Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   25 kolejka, Wisla Kraków - Kotwica Kołobrzeg, 28 marca 2025, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11085)

As 28.03.2025 21:30

A ...., wsadzę kij w mrowisko.

Duda na ławce a mimo to gramy tak jakby był na boisku. Czy to możliwe, że złe wyniki to nie jego wina? :-D


A tak poważnie to w....ia mnie to wprost epicko, że każde przyjęcie piłki naszych zawodników jest na 2 metry co daje te pół sekundy przeciwnikom żeby skrócić dystans lub doskoczyć. No do ....y nędzy czy tak ciężko jest nauczyć się panować nad pilką? Każda jedna akcja jest zjebana przez takie mikrobłędy.

P.S. Baena jest tak chujowy, że klękajcie narody. Typ ZA KAŻDYM razem robi ten sam zwód niezależnie od tego czy to ma sens czy nie. Jakby chłop był zaprogramowany na to.

FraMat 28.03.2025 21:32

Powiedzcie mi, że to się nie dzieje.
Czy my nigdy nie ćwiczymy wyciągania rywala z pola karnego, żeby zrobić sobie więcej miejsca?
Chociaż jedna sytuacja, po której poszła kontra Rodado też na nic się nie zdała.
Czy my nigdy nie ćwiczymy strzałów z dystansu?
Czy nie potrafimy szukać więcej SFG poza kornerami, które Poletanovic bije z takim samym skutkiem jak krytykowany Duda?
Czy my musimy grać Zwolakiem, Baeną, którego jeden, jedyny zwód gracze Kotwicy znają na pamięć?

Savik 28.03.2025 21:34

Po wrzutkach nie stwarzamy zagarożenia.
Po kornerach Poletanovic'a widzę progres w stosunku do kornerów Dudy, Kotwica nie wyprowadza z nich kontr...

Drozd 28.03.2025 21:35

Jak się z 5 metrów zamiast do pustej bramki strzela w słupek to reszta jest bez znaczenia,,,

Markus 28.03.2025 21:38

Warto zacząć zadawać głośno pytanie, czy Wisła Jopa zmierza w lepszą stronę, niż Wisła Moskala, Sobolewskiego i Rude?

Czy po kilku miesiącach pracy Jopa w naszym klubie jako pierwszego trenera mamy jakikolwiek progres jakościowy w drużynie?

Słabi trenerzy plus słaby właściciel owocują tym, co widzimy.

wolfy 28.03.2025 21:39

Po kornerach Poletanovicia nasi przynajmniej cztery razy doszli do główki, w tym raz Rodado.

EDIT:
Brawo. Niech bałwan Jop nadal gra tymi klocami w obronie. Sam się o to prosił.

Szneka 28.03.2025 21:45

Brawo Biedrzycki . Ile jeszcze będziemy się męczyć jego grą? Qrwa daliśmy za niego 500 koła euro? Tak debilnego karnego jak dziś to dawno nie widziałem.

As 28.03.2025 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Savik (Post 1644925)
Zaczekaj na taką sytuację naszym polu karnym - wtedy będzie karny...

Ahahahahahahahahahaha.

Karny dla Kotwicy po przypadkowym trafieniu w rękę Wiślaka? OCZYWIŚCIE!
Karny dla Wisły po zapaśniczym chwycie na Mikulca? A komu to potrzebne?

Hahahahahaha. Idźcie fhuj z takim sędziowaniem.

wolfy 28.03.2025 21:49

Iiii Poletanović z asystą. Asy tego forum w rozpaczy. Jak to tak bez Dudy?!

EDIT:

Oficjalnie - Jop to idiota!

Patryko 28.03.2025 22:33

Oby z Rodado nic poważnego, bo z beznadziejnym Zwolińskim baraży nie będzie.

Vuko 28.03.2025 22:34

Duarte dać na 10 podwieszanego pod Rodado (jeśli nie będzie kontuzjowany), bo na Zwolaka już się nie chce patrzeć.

Drozd 28.03.2025 22:35

To chyba ten bark z zeszłego roku...

A Zwoliński to jest hit. Tą patelnie od Kissa to naprawdę trudno było spieprzyć...


Powinno być z 5:0, a nerwówka do końca.

wolfy 28.03.2025 22:35

Ale na farcie dowieźliśmy to zwycięstwo...

As 28.03.2025 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1644936)
Oby z Rodado nic poważnego, bo z beznadziejnym Zwolińskim baraży nie będzie.

Wyglądało jakby wybił bark. Nastawią i za parę dni będzie na chodzie.

pepe72 28.03.2025 22:38

Pierwszy autobus rozbity.

Szneka 28.03.2025 22:39

Horror na własne życzenie. Jaroch w 2 minucie miał otworzyć mecz, Rodado i Zwoliński pozamykać do 30 minuty. W drugiej połowie miały wejść rezerwy do gry i dowieźć te 3-4 do 0. Rodado kolejny słaby mecz, Zwoliński wręcz katastrofalny. prawa strona Baena i Jaroch dużo gorsi od Mikulca i Duarte. Baena cały czas ten sam zwód i zejście do linii końcowej i wrzutka z której nic się nie dzieje. Środek pola , tył zabezpieczał Poletanović a Igbekeme zbierał wszystkie drugie piłki i fajnie rozrzucał akcje. Zmiennicy jak co mecz nie wnieśli nic. Kiss po 10 minutach gry przegrywa biegowy pojedynek z drągalem, który nie miał prawa go dogonić, poza tym jedno udane przejęcie piłki i tyle. Sukiennicki widać, że głowa nie dojeżdża. Jedna dobra piłka do której nie poszedł Zwoliński do tego idiotyczna żólta kartka. Odpocznie dwa mecze. Mecz wygrany w bólach co dobrze nie zwiastuje na kolejne mecze.

AgresywnyChomik 28.03.2025 22:41

Poletanovic - jak wpływa na wynik meczu zawodnik z dośrodkowaniem.

2 słupki, 100% okazja Jarocha po różnym, 100% sytuacja Rodado. Multum innych sytuacji a i tak wygrywamy po karnym który musiał VAR zgłaszać...

Zdecydowanie mamy potencjał na awans ale takich drużyn z potencjałem jest z 6, będzie ciężko ależ niezwykle emocjonująca końcówka sezonu przed nami :)

Tantal 28.03.2025 22:45

Podpinam się pod to co pisze Vuko.

Duarte obok Rodado. Zwolak na ławkę. Duarte to nie jest nawet skrzydłowy, więc będzie lepiej wyglądał bardziej w środku. Za niego Kiss, Kiakos, Kuziemka, ktokolwiek kurna.

Jeden zawodnik bez formy na boisku mniej

Drozd 28.03.2025 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1644942)
Horror na własne życzenie. Jaroch w 2 minucie miał otworzyć mecz, Rodado i Zwoliński pozamykać do 30 minuty. W drugiej połowie miały wejść rezerwy do gry i dowieźć te 3-4 do 0. Rodado kolejny słaby mecz, Zwoliński wręcz katastrofalny. prawa strona Baena i Jaroch dużo gorsi od Mikulca i Duarte. Baena cały czas ten sam zwód i zejście do linii końcowej i wrzutka z której nic się nie dzieje. Środek pola , tył zabezpieczał Poletanović a Igbekeme zbierał wszystkie drugie piłki i fajnie rozrzucał akcje. Zmiennicy jak co mecz nie wnieśli nic. Kiss po 10 minutach gry przegrywa biegowy pojedynek z drągalem, który nie miał prawa go dogonić, poza tym jedno udane przejęcie piłki i tyle. Sukiennicki widać, że głowa nie dojeżdża. Jedna dobra piłka do której nie poszedł Zwoliński do tego idiotyczna żólta kartka. Odpocznie dwa mecze. Mecz wygrany w bólach co dobrze nie zwiastuje na kolejne mecze.

Halo a wrzuta Kissa na nos do Zwolińskiego, po podaniu w tempo od Sukiennickiego? Akcja elegancka tyle że Zwolak dziaduje. Zmiennicy nawet się starali, a to już dużo ;)

wolfy 28.03.2025 22:48

Jop nieźle przydzbanił zdejmując Poletanovicia, kompletnie oddaliśmy Kotwicy środek pola.
Na nasze szczęście VAR dzisiaj był po naszej stronie. Czerwona kartka odebrała chęć gry Kotwicy.

Na specjalne wyróżnienie zasługują Biedrzycki i Uryga. Matko, jakie to są kołki! Pomijam karnego który był chyba próbą powtórzenia sceny z Titanica z Biedrzyckim w roli Kate Winslet, ale wspomniany jeszcze ze trzy kontry swoimi drewnopodaniami rozpoczął. Uryga wiecznie spóźniony.

Vuko 28.03.2025 22:51

Kutwa wróć!

Savik 28.03.2025 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1644947)
Jop nieźle przydzbanił zdejmując Poletanovicia, kompletnie oddaliśmy Kotwicy środek pola.
Na nasze szczęście VAR dzisiaj był po naszej stronie. Czerwona kartka odebrała chęć gry Kotwicy.

Na specjalne wyróżnienie zasługują Biedrzycki i Uryga. Matko, jakie to są kołki! Pomijam karnego który był chyba próbą powtórzenia sceny z Titanica z Biedrzyckim w roli Kate Winslet, ale wspomniany jeszcze ze trzy kontry swoimi drewnopodaniami rozpoczął. Uryga wiecznie spóźniony.

Natomiast po wejsciu Dudy, było widać róznicę pomiędzy nim a Poletanovic'em.
Co mnie przeraża, to, ze zmiany Jop'a wskazują, że my chcemy walczyć pierwszym składem o Super Puchar.... To pokazuje, że Królewski woli mieć fame, a dobro klubu jest na drugim miejscu...

Pulpet 28.03.2025 23:34

Królewski potrzebuje miliona za superpuchar żeby mieć na wypłaty za kwiecień.

krysztal 28.03.2025 23:40

Przecież Poletanović jest po kontuzji,wiadomo było że całego meczu nie zagra.Widać z resztą,że chłopy już myślami na https://forumwisly.pl/images/editor/separator.gifnarodowym.

Savik 28.03.2025 23:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1644955)
Przecież Poletanović jest po kontuzji,wiadomo było że całego meczu nie zagra.Widać z resztą,że chłopy już myślami na https://forumwisly.pl/images/editor/separator.gifnarodowym.

Tym bardziej , właściciel i trener powinni wiedzieć, że trzeba im powiedzieć , że SP to pinat a celem jest awans i na SP nie wyjdziemy pierwszym składem

grogoriogreg 28.03.2025 23:59

Kontuzja Rodado, beznadziejna forma Zwolińskiego i powrót do zdrowia Carbo i Poletanovicia powinny oznaczać przejście na 3jkę w środku pola: Carbo+Poletanović+Igbekeme +++ Duda do rotacji. Ostatnia dwójka będzie musiała pograć wyżej. Ani nie mamy w składzie trzeciego napastnika, ani typowego ofensywnego pomocnika na ławce. W rezerwach również bidnie na tych pozycjach...

P.S. 14 rzutów rożnych i zero zagrożenia...
P.S.2. I po Marko i po Marcu widać wpływ kontuzji. O ile pierwszy wydaje się, że szybko wróci do formy, to Marc niestety będzie potrzebował więcej czasu. Ale i tak kulawy da nam więcej jakości niż ktokolwiek poza wymienioną wyżej czwórką.

Patryko 29.03.2025 00:09

Zwoliński jest w takiej formie, że mając przed sobą pustą bramkę w odległości 3 metrów, jest w stanie oddać strzał w poprzeczkę.

Teraz będzie musiał grać, choć mam nadzieję, że Rodado szybko się wyliże i zagramy z nim w końcu na 9-tce, w środku grając Poletanović+Carbo+James.

ciacho 29.03.2025 00:10

Kompromitujący występ Zwoleńskiego.

Ale co odpierd.la ten parodysta na prawym skrzydle i ten debil na ławce, który na niego stawia, to klękajcie narody. Przecież to jest gwałt na rozumie. Ile kur.a jeszcze razy zobaczymy ten sam zwód?

Stelio 29.03.2025 01:24

Bez obcinki w tym tygodniu czyli bedzie strata punktów w Grodzisku :D

Karherop 29.03.2025 06:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1644947)
Jop nieźle przydzbanił zdejmując Poletanovicia, kompletnie oddaliśmy Kotwicy środek pola.
Na nasze szczęście VAR dzisiaj był po naszej stronie. Czerwona kartka odebrała chęć gry Kotwicy..

Chłop pauzowal prawie 3 tygodnie, i mial grac 90 min aby ryzykowac kontuzje?

Mysle ze nazwlabys Jopa idiota rowniez wtedy gdyby ktos w Marko wjechal w 88 minucie i wykluczył z gry.

Paradoksalnie absencja Rodado (jak to wybicie to moze tydzien, jak cos naciagnal to z 3) może byc szansa dla innych i również wprowadzi troche zamieszania w szeregach rywali.

A sam mecz.. kazdy wydzial, gdybysmy napoczeli Kotwice w 2 minucie to skonczylby sie na 3,4 do 0. Wyżej pewnie nie, bo wlaczylby sie tryb oszczędzania sil na narodowy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl