Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   23 kolejka, Wisla Kraków - Górnik Łęczna, 9 marca 2025, 14:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11079)

Skawa Wadowice 09.03.2025 15:56

Duda Ty karle ile potrzbujesz pilek zeby wrzucic na glowe pilke? Przeciez ten chlop to 1 lige to jego obecny szczyt

Szneka 09.03.2025 15:58

Zwoliński obraz nędzy i rozpaczy na wiosnę. co wejście to albo faul albo próba faulu. Gość kompletnie bez formy. Dlaczego zszedł Duarte?

As 09.03.2025 16:02

Ja ten mecz już kiedyś widziałem …jakieś 70 razy.

Revolver 09.03.2025 16:04

Aż tak bym Letkiewicza nie winił, takie błędy się zdarzają. Prawda jest taka, że KOLEJNY mecz gramy dokładnie tak samo, tym samym ustawieniem, taką samą dynamiką. Cała liga nas już rozczytała, bo tutaj nawet nie ma, co specjalnie analizować. Jop nie ma jaj/umiejętności/pomysłu na jakiekolwiek zaskoczenie przeciwnika czymś nowym lub/i niekonwencjonalnym. Wieczny płacz na sędziowanie, przeciwników, autobusy, granie na czas, ale żeby np. dla odmiany zagrać coś innego, to już nie, bo to by było za dużo gimnastyki intelektualnej dla trenera. Jeszcze J(eł)op zdejmuje Duarte, który jako jeden z niewielu potrafi zrobić z piłką coś sensownego.

Patryko 09.03.2025 16:33

Mikulec i Igbekeme MVP tego meczu.

Letkiewiczowi zdecydowanie przyda się przerwa. Błąd i wielbłąd w dwóch meczach to już jednak sporo na sumieniu.

Wyszarpane zwycięstwo w takich okolicznościach może być dobrym budulcem pod końcówkę sezonu.

Szneka 09.03.2025 16:34

Brawo za determinację i ŻE WRESZCIE UDAŁO SIĘ PRZEPCHNĄĆ MECZ. Kolejny mecz z gatunku pierdyliard wrzutek, Duda grający jedno dobre zagranie na 4 i gramy bez pomysłu. Zwoliński kompletnie od początku rundy bez formy, dziś żądnego zagrożenia nie stanowił. Duda człapiący po boisku i tracący piłkę ogrzej niż dziecko na orliku. Baena poza bezmyślnym zagraniem do Letkiewicza coś tam poszarpał. Bramka z niczego ,ale na Miedź zamiast Urygi musi wejść Kutwa. Lepiej wyprowadza piłkę i ma na to przede wszystkim pomysł. Zmiennicy Kiss i Kiakos dramat. Grek spieprzył koncertowo kontrę a Kiss dotknął piłkę w ogóle?
Czy Letkiewicz w Legnicy pauzuje?

wolfy 09.03.2025 16:35

Po takim meczu nie chce mi się nawet oceniać. Mokra szmata już czekała, a tu nagle gol Biedrzyckiego i... Szok.

Brawa za walkę! Naprawdę wybiegali to zwycięstwo. Za to należy im się szacunek.

Górnik Łęczna bronił wyniku przez cały mecz, nawet jak przegrywał. Dawno takiego dennego zespołu nie widziałem.

AgresywnyChomik 09.03.2025 16:36

Kolejny mecz gdzie gramy do końca z dużą ambicją.

W sumie dopiero po czerwonej Górnik coś zaczął grać i dostał wtedy bramkę (tak to prawda że z dupy) no ale każda otwarta gra z nami kończy się w plecy.

Patryko 09.03.2025 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1643978)
Czy Letkiewicz w Legnicy pauzuje?

Bezpośrednia, czerwona kartka to dwa mecze przerwy z urzędu.

wolfy 09.03.2025 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1643982)
Bezpośrednia, czerwona kartka to dwa mecze przerwy z urzędu.

Jeden jeśli po faulu taktycznym. Pewnie tak teraz będzie.

Ogryzek 09.03.2025 16:55

Bezcenne 3 punkty. Terach chwilę ochłonąc i dalej do Legnicy po 3 punkty.

Dziękuję za walkę do końca :)

Drozd 09.03.2025 16:59

Sytuacja z Letkiewiczem to efekt wykonania kornera przez Dudę, zamiast korzyści, smród pod własną bramką. Baena zagrał do Lertkiewicza elegancko lekko w bok nie w światło bramki tylko temu coś odbiło i zamiast wykopać jak idzie w lewo to próbował zawinąć lewą nogą w prawo i kopnął się w czoło.

Zwoliński strasznie irytujący, oby się szybko obudził. Biedrzycki wreszcie zaczyna się spłacać :). Broda też ładnie.

Ważna wygrana, widać było drużynę, trzeci z rzędu dobry mecz.

Gratulacje dla drużyny

Szneka 09.03.2025 17:02

Do Legnicy w takim razie Broda- Jaroch Kutwa Biedrzycki Mikulec- Poletanović Igbekeme- Duarte Rodado Baena- Zwoliński. innej opcji nie widzę. granie Dudą w kolejnym meczu za 6 pkt to może być samobójstwo. Ewentualnie za Baenę Alfaro Lub Kiss chociaż obaj chyba na tą chwilę słabiutcy są.

gizmowisla 09.03.2025 17:11

Zwolinski jest po prostu cienki - i pokazuje w kazdym meczu dlaczego go wyplula ekstraklasa .....rzuty rozne to nasz majsersztyk , mozna od razu kopnac na aut- fuksiarsko udalo sie przepchnac mecz z autobusem - jestesmy po prostu bardo slaba druzyna , zadnych schematow na gre- zadnych pomyslow - pan trener Job to niestety tylko co najwyzej asystent trenera

AgresywnyChomik 09.03.2025 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1643988)
Zwolinski jest po prostu cienki - i pokazuje w kazdym meczu dlaczego go wyplula ekstraklasa .....rzuty rozne to nasz majsersztyk , mozna od razu kopnac na aut- fuksiarsko udalo sie przepchnac mecz z autobusem - jestesmy po prostu bardo slaba druzyna , zadnych schematow na gre- zadnych pomyslow - pan trener Job to niestety tylko co najwyzej asystent trenera

Gówno prawda i gówno prawda.
Widziałeś różnice w różnych jak bił je zawodnik który ma pojęcie (Poletanovic)?
To samo Zwoliński on dochodzi do sytuacji tylko brakuje mu luzu podobnie jak na początku sezonu.

ciacho 09.03.2025 17:17

Dobrze, że w końcu przepchnęlismy jakiś mecz.

Kolejny kompromitujący występ Dudy.

gizmowisla 09.03.2025 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1643989)
Gówno prawda i gówno prawda.
Widziałeś różnice w różnych jak bił je zawodnik który ma pojęcie (Poletanovic)?
To samo Zwoliński on dochodzi do sytuacji tylko brakuje mu luzu podobnie jak na początku sezonu.

czyli po prostu jest partaczem - nie bojmy sie tgo slowa uzyc , tylko z racji ze MUSI grac blokuje miejsce Angela na szpicy ,, spoko- jesli uwazasz ze nasze kornery to jakies minimalne chociaz zagrozenia dla przeciwnikow - to podziwiam twoja wizje gry w pilke

AgresywnyChomik 09.03.2025 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1643991)
czyli po prostu jest partaczem - nie bojmy sie tgo slowa uzyc , tylko z racji ze MUSI grac blokuje miejsce Angela na szpicy ,, spoko- jesli uwazasz ze nasze kornery to jakies minimalne chociaz zagrozenia dla przeciwnikow - to podziwiam twoja wizje gry w pilke

Jeszcze raz.... Nie mamy zawodnika który potrafi bić stałe fragmenty gry z pewną powtarzalnością (Poletanovic potrafi, tylko dziś nie grał). Podobnie było za Sobolewskiego (gdzie wszyscy nam strzelali po SF natomiast my nic nie mogliśmy) bez Junci, Moskala i kto tam był trenerem.
Tu nie potrzeba szarańczy czy innej taktycznego Masterchefa tu potrzeba dobrej piłki w pole karne.

Nie jest partaczem, lodu Zbyszek.
W 1wszej lidze graliśmy ostatnie 2 sezony na 1 napastnika, tak się nie da grać jak wszyscy murują. Zwoliński z Rodado to jest słuszne ustawienie, cokolwiek byś nie powiedział.

Tantal 09.03.2025 17:39

I tak dobrze, że przepchnęliśmy ten mecz. Gdyby tak kończyła się większość spotkań, kiedy próbujemy rozklepać autobus to byśmy dziś bili się o wygranie ligi.

Brawo za fizyczną walkę - pod koniec ledwo słyszeli, ale nie odpuszczali żadnej piłki. Jak dla mnie gracz meczu Igbekeme. Na duży plus Biedrzycki i Broda.

Wygrać z Miedzią i włączmy się do walki o 3 miejsce

doktor granat 09.03.2025 17:42

3 punkty, 5 miejsce, jest dosyć dobrze przynajmniej do piątku.

wolfy 09.03.2025 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1643985)
Sytuacja z Letkiewiczem to efekt wykonania kornera przez Dudę, zamiast korzyści, smród pod własną bramką. Baena zagrał do Lertkiewicza elegancko lekko w bok nie w światło bramki tylko temu coś odbiło i zamiast wykopać jak idzie w lewo to próbował zawinąć lewą nogą w prawo i kopnął się w czoło.

Zwoliński strasznie irytujący, oby się szybko obudził. Biedrzycki wreszcie zaczyna się spłacać :). Broda też ładnie.

Ważna wygrana, widać było drużynę, trzeci z rzędu dobry mecz.

Gratulacje dla drużyny

Ktoś mi wyjaśni dlaczego Duda wykonuje stałe fragmenty, mimo że ma drewnianą stopę? Maks jego zdolności to balonik w pole karne do nikogo.
I to nie jest pierwsza kontra po rożnym w wykonaniu Dudy, ani druga.

tommiyacht 09.03.2025 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1643985)
Sytuacja z Letkiewiczem to efekt wykonania kornera przez Dudę.

Bzdura do kwadratu. Sytuacja z Letkiewiczem to tylko i wyłącznie wina Letkiewicza. To że była chwile po tragicznym roznym Dudy to inna bajka. Ludzie, przeciez to odleglosc całego boiska. Po tym roznym mieliśmy koniec konców piłke i kontrole, a nie że sobie nagle Łęczna przebiegła całe boisko bez problemu.

Straszny wielbłąd. Oby młodemu sie w głowie nie poprzestawiało. Choć po Arce tez mógł mieć małego doła.

Revolver 09.03.2025 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1643995)
Ktoś mi wyjaśni dlaczego Duda wykonuje stałe fragmenty, mimo że ma drewnianą stopę? Maks jego zdolności to balonik w pole karne do nikogo.
I to nie jest pierwsza kontra po rożnym w wykonaniu Dudy, ani druga.

Ani ostatnia.

Przynajmniej dopóki nie wróci Poletanović.

Nie wiem czy nie lepiej byłoby, gdyby po prostu rozgrywali to wszystko krótko, bo drżeć o stratę bramki przy WŁASNYM stałym fragmencie to paranoja.

Drozd 09.03.2025 18:33

Zagrał jedną porządną piłkę którą spartolił Zwoliński, ale na tyle prób to każdemu jedna wyjdzie. A jak nie on to kto Duarte? Rodado?

gizmowisla 09.03.2025 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1643995)
Ktoś mi wyjaśni dlaczego Duda wykonuje stałe fragmenty, mimo że ma drewnianą stopę? Maks jego zdolności to balonik w pole karne do nikogo.
I to nie jest pierwsza kontra po rożnym w wykonaniu Dudy, ani druga.

bo jest niziolkiem -kurduplem - i nic w polu karnym by nie zdzialal - jak kiedys Malecki

Drozd 09.03.2025 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1643996)
Bzdura do kwadratu. Sytuacja z Letkiewiczem to tylko i wyłącznie wina Letkiewicza. To że była chwile po tragicznym roznym Dudy to inna bajka. Ludzie, przeciez to odleglosc całego boiska. Po tym roznym mieliśmy koniec konców piłke i kontrole, a nie że sobie nagle Łęczna przebiegła całe boisko bez problemu.

Straszny wielbłąd. Oby młodemu sie w głowie nie poprzestawiało. Choć po Arce tez mógł mieć małego doła.

No właśnie taką mieliśmy kontrolę że jedyne co mógł zrobić Baena w miare bezpiecznie to w pośpiechu podać do Letkiewicza. Oczywiście, że winny jest Letkiewicz, ale gdyby nie kompromitujące wykonanie rogu przez Dudę, całej sytuacji by nie było. Tyle.

s1mone 09.03.2025 18:43

Parę spostrzeżeń po meczu:

Paradoksalnie, gdyby nie ta czerwona kartka to skończyłoby się pewnie 0:0. Łęczna zaciekle i zdyscyplinowanie broniła, a po czerwonym kartoniku zgłupiała. Oni nie wiedzieli co mają grać, czy dalej się mają bronić czy powinni zaatakować, wkradło się rozprężenie i bum bramka.

Letkiewicz niesamowicie w tym meczu przyratonił. Tragiczna wrecz interwencja, może mecz absencji mu akurat dobrze zrobi.

Łęczna wyglądała jak zespół, który nie jest w stanie strzelić bramki nawet gdyby doliczyli 40minut. Dawno nie byłem tak zrelaksowany przy bronieniu wyniku w 10, jeśli kiedykolwiek.

Za Rudzielca pewnie byśmy ten mecz przegrali albo zremisowali. Bardzo mi się podobała nasza mentalność po kartce, brawo Jop, brawo drużyna.

Cymes 09.03.2025 19:00

Jak to dobrze, że jesienią ten Duda był kontuzjowany.
Dzięki temu para Igbekeme/Carbo zawsze fantastycznie dyrygowała naszą grą. Piłeczka chodziła od nogi do nogi, tempo akcji było niesamowite i potrafiliśmy skutecznie dokumentować wieloma pięknymi bramkami naszą przewagę na boisku. Kotwica, Warta, ŁKS, Łęczna, Stal Rzeszów. Wspaniałe to były mecze z parą naszych galacticos na rozegraniu, nigdy ich nie zapomnę.
Do tego nie psuł sfg. Dzięki temu na jesieni nadupcyliśmy z nich worek bramek. Teraz jako lider z bezpieczną przewagą możemy spokojnie obserwować jak rozwija się sytuacja w lidze...a nie czekaj...oboże!okrwa! musimy walczyć o baraże.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1643967)
Duda przeplata świetne zagrania z bardzo nonszalanckimi.
Na plus dobry strzał, nieźle bite rzuty rożne, świetna wrzutka z wolnego pod koniec pierwszej połowy.
Niestety, nie robi różnicy w środku.

A poza tym gramy scenariusz jak ze Zniczem.
Może z tą różnicą, że Łęczna nie stawia takiego autobusu

Sam Zwolak ojebał go z dwóch asyst. W tym jednej po perfekcyjnie wykonanym sfg. I bynajmniej nie twierdzę, że zagrał wybitne spotkanie. Po prostu długimi momentami sprawiał wrażenie jedynego człowieka z formacji ofensywnej, który w ogóle dojechał na mecz. Zwłaszcza w pierwszej połowie.

FraMat 09.03.2025 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1643995)
Ktoś mi wyjaśni dlaczego Duda wykonuje stałe fragmenty, mimo że ma drewnianą stopę? Maks jego zdolności to balonik w pole karne do nikogo.
I to nie jest pierwsza kontra po rożnym w wykonaniu Dudy, ani druga.

Wyjaśnienie jest proste:
Przy nieobecności Poletanovicia taka jest pewnie taktyka ustalona przez Jopa.

Akurat dzisiaj większość uderzeń ze stałych fragmentów przez Dudę była na niezłym poziomie.
Dośrodkowania były dość mocne, na dobrej wysokości, raz na pierwszy inny raz na drugi słupek, czasami były tez krótkie rozegrania.
Teza o baloniku jest, moim zdaniem mocno naciągana.
Powiedz mi proszę, co powinien zrobić wykonawca rożnego, żeby zapobiec kontrze, gdy jego koledzy w polu karnym nie potrafią jej powstrzymać?

Podsumowując: uważam, że jesteś uczulony na Dudę.

AgresywnyChomik 09.03.2025 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1644003)
Wyjaśnienie jest proste:
Przy nieobecności Poletanovicia taka jest pewnie taktyka ustalona przez Jopa.

Akurat dzisiaj większość uderzeń ze stałych fragmentów przez Dudę była na niezłym poziomie.
Dośrodkowania były dość mocne, na dobrej wysokości, raz na pierwszy inny raz na drugi słupek, czasami były tez krótkie rozegrania.
Teza o baloniku jest, moim zdaniem mocno naciągana.
Powiedz mi proszę, co powinien zrobić wykonawca rożnego, żeby zapobiec kontrze, gdy jego koledzy w polu karnym nie potrafią jej powstrzymać?

Podsumowując: uważam, że jesteś uczulony na Dudę.

Moze w 1 wszej połowie większość jego zagrań że SFG była przyzwoita natomiast w drugiej to był framat znaczy dramat.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl