Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   (Tylko!) Zdjęcia z budowy stadionu (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=117)

Biuro Prasowe 10.03.2009 14:56

Dźwig na budowie

http://wisla.krakow.pl/galerie/2009_...halczak/20.jpg

4fan_player 10.03.2009 15:37

http://www.reymonta22.pl/?a=galeria&b=item&id=336
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=20467

element 10.03.2009 17:35

http://www.youtube.com/watch?v=G0eCVIiIRfs

Krzysztof 13.03.2009 14:21

Piątek na budowie - 30 zdjęć na Reymonta22.pl

http://www.reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=10545

http://img10.imageshack.us/img10/4554/45333770.jpg

Biuro Prasowe 13.03.2009 17:00

Piątek na budowie

http://wisla.krakow.pl/galerie/2009_...HALCZAK/04.jpg

Biuro Prasowe 17.03.2009 12:16

Deszczowy wtorek na budowie

http://wisla.krakow.pl/galerie/2009_...M_A_K_S/17.jpg

<wislak88> 19.03.2009 09:47

Wylewanie chudego betonu w narożniku D. Środa ok 15.00

http://img21.imageshack.us/img21/3939/18032009l.th.jpg

http://img21.imageshack.us/img21/755...009001s.th.jpg

http://img21.imageshack.us/img21/274...009003s.th.jpg

http://img21.imageshack.us/img21/528...009004g.th.jpg

Krzysztof 20.03.2009 19:22

Porcja dzisiejszych zdjęć ze stadionu Wisły:

http://www.reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=10575

http://img148.imageshack.us/img148/8082/12261.jpg

wisla.premiumliga.pl 20.03.2009 23:05

Zapraszamy do obejrzenia najnowszej galerii z budowy trybuny C!

http://wisla.premiumliga.pl/_items/w...wsy/budp05.jpg

http://wisla.premiumliga.pl/_items/w...wsy/budp11.jpg

M152T4L 22.03.2009 22:41

http://i41.tinypic.com/vebtif.jpg
Tak w ramach ciekawostki ;) jaka różnorodność trybun u nas :D

Topsil 23.03.2009 08:32

Parę nowych fotek.
http://topsil.republika.pl/

Biuro Prasowe 23.03.2009 19:58

Prace przy żurawiu!

http://wisla.krakow.pl/galerie/2009_...M_A_K_S/15.jpg

KoPer 24.03.2009 16:59

Wtorek na budowie

http://tsw.com.pl/galerie/budowa3/11.jpg

Nowohucianin^^ 27.03.2009 15:39

z Oficjalnej:
http://www.11.pl/ekstraklasa/Kask_na...owe_czesc_XLI/

Biuro Prasowe 30.03.2009 13:25

Pochmurny poniedziałek

http://wisla.krakow.pl/galerie/2009_...C_Z_A_K/08.jpg

http://wisla.krakow.pl/galerie/2009_...C_Z_A_K/07.jpg

Krzysztof 30.03.2009 16:51

34 nowe zdjęcia z budowy stadionu Wisły na Reymonta22.pl:
http://reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=10603

http://img53.imageshack.us/img53/9338/12485.jpg

runner 12.04.2009 09:38

fotki z trybuny E z 11 kwietnia 2009 (mecz Wisła-Jagiellonia)

http://i42.tinypic.com/nwaf5w.jpg


http://i42.tinypic.com/25z00gg.jpg



bez zmian...:(

Biuro Prasowe 15.04.2009 20:32

Zapraszamy do obejrzenia najnowszej galerii z budowy trybuny C!

http://wisla.krakow.pl/galerie/2009_...LCZAK_M/15.jpg

hunter 20.04.2009 15:32

Poniedziałkowe lanie betonu

http://www.reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=10664
http://i40.tinypic.com/fnagxy.jpg

Wicked 21.04.2009 06:14

Na oficjalnej też pojawiła się fotorelacja;-)

http://wisla.krakow.pl/art.php?id=27&id_galerii=643

hunter 22.04.2009 17:02

Środa na stadionie Wisły (22.04)
http://www.reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=10669

http://i43.tinypic.com/33pbuv8.jpg

LukL 22.04.2009 19:04

22. 04. 2009r
Drugi dzień wylewania płyty:

rhttp://www.stadionwisly.info/files/gallery/105/1.jpg

Topsil 25.04.2009 17:57

Parę nowych fotek.
http://topsil.republika.pl/

WILU TS 11.05.2009 15:41

http://wyslijto.pl/files/download/difap49mc0

Stawianie żurawia,posklejałem paredziesiąt fotek w film,może komuś się spodoba ;)
Postaram się robić coś takiego jak tylko będę miał wiecej czasu.

Biuro Prasowe 12.05.2009 16:23

Tak powstaje żuraw!

http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...1415379385.jpg

WILU TS 14.05.2009 18:05

Zdjęcia z skyscrapercity.com by borecki
http://www.skyscrapercity.com/showpo...postcount=6735

KoPer 15.05.2009 14:20

PRACE WRE!

http://tsw.com.pl/galerie/budowa4/14.jpg

Biuro Prasowe 15.05.2009 14:40

Żurawie dwa...

http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...3940835473.jpg

LukL 16.05.2009 18:10

18 zdjęć z dnia dzisiejszego (16.05.2009 godz 12)
Budowa ścianek od strony ulicy Reymana:
stadionwisly.info

http://www.stadionwisly.info/files/gallery/106/15.jpg

Biuro Prasowe 19.05.2009 15:33

Monstrum na budowie!

http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...7434274916.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl