Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Umbro (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1255)

StelmiOriginal 28.05.2009 20:20

W Gdańsku 2x tańższe niż w KrK?

A czym sie różni meczówka od repliki?

jabadabaryba 28.05.2009 20:36

Jakościa i wykończeniami ;D w Rzeszowie widziałem wczoraj repliki po 99 zł i orginałke za 199 zł w Plazie ;D

StelmiOriginal 28.05.2009 20:40

A bardzo sie roznia meczówki od repliki na pierwszy rzut oka?

Zaznacza, mnie chodzi tylko i wylacznie o koszulke z duzym logien TF Kable ;]

jabadabaryba 28.05.2009 20:44

no TFkable ;D

Ta wg mnie lepiej kupić sobie w repliki niż jedna oryginalną. Jakby 2 osoby przechodziły koło Ciebie, 1 w meczówce druga w replice to by wyglądały identycznie ;d

StelmiOriginal 28.05.2009 20:47

Nie ma w Krakowie gdzies taniej? Skoro w Gdańsku są za 50zł,,,,

spartan 28.05.2009 21:06

Replika od oryginału wizualnie się prawie nie różnią, bardzo subtelne detale.... w niższej cenie obecnie nie widziałem.

StelmiOriginal 28.05.2009 21:10

NO nic, dzięki za pomoc.

Ewentualnie gdzie moge szukać koszulek? W jakich sklepach?

vabanq 28.05.2009 21:34

WŚ,Fanatyk,Tesco(?),

Neo1221 29.05.2009 09:23

Replika Umbro z TF niczym w sumie sie nie różni od oryginału... logo klubu jest tylko dodatkowo obszyte... ale na pierwszy rzut oka brak jakichkolwiek różnic... :) Posiadam koszulki wisły i akurat wiem co mówie bo mam replike z tamtego czasu.

Angmir 10.07.2009 20:14

Czy będą w tym sezonie nowe wzory koszulek pierwszej drużyny czy identyczne jak na wiosnę ? Bo chće sobie kupić koszulkę ale żeby była na czasie a wiec aktualna na zaczynający się sezon.

cassius31krakow 10.07.2009 20:46

A mnie wkurza, że sprzedawane koszulki "oryginalne" nie są identyczne jak te w których gra nasza drużyna.
Chodzi mi o brak napisu na tylnej części kołnierzyka "MISTRZ POLSKI 2007/2008" - bo taki chyba był w ubiegłym sezonie. W końcu jak płacę te dwie stówy to chcę mieć koszulkę taką samą jak Brożek :P

Angmir 10.07.2009 20:48

Nie ma nikogo poinformowanego ?? , bo nie chce kupowac koszulki teraz a za 2 tygodnie będzie już nowsza wersja.

mks1957zniczjarosław 10.07.2009 21:09

to prawda , koszulka wisły na numerach ma napis ekstraklasy jak sie, bliżej przyjżymy i napis mp polski i po 2
wislacki swiat mugłby zamawiać jusz gotowe a numer i ksywe czy coś ,samemu dopisac bo 2 bańki nie chodzi.

PhantomRanger 10.07.2009 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 759958)
Nie ma nikogo poinformowanego ?? , bo nie chce kupowac koszulki teraz a za 2 tygodnie będzie już nowsza wersja.

na 90% Nie będzie. Koszulki zazwyczaj są na dwa sezony,a ten mamy dopiero rok. Poprzednie były z tym paskudnym krzyżem.

Krissu 12.07.2009 21:44

Jesteście pewni, że nie będziemy mieć nowych koszulek?

Szkoda, bo nowy model Umbro prezentuje się na serio ładnie.

Rangers i West Ham takie dostali.

http://i44.tinypic.com/1jucys.jpg

http://img37.imageshack.us/img37/4765/whfc56814.jpg

Schludne, proste, bez żadnych udziwnień.

Może za rok...

kangurekm 12.07.2009 22:00

Co wg. Ciebie jest udziwnieniem na naszych koszulkach? Moze Biała Gwiazda o którą tak tutaj walczono (co prawda miała być na sercu , no ale jeśli nie można mieć czego się chce to trzeba się cieszyć z tego co się ma ;) ) Od czasów koszulek Nike z bbiałym polem na nazwisko i charakterystycznym "kołnierzem" te stroje Umbro są najlepsze ,a te przytoczone przez Ciebie wyżej to nadają się ale jako szmata do ścierania pomyj ...

Pozdrawiam serdecznie =)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl