![]() |
|
|
|
|
|
|
Wylewanie chudego betonu w narożniku D. Środa ok 15.00
http://img21.imageshack.us/img21/3939/18032009l.th.jpg http://img21.imageshack.us/img21/755...009001s.th.jpg http://img21.imageshack.us/img21/274...009003s.th.jpg http://img21.imageshack.us/img21/528...009004g.th.jpg |
|
|
http://i41.tinypic.com/vebtif.jpg
Tak w ramach ciekawostki ;) jaka różnorodność trybun u nas :D |
Parę nowych fotek.
http://topsil.republika.pl/ |
|
|
z Oficjalnej:
http://www.11.pl/ekstraklasa/Kask_na...owe_czesc_XLI/ |
|
|
fotki z trybuny E z 11 kwietnia 2009 (mecz Wisła-Jagiellonia)
http://i42.tinypic.com/nwaf5w.jpg http://i42.tinypic.com/25z00gg.jpg bez zmian...:( |
|
|
|
|
|
Parę nowych fotek.
http://topsil.republika.pl/ |
http://wyslijto.pl/files/download/difap49mc0
Stawianie żurawia,posklejałem paredziesiąt fotek w film,może komuś się spodoba ;) Postaram się robić coś takiego jak tylko będę miał wiecej czasu. |
|
Zdjęcia z skyscrapercity.com by borecki
http://www.skyscrapercity.com/showpo...postcount=6735 |
|
|
18 zdjęć z dnia dzisiejszego (16.05.2009 godz 12)
Budowa ścianek od strony ulicy Reymana: stadionwisly.info http://www.stadionwisly.info/files/gallery/106/15.jpg |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl