Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Transfery - Zagranica (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=168)

maksinho 06.02.2009 11:57

Wow rzeczywiście liczyłem, że chłopak pogra dłużej a tu kiszka. Tak to jest z talentami na świecie - myślą sobie gwiazdeczki, że jak chce go Inter to będą zawsze w pierwszej "11" i grać na równym poziomie. Co do Quaresmy - jak nie dał sobie rady we Włoszech to tym bardziej nie ma czego szukać w Anglii

Marszałek 09.02.2009 18:16

W jednej z gazet rosyjskich ukazał się wywiad z Tymoszczukiem. Facet mówi, że jest dogadany z Bayernem, i że przejście zależy tylko od tego jak i kiedy dogadają się kluby. Podobno w maju ma już być sprawa wyjaśniona.
Zobaczymy co czas pokaże.

WislakP 11.04.2009 12:30

Bayernowi ktoś taki na pewno jest potrzebny, wolałbym jednak oglądać gościa we Włoszech, Hiszpanii czy Anglii.

7 kotów 11.06.2009 10:36

Nadchodzi wreszcie ten moment!
Ronaldo w koncu odchodzi z MU. Dosyc juz tej fenomenalnej pilkarsko cioty.
Teraz United musza sprowadzic za wszelka cene Ribery'ego.

gromaders 11.06.2009 10:41

a ja teraz czekam na moment aż panie wielki Real zbudowany kosztem setek milionów euro przed sezonem, będzie bardzo ciężko taki zespół zgrać, za duża presja wyniku, parę nieudanych meczów i dopiero będzie jazda :D

pysio 11.06.2009 10:44

Galaktyczni wracają na swoje miejsce...

W przyszłym sezonie trafimy ich w grupie LM, mogę się założyć o 100 zł z każdym!

7 kotów 11.06.2009 10:45

A ja jestem ciekaw kto poprowadzi tego skladaka.

michu-k 11.06.2009 10:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 743732)
A ja jestem ciekaw kto poprowadzi tego skladaka.

Smuda Franciszek.

:-)

madenn 11.06.2009 12:49

zastanawiam sie skad w dobie kryzysu wezma 150 mln euro na te 2 transfery.....

R33 11.06.2009 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 743724)
Teraz United musza sprowadzic za wszelka cene Ribery'ego.

Ribery powiedział niedawno, że kluby z Premier League odpadają, jeśli chodzi o Jego transfer

JAR0 11.06.2009 14:07

Mają podobno 300mln na transfery tego lata. Jak gdzieś wyczytałem na samych koszulkach Kaki mają zarobić 100mln euro.

For_FuN_ 11.06.2009 14:12

Przed tymi transferami Real byl zadluzony na okolo 800 mln euro, wiec ciekawe jak jest teraz ;)? Podobno maja jeszcze dolaczyc Ribery, Villa i Xabi Alonso, ale oczywiscie nie ma mowy o obroncach swiatowej klasy ;).

FredzIo 11.06.2009 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JAR0 (Post 743797)
Mają podobno 300mln na transfery tego lata. Jak gdzieś wyczytałem na samych koszulkach Kaki mają zarobić 100mln euro.

To musieliby sprzedać z 2 miliony tych koszulek, licząć po 50euro za sztuke. Ale żeby zarobić na czysto 100 mln to chyba dużo więcej. To chyba mało prawdopodobne...

R33 11.06.2009 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez madenn (Post 743773)
zastanawiam sie skad w dobie kryzysu wezma 150 mln euro na te 2 transfery.....

Nie musza przeciez płacić wszystkiego w gotówce np. jak kupowali Becksa to chyba z całej wartości transferu tylko 1/3 zapłacili w gotówce, pozostałe czesci były w ratach albo uzależnione od danego czynnika

Krissu 11.06.2009 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 743798)
Podobno maja jeszcze dolaczyc Ribery, Villa i Xabi Alonso, ale oczywiscie nie ma mowy o obroncach swiatowej klasy ;).

Obrońcy w piłce nożnej to przeżytek. ;-)
:>

Coś czuję, że pod koniec sezonu z Santiago Bernabeu dojdzie do nas wielkie BUM.

To koncepcja pana Pereza pier...nie z hukiem.

Kamson 11.06.2009 14:52

Barca bierze Zlatana ze Eto'o + 10 baniek euro.
Real nakupuje, a na koniec sezonu ich kibice znów sie będą zastanawiać czemu to Barcelona jest mistrzem :)

Coś mi sie obiło o uszy, że Chelsea kupuje Aguero za 56mln.

mhl_pl 11.06.2009 14:54

Dla mnie Real to śmieszny klubik. C.Ronaldo cały swój kunszt pokazał w finale LM jak strzelał z kilometra :P Ogólnie dla mnie rewelacja ze Real kupuje Kake, Riberyego, Ronaldo itd . Bardziej bedzie mi smakowało zwycięstwo mojej ukochanej (zaraz po Wiśle) Barcelony w meczu z królewskimi. W ataku Barcelony Ibrahimovic Henry Messi i sprawa jest jasna. Czekam tylko na oficjalne potwierdzenie transferu Zlatana do Barcy . Barca bedzie grała jeszcze piękniej :)

banasik 11.06.2009 15:10

O kruca fuks - wracam z odpoczynku a tu bum... 163 mln wydane na jednego z najlepszych i najlepszego pilkarza swiata

Widac, że Perez chce wypełnić swoje postanowienia za wszelką cenę i że 300 mln na transfery to nie był pic na wodę.

A jeśli chodzi o kasę na nich to mogą grać jak lamy, a i tak przed sezonem koszulki z ich nazwiskami rozejdą się na całym świecie

Odnośnie Ibry to biją sie o niego Barcelona i Real... zobaczymy kto wyłozy większy hajs

Tylko niech Peraz nei patrzy ślepo w atak, bo przeciez odchodzi cannavaro i heinze, a z metzelderem na stoperze jest katastrofa (vide GD)

JAR0 11.06.2009 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 743806)
To musieliby sprzedać z 2 miliony tych koszulek, licząć po 50euro za sztuke. Ale żeby zarobić na czysto 100 mln to chyba dużo więcej. To chyba mało prawdopodobne...

Gdzieś w Tv ostatnio obiło mi się o uszy że jak grał u nich piękny David ;P to sprzedali grubo ponad milion koszulek z jego nazwiskiem. Wiec wcale to takie nie niemożliwe ;)
Szkoda że Wisła nie ma takiej kasy, ale do Nas i tak pewnie Kaka by nie przyszedł ;)

mhl_pl 11.06.2009 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 743732)
A ja jestem ciekaw kto poprowadzi tego skladaka.

Trenerem Dariusz W. Dyrektorem sportowym będzie : Jerzy E.Jr , a rzecznikiem prasowym Gmoch Jacek

szprotson 11.06.2009 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 743822)
Real nakupuje, a na koniec sezonu ich kibice znów sie będą zastanawiać czemu to Barcelona jest mistrzem :)

.

no dokładnie

czyli tak samo jak 2 lata temu np. czy tez rok temu,kiedy to zdobywali mistrza
ciekawe gdzie była Barcelona wtedy
czyżby niżej?

WhiteStarDvisionTheBest 11.06.2009 18:18

banasik napisał:
Odnośnie Ibry to biją sie o niego Barcelona i Real... zobaczymy kto wyłozy większy hajs

Real nie stara sie o Zlatana,tylko o Ville,nie wiem skąd znalazłeś info,że Real interesuje się Zlatanem..:)
Perez mówi,że chce budować zespół z gwiazd ale chce także,żeby byli to Hiszpanie stąd zainsteresowanie Alonso,Villą

Tom'ash 11.06.2009 18:26

W Realu przydałby się jeszcze taki pomocnik jak kiedyś Makelele.

WhiteStarDvisionTheBest 11.06.2009 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tom'ash (Post 743892)
W Realu przydałby się jeszcze taki pomocnik jak kiedyś Makelele.

Jego role w Realu ma pełnić Lass Diarra,który podobno uczył się pod okiem Makelele

ToTylkoJa 11.06.2009 18:38

zwrócenie się transferu ze sprzedaży koszulek to bujda na resorach. Wypowiadał się o tym jeden z najlepszych ekonomistów świata, aktualnie dyrektor do spraw ekonomicznych Barcelony. A on chyba coś o tym wie.
Perez nie ukrywał, że zaciągnął kredyt w banku na te zakupy. A więc trzeba wyłożyć kasę na kupno(Kaka i CR), płacić wysokie kontrakty (Kaka 10 mln euro NETTO na sezon, CR pewnie będzie miał podobnie lub nawet więcej) a do tego spłacać kredyt w banku w postaci zaciągniętej kwoty i procentów.
A no i Perez ponownie zapomina o obronie. Niby interesuje się jakimiś obrońcami, ale póki co skupia się na ofensywie

Jak zespół nie wygra niczego, to może to mieć olbrzymie skutki(złe) dla klubu.

banasik 11.06.2009 18:53

Albo Real będzie miażdżył w ofensywie i nie dopuszczał rywala do ataków, albo będzie strzelał 3 gole, a tracił 4.

Cóż - kluby europejskie wyniuchały wielką kase i np taki Lpool dyktuje 50 mln i 2 pilkarzy za Alonso, co jest ceną z kosmosu.

Odnosnie zwrocenia sie kasy z transferow - koszulki to tylko część tego, co zarabia klub na kupnie zawodnika, choć trzeba przyznać, że zbija się na tym bardzo grubą kasę.

Oby nie było tak jak z Beckhamem: w ManU magik, w Realu szkoda słów.

ToTylkoJa 11.06.2009 18:57

tak samo nie będzie dopuszczał do ataków jak poprzednie galacticos Pereza. Ty chyba musisz być jakimś nowym kibicem Realu, bo widzę, że nie pamiętasz czasó poprzedniej kadencji Florentino. Nakupywał super ofensywne gwiazdy ale zapomniał o obronię. Póki grał jeszcze np Hierro to wyglądało to ok, ale potem gdy obrońcy odchodzili to on nadal kupował tylko ofensywnych, zapominając o defensywie. Jak się to skończyło? Każdy kto pamięta tamte czasy wie :]
Aha skład Barcy, który zdobył potrójną koronę (wyjściowa Barca) został 'zakupiony' za jedyne 100 mln euro :] Jak widać jak się chce, to można

Wiecie skąd Real za pierwszej kadencj Pereza miał tyle kasy? Otóż klub miał wielkie posiadłości ziemskie w Madrycie i okolicach. I je sprzedawał za wielką kasę. Ale ziemie się już kończą o ile już się nie skończyły :]


EDIT: właśnie banasik, że tak zapytam- cieszą Cie te transfery do Realu? Przecież przez kilka stron wylewałeś żale, jaka ta Barca słaba siłowo, tylko technika, upadek piłki nożnej. A może CR czy Kaka to siłacze? To technicy, ale założe się, że będziesz starał wcisnąć kit, że to piłkarze o siłowej grze (szczególnie laluś i płaczek cris to twardziel, co nie?) Więc się zdecyduj bo się gubisz we własnych teoriach :lol:

WhiteStarDvisionTheBest 11.06.2009 19:34

Ronaldo wbrew pozorą to silny gracz wg mnie.Cieżko bo wywrócić,chyba,że sam sie wywali ;p..co do jego wizerunku to sie zgodze ale nie do tego,że nie jest to siłowy gracz,w Anglii bez mięsni nie poradziłby sobie nawet ze swoją techniką

ToTylkoJa 11.06.2009 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 743917)
Ronaldo wbrew pozorą to silny gracz wg mnie.Cieżko bo wywrócić,chyba,że sam sie wywali ;p..co do jego wizerunku to sie zgodze ale nie do tego,że nie jest to siłowy gracz,w Anglii bez mięsni nie poradziłby sobie nawet ze swoją techniką

a może Messi nie jest siłowy? Taka sama sytuacja jak z CR. Ale to banasik przecież woli twardzieli niż techników (a Kaka i CR to technicy). A Ronaldo łatwo się przewraca gdy ma kontakt z rywalem (może lubi symulować?) Więc banasik niech się w końcu określi co prefruje, bo krytykował Barcę za coś, na czym teraz ma sie opierać Real i się z tego cieszy. Ja stawiam, że banasik nie poradził sobie z sukcesem Barcy i poległ we frustracji

emjot 11.06.2009 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 743904)
tak samo nie będzie dopuszczał do ataków jak poprzednie galacticos Pereza. Ty chyba musisz być jakimś nowym kibicem Realu, bo widzę, że nie pamiętasz czasó poprzedniej kadencji Florentino. Nakupywał super ofensywne gwiazdy ale zapomniał o obronię. Póki grał jeszcze np Hierro to wyglądało to ok, ale potem gdy obrońcy odchodzili to on nadal kupował tylko ofensywnych, zapominając o defensywie. Jak się to skończyło? Każdy kto pamięta tamte czasy wie :]
Aha skład Barcy, który zdobył potrójną koronę (wyjściowa Barca) został 'zakupiony' za jedyne 100 mln euro :] Jak widać jak się chce, to można

Wiecie skąd Real za pierwszej kadencj Pereza miał tyle kasy? Otóż klub miał wielkie posiadłości ziemskie w Madrycie i okolicach. I je sprzedawał za wielką kasę. Ale ziemie się już kończą o ile już się nie skończyły :]


EDIT: właśnie banasik, że tak zapytam- cieszą Cie te transfery do Realu? Przecież przez kilka stron wylewałeś żale, jaka ta Barca słaba siłowo, tylko technika, upadek piłki nożnej. A może CR czy Kaka to siłacze? To technicy, ale założe się, że będziesz starał wcisnąć kit, że to piłkarze o siłowej grze (szczególnie laluś i płaczek cris to twardziel, co nie?) Więc się zdecyduj bo się gubisz we własnych teoriach :lol:

Hierro i Makelele


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl