![]() |
Wow rzeczywiście liczyłem, że chłopak pogra dłużej a tu kiszka. Tak to jest z talentami na świecie - myślą sobie gwiazdeczki, że jak chce go Inter to będą zawsze w pierwszej "11" i grać na równym poziomie. Co do Quaresmy - jak nie dał sobie rady we Włoszech to tym bardziej nie ma czego szukać w Anglii
|
W jednej z gazet rosyjskich ukazał się wywiad z Tymoszczukiem. Facet mówi, że jest dogadany z Bayernem, i że przejście zależy tylko od tego jak i kiedy dogadają się kluby. Podobno w maju ma już być sprawa wyjaśniona.
Zobaczymy co czas pokaże. |
Bayernowi ktoś taki na pewno jest potrzebny, wolałbym jednak oglądać gościa we Włoszech, Hiszpanii czy Anglii.
|
Nadchodzi wreszcie ten moment!
Ronaldo w koncu odchodzi z MU. Dosyc juz tej fenomenalnej pilkarsko cioty. Teraz United musza sprowadzic za wszelka cene Ribery'ego. |
a ja teraz czekam na moment aż panie wielki Real zbudowany kosztem setek milionów euro przed sezonem, będzie bardzo ciężko taki zespół zgrać, za duża presja wyniku, parę nieudanych meczów i dopiero będzie jazda :D
|
Galaktyczni wracają na swoje miejsce...
W przyszłym sezonie trafimy ich w grupie LM, mogę się założyć o 100 zł z każdym! |
A ja jestem ciekaw kto poprowadzi tego skladaka.
|
Cytat:
:-) |
zastanawiam sie skad w dobie kryzysu wezma 150 mln euro na te 2 transfery.....
|
Cytat:
|
Mają podobno 300mln na transfery tego lata. Jak gdzieś wyczytałem na samych koszulkach Kaki mają zarobić 100mln euro.
|
Przed tymi transferami Real byl zadluzony na okolo 800 mln euro, wiec ciekawe jak jest teraz ;)? Podobno maja jeszcze dolaczyc Ribery, Villa i Xabi Alonso, ale oczywiscie nie ma mowy o obroncach swiatowej klasy ;).
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
:> Coś czuję, że pod koniec sezonu z Santiago Bernabeu dojdzie do nas wielkie BUM. To koncepcja pana Pereza pier...nie z hukiem. |
Barca bierze Zlatana ze Eto'o + 10 baniek euro.
Real nakupuje, a na koniec sezonu ich kibice znów sie będą zastanawiać czemu to Barcelona jest mistrzem :) Coś mi sie obiło o uszy, że Chelsea kupuje Aguero za 56mln. |
Dla mnie Real to śmieszny klubik. C.Ronaldo cały swój kunszt pokazał w finale LM jak strzelał z kilometra :P Ogólnie dla mnie rewelacja ze Real kupuje Kake, Riberyego, Ronaldo itd . Bardziej bedzie mi smakowało zwycięstwo mojej ukochanej (zaraz po Wiśle) Barcelony w meczu z królewskimi. W ataku Barcelony Ibrahimovic Henry Messi i sprawa jest jasna. Czekam tylko na oficjalne potwierdzenie transferu Zlatana do Barcy . Barca bedzie grała jeszcze piękniej :)
|
O kruca fuks - wracam z odpoczynku a tu bum... 163 mln wydane na jednego z najlepszych i najlepszego pilkarza swiata
Widac, że Perez chce wypełnić swoje postanowienia za wszelką cenę i że 300 mln na transfery to nie był pic na wodę. A jeśli chodzi o kasę na nich to mogą grać jak lamy, a i tak przed sezonem koszulki z ich nazwiskami rozejdą się na całym świecie Odnośnie Ibry to biją sie o niego Barcelona i Real... zobaczymy kto wyłozy większy hajs Tylko niech Peraz nei patrzy ślepo w atak, bo przeciez odchodzi cannavaro i heinze, a z metzelderem na stoperze jest katastrofa (vide GD) |
Cytat:
Szkoda że Wisła nie ma takiej kasy, ale do Nas i tak pewnie Kaka by nie przyszedł ;) |
Cytat:
|
Cytat:
czyli tak samo jak 2 lata temu np. czy tez rok temu,kiedy to zdobywali mistrza ciekawe gdzie była Barcelona wtedy czyżby niżej? |
banasik napisał:
Odnośnie Ibry to biją sie o niego Barcelona i Real... zobaczymy kto wyłozy większy hajs Real nie stara sie o Zlatana,tylko o Ville,nie wiem skąd znalazłeś info,że Real interesuje się Zlatanem..:) Perez mówi,że chce budować zespół z gwiazd ale chce także,żeby byli to Hiszpanie stąd zainsteresowanie Alonso,Villą |
W Realu przydałby się jeszcze taki pomocnik jak kiedyś Makelele.
|
Cytat:
|
zwrócenie się transferu ze sprzedaży koszulek to bujda na resorach. Wypowiadał się o tym jeden z najlepszych ekonomistów świata, aktualnie dyrektor do spraw ekonomicznych Barcelony. A on chyba coś o tym wie.
Perez nie ukrywał, że zaciągnął kredyt w banku na te zakupy. A więc trzeba wyłożyć kasę na kupno(Kaka i CR), płacić wysokie kontrakty (Kaka 10 mln euro NETTO na sezon, CR pewnie będzie miał podobnie lub nawet więcej) a do tego spłacać kredyt w banku w postaci zaciągniętej kwoty i procentów. A no i Perez ponownie zapomina o obronie. Niby interesuje się jakimiś obrońcami, ale póki co skupia się na ofensywie Jak zespół nie wygra niczego, to może to mieć olbrzymie skutki(złe) dla klubu. |
Albo Real będzie miażdżył w ofensywie i nie dopuszczał rywala do ataków, albo będzie strzelał 3 gole, a tracił 4.
Cóż - kluby europejskie wyniuchały wielką kase i np taki Lpool dyktuje 50 mln i 2 pilkarzy za Alonso, co jest ceną z kosmosu. Odnosnie zwrocenia sie kasy z transferow - koszulki to tylko część tego, co zarabia klub na kupnie zawodnika, choć trzeba przyznać, że zbija się na tym bardzo grubą kasę. Oby nie było tak jak z Beckhamem: w ManU magik, w Realu szkoda słów. |
tak samo nie będzie dopuszczał do ataków jak poprzednie galacticos Pereza. Ty chyba musisz być jakimś nowym kibicem Realu, bo widzę, że nie pamiętasz czasó poprzedniej kadencji Florentino. Nakupywał super ofensywne gwiazdy ale zapomniał o obronię. Póki grał jeszcze np Hierro to wyglądało to ok, ale potem gdy obrońcy odchodzili to on nadal kupował tylko ofensywnych, zapominając o defensywie. Jak się to skończyło? Każdy kto pamięta tamte czasy wie :]
Aha skład Barcy, który zdobył potrójną koronę (wyjściowa Barca) został 'zakupiony' za jedyne 100 mln euro :] Jak widać jak się chce, to można Wiecie skąd Real za pierwszej kadencj Pereza miał tyle kasy? Otóż klub miał wielkie posiadłości ziemskie w Madrycie i okolicach. I je sprzedawał za wielką kasę. Ale ziemie się już kończą o ile już się nie skończyły :] EDIT: właśnie banasik, że tak zapytam- cieszą Cie te transfery do Realu? Przecież przez kilka stron wylewałeś żale, jaka ta Barca słaba siłowo, tylko technika, upadek piłki nożnej. A może CR czy Kaka to siłacze? To technicy, ale założe się, że będziesz starał wcisnąć kit, że to piłkarze o siłowej grze (szczególnie laluś i płaczek cris to twardziel, co nie?) Więc się zdecyduj bo się gubisz we własnych teoriach :lol: |
Ronaldo wbrew pozorą to silny gracz wg mnie.Cieżko bo wywrócić,chyba,że sam sie wywali ;p..co do jego wizerunku to sie zgodze ale nie do tego,że nie jest to siłowy gracz,w Anglii bez mięsni nie poradziłby sobie nawet ze swoją techniką
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl