Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   20 kolejka, Wisla Kraków - Znicz Pruszków, 15 lutego 2025, 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11069)

wolfy 12.02.2025 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1642559)
Gramy swoje!!
Czyli 2:2 na początek po bohaterskiej walce :D

Myślę że nie ma nic bardziej naszego niż 2-2 do 70-tej minuty a potem strata gola po kretyńskim karnym z dupy.

Ew. idiotyczna czerwona kartka w pierwszej połowie i przegrana w ostatnich minutach.

Powtarzalność jest, regularność jest i to od dawna. Po prostu nie taka jaką byśmy chcieli.

SlawekS 13.02.2025 02:55

Ściągnięcie Poletanovica na ostatni moment świadczy o dwóch rzeczach:
- fiasko rozwoju klubu lansowane przez Królewskiego, bo nie wierzę że maszynka AI wypluła akurat P.
- kunszcie naszego dyrektora sportowego. Basha podzwonił po grających kumplach i okazało się, że jedeny który może i chce do nas przyjść jest akurat P. Notatki z obserwacji potencjalnych grajków były puste ...

A co do startu sezonu. Jop wreszcie gra drużyną którą sam sobie przygotował i jakoś dziwnie jestem spokojny że mogły mu wyjść te przygotowania. Znicz jakoś pykniemy jedną lub dwoma bramkami. Potem Ruch - nie wierzę że przy rekordzie frekwencji na Śląskim ustawi autobus, a przy otwartej grze możemy mieć szansę na dobry wynik. Arka i kolejne drużyny z topu zwłaszcza grając u siebie też nie powinny murować bramki więc swoje zawsze strzelimy. Jedyna obawa o nasze asy w obronie.

Karherop 13.02.2025 07:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SlawekS (Post 1642562)
Ściągnięcie Poletanovica na ostatni moment świadczy o dwóch rzeczach:
- fiasko rozwoju klubu lansowane przez Królewskiego, bo nie wierzę że maszynka AI wypluła akurat P.
- kunszcie naszego dyrektora sportowego. Basha podzwonił po grających kumplach i okazało się, że jedeny który może i chce do nas przyjść jest akurat P. Notatki z obserwacji potencjalnych grajków były puste ....

Albo o braku pieniędzy. A Poletanovic to pilkarz akurat skrojony na nasze potrzeby.

Poletanovicia chcieli ściągnąć od dawna, tu z 1 stycznia
https://www.goal.pl/1-liga/jaroslaw-...poletnaovicia/

wiesniak842 13.02.2025 09:52

Nie chcieli sciagnac tylko agenci Poletanovicia pierwsi sie odezwali, bo Vojvodinie zalezalo na tym zeby go pogonic.

stary dziad 13.02.2025 10:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1642553)
Sam od debiutu o nic innego nie dbasz jak właśnie o denny nastrój...
Natomiast to, że kibice wolą biadolić na zapas to już efekt kreciej roboty żmudnie prowadzonej przez stadko płaczków i tyle.

Tu nie ma żadnego dennego nastroju!
Tu nie ma żadnych płaczków!
Tu jest nieustanne "hosanna" i "alleluja"!
Bo przecież mamy wspaniałe, zaszczytne i godne 7 miejsce!
Czy Ty wiesz po co jest to 7 miejsce? Ono odpowiada żywotnym potrzebom całej społeczności Wisły. To jest 7 miejsce na skale naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym 7 miejscem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówimy, to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić !

El'kabat 13.02.2025 11:05

Polecam więcej wykrzykników, to może ktoś bardziej Cie zrozumie.

Jesteśmy tam, gdzie nasze miejsce z naszymi problemami. A moim zdaniem skończymy właśnie na 7-9 miejscu.

Karherop 13.02.2025 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1642566)
Nie chcieli sciagnac tylko agenci Poletanovicia pierwsi sie odezwali, bo Vojvodinie zalezalo na tym zeby go pogonic.

Dobrze, że wiesz najlepiej jak bylo naprawdę.

stary dziad 13.02.2025 11:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1642568)
Polecam więcej wykrzykników, to może ktoś bardziej Cie zrozumie.

Jesteśmy tam, gdzie nasze miejsce z naszymi problemami. A moim zdaniem skończymy właśnie na 7-9 miejscu.

Jak masz problem ze zrozumieniem to zrobię dla Ciebie wersję bez wykrzykników:lol:
A poza tym, jak dla mnie 7 miejsce jest super, a jak ziści się 9 miejsce to będzie jeszcze supciej. (bez wykrzyknika(ów))

Na koniec uwaga- "naszymi problemami" nie zarządzamy "my" tylko Prezesek (niestety).

wolfy 13.02.2025 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1642570)
Dobrze, że wiesz najlepiej jak bylo naprawdę.

Sorry, ale Królewski sam mówił w wywiadzie że Poletanović jest opcją ale mają też inne na oku (pewnie ten Francuz). Wiadomo też że przyszedł z nim jego menedżer.
Logiczne - Basha nigdy z nim nie grał...

Adryan 13.02.2025 18:28

Zobaczymy i przekonamy się w sobotę jak to będzie. Jeśli nie zamkniemy tego meczu szybko, to mogą być problemy, coś czuję podobne ciężary jak z Arką u siebie na jesieni, gdy cisnęliśmy i bylo 2-0 dla nas i zamiast zamknąć mecz to zabawa, miękkie nogi i zrobiło się 2-2 ze wskazaniem na Arkę. Tutaj może być to samo.
Zapewne Poletanović i tak nie wyjdzie od 1 minuty, więc jakoś tak plus minus godzinę gry jesteśmy skazani na duet Bilbów Bagginsów w środku pola, a biorąc pod uwagę, że Znicz ma zawodników od "ligowej rąbanki" to może szybko się to nam odbić czkawką. Dodatkowo każda kombinacja bocznych obrońców (może poza Mikulcem na lewej) oraz Alfaro w pierwszym składzie, strach się bać.

wolfy 14.02.2025 00:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adryan (Post 1642581)
Zobaczymy i przekonamy się w sobotę jak to będzie. Jeśli nie zamkniemy tego meczu szybko, to mogą być problemy, coś czuję podobne ciężary jak z Arką u siebie na jesieni, gdy cisnęliśmy i bylo 2-0 dla nas i zamiast zamknąć mecz to zabawa, miękkie nogi i zrobiło się 2-2 ze wskazaniem na Arkę. Tutaj może być to samo.
Zapewne Poletanović i tak nie wyjdzie od 1 minuty, więc jakoś tak plus minus godzinę gry jesteśmy skazani na duet Bilbów Bagginsów w środku pola, a biorąc pod uwagę, że Znicz ma zawodników od "ligowej rąbanki" to może szybko się to nam odbić czkawką. Dodatkowo każda kombinacja bocznych obrońców (może poza Mikulcem na lewej) oraz Alfaro w pierwszym składzie, strach się bać.

Alfaro pracuje w obronie, gorzej z Baeną.
Nasza prawa obrona to żart, na stoperze Jop wybiera pod kątem wzrostu, może być wesoło.

leszekpw 14.02.2025 00:24

Jop mówię sprawdzam. Zobaczymy czy a jeśli tak o ile będzie lepsze miejsce od tego, ktore zajął Rude. Jeśli nie bedzie wyżej, a PP nie zdobyłeś, ocena bedzie jednoznaczna. A jest wincyj Polaków, jak chciało forum

Tantal 14.02.2025 00:49

Rude nie zaczynał w strefie spadkowej, miarkujmy się.

Mało kto zauważa jedną rzecz jeśli chodzi o tegoroczną I ligę. Jest bardzo mocna czołówka, która mega punktuje (robi powyżej 2 punktów na mecz). W ogromnej większości sezonów taka średnia wystarczała do wygrania ligi. W tym roku nawet trzecia w tabeli Miedź dociągnęła do tego poziomu, pod koniec rundy mocne też były Ruch czy Polonia.

I przy takiej konkurencji my się nawet za kadencji Jopa nie dorobiliśmy lepszych wyników. 24 punkty w 12 meczach za kadencji Jopa to to samo co grało ostatnio jakieś 5 innych drużyn.

Co do samego meczu ze Zniczem to powinniśmy ich zjeść i wypluć. 2:0 i domu. W kolejnych meczach będzie 3x trudniej, może nas cxekać zderzenie ze ścianą

leszekpw 14.02.2025 03:22

Nic nie stoi na przeszkodzie by Jopik miał taką średnią. Chyba, ze nie potrafi.

azor 14.02.2025 07:50

Leszku za Tobą naprawdę ciężko nadążyć. To teraz znów Rude ok?

leszekpw 14.02.2025 10:32

A czy gdzieś coś takiego napisałem. Czekam czy będzie w wynikach na koniec sezonu lepsze miejsce i efekty niż Rude. Tylko tyle i aż tyle. Podjął się pewnego zadania i będzie z niego rozliczany, niezależnie od zmiennych.

krysztal 14.02.2025 10:40

Przecież Jop właśnie taka średnia ma-2,0 pkt na mecz.Ma średnią o której Rude mógł tylko pomarzyć.

Karherop 14.02.2025 13:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1642579)
Sorry, ale Królewski sam mówił w wywiadzie że Poletanović jest opcją ale mają też inne na oku (pewnie ten Francuz). Wiadomo też że przyszedł z nim jego menedżer.
Logiczne - Basha nigdy z nim nie grał...

Powiedzial również, że od spadku co pol roku sądują temat sciagniecia go do klubu.

W temacie Jopa, od momentu wziecia sterow za Wisłę (24 września) punktuje na poziomie Termaliki, niewiele ustepujac Arce i Ruchowi. Gdyby to przełożyć na cala runde to miałby dzisiaj tyle punktów co Miedz (38), no ale byla kadencja Moskala i pucharowe szalenstwo..

Do baraży to wystarczy. W teorii

Skawa Wadowice 14.02.2025 14:11

czekałem 2 miesiące na mecz, ale jakoś tak bez ekscytacji.
Spodziewam się padaki. Skład się nie zmienił, skrzydła te same.
Pachnie remisem.

Ba nawet nie wiem czy obejrze w tv mecz bo chyba padło na mnie żeby spędzić walentynkowo ten czas ;p

pepe72 14.02.2025 16:37

"szpital" przed meczem:
J. Colley, I. Łasicki, M. Carbo, B. Talar, E. Fazlagić, P. Gogół, P. Starzyński

Żółte kartki:
7 - Uryga
5- Mikulec, Sukiennicki
4 - (wrócili) Kiss, Jaroch, Biedrzycki
3 - Łasicki, Ikbekeme
2 - Zwoliński, Carbo, Rodado
1 - Alfaro, Starzyński, Kutwa, Letkiewicz

Karherop 14.02.2025 22:32

Łasicki sie przecież specjalnie wykartkowal "z ławki" przed ostatnim meczem jesieni, masz jakis blad pepe

FraMat 14.02.2025 22:47

Na razie jeśli wygramy jutro odrobimy po 2 punkty do czołowej dwójki.
Arka i BBT tylko zremisowały.
Ale że nie dzieli się skóry na niedźwiedziu trzymajmy kciuki, żeby nie pogłębić straty.

Skawa Wadowice 15.02.2025 08:50

Czolowka potracila, mamy okazje doskoczyc xD
Co moze pojsc nie tak? XD
Znany scenariusz. Remis dzisiaj jak byk

Drozd 15.02.2025 09:58

Zamiast trzymać kciuki bo jest szansa odrobić 20% strat do miejsca bezpośredniego awansu to dalej sianie defetyzmu...

Kibic...

krysztal 15.02.2025 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1642615)
Na razie jeśli wygramy jutro odrobimy po 2 punkty do czołowej dwójki.
Arka i BBT tylko zremisowały.
Ale że nie dzieli się skóry na niedźwiedziu trzymajmy kciuki, żeby nie pogłębić straty.

Ktoś tu ostatnio cytował bodaj Brożka i ten cytat pasuje tu jak nic. Na razie to Arka i BBT zyskały nad nami po punkcie.


Jestem tak zniechęcony,że nawet nie wiem czy będę to oglądał.Mam cichą nadzieję,że coś mi gdzieś nagle wyskoczy może żona coś sobie zaplanowała i problem rozwiąże się sam.Jeśli my trzęsiemy portkami przed Zniczem to lepiej zwijajmy ten kram.

Drozd 15.02.2025 10:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1642618)

Jestem tak zniechęcony,że nawet nie wiem czy będę to oglądał.Mam cichą nadzieję,że coś mi gdzieś nagle wyskoczy może żona coś sobie zaplanowała i problem rozwiąże się sam.Jeśli my trzęsiemy portkami przed Zniczem to lepiej zwijajmy ten kram.

:haha:

Łaskę robisz że mecz będziesz oglądał ? A nie oglądaj po co żone w to mieszasz :rotfl: Najlepiej trzymaj kciuki żeby Wisła nie wygrała, jak prawdziwy kibic :>

krysztal 15.02.2025 11:00

Dobrze głuptasku,trzymam kciuki tak jak sobie tego życzysz.

Drozd 15.02.2025 11:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1642621)
Dobrze głuptasku,trzymam kciuki tak jak sobie tego życzysz.

Ja sobie życzę? A rób sobie co chcesz... :).

s1mone 15.02.2025 11:51

Boże znowu się Lesiu uaktywnił i trolluje.


Obecnie porównuje trenera z 1,5 punkta na mecz z trenerem z 2 punktami na mecz, że w sumie całkiem podobni. Ale ten pierwszy bardziej profesjonalny.


Leżę.............. :D

krysztal 15.02.2025 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1642622)
Ja sobie życzę? A rób sobie co chcesz... :).

" Najlepiej trzymaj kciuki żeby Wisła nie wygrała, jak prawdziwy kibic" Chyba jednak tego sobie życzysz.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl