![]() |
Wszystko jest napisane
http://www.awf.krakow.pl/studia/rekrut/rek_09.pdf |
Sorry, że tak post pod postem.
Pytanie do studentów UR. Nie ma ktoś do sprzedania albo pożyczenia książki do matematyki "Matematyka dla studentów kierunków technicznych i przyrodniczych" (lub cos koło tego), Marka Ptaka? Pzdr. |
Pech, książka ta jest dostępna w księgarni uczelni na 29-listopada:D Cena 29 zł(czy coś koło tego)
Wiem bo też muszę zakupić to jakże fascynującą książkę;/ Pozdrawiam |
Na medycynę na UJ trzeba super napisać maturę z fizyki? A wogle to mam pytanie do studentów czy UJ zalicza się do tych uczelni,które zmieniają na podst fizykę w tym roku? Bo nic nie jest napisane,ale zawsze mam nadzieję;) A drugie pytanko,to czy jest ktoś, kto zdawał podst polski i dostał się na filologię angielską?
|
Ja mam pytanie odnośnie administracjii, europeistyki i ogolnie tego wydziału stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Ekonomicznym. Jak wygląda program studiów? Dużo matematyki?
|
Jestem na profilu mat-info-fiz jednak okazało się to pomyłką. Zdecydowałem się pisać maturę z geografii. Poradźcie mi na co i gdzie moge iść po zdaniu takiej matury.
|
Cytat:
Mimo wszysto zachecam do nauki i zapraszam do wesolego grona studentow medycyny :P |
Mam pytanie odnośnie studiów medycznych .
Wie ktoś jakie były progi przyjęć w tym toku na medycynę we Wrocławiu , Poznaniu i Katowicach (w Krakowie widze powyżej :D) . czy to prawda również ,że można wybrać dowolną ilość uczelni ? |
Cytat:
Politechnika UEK AGH pewnie i inne uczelnie Kierunki to np: Administracja , Inż. Środowiska , Geodezja i Kartografia ... + jeszcze wiele innych :) |
a gdzie bym mógł znaleść charakterystyke tych kierunków ? Praktycznie wszyscy kótyrch znam ( z klas maturalnych) wiedzą gdzie i na co pójdą a ja nie mam pojęcia i to mnie dobija że nie mam pomysłu na przyszłość
|
wszystko co cię interesuje znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych uczelni :))
Ja rok temu miałem podobny dylemat co ty aż do ogłoszenia wyników maturalnych :P |
A powiedzcie mi jeszcze, jak to jest z tym świadectwem? Czy po zakończeniu roku rzeczywiście jedynie do szuflady? Bo tak przez 3 lata liceum mówili,że żadna uczelnia nie potrzebuje ocen. Chodzi mi o to,że dużo osób strasznie zaczęło się przejmować średnią na koniec,dlatego pytam czy potrzebnie?:)
|
raczej nie jest potrzebne...99% Szkół Wyższych nie bierze go pod uwage...patrza tylko i wyłącznie na mature.
Dam Ci rade...ucz się tych przedmiotów które zdajesz na maturze...a reszty tylko tak aby ''być światłym człowiekiem'' jak to mówią :D pasek na świadectwie na studia Cię nie przyjmie... pozdrawiam |
Cytat:
Poza tym troche przedmiotow w ktorych umiejetnosc dodawania i odejmnowania tez sie przydaje, jak mikroekonomia czy makroekonomia, ktora na kazdym kierunku trzeba przebrnac ;) |
Panowie mam pewien problem :D
Do wykonania mam prezentacje " Innowacje w działaniach marketingowych w przedsiębiorstwie górniczym", moje pytanie jest takie czy mogę prezentacje tą oprzeć na Restrukturyzacji górnictwa? A może ktoś jest w tym "temacie" i poleci mi jakąś książke która pomogła by mi w tej prezentacji?:) |
Czy są na forum byli/aktualni studenci politologii na AP? Jeżeli by się ktoś znalazł to proszę o kontakt na PRIV ważne! (Sprawa dotyczy tylko ludzi którzy ukończyli II rok, mam pytanie o jednego słynnego wykładowcę).
|
Przyznam szczerze, że nie przeglądałem tego forum, więc nie wiem, czy pytanie padło, ale zadam: jaka jest różnica pomiędzy studiowaniem informatyki, a informatyki stosowanej? Chodzi mi głównie o AGH, wydział EAIE.
|
Pilnie poszukuje osoby studiujacej " Zarzadzanie i inzynierie" produkcji na WYDZIALE ZARZADZANIA AGH
|
Mam prośbę do osób studiujących Europeistykę.
Wypiszcie wszystkie uczelnie państwowe w Krakowie, na których można studiować w/w kierunek i na jakich zasadach można się na nie przenieść po I roku? (interesują mnie tylko studia dzienne) |
Dzisiaj zakończyłem sesje i czuje sie już Studentem II semestru ; )
egzamin z Matematyki Dyskretnej, zrobione 6 zadań na 6.:D |
Cytat:
|
A ktoś się orientuje,do kiedy można składać te jakby aplikacje na studia w Anglii?? Gdzieś przeczytałam,że jakoś do połowy stycznia.Ale na tej głównej stronie zajmującej się wysyłaniem tego na poszczególne uczelnie cały czas można się zarejestrować.Dlatego pytam..
|
Ja się coraz bardziej intensywniej na budownictwie na politechnice.
Automatyka i robotyka jest teraz chyba razem z informatyką najpopularniejsza, większość tam chce iść kogo pytam. Ja bym fizyki nie przeżył.. Zobaczymy :P |
no właśnie mógłby mi ktoś przybliżyć studia pt. Budownictwo (WIL) i Transport (WIL) na Politechnice? bo planuje od nowego roku któryś z nich na drugi kierunek i szukam informacji.
|
Właśnie...!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
na pewno spodobają ci się laboratoria z fizyki :))) (jak nienawidzę fizyki, tak laboratoria były zajebi*te :) )
Ja mogę się np wypowiedzieć na temat OŚ na WIŚ'u :] |
wie ktoś może jakie są kryteria żeby dostać się na AE na zaoczne na turystykę międzynarodową?? czy wystarczy jak na większości uczelni jako pierwszy zapłacić czesne czy jest konkurs świadectw czy jakiś przelicznik % z matury z danych przedmiotów?? ;] proszę na priv...
|
Pisał ktoś kiedyś prace licencjacką bądź magisterską z podatków (system podatkowy, rozliczenia, itd) ?
Jakby co to niech da znać na priva bo miałbym kilka pytań. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl