak jak Le Wa Ti Wa autokarem ? hehehe ;)
no ale słyszałem, że rano trening a potem wylot. |
kiedy najbliższy trening naszych pseudogwiazdek?
|
Macie jakieś info o dzisiejszym treningu?
|
Cytat:
|
Ale gdzie ten trening?
|
Cytat:
Na którym to z boisk naszego ośrodka treningowego odbędą się dzisiejsze zajęcia?? :) |
Wie ktoś może o której ma być trening popołudniowy w środę?
|
Ja bylem dzis i byl zajebisty ale szkoda ze bez Macieja Skorży ;/
|
Też byłem, ale wpadłem na końcu, jak taki żul krzyczał do Pawełka: "Mario! jesteś jesteś najlepszy."
Koleś rozwalił system :p. |
Też bylam:)
Trochę się przestraszyłam jak Macieja Skorży na nim nie było :P Oby jutro i pojutrze itd. już był :) |
W czwartek jest trening ? jak tak to o której i gdzie ;> ?
|
Wie może ktoś czy jest dziś trening o 17?
|
Cytat:
|
ja rowniez prosze - o ktorej trening dzis i jutro??
|
myślę, że będzie około 17 tak jak zwykle.
|
a wiecie na pewno o której jest trening dzisiaj i jutro?
z góry dzięki za odpowiedź |
Byłem wczoraj na treningu i z tego co słyszałem to dziś jest o 17.30
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl