![]() |
Cytat:
Ew. idiotyczna czerwona kartka w pierwszej połowie i przegrana w ostatnich minutach. Powtarzalność jest, regularność jest i to od dawna. Po prostu nie taka jaką byśmy chcieli. |
Ściągnięcie Poletanovica na ostatni moment świadczy o dwóch rzeczach:
- fiasko rozwoju klubu lansowane przez Królewskiego, bo nie wierzę że maszynka AI wypluła akurat P. - kunszcie naszego dyrektora sportowego. Basha podzwonił po grających kumplach i okazało się, że jedeny który może i chce do nas przyjść jest akurat P. Notatki z obserwacji potencjalnych grajków były puste ... A co do startu sezonu. Jop wreszcie gra drużyną którą sam sobie przygotował i jakoś dziwnie jestem spokojny że mogły mu wyjść te przygotowania. Znicz jakoś pykniemy jedną lub dwoma bramkami. Potem Ruch - nie wierzę że przy rekordzie frekwencji na Śląskim ustawi autobus, a przy otwartej grze możemy mieć szansę na dobry wynik. Arka i kolejne drużyny z topu zwłaszcza grając u siebie też nie powinny murować bramki więc swoje zawsze strzelimy. Jedyna obawa o nasze asy w obronie. |
Cytat:
Poletanovicia chcieli ściągnąć od dawna, tu z 1 stycznia https://www.goal.pl/1-liga/jaroslaw-...poletnaovicia/ |
Nie chcieli sciagnac tylko agenci Poletanovicia pierwsi sie odezwali, bo Vojvodinie zalezalo na tym zeby go pogonic.
|
Cytat:
Tu nie ma żadnych płaczków! Tu jest nieustanne "hosanna" i "alleluja"! Bo przecież mamy wspaniałe, zaszczytne i godne 7 miejsce! Czy Ty wiesz po co jest to 7 miejsce? Ono odpowiada żywotnym potrzebom całej społeczności Wisły. To jest 7 miejsce na skale naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym 7 miejscem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówimy, to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić ! |
Polecam więcej wykrzykników, to może ktoś bardziej Cie zrozumie.
Jesteśmy tam, gdzie nasze miejsce z naszymi problemami. A moim zdaniem skończymy właśnie na 7-9 miejscu. |
Cytat:
|
Cytat:
A poza tym, jak dla mnie 7 miejsce jest super, a jak ziści się 9 miejsce to będzie jeszcze supciej. (bez wykrzyknika(ów)) Na koniec uwaga- "naszymi problemami" nie zarządzamy "my" tylko Prezesek (niestety). |
Cytat:
Logiczne - Basha nigdy z nim nie grał... |
Zobaczymy i przekonamy się w sobotę jak to będzie. Jeśli nie zamkniemy tego meczu szybko, to mogą być problemy, coś czuję podobne ciężary jak z Arką u siebie na jesieni, gdy cisnęliśmy i bylo 2-0 dla nas i zamiast zamknąć mecz to zabawa, miękkie nogi i zrobiło się 2-2 ze wskazaniem na Arkę. Tutaj może być to samo.
Zapewne Poletanović i tak nie wyjdzie od 1 minuty, więc jakoś tak plus minus godzinę gry jesteśmy skazani na duet Bilbów Bagginsów w środku pola, a biorąc pod uwagę, że Znicz ma zawodników od "ligowej rąbanki" to może szybko się to nam odbić czkawką. Dodatkowo każda kombinacja bocznych obrońców (może poza Mikulcem na lewej) oraz Alfaro w pierwszym składzie, strach się bać. |
Cytat:
Nasza prawa obrona to żart, na stoperze Jop wybiera pod kątem wzrostu, może być wesoło. |
Jop mówię sprawdzam. Zobaczymy czy a jeśli tak o ile będzie lepsze miejsce od tego, ktore zajął Rude. Jeśli nie bedzie wyżej, a PP nie zdobyłeś, ocena bedzie jednoznaczna. A jest wincyj Polaków, jak chciało forum
|
Rude nie zaczynał w strefie spadkowej, miarkujmy się.
Mało kto zauważa jedną rzecz jeśli chodzi o tegoroczną I ligę. Jest bardzo mocna czołówka, która mega punktuje (robi powyżej 2 punktów na mecz). W ogromnej większości sezonów taka średnia wystarczała do wygrania ligi. W tym roku nawet trzecia w tabeli Miedź dociągnęła do tego poziomu, pod koniec rundy mocne też były Ruch czy Polonia. I przy takiej konkurencji my się nawet za kadencji Jopa nie dorobiliśmy lepszych wyników. 24 punkty w 12 meczach za kadencji Jopa to to samo co grało ostatnio jakieś 5 innych drużyn. Co do samego meczu ze Zniczem to powinniśmy ich zjeść i wypluć. 2:0 i domu. W kolejnych meczach będzie 3x trudniej, może nas cxekać zderzenie ze ścianą |
Nic nie stoi na przeszkodzie by Jopik miał taką średnią. Chyba, ze nie potrafi.
|
Leszku za Tobą naprawdę ciężko nadążyć. To teraz znów Rude ok?
|
A czy gdzieś coś takiego napisałem. Czekam czy będzie w wynikach na koniec sezonu lepsze miejsce i efekty niż Rude. Tylko tyle i aż tyle. Podjął się pewnego zadania i będzie z niego rozliczany, niezależnie od zmiennych.
|
Przecież Jop właśnie taka średnia ma-2,0 pkt na mecz.Ma średnią o której Rude mógł tylko pomarzyć.
|
Cytat:
W temacie Jopa, od momentu wziecia sterow za Wisłę (24 września) punktuje na poziomie Termaliki, niewiele ustepujac Arce i Ruchowi. Gdyby to przełożyć na cala runde to miałby dzisiaj tyle punktów co Miedz (38), no ale byla kadencja Moskala i pucharowe szalenstwo.. Do baraży to wystarczy. W teorii |
czekałem 2 miesiące na mecz, ale jakoś tak bez ekscytacji.
Spodziewam się padaki. Skład się nie zmienił, skrzydła te same. Pachnie remisem. Ba nawet nie wiem czy obejrze w tv mecz bo chyba padło na mnie żeby spędzić walentynkowo ten czas ;p |
"szpital" przed meczem:
J. Colley, I. Łasicki, M. Carbo, B. Talar, E. Fazlagić, P. Gogół, P. Starzyński Żółte kartki: 7 - Uryga 5- Mikulec, Sukiennicki 4 - (wrócili) Kiss, Jaroch, Biedrzycki 3 - Łasicki, Ikbekeme 2 - Zwoliński, Carbo, Rodado 1 - Alfaro, Starzyński, Kutwa, Letkiewicz |
Łasicki sie przecież specjalnie wykartkowal "z ławki" przed ostatnim meczem jesieni, masz jakis blad pepe
|
Na razie jeśli wygramy jutro odrobimy po 2 punkty do czołowej dwójki.
Arka i BBT tylko zremisowały. Ale że nie dzieli się skóry na niedźwiedziu trzymajmy kciuki, żeby nie pogłębić straty. |
Czolowka potracila, mamy okazje doskoczyc xD
Co moze pojsc nie tak? XD Znany scenariusz. Remis dzisiaj jak byk |
Zamiast trzymać kciuki bo jest szansa odrobić 20% strat do miejsca bezpośredniego awansu to dalej sianie defetyzmu...
Kibic... |
Cytat:
Jestem tak zniechęcony,że nawet nie wiem czy będę to oglądał.Mam cichą nadzieję,że coś mi gdzieś nagle wyskoczy może żona coś sobie zaplanowała i problem rozwiąże się sam.Jeśli my trzęsiemy portkami przed Zniczem to lepiej zwijajmy ten kram. |
Cytat:
Łaskę robisz że mecz będziesz oglądał ? A nie oglądaj po co żone w to mieszasz :rotfl: Najlepiej trzymaj kciuki żeby Wisła nie wygrała, jak prawdziwy kibic :> |
Dobrze głuptasku,trzymam kciuki tak jak sobie tego życzysz.
|
Cytat:
|
Boże znowu się Lesiu uaktywnił i trolluje.
Obecnie porównuje trenera z 1,5 punkta na mecz z trenerem z 2 punktami na mecz, że w sumie całkiem podobni. Ale ten pierwszy bardziej profesjonalny. Leżę.............. :D |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl