![]() |
Cytat:
A takie 2 rzuty karne jak dzisiaj to w wislackim uniwersum jeszcze nie widziałem, ale w swiecie varu to akurat co raz częściej sie widzi w różnych meczach |
Skrót meczu:
https://youtu.be/hyAk0EnpbmI?si=UPSKmpG-nCEBmuTU Konferencja prasowa: https://youtu.be/XAnlWQjDx1s?si=9wYC50rs0Kwvl_gs |
Cytat:
Przed meczem pucharowym mamy Znicza. Cytat:
Letki zagrał dziś być może mecz życia i chwała mu za to! Problem w tym, że gdyby nasz atak zagrał na swoim NORMALNYM poziomie to nie byłoby powodu. Po pierwszej połowie powinno być 2:0, może 3:0. I niestety Angel też nie miał dobrego dnia. Wisła nie jest aż takim słabym zespołem by z nawet grającą na ambicji Stalą tak obciążać bramkarza. |
Cytat:
Jeśli odliczyć nieuznane bramki i sytuacje Dudy (które należy traktować jako złe podanie, bo chłopak potrzebuje 30-40 setek żeby strzelić gola) to wcale tak wielu sytuacji nie mieliśmy. Najlepsza to była setka Duarte. Zepsuł, ale nie on pierwszy i nie ostatni. Podobne setki psuli Rodado czy Einthaller. To tak jak z sytuacjami Stali - coś tam sobie wykreowali, ale nikt u nich nie ma wykończenia to padł jeden gol. Dzisiaj zagraliśmy tak sobie, ale dzięki dobrej postawie w defensywie (w tym Letkiewicza) i pięknych strzałach Juliusza i Rodado mamy trzy punkty. |
Cytat:
|
Cytat:
Dla mnie to kolejny mecz do zapomnienia, z rywalem który się postawił. P.S. W Ekstraklasie, jeśli awansujemy - nie będziemy raczej walczyć o mistrzostwo albo puchary. Wtedy bramkarz będzie jeszcze ważniejszy. |
ten liniowy to miał fatalny dzień.
Poza tym co wrzucił Królewski: https://x.com/jarokrolewski/status/1982723417959788867 to jeszcze pokazał Ertlhalerowi spalonego z własnej połowy, oraz pokazał spalonego Dudzie, gdzie brakowało mu z pół metra do linii z obrońcami... |
Cytat:
|
Po kliknięciu w link kliknij jeszcze w obrazek - powiększy się i bez uciętego Angela.
|
Cytat:
|
Na VAR siedział chyba Sylwestrzak, więc naprawdę nie dziwi nic.
|
Cytat:
Co do e-klapy to oczywiście, że dobry bramkarz będzie podstawą ale obrona to nie tylko bramkarz ale cała linia. |
Cytat:
Jednym z powodów tego, że w ostatnich latach drużyny, które "zjadały" I ligę, a potem od razu spadały z ESA w pierwszym swoim sezonie po awansie było to, że kompletnie odzwyczaiły się do takiej walki. |
Cytat:
Dobry :-D Bardzo dobry:D Wybitny :lol: Genialny:rotfl: |
piszecie że słabszy mecz, no ja obejrzałem tylko skrót i naprawde fajnie to wyglada, okazji multum
do tego Letkiewicz podwójny obroniony karny btw za co nie uznano bramki Omica ? |
Cytat:
Taki teraz mamy klimat, że w przypadku ręki atakującego zawsze w takich przypadkach ma być odgwizdana, inaczej niż w przypadku ręki w defensywie, gdzie dochodzi do tego pier*yliard interpretacji w zakresie intencji czy ułożenia. W ataku ma być zero-jedynkowo, przynajmniej dopóki znowu czegoś nie zmienią. |
Cytat:
Poza tym kilkadziesiąt minut strachu dobrze im zrobi na morale. Takie przypomnienie że w tej lidze każdy może się nam mocno postawić. |
Cytat:
Zesply ktore do konca walczyły o awans - baraże Puszcza, Motor, Plock - spokojnie sie utrzymuja, Zespoły które wygrywaly w cuglach i kwiecien, maj graly juz polsparingowo najczęściej lecialy z ligi, Miedz, ŁKS, Lechia ledwo utrzymana, teraz Termalika wyglada najgorzej. Kluczem jest trzymac intensywnosc i stawiac sobie ciagle wyzwania, nawet jak rywalem jest akurat rywal sredni pilkarsko, ale dynamiczny i wybiegany to nie odpuszczac. Zobaczymy jak do tego podejdzie Wisla, bo jak sobie dobrze ulozy lige |
Ocenę Angela mocno też podwyższa Letkiewicz. To po katastrofalnej stracie przez Rodado Stał miała jedną z najgroźniejszych sytuacji i Letkiewicz ledwo obronił.
Bozić to powinien mieć bramkę i asystę po wczoraj... Kwestii ręki nie oceniam ale to co zrobił Fred przy kontrze to masakra zupełna. Bozić powinien być raczej pierwszym wchodzącym i walczyć o podstawowy skład z Dudą. |
Fred nie ma spadku formu. On mial po prostu "chwilowy" blysk na te 2-3 mecze (+ jednorazowy wyskok z Polonia Warszawa w PP), cos jak Drzazga na Korone(6:2)/Derby (3:2)
|
Muszę przyznać, że jestem miło zaskoczony postawą Letkiewicza. Chłopak od kilku spotkań prezentuje się naprawdę solidnie, nie zaliczył większej wpadki. Nie zmienia to jednak faktu, że po ewentualnym awansie trzeba sprowadzić kogoś do rywalizacji, bo z Brodą absolutnie trzeba się po sezonie pożegnać.
Co do samego meczu, to nie ma się nad czym zbytnio rozwodzić. Nie był to najlepszy mecz w wykonaniu drużyny, ale grunt, że są trzy punkty, bo w poprzednich latach takich spotkań nie potrafiliśmy przepychać. Teraz się to udaje i oby tak dalej, czyli do awansu. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Stal po 12 kolejce była na 5 miejscu 2 punkty za drugą Wieczystą.Jak ktoś oglądał ich mecz z ŁKS-em to wie co tam się działo.Rzeszowianie grali a Łodzianie strzelali.Nasi wyrażnie zlekceważyli przeciwnika,szczególnie w drugiej połowie.
Włączył się im tryb ekonomiczny i stwierdzili,że wygrają na stojąco.Aż dziw bierze,że tułając się 4 sezon po pierwszej lidze komuś jeszcze takie głupie pomysły do głowy przychodzą... |
Ktoś tutaj wspomniał że var miał rację we wszystkich tematach. Nie róbmy sobie jaj...
Var w tym meczu robił wszystko zebyśmy nie wygrali. Ten "spalony" Rodado po którym nie uznano prawidłowej bramki to jest skandal kolejki. Chwilę wcześniej liniowy pokazał "spalonego" Erthalera który wybiegał z własnej połowy. Pokazali powtórkę w TV. Był jeszczej jeden "spalony" w pierwszej połowie pokazany mimo ze go nie było. VAR był w tych wszystkich przypadkach niewidomy, Natomiast 3 cm odległości pięty Letkiewicza od linii bramkowej czy fakt że piłka odbiła się od ramienia przyciśniętego do tułowia przy bramce Bozica dostrzegli perfekcyjnie. To samo z faulem Carbo moim zdaniem całkowicie z kapelusza, bo o ile reka była na barku to nie była powodem wywrotki, wywrotka to było klasyczne padolino do którego doabiano na siłę jakieś niby kopnięcie. Wynik się zgadza więc jest cisza, ale gdyby się nie zgadzał znów byłoby bredzenie że skupmy się na sobie, zagraliśmy słabo itp itd. A to co się dzieje jest wyraźnym sygnałem że chcą nas skrecić bo przewaga jest za duża. "Spalonego" Rodado już w powtórce nie pokazali i gdyby nie kamery taktyczne dowodu przekrętu by nie było. A tutaj dziwna cisza... |
Cytat:
Jeśli nie mieli widoku z kamery przy golu Rodado to uznali decyzję z boiska. Liniowy pokazywał bardzo słabo. |
Cytat:
|
Cytat:
Nie chodzi mi tutaj o śpiących sędziów ale przecież stwierdzenie spalonego w 2025 r. to powinna być trudność na poziomie tabliczki mnożenia w zakresie pięciu. |
Zgadzam się z tym, że o ile sędzia główny podejmował z reguły bardzo dobre decyzje to jego asystenci byli całkiem do dupy.
Na szczęście mecz wygrany, ale sytuacja, gdy Ertlthaler wybiega w własnej połowy a ten kretyn macha od razu chorągiewką, że spalony, w w innym momencie pozwala Rodado przebiec pół boiska po czym po upadku Rodado okupionym kontuzją dopiero podnosi chorągiewkę to sa jakieś kosmiczne jaja. |
Odsuwajac ewidentne bledy sedziow (bo te sa tez w meczach innych druzyn) to rzecz, ktora mnie niemilosiernie irytuje to fakt, ze wszystkie sytuacje interpretowane sa na niekorzysc Wisly. Kazdy mecz jest pelen sytuacji z gatunku "sedzia sie wybroni niezaleznie co podyktuje" i wszystko jest dyktowane dla przeciwnikow.
Tak jakby sedziowie bali sie stykowa sytuacje zagwizdac dla Wisly. Wisla koniec koncow musi zmagac sie z dwoma zespolami, tym przciwnika i tym sedziowskim. W tym kontekscie mam wrazenie, ze wszyscy w tej lidze graja na poziomie "Normal" a Wisla na "Hard Core". |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl