![]() |
Nie nas, to Jop tak twierdził na konferencji.
Nie widziałem, żeby Łasicki zagrał gorzej od Wiktora, wydawało mi się nawet, że pewniej ale trener decyduje. Jeżeli rzeczywiście jest z tego więcej naszej lepszej gry - niech tak będzie. Na tyle nie obserwowałem meczu żeby patrzeć czy rzeczywiście Biedrzycki daje akurat w tym elemencie jakiś bonus, ale nasz trener twierdzi, że tak. BTW gdyby grał Mikulec a nie Kiakos wczoraj to czuję skończyłoby się co najmniej 2 albo 3 do zera. Serio nie wiem gdzie wy widzicie jakieś wielkie zagrożenie ze strony Pogoni w pierwszej połowie. Raz wyszli sam na sam po zapaśniczym pojedynku i z raz podjechali w nasze pole karne jak obciął się Kiakos (z czego nie było nawet strzału). Myśmy na samym początku drugiej połowy mieli z 3 dogodne sytuacje do strzału. Trudno oczekiwać kanonady, jak nasi zawodnicy nie celują z 10 metrów albo nie umieją przyjąć piłki w polu karnym. |
myślałem że nikt nie ma gorszej fryzury w tej lidze niż Niziołek, ale ten Hrco coś tam, powiedział hold my beer i przed meczeme odwiedził któryś z 14 tysiecy zakładów barberskich na terenie Krakowa ;)
|
Cytat:
A co do zagrożenia, kto po tej wrzutce w doliczonym czasie nie miał tętna 180 ręka do góry. Letkiewicz musi lepiej się ustawiać bo zostawił pustą bramkę... |
Biedrzycki nie powinien grać razem z Urygą. Gość permanentnie źle się ustawia i cały czas wrzucają mu za kołnierz. Raz Letkiewicz uratował a raz nie dał rady. Najczęściej ktoś mu ratuje dupe ale chłopa wożą zbyt często.
Biedrzycki powinien być zmiennikiem Urygi a w jego miejsce musi grać ktoś trochę bardziej obrotny. |
Ale nie może grać ani Kutwa ani Józek. Teraz oceniamy tylko to, czy Biedrzycki jest lepszy od wracającego do zdrowia Łasickiego. Mi też się wydawało po poprzednim meczu, że Łasicki lepiej broni i generalnie jest pewniejszy, nie zwracałem szczególnie uwagi na to jak który wyprowadza piłkę. Jop twierdzi, że Biedrzycki robi to lepiej - przyjmuję do wiadomości, nie weryfikowałem. Rozumiem logikę, że w meczu gdzie przeciwnik się niemal non stop broni ten element jest ważniejszy niż sama gra w destrukcji.
Edit: bo wkradło się ZŁO |
O co chodzi z Sapałą? Chodzi o Łasickiego?
|
Łasickim znaczy. Niektórym się mylą imiona, niektórym nazwiska ;)
|
Cytat:
Osobiście uważam że Łasicki jest pewniejszy. W sensie - nie robi rywalowi stuprocentowej sytuacji co mecz. |
Skrót meczu z TVP Sport:
https://www.youtube.com/watch?v=tqTPcLhepzQ |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dobrze jest dążyć do perfekcji, ale obrona nie była i nie jest naszym problemem. Naszym problemem jest to, że zamiast mieć strzelonych grubo ponad 70 bramek, mamy ich zaledwie 50.
|
Cytat:
Realne jest poprawienie obrony, strzelanie 70-ciu bramek w sezonie ze zbieraniną za pieniądze jakie mamy to mokry sen mitomanów. Jakby Baena, Zwoliński, Duarte etc. wykorzystywali co drugą sytuację to nigdy by do nas nie trafili. Rodado to jest złoty strzał, ewenement, nie reguła ani plan działania. Bregu, Duarte, Baena, Alfaro - to jest mniej więcej nasz poziom. Obejrzałem sobie dzisiaj przychlastów z BBT i Znicza (jak myśmy z nimi stracili sześć punktów nigdy nie zrozumiem), to co mamy i tak źle nie wygląda. Proponuję obejrzeć skrót - to jak padła jedyna bramka to jedno, ale pozostałe sytuacje to jest miazga. |
Cytat:
Przyjmuje ten argument. Jop musi rzezbic z tego co ma i kompromisy sa nieuknione. |
Cytat:
Oczywiście, że wynika to z braku jakości w wykończeniu czy nawet strzelaniu z dystansu zawodników innych niż Rodado. To fakt. |
Cytat:
|
To prawda. Jedynym sposobem byłoby sprowadzanie bardziej efektywnych i produktywnych drwali imitujących grę w piłkę, zamiast efektownych i grających do przodu jeźdźców bez głowy. Ja mimo wszystko szanuję Wisłę za ten wybór, którego dokonuje. Takie trochę męczeństwo za piłkę nożną.
|
dostalismy tez chyba najmniej karnych z całej czołowki, tylko dwa mówili tym nawet w TVP
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl